TESTOVÁNÍ: Ionizační sprej RECLAR ION MIST a RECLAR Camelia uklidňující esence

19.10.2020 | Testování

Pleť bez bakterií. Navíc osvěžená, hloubkově hydratovaná, dokonale připravená na chladné zimní měsíce. Díky jednomu stisknutí denně! Vypadá to jako sci-fi, ale realita je mnohem víc šokující. Představte si, že vlastníte ionizační sprej, který bojuje proti suché pokožce, na kterou jsou krémy a masky krátké. A v pozadí stojí UV paprsky! Hledáme 5 testerek, které chtějí své pleti dopřát kvalitní osvěžení.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 16 testerek


Osvěžovač pleti je většinou malý, stylový a praktický zvlhčovač, který vzpruží unavenou pokožku kdykoli a kdekoli. Jemné částečky roztoku, které pronikají skrze make-up až k pokožce, se starají o hydrataci a vyživení pleti. Tedy alespoň takhle to obvykle chodí. Ne však v případě ionizačního spreje RECLAR ION MIST 24H, který funguje na principu bílého UV světla. To totiž pokožku zkrášluje, ale zároveň nedává šanci nečistotám ani vnějším vlivům!

Proč pleť pořád trpí?

Asi je vám to povědomé. Kosmetické přípravky, včetně drahých masek a krémů, nezabírají. Nepomáhá ani dostatečný pitný režim. Ráno se nalíčíte a po chvíli je pleť stažená a vysušená, navíc vám vadí odlupující se šupinky kůže, který kazí výsledný estetický dojem. Co se děje? Pokožka vlhkost nepřijímá tak, jak by si zasloužila. Kosmetické přípravky sice na kůži ulpívají, ale nedostanou se do hloubky a tím ztrácejí velkou část svého účinku. A právě s tím pomáhá ionizace.

Ionizační účinky ION Mist spreje se starají o to, aby se vlhkost dostala do pleti co nejhlouběji a hydratovala ji doslova zevnitř. Při ionizaci se mini částečky vzduchu stávají elektricky nabitými ionty, pleť absorbuje vodu i tonikum. Zkrátka a dobře, nabízená výživa hladce projde vrstvami pleti. Zhruba tak snadno, jako když nakrojíte změklé máslo. Tím však celý proces nekončí.

Dezinfekce UV světlem jako vítaný bonus

Negativní ionty zvané anionty, které mají prokazatelný vliv na zdraví a psychickou pohodu člověka, bojují s bakteriemi a zabraňují jejich množení. Podle některých studií dokonce stimulují mozkovou činnost, zlepšují paměť a duševní i fyzickou výkonnost. UV světlo v ION Mist spreji se rozsvítí při každém použití, což zajistí ochranu pleti proti vnějším nepříznivým vlivům na následujících 24 hodin. Ale co líčení?

Aby byla sterilizace dotažena k naprosté dokonalosti. Díky vibraci, která je využita k rozstřiku tonika, tvoří sprej molekuly podobné mlze. Na pleti tak nezůstávají kapičky, což ho předurčuje k používání kdykoli během dne, třeba i v práci. Make-up se nerozmaže a pleť dostane v přetopených místnostech vše, co potřebuje.

Jak účinky spreje ještě zesílit?

V kombinaci s exkluzivní náplní RECLAR Camelia, která napomáhá prevenci proti stárnutí pleti, je pokožka nádherně jemná a vyhlazená už po prvním použití, ale také sjednocená, zklidněná a projasněná. Praktický ionizační sprej tak nemá konkurenci a to i proto, že je vhodný pro jakoukoliv tekutinu - obyčejnou vodu či oblíbenou růžovou vodu. Je třeba pouze dát pozor na náplně na bázi oleje. 

Shrneme si tedy tento pleťový zázrak - zesiluje účinky séra i krémů, napomáhá tónování pokožky, navíc se vejde do každé kabelky a k mání je ve dvou elegantních barevných variantách – bílé a černé. Kterou si vyberete zrovna vy? Pět našich testerek bude mít jasno!

Cena balíčku: 1 648 Kč

Více informací najdete na www.reclar.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 5 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda mají problémovou pleť a jak moc je péče o ní zatěžuje.
HLASTE SE DO 1. LISTOPADU 2020.
Vybrané testerky získají ionizační sprej RECLAR ION MIST 24H a RECLAR Camelia uklidňující esenci.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Enlisea 01.11.2020

Mam problematickou pleť,asi se mi a dělají pupínky a černé tečky. Je těžké skloubit ráno a večer péči o pleť a 2 děti. Tak že poslední dobou se dost zanedbávám. Chtěli by to něco, co mi péči urychlí 🙂

Martina2312 01.11.2020

Mám pleť se sklonem k akné, místy suchou a jinde se mi zase mastí, proto musím pleti věnovat zvýšenou péči

welly9 01.11.2020

Toto období nošení roušek moc pleti nepřispívá, takže mám pleť opět jako v době puberty....snažím se ji čistit tonikem na problematickou pleť a vyhýbat se nezdravým potravinám :)

niikcaa.m 01.11.2020

S problémovou pletí bojuji již léta... Jsem již dospělá, trápí mě rozšířené pory, takové hrbolky po pleti (tzv. neviditelné akné bych řekla), čas od času i pupínky, černé tečky).. Ke všemu ale je pleť suchá, celkově nějaká zmatená. Již nevím co vyzkoušet, vždy nakoupím produkty a předtím hodiny a hodiny hledám, naplácnu cokoliv a plet tak ještě více poničím. Jsem z toho již velmi unavená a pleť tak více trpí a trpí. Nedávno jsem si zakoupila špachtli RECLAR, ale nevím s čím používat, toto testování mě tedy velmi zaujalo a kdybych konečně našla pár kvalitních produktů, co pomohou, byly by to pro mne Vánoce.

MiliKry 01.11.2020

Problémova pleť mě trápí několik let. Několikrát jsem se musela léčit a docházet na kožní ambulanci, protože se mi akné věkem zhoršovalo. Péče o moji problematickou pleť mě nezatěžuje, starám se o ní jak nejlépe umím, ale zatěžuje mě bolest každého pupinku a pak jizvy, které zůstávají.

ValVerunka 01.11.2020

Z mé pleti jsem od puberty nešťastná.. Každé ráno i každý večer mě čekají 4 kroky k očištění, které tedy zaberou hromadu času a výsledek stejně stále není to, co bych si přála.. Snad brzy najdu něco, co mi pomůže.

Efi92 31.10.2020

Moje pleť má bohužel pořád nějaké nedokonalosti. Často se mi tvoří zánětlivé pupínky, mám mastnou t-zónu a zbylá místa vysušená s tvorbou šupinek. Používám několik přípravků, abych se zavděčila každé části pleti a problémy vymizely, což je někdy opravdu časově náročné a raději bych našla jeden kvalitní přípravek, který by vyřešil mé všechny problémy.

Majkyna 31.10.2020

Problémy s pletí mám, celkem je to zatěžující. Musím starat ráno i večer. Zkouším různé produkty, zůstávám u těch, které fungují.

Ann 31.10.2020

Problém s pletí mám od dětství. Teď v této době to mám ještě horší díky roušce. O pleť se staram každý večer, čištění,krem....

nezbeda 31.10.2020

dost času

olly 31.10.2020

Mám hodně citlivou suchou pleť, přípravky musím pečlivě vybírat, aby se mi pleť ještě více nevysušila. Ráda bych přípravek vyzkoušela.

Lucinka22 30.10.2020

Od těhotenství s dcerou se mi pleť zlepšila, ale i tak mě občas potrápí nějaký pupinek a černé tečky. Obličej si každé ráno a večer čistím pleťovým mlékem a na noc mažu hydratačním krémem, jinak mám přes den suchou pleť.

bobišekP 30.10.2020

I přesto,že je mi už 50 let,mastná pleť a k tomu sem tam i akné, mě dodnes trápí.Navíc se už přidaly i vrásky,tudíž péče o mou pleť mi dává zabrat.Snažím se o ni řádně pečovat,hlavně odličovat a hydratovat :-)

Ano, mám problémovou pleť. Ve svých 27 letech jsem stále v pubertě. Trápí mě akné a mastná pleť. Každodenní čištění a návštěvy kosmetiky můj problém trochu zmírní. Ale stále to není to co bych chtěla.

gabriela.pov 30.10.2020

Hydratace je nejdůležitější pro jakoukoliv pleť! Sama mám problematickou pleť a pečuji o ni ráno i večer cca 30 minut. Pokud by ionizační sprej podpořil mé kosmetické přípravky, bylo by to super.

xverca 30.10.2020

Ano mám, zejména v poslední době mě to trápí. Vyzkoušela jsem toho hodně, ale zatím bezúspěšně.

Peetulaa 30.10.2020

Od porodu se mi pleť celkem zhoršila 😏Vyzkoušela jsem už spousta přípravků z lékárny, týden dobrý, a pak opět hrůza 😏Do toho samozřejmě roušky tomu taky nepřidávají. Tohle vypadá hodně skvěle a moc ráda bych vyzkoušela 😍 při spokojenosti i klidně zůstala 🙂👍

Paja.Kopuleta 30.10.2020

Problémy s pletí mám hlavně teď v období roušek a když se změnily teploty. Každý večer musím kvalitně čistit a lokálně používat zinkovou mastičku. Také tonika jsou každé ráno samozřejmostí. Zabere to spoustu času, ale je to nutnost.

evaplus 30.10.2020

Péče o plet je můj každodenní boj s větrnými mlýny.Mám problematickou plet,místy suchou a T zonu mastnou se sklonem k akné.Ráda bych vyzkoušela tento výrobek

lucky 29.10.2020

Moje pleť to je hrůza, široké póry, místy mastná místy suchá. Každý večer musím pořádně čistit.Jednou vynechám a hned je to vidět.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:46
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:33
46 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat