TESTOVÁNÍ: Limitovaná kolekce Fialka od Manufaktury

19.03.2018 | Testování

Přivítejte jaro a oslavte sté výročí republiky malými domácími lázněmi. Malým dárkem k letošním stým oslavám založení republiky je také limitovaná fialková retro kolekce od české značky Manufaktura. Tu bude moct v rámci našeho testování vyzkoušet také 30 našich testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 86 testerek

Doporučeno: 111x


Unikátní design kosmetických produktů s vůní noblesních časů první republiky snoubený s doslova ohromujícím složením přináší maximální péči a šetrnost. Fialková kolekce je přesně to, po čem naše zimou těžce zkoušená pokožka a mysl ještě před plným nástupem jara touží!

Pro krásu i mládí

Základem složení jsou nejen výtažky z fialek, které pro své blahodárně hydratační, zjemňující a omlazující účinky stály již před sto lety za tajemstvím nejedné obdivované dámy, ale také výživné rostlinné oleje a zklidňující složky.

Objevte v kosmetických přípravcích kouzlo první republiky a učiňte svou pleť mladistvě sametovou a vlas vonný a hebký. Blaženost zaručena!

Velejemný sprchový gel & vlasový šampon s fialkou a mandlovým olejem

Velejemný sprchový gel & šampon s cennými přírodními ingrediencemi činí vlas hebkým, vrací mu ztracený jas a zvyšuje lesk, pokožku pak zanechává svěží a mladistvě sametovou. Díky unikátnímu modernímu složení s vysoce koncentrovanými mycími složkami na bázi kokosového a olivového oleje a cukru, obohaceným o hydratační a posilující výtažek z fialky, pečující mandlový olej, zklidňující panthenol a zvláčňující obilné výtažky intenzivně pění a jeho spotřeba je až o 1/3 nižší nežli u obvyklých přípravků tohoto typu. A co navíc: dodá jedinečný pocit čistoty, znamenitě voní a neobsahuje SLES, čehož si dnešní moderní doba často žádá.

Jak používat? Aplikujte přiměřené množství do mokrých vlasů/na pokožku a masírujte do vytvoření pěny. Důkladně smyjte, při mytí vlasů v případě potřeby postup zopakujte.

Cena: 169 Kč/215 ml

Omlazující hydratační & revitalizující pleťová mlha s výtažky z fialek a mandlí

Jemná pleť je mnohdy důležitější nežli nové šaty. Dodejte své pleti překvapující krásu a přirozený vzhled mládí a udržujte ji ráno i večer stále pěstěnou. Ideálním přípravkem k tomuto účelu jest pleťová mlha s hydratačním extraktem z fialky a rebarbory, pečujícím mandlovým olejem, zklidňujícím panthenolem, alantoinem a kyselinou mléčnou. Přesvědčte se sama, jak se vaše pleť náramně vyjasní, zušlechtí a vypne. Používejte pro ranní a večerní dočištění pleti a k osvěžení a hydrataci kdykoliv během dne.

Jak používat? Používejte k osvěžení a hydrataci pleti kdykoli během dne (ideální např. při pobytu v klimatizovaném prostředí, v horkých dnech, v pobytu v místnosti se suchým vzduchem, po pobytu ve větrném počasí apod…) – zavřete oči a ze vzdálenosti cca 20 cm rozprašte pleťovou mlhu na pleť a nechte vstřebat. Doporučujeme využití také pro ranní a večerní dočištění pleti – nástřikem na vatový tampon a následným setřením zbytků nečistot z pleti.

Cena: 259 Kč/155 mlRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
5 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat