TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné dobrot od značky Fitmin

27.11.2019 | Testování

Kočky mají velmi mlsné jazýčky a potrpí si na ty nejkvalitnější pochoutky. Ve vánočním dárkovém balíčku Fitmin najdete jedinečné, ručně vyráběné pochoutky, kvalitní masové kapsičky i vaničku a holistické grain free granule, a to není zdaleka všechno! Právě hledáme 20 testerek, které tyto pochoutky vyzkouší se svými kočičími miláčky! Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 63 testerek


Kvalitní stravu si zaslouží i naši čtyřnozí kočičí miláčci a značka Fitmin je zárukou té nejvyšší. Pro ty, kteří ještě neznáte, jedná se o tradiční českou značku sídlící v podhůří Orlických hor, kde s respektem k přírodě a láskou ke zvířatům vyrábí krmiva, výživové doplňky a naturální pochoutky pro psy, kočky a koně.

Bohaté zkušenosti a prvotřídní kvalita

Od vzniku značky Fitmin uplynulo již více než 21 let a za tu dobu se mnohé změnilo, avšak základní hodnota rodinné firmy – poctivý přístup k práci – zůstala zachována. Celou společností i nadále prostupuje duch původních zakladatelů, rodiny Štěpánkových. Jejich chovatelská a zemědělská tradice měla v Helvíkovicích vždy hluboké kořeny.

Jako první u nás v České republice Fitmin v roce 2010 přišel s unikátní technologií přidávání čerstvého masa do procesu výroby krmiv, díky které si produkty zachovávají skvělou chutnost. Živiny zůstávají ve špičkové kvalitě a nejsou zničeny vysokými teplotami jako v případě, že je maso nejdříve zpracováno v moučku a teprve potom do granulí. Navíc to není maso ledajaké – jedná se o maso vysoké kvality, které se používá také v potravinářství. Veškeré produkty řady Purity pro kočky jsou grain free, to znamená, že jsou bezlepkové a snižují potencionální riziko výskytu alergických reakcí (např. na pšeničný lepek a kukuřičný gluten).

Kočičí balíček plný dobrot

V testovacím dárkovém balíčku najdete jedinečné, ručně vyráběné pochoutky Fitmin cat Purity Snax  obsahující čerstvé maso, bylinky, řasu kelpu, chlorellu a účinné látky pro zdraví, např. přídavky na podporu kloubní výživy. Jejich kouzlu propadly i kočky světoznámého chovatele „mainek“ a kadeřníka Libora Šuly.

Dále balíček obsahuje masové kapsičky, masovou vaničku a holistické grain free granule s čerstvým masem Purity Delicious. A aby byl dárek pod stromeček kompletní, nesmí chybět i něco na hraní. Součástí balíčku je i roztomilá jutová myška s peříčkem na ocásku, která jistě probudí ve vaší kočce pořádného tygra.

Cena balíčku: 390 Kč

Více informací o produktech naleznete na www.fitmin.cz.

vybraná testerka | 10.12.2019

Největší úspěch měla myška. Ovšem ne u kočky, ale u psa. Granulky nijak zvlášť nelákaly, z kapsičky pro sterilované kočky jsem měla obavy, ale zblajzli ji v plné rychlosti. Všechny výrobky hodnotím velmi kladně a jedlíci byli spokojení.

Nenalezeny

vybraná testerka | 11.12.2019

Musim říct už jak nám to přišlo zabalený jednim slovem nádhera ❤️ myšička zaujala spíše mou dceru ale jak si s ní hraje tak nás kocourek za ní utíká 😊 a největší úspěch mají tyčinky které jsou prakticky zabalené, úžasně voní že bych si je s chutí dala i já 😂 kapsičky taky skvělý kocour je zblajznul snad bez nadechnuti😁 my doporučujeme ❤️

vybraná testerka | 18.12.2019

Balíček byl úžasně zabalený, Fitmin má skvělý výběr dobrot i krásné balení. Náš kocour Žulda je dost zmlsany, ale kdybych ho nechala, asi by vyzkoušel najednou od každého. Chutnaly mu granule i misticka, tyčinky budu muset koupit, protože se dožaduje těchto a značku kterou jedl nechce. Nejvíce mu chutnaly kapsičky, myslím, že od okamžiku kdy ponořil nos do misky se ani nenadechl. Rozhodně doporučuji, podle složení, vůně i nadšení kocoura je Fitmin výborná volba.

Žádné

vybraná testerka | 26.12.2019

Koucourkovi velmi chutnali granulky PURITY DELICIOUS, ale ještě víc kapsičky FITMIN FOR LIFE,které mají skutečně vysoké procento masa, nepohrdl ale ani Snax stripes, Myšička je jeho nová kamarádka :-).

Nejsou!

vybraná testerka | 01.01.2020

Tento balíček byl naprosto skvělým dárkem pro naše kočičáky. Vše jim velice chutnalo a s myškou si skvěle vyhráli. 🐈🐱 Dříve jsme kupovali od Fitminu granule a kapsičky, nyní budeme kupovat ještě sušené plátky po kterých se mohou naši tři chlupáči utlouci. ❤️

Velice rychle se po všem zaprášilo a z balíčku nám zbyl pouze obal 😂

vybraná testerka | 02.01.2020

Naší kočce chutnalo vše. Moc mě potěšil vysoký obsah masa v kapsičkách a konzervě. Sušené masíčko bylo sice tvrdší ale po nalámání se po něm zaprášilo. Naše kočka je lovkyně takže myšička jí také udělala velkou radost. Granulky moc pěkně voněli a také asi chutnali protože miska byla vždy hned prázdná.

Žádné jsme neneašli :)

vybraná testerka | 03.01.2020

Granule od této značky běžně používáme, takže jsem s jistotou věděla, ze si Salma pochutná. Nejvíc jsem se těšila na maso a po něm se číča olizovala. Do druhého dne bylo snědeno. Kapsička pro mě byla novinkou, ale zde snad ani nejde sáhnout vedle. Kočka pravidelně kapsičky nedostává, je výjimečně na přilepšenou. Tady na tu mlsně večer čekala u ledničky.

Sušené mlsky se neshledaly s pozitivní reakci. To jediné kočka odmítala ochutnat. Přišla, čuchla a odešla. Takže tohle ji nezaujalo. Má raději aromatičtější a šťavnatější mlsky.

vybraná testerka | 05.01.2020

Chutné kapsičky a masová vanička, náš kocour si na nich moc pochutnával, vždy byly během chvilky pryč. A hračka měla okamžitý úspěch. 👌

Granule a stripy voní dobře, masově, ale jsou hodně suché a tuhé, kocour je sežere až když mu je namočím do omáčky z kapsičky.

vybraná testerka | 03.01.2020

Pestrá nabídka - granule, kapsičky, paštika i plátky různých příchutí. Velice pěkné balení - jednotlivě i celkově. Balíček vypadal jako splněný vánoční kočičí sen. Dokonce i hračka.

Příliš velké balení kočičí paštiky. Bohužel našim starým konzervativním kočkám moc nechutnalo. Ještě tak trochu granule a kapsičky, plátků jenom pár, ale paštiku nechtěla ani jedna, tak si na ní pochutnal kamarádčin pes. Tomu ale chutnala velmi.

vybraná testerka | 05.01.2020

Balíček naše dvě kočky velmi ocenily, mě osobně se líbilo, jak krásně bylo vše zabaleno, opravdu radost pohledět. Kočky nejsou vůbec vybíravé, tudíž vše snědly s velkou chutí. Granule budeme asi nadále kupovat, složení, vůně a zřejmě i chuť je top. Po kapsickach a pastice se olizovaly ještě půl hodiny. Na plátky chvíli koukaly ale po prvním ochutnání do jich vjely rychlosti blesku 😂😂 Velká spokojenost, moc děkujeme za super testování 👌👌

Nic jsem neshledala, vše chutnalo, líbilo se včetně hraček, výtku nemáme 😉

vybraná testerka | 04.01.2020

Balíček našly pod stromkem naše dvě micky, které jsou zvyklé na "obyčejné" kapsičky, konzervy a granule, takže začátek vypadal nevalně. Hlavně u velké paštiky, asi pro ně byl šok, že obsahovala skoro 100% masa. Sušené masíčko jim chutnalo moc, kapsičky si poctivě rozdělily a granule taky zmizely rychlostí blesku. Za nás obrovský palec nahoru! Určitě jim občas nějakou kvalitnější mňamku nebo plnohodnotnou stravu dopřejeme. Jinak s myškou si asi nejvíc hraje náš tříletý syn, aspoň má hračku, kterou mu aportují :) Vřele doporučuji :)

myslím, že jsem nenašla žádné zápory. Jen, jak jsem psala, musely tomu naše kočky přijít na chuť. Opravdu se jedná o kvalitní krmivo.

vybraná testerka | 04.01.2020

Musím priznat, že i přesto,že jsem byla trochu skeptická mě balíček překvapil. Màm velmi mlsného kocoura, který opravdu nesní jen tak něco. Obsah balíčku mu ale chutnal. Takže ja hodnotím kladně.

Neshledala jsem vyloženě nėjaké nedostatky. Možná snad jen velikost balení by opravdu mohla být menší. Ne všechny kočičky snědí celou porci.

vybraná testerka | 02.01.2020

BAlíček mě moc potěšil byl úžasně zabalen, tak jsem yvužila příležitosti a dala ho tý naší rozmlsaný chlupatý tlamiččce pod stromeček. Co se týče složení a obsahu masa, tak za mě naprostá spokojenost. Kapsičky a vaničku naše číča snědla s velkou chutí. Stejně tak granule, což pro mě bylo překvapení, protože zatím jsme objevili jen 2 značky granulí, kterými neopovrhuje. Bohužel aby mi dokázal svou rozmlsanost, tak sušeného masa se nedotkla, což ovšem docenilo 7 nalezenců u mamky ;-) Schrnuto: určitě se po této značce mrknu v obchodech a nakoupím granule a kapsičky.

vybraná testerka | 01.01.2020

Balíček dostal kocour pod vánoční stromeček.Čertovi náramně chutnaly šťavnaté kapsičky,granulky chroustal jako divý,paštiku přímo hltal,voněla mu snad už zabalená..Jen sušené maso mu moc nejelo-je to lovec a rád si odkočí ven ulovit živou myš i ptáčka. Balíček s krmením doporučuji.Měl veliký úspěch.

Zápory jsem nenašla.Sušené masíško s chutí schroupala jiná kočička.

vybraná testerka | 01.01.2020

Výrobky kocourkovi chutnaly, křupky křupal zvesela a požádoval další. Oblizoval se až za ušima. Stačilo zašustit obalem a hned přiběhl. Doporučuji každému k vyzkoušení, protože Charlie je někdy vybíravý ale tohle mu opravdu chutnalo 😊

vybraná testerka | 28.12.2019

Naší kočičce to chutnalo všechno. Už když balíček přišel, byla jsem překvapená jak byl krásně zabalen, tak jsem se rozhodla dát ho kočičce pod stromeček. Kapsičky byly hned v čudu, takže asi dobrý. Za mě ale nejlepší věc byly stripesy. Ráda dávám Arynce něco dobrýho na zub, ale narozdíl od granulek a konzerv to většinou bylo v horší kvalitě. Proužky jsou vyrobeny s velmi vysokým podílem masa a můžu jí odměňovat bez výčitek :) Určitě se na značku Fitmin podívám při dalším nákupu jídla a něco vyberu.

Žádné

vybraná testerka | 19.12.2019

Mému kocourovi nejvíce chutnaly masové vaničky a s hračkou myskou si také vyhrál.Me se zase líbilo luxusní balení s mašlí.Celkove velká spokojenost, značku Fitmin mám ráda už hodně let, je velice kvalitní.

vybraná testerka | 18.12.2019

Krásný vánoční balíček, u nás tedy do Vánoc nevydržel...Dcera nevydržela a hned Else dala myšku, která měla a má velký úspěch. Pak chodila a že dáme i krmení. Takže již vše ozkoušeno. Nejlepší tyčinky, krásně voní, budeme muset kupovat, Elsa by je sežrala i s obalem mám pocit :))

18.10.2023

Značka fitmin nikdy nezklame. Po klasickém krmivu jsme zkusili i pamlsky. Vím, že kočkám dávám jen kvalitní suroviny šetrně zpracované tak, aby prosívaly jejich organizmu. Maso, bylinky a žádné konzervanty a barviva. U nás chutnají všem čtyřem chlupáčům.

17.02.2023

Vaničky pro kočky této značky kupujeme již dlouho. Nikdy se nestalo, aby zůstalo něco v misce. Vynikající složení, žádné zbytečné umělé přídavky. Praktické balení. Český produkt.

16.02.2023

Fitmin je u nás jako doma. Nejen pro kočky ale i pro pejska. Kvalitní české krmivo v ideálním složení. Jistota, že mazlík dostane vše potřebné a prospěšné a naopak, že nesní nic, co by mu uškodilo. Široké portfolio produktů.

19.01.2023

Fitmin je výborné krmení pro kočičky.Je to výborná značka

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji všem kočkám

20.11.2022

mohu doporučit, kocourek miluje jejich produkty.

žádné

10.11.2022

Moji kočičce to chutná takže doporučuji všem od značky fitmin

07.11.2022

moje kočky milují vždy se olizují granule a jejich granule kupujeme pravidelně

žádné

05.11.2022

Po kapsickach a pastice se olizovaly ještě půl hodiny

30.10.2022

Produkty fitmin pravidelně kupujeme a mají doma úspěch

28.10.2022

Naše kočička je velmi mlsná.. Né vše sní, se značkou Firmin jsme ale spokojeni

20.10.2022

Kapsičky našim kočkám moc chutnají. Nicméně já preferuji jinou značku. Ale určitě stojí za vyzkoušení.

08.10.2022

Myslím, že kočička je spokojená. Hned když to vyndala s krabice, tak po mě skáče jako blázen.

16.09.2022

Díky téhle značce začala má Kočičkova jist jsem velmi spokojena

16.09.2022

Spokojené zvíře, spokojené bříško 😊 co víc si paníček muže přát 🥰

20.12.2021

Fitmin je úžasná značka s úžasnými produkty pro kočky. Kapsičky našim kočkám velmi chutnali. Líbí se mi ty letáčky které posílají

09.12.2021

Fitmin mají naše kočky rády, je to jedna z jejich oblíbených značek.

05.06.2021

Babičky kočičce tyto dobroty moc chutnají. Zdají se být kvalitní

.

23.05.2021

Naše kočka není žádný postelový mazlíček bydlíme na naší farmě tak tráví 90% času venku, kde loví myši prohání kurata a kachny. Ale krmeni od značky Fitmin si nikdy nenechá ujít.

13.03.2021

Fitmin produkty si zamiluje i tam nejmlsnější kočička

07.12.2020

Jedná z kvalitních značek krmiva. Moje kočička má Fitnin moc ráda

16.10.2020

Kvalitní složení a vynikající chuť, podle naší kočky.

15.08.2020

Nemůžu si stěžovat. Naše kočky ho milují a jen se po něm zaprášil :) určitě má skvělou chuť i složení

nic

04.05.2020

Fitmin patří mezi použitelné granule. Kvalitní a kočky po něm nemají zažívací potíže

16.04.2020

Dobroty Fitmin často kupuji naší kočičce a moc jí chutnají, hlavně kapsičky má moc ráda, ale nepohrdne ani granulkama. Velmi dobrá a kvalitní strava pro kočičky. Doporučuji vyzkoušet.

17.03.2020

Vyzkoušela jsem balíček pro kočky a byla jsem mile překvapená...Nejvíce mým dvou kočkám chutnali kapsičky a granulky.Hnedka je moje kočičky zblazli,skoro bez nadechnutí.Líbila se jim také hračka..a to si moc už nehrají-je jim každé osm let.Inač všech doporučuji vyzkoušet,mazlíci určitě budou spokojeni.

15.03.2020

Máme velmi mlsnou kočku, značka ji chutná. Ve výrobcích je přidané čerstvé maso a je to znát na přístupu kočky k jídlu. Živiny nejsou zničeny vysokými teplotami, maso je kvalitní, produkty řady Purity jsou bezlepkové.

14.03.2020

Kočky se můžou přetrhnout jakmile vezmu do ruky balení těchto granulí, aby byli u misek jako první. Jsou spokojené, mají hebkou srst, nepáchne jím z tlamičky. Moc je milují.Dostávají pravidelnou dávku a ani neškemrají u stolu.

25.02.2020

Tak Fitmin je naše oblíbená značka. Mám doma dvě kočky a moc rády si na nich pochutnávají . Na Fitminu se mi líbí jeho složení a taky výrazná chuť, když to našim kočkám tak skvěle chutná. Určitě budu kupovat dál.

nic

01.02.2020

Fitmin jako značka má v celku dobré složení a proto dávám mým 9 kočkám

29.01.2020

Naše kočička Míša je hodně vybíravá a jen tak něco nesní. Po recenzích zde jsem se rozhodla, že jí krmivo Fitmin koupím a mělo úspěch. Nejvíce zachutnali granulky a také maso ve vývaru :-). Takže od této značky zkusíme i další výrobky.

10.01.2020

Vynikající a výživné krmivo pro kočičky.Veliky výběr příchutí,naše kočička nechce nic jiného

žádné

06.01.2020

Tento kočičí balíček ocení každý milovník kočiček.Úžasná hračka myška s peříčkem zaujme každou kočku.Kvalitní granule,chutné kapsičky a konzervy dodají kočičkám vitamíny i minerály,které potřebují.Kdo má tak mlsnou kočičku jak já,tak si balíček pořídí.

Žádné

04.01.2020

pro naší malou kočičku velice dobrá pochoutka když se najedla stále chodila kolem mystičky a mnoukala.Je to náš malý mlsoum,od té doby jen kupuji od této firmy a náš malý je naprosto spokojený mlsoun

žádné

03.01.2020

Fitmin je to nejlepší pro zvířátka, co je u nás na trhu. Široké portfolio výrobků mnoha typů a příchutí. Kvalitní zpracování těch nejlepších surovin. Pro kočky všech druhů, věků a nároků. Výrobce má skvělé, přehledné webové stránky. Doporučuji.

29.12.2019

Jedná se o českou značku kterou můžeme podpořit. Víme co tam dávají. Ideální složení s obsahem masíčka pro mlsné jazýčky našich domácích mazlíčků. Navíc se taky postarají o správnou výživu. Doporučila bych.

cena trošku vyšší

22.12.2019

Výrobky značky Fitmin už nějakou dobu doma používáme a mají u nás už své místo.Naše kočičí slečna si je velmi oblíbila a vždy se po nich jen zapráší.Líbí se mně,že je vždy z čeho vybrat,protože firma vyrábí různé příchutě kapsiček.

nic

22.12.2019

Naší kočičce většinou vaříme, ale pro případy, kdy se zdržíme déle v práci a nestihneme nakoupit máme vždycky v zásobě pár kapsiček od Fitmin. Jsou plné masa, krásně šťavnaté a naší kočičce moc chutnají. Příjemné je i velkost balení, které kočička sní během jednoho dne a nemusíme ho skladovat v lednici

18.12.2019

Česká značka Fitmin nabízí kvalitní krmivo pro domácí mazlíčky plné vitamínů. Dá se koupit na internetu v různých příchutích i velikostech balení. Občas kupujeme.

16.12.2019

I kočičky potřebují rozmazlovat. Značka Fitmin na ně myslí a přináší jim plnohodnotné mlsání pro jejich vytříbené jazýčky. V kapsičkách od značky Fitmin je maso vysoké kvality, které se používá i v potravinářství. A to je dobře každý chovatel chce pro svého mazlíčka jen to nejlepší.

Nevím o ničem.

15.12.2019

značka FITMIN je stálicí na trhu, její produkty jsou vyvážené, obsahují hodně masa, zřejmě jsou chutné, protože náš kocourek si pochutná jak na granulích, tak tyčinkách, kapsičkách i vaničkách. Doporučuji

14.12.2019

Jedná se o kvalitní produkty pro domácí mazlíčky od této firmy. Kvituji, že jsou z velmi kvalitního masa, také bez lepku, též vhodné jako kloubní výživa. Prostě obsahují velmi důležité a potřebné ingredience pro zdraví. Ráda takové výrobky kupuji.

14.12.2019

Fitmin kupujeme dlouho. Je to naše oblíbená značka. Srst má krásně hebkou a nesmrdí ji z tlamy. Dokonce nám nevrací chlupy. Takže jsou jenom plusy.

13.12.2019

My jsme vybrány nebyly,ale měly jsme možnost vyzkoušet.Naše kočka je velký mlsoun a ledaco nesežere,ovšem kočička si pochutnala jak na granulích tak i kapsičkách.A já zase budu shánět kde se toto krmivo dá sehnat.

12.12.2019

Nebyla jsem vybrána se svojí kočkou mezi testerky, ale vzorky tohoto krmiva jsem získala přímo od výrobce. Kočce velice chutná, je spokojená a nemá žádné zažívací ani jiné potíže. Moje kočka je zvyklá z plné misky ujíst a nechat si granule i na později. Nyní spořádala celou misku najednou. Vyzkoušeli jsme více druhů granulek. Sortiment granulí Fitmin je široký a vhodný pro všechny kočky - mladé, staré, kastrované i nekastrované a též se stravovacím omezením. Velmi doporučuji.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat