TESTOVÁNÍ: Kapsle L'OR Espresso Ristretto a L'OR Espresso Lungo Profondo

12.03.2018 | Testování

Každý šálek kávy L'OR nabízí čisté potěšení z kávy. Pohltí vás intenzivní vůně kávy, objevíte rovnováhu jemné a bohaté chuti. Kapsle L'OR Ristretto a L'OR Lungo Profondo bude moci v rámci našeho testování vyzkoušet 40 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 75 testerek

Doporučeno: 199x


Značka L´OR vznikla ve Francii roku 1992 a její ambicí bylo vždy nabídnout tu nejlepší kávu na světě. Od té doby káva L'OR svádí smysly spotřebitelů intenzivními chuťovými zážitky. V roce 2010 L'OR expandoval za francouzské hranice spuštěním L'OR Espresso kávových kapslí.  Dnes značka L'OR nabízí bezkonkurenční kvalitu kávy napříč všemi kávovými segmenty.

Intenzivní chuť pro zážitek z každého šálku

Zapojte se do našeho testování a vyzkoušejte společně s námi L'OR Espresso kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®*. Dvacet z vás si bude movi vychutnat kapsle L'OR Espresso Ristretto, dvacet testerek si pochutná na kapslích L'OR Espresso Lungo Profondo.

L'OR Espresso Ristretto

Pečlivě vytvořené RISTRETTO okouzlí vaše smysly výraznou osobitostí a mocnou kořeněnou vůní.  Jedná se o ideální směs pro ristretto, která vás provází na nezapomenutelné cestě k dokonalému prožitku z kávy.

Ristretto je nápoj připravený ze stejného množství kávy jako klasické epsresso, avšak s použitím polovičního množství vody 20 ml.

Ristretto je oceňováno právě pro svou velikost a bohaté aroma.

Chuť: mocná, výrazná, ideální
Intenzita: 11/14

L'OR Espresso Lungo Profondo

LUNGO PROFONDO se vyznačuje intenzivní a kořeněnou vůní pražených mandlí. Tato káva vám poskytne dokonalý zážitek díky své třpytivé bronzové pěně a vyvážené chuti.

Lungo je varianta espressa, také známé jako dlouhá káva. K jeho přípravě je použito dvakrát tolik vody protékající stejným množstvím kávy jako pro espresso.

Kapsle L'OR Espresso Lungo jsou speciálně navrženy pro přípravu velkého šálku (110 ml) intenzivního espressa s dokonalou konzistencí.

Chuť: intenzivní, kořeněná, napínavá
Intenzita: 8/14

Jaké testerky hledáme

Ráda si vychutnáte šálek lahodné kávy? Pak se přihlaste do našeho testování.

Aby mohla být testerka vybrána, musí mít doma kávovar Nespresso®*, s nímž jsou kapsle L'OR Espresso kompatibilní.

* Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, s kým nejraději kávu pijí, jaký typ kapslového kávovaru Nespresso mají doma a zda by raději testovaly kapsle L'OR Espresso Ristretto, nebo L'OR Espresso Lungo Profondo.
HLASTE SE DO 24. BŘEZNA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování 5kusové balení kapslí L'OR Espresso Ristretto, nebo L'OR Espresso Lungo Profondo.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško
21:47

Kardio a core cvičení

Kardio a core cvičení
13:40

Štíhlá a pevná stehna

Štíhlá a pevná stehna

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nebývalý projev důvěry vás v týdnu velmi potěší. Moc dobře si totiž uvědomujete, že důvěra není samozřejmá. Navíc jde o velice křehkou záležitost. Vy však umíte lidem naslouchat a podrazáctví je vám cizí. Díky tomu vám os... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

47 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
124 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat