TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné dobrot od značky Fitmin

27.11.2019 | Testování

Kočky mají velmi mlsné jazýčky a potrpí si na ty nejkvalitnější pochoutky. Ve vánočním dárkovém balíčku Fitmin najdete jedinečné, ručně vyráběné pochoutky, kvalitní masové kapsičky i vaničku a holistické grain free granule, a to není zdaleka všechno! Právě hledáme 20 testerek, které tyto pochoutky vyzkouší se svými kočičími miláčky! Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 42 testerek


Kvalitní stravu si zaslouží i naši čtyřnozí kočičí miláčci a značka Fitmin je zárukou té nejvyšší. Pro ty, kteří ještě neznáte, jedná se o tradiční českou značku sídlící v podhůří Orlických hor, kde s respektem k přírodě a láskou ke zvířatům vyrábí krmiva, výživové doplňky a naturální pochoutky pro psy, kočky a koně.

Bohaté zkušenosti a prvotřídní kvalita

Od vzniku značky Fitmin uplynulo již více než 21 let a za tu dobu se mnohé změnilo, avšak základní hodnota rodinné firmy – poctivý přístup k práci – zůstala zachována. Celou společností i nadále prostupuje duch původních zakladatelů, rodiny Štěpánkových. Jejich chovatelská a zemědělská tradice měla v Helvíkovicích vždy hluboké kořeny.

Jako první u nás v České republice Fitmin v roce 2010 přišel s unikátní technologií přidávání čerstvého masa do procesu výroby krmiv, díky které si produkty zachovávají skvělou chutnost. Živiny zůstávají ve špičkové kvalitě a nejsou zničeny vysokými teplotami jako v případě, že je maso nejdříve zpracováno v moučku a teprve potom do granulí. Navíc to není maso ledajaké – jedná se o maso vysoké kvality, které se používá také v potravinářství. Veškeré produkty řady Purity pro kočky jsou grain free, to znamená, že jsou bezlepkové a snižují potencionální riziko výskytu alergických reakcí (např. na pšeničný lepek a kukuřičný gluten).

Kočičí balíček plný dobrot

V testovacím dárkovém balíčku najdete jedinečné, ručně vyráběné pochoutky Fitmin cat Purity Snax  obsahující čerstvé maso, bylinky, řasu kelpu, chlorellu a účinné látky pro zdraví, např. přídavky na podporu kloubní výživy. Jejich kouzlu propadly i kočky světoznámého chovatele „mainek“ a kadeřníka Libora Šuly.

Dále balíček obsahuje masové kapsičky, masovou vaničku a holistické grain free granule s čerstvým masem Purity Delicious. A aby byl dárek pod stromeček kompletní, nesmí chybět i něco na hraní. Součástí balíčku je i roztomilá jutová myška s peříčkem na ocásku, která jistě probudí ve vaší kočce pořádného tygra.

Cena balíčku: 390 Kč

Více informací o produktech naleznete na www.fitmin.cz.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

204 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
93 Příspěvků
Poslední příspěvek 25.10.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat