TESTOVÁNÍ: Ionizační sprej RECLAR ION MIST a RECLAR Camelia uklidňující esence

19.10.2020 | Testování

Pleť bez bakterií. Navíc osvěžená, hloubkově hydratovaná, dokonale připravená na chladné zimní měsíce. Díky jednomu stisknutí denně! Vypadá to jako sci-fi, ale realita je mnohem víc šokující. Představte si, že vlastníte ionizační sprej, který bojuje proti suché pokožce, na kterou jsou krémy a masky krátké. A v pozadí stojí UV paprsky! Hledáme 5 testerek, které chtějí své pleti dopřát kvalitní osvěžení.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 17 testerek


Osvěžovač pleti je většinou malý, stylový a praktický zvlhčovač, který vzpruží unavenou pokožku kdykoli a kdekoli. Jemné částečky roztoku, které pronikají skrze make-up až k pokožce, se starají o hydrataci a vyživení pleti. Tedy alespoň takhle to obvykle chodí. Ne však v případě ionizačního spreje RECLAR ION MIST 24H, který funguje na principu bílého UV světla. To totiž pokožku zkrášluje, ale zároveň nedává šanci nečistotám ani vnějším vlivům!

Proč pleť pořád trpí?

Asi je vám to povědomé. Kosmetické přípravky, včetně drahých masek a krémů, nezabírají. Nepomáhá ani dostatečný pitný režim. Ráno se nalíčíte a po chvíli je pleť stažená a vysušená, navíc vám vadí odlupující se šupinky kůže, který kazí výsledný estetický dojem. Co se děje? Pokožka vlhkost nepřijímá tak, jak by si zasloužila. Kosmetické přípravky sice na kůži ulpívají, ale nedostanou se do hloubky a tím ztrácejí velkou část svého účinku. A právě s tím pomáhá ionizace.

Ionizační účinky ION Mist spreje se starají o to, aby se vlhkost dostala do pleti co nejhlouběji a hydratovala ji doslova zevnitř. Při ionizaci se mini částečky vzduchu stávají elektricky nabitými ionty, pleť absorbuje vodu i tonikum. Zkrátka a dobře, nabízená výživa hladce projde vrstvami pleti. Zhruba tak snadno, jako když nakrojíte změklé máslo. Tím však celý proces nekončí.

Dezinfekce UV světlem jako vítaný bonus

Negativní ionty zvané anionty, které mají prokazatelný vliv na zdraví a psychickou pohodu člověka, bojují s bakteriemi a zabraňují jejich množení. Podle některých studií dokonce stimulují mozkovou činnost, zlepšují paměť a duševní i fyzickou výkonnost. UV světlo v ION Mist spreji se rozsvítí při každém použití, což zajistí ochranu pleti proti vnějším nepříznivým vlivům na následujících 24 hodin. Ale co líčení?

Aby byla sterilizace dotažena k naprosté dokonalosti. Díky vibraci, která je využita k rozstřiku tonika, tvoří sprej molekuly podobné mlze. Na pleti tak nezůstávají kapičky, což ho předurčuje k používání kdykoli během dne, třeba i v práci. Make-up se nerozmaže a pleť dostane v přetopených místnostech vše, co potřebuje.

Jak účinky spreje ještě zesílit?

V kombinaci s exkluzivní náplní RECLAR Camelia, která napomáhá prevenci proti stárnutí pleti, je pokožka nádherně jemná a vyhlazená už po prvním použití, ale také sjednocená, zklidněná a projasněná. Praktický ionizační sprej tak nemá konkurenci a to i proto, že je vhodný pro jakoukoliv tekutinu - obyčejnou vodu či oblíbenou růžovou vodu. Je třeba pouze dát pozor na náplně na bázi oleje. 

Shrneme si tedy tento pleťový zázrak - zesiluje účinky séra i krémů, napomáhá tónování pokožky, navíc se vejde do každé kabelky a k mání je ve dvou elegantních barevných variantách – bílé a černé. Kterou si vyberete zrovna vy? Pět našich testerek bude mít jasno!

Cena balíčku: 1 648 Kč

Více informací najdete na www.reclar.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 5 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda mají problémovou pleť a jak moc je péče o ní zatěžuje.
HLASTE SE DO 1. LISTOPADU 2020.
Vybrané testerky získají ionizační sprej RECLAR ION MIST 24H a RECLAR Camelia uklidňující esenci.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci tohoto znamení milují drahé věci, v nichž vidí odraz svých úspěchů a za které jsou schopni utratit občas až závratné sumy peněz. A zatímco jejich okolí vrtí hlavou nad jejich domnělou rozhazovačností a Berany podezírají, že chtěj&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:56
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:55
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat