TESTOVÁNÍ: Naprosto jiný rozměr praní a poslechu hudby s pomocníky značky Meliconi

15.12.2020 | Testování

Zase máte plný koš prádla, který vyžaduje rychlé odbavení? Žádné stížnosti, pojďte si to užít! Se speciálními pytlíky do pračky, míčky do sušičky, vonnými ubrousky a bezdrátovými sluchátky značky Meliconi to totiž ani jinak nejde!


Celkové hodnocení: 99%

Hodnocení: 16 testerek


V době automatických praček a sušiček nezabere praní prádla tolik času, jako tomu bylo v dřívějších dobách. Přesto tato činnost připraví ženu o pět měsíců života. Tedy alespoň tak to uvádí jistý výzkum, jehož poznatky v krátkém přehledu prezentoval server Daily Mail. Z těch také vyplývá, že se ve většině domácností s malými dětmi buben pračky rozjede i šestkrát týdně. Že tohle můžete potvrdit i vy sama? Tak to jste ideální adeptka pro naše nové testování! Aktuálně hledáme pět testerek, co vyzkouší lákavé produkty italské značky Meliconi, která se snaží předvídat a uspokojovat přání a potřeby zákazníků už od roku 1967. V každém balíčku, jehož hodnota je 1399 Kč, pak naleznete pomocníky, jež oceníte vy i vaše prádlo. Konkrétně jde o tyhle!

MELICONI pytlík do pračky a sušičky pro jemné prádlo

Kvalitní ochranný pytlík Meliconi 656150 umožní šetrné praní a sušení jemných materiálů, jako jsou například podprsenky, spodní prádlo nebo hračky. Tento šikovný sáček disponuje dvojitou prodyšnou síťovinou se zipem, která zabraňuje zachycení předmětů v bubnu, což představuje ochranu před jeho poškozením. V balení naleznete hned dva kusy o rozměrech 25 x 30 cm a 30 x 40cm, které můžete využít pro oddělení různých druhů tkanin. Ale co třeba takové boty?

MELICONI pytlík pro praní a sušení obuvi

Tento vak je určený pro maximálně šetrné praní a sušení obuvi. I on se může pochlubit dvojitou prodyšnou síťovinou se zipem, proto se s ním manipuluje „jedna báseň“. A protože má rozměry 20 × 40 cm, vejde se do něj nejen více párů botiček vašeho děťátka, ale i větší boty partnera. Co vy na to? Už žádné zachycené tkaničky a vybledlé barvy! Ovšem společnost Meliconi samozřejmě myslí i na záležitosti okolo sušení.

MELICONI míčky do sušičky 

Pokud máte sušičku, potěší vás dva speciální míčky pozitivních barev, s nimiž docílíte úžasně nadýchaného prádla. Precizně zpracovaný povrch těchto „balónků“ se při pohybech bubnu postará o přirozené změkčení vláken bez použití chemikálií i efektivnější přenášení tepla, což může zkrátit dobu sušení, a tím i snížit spotřebu energické energie. Velkou výhodou je, že se míčky dají použít opakovaně, a to bez ztráty kvality. Šetří tedy čas, výdaje i životní prostředí! Stačí je vložit do spotřebiče a nechat je dělat svou práci. A teď k vůni, jistě totiž toužíte po prádlu, které je nejen měkoučké, ale i pořádně voňavé.

MELICONI ubrousky do sušičky 

Vonné ubrousky, které nabízí příjemné květinové aroma bílého pižma Muschio Bianco, dodají vašemu čerstvě usušenému oblečení dlouhotrvající svěžest a čistotu. Během procesu sušení se vůně rovnoměrně rozptýlí a hloubkově pronikne do každého kousku i vlákna. Balení obsahuje 24 kusů té nejvyšší kvality, které vám společnost Meliconi posílá přímo z Itálie. Tak proč jim neotevřít náruč i sušičku? A než půjdete věci naskládat do skříní, můžete si zatím pustit vánoční hudbu, která vám zpříjemní adventní atmosféru.

Meliconi sluchátka MySound Speak RIGHT

Tato elegantní bezdrátová sluchátka zaujmou kvalitním zpracováním, výkonnými 40 mm měniči se špičkovým zvukovým výstupem i dlouhou výdrží baterie. Ta vám na jedno nabití bude k dispozici až 12 hodin, během kterých můžete naslouchat hudbě i vašim blízkým, kteří vám zatelefonují. Ve výbavě sluchátek Meliconi MySound Speak nechybí integrovaný mikrofon či tlačítka pro příjem hovorů, regulace hlasitosti i pohodlné přepínání skladeb. Disponují také nastavitelným hlavovým mostem i polstrovanými náušníky pro extra pohodlnost i komfort. O kvalitní bezdrátový poslech se postará moderní technologie Bluetooth 5.0, která se vyznačuje stabilní přenosovou rychlostí, skvělým dosahem a rychlejší konektivitou. Další výhodou je praktická skládací konstrukce, díky které se sluchátka dají snadno složit do kompaktních rozměrů a vzít kamkoli na cesty. Jakmile je nabijete pomocí USB kabelu, už je nebudete chtít sundat z hlavy!

Meliconi ve zkratce

Italská značka Meliconi S.p.A. byla založena v roce 1967. Více jak 50 let úspěšně působí v oblasti domácích potřeb a audio-video příslušenství. Společnost byla založena v 60. letech a dnes je jednou z předních italských značek na trhu. Většina výrobků je vyrobena v italské Bologni. Pyšní se širokou nabídkou audio/video příslušenství, doplněnou o TV sluchátka, antén a dálkových ovladačů. Značka Meliconi se snaží předvídat a uspokojovat přání a potřeby zákazníků pomocí kvalitních, bezpečných, certifikovaných produktů Made in Italy. Neustálý výzkum nových funkcí zajišťuje vedoucí postavení ve výrobě televizních držáků a zvyšuje vnímání kvality a inovace sortimentu. Sortiment vyrobený v Itálii kombinuje vysokou kvalitu a prodlouženou životnost výrobku. V roce 2019 na trh značka Meliconi vstoupila s celou gamou produktů příslušenství pro velké spotřebiče, které nemohou chybět v žádné domácnosti. Výrobky mají 10 let záruku, Made in Italy a je momentálně jediný výrobce na trhu s certifikaci TÜV SÜD, který je světovým leadrem v testování a certifikaci výrobků. Nemáš místo, vytvoř si ho! Díky univerzálního mezikusu mezi pračku a sušičku. Na výběr máte z několika možností. Záleží jen na Vás, zda potřebujete odkladnou plochu, výsuvnou zásuvku anebo jen jistotu, že Vám spotřebiče nespadnou na zem. 

Objev další prostor!

Zvyš si pračku nebo sušičku o 31 cm. Ideální řešení, jak si ulehčit práci a získat místo. Záleží jen na Vás, zda si vyberete výsuvný koš, zásuvku nebo jen vyvýšíte spotřebič. Díky této vychytávce se dostanete i do nedostupných míst a ještě schováte příslušenství, které potřebujete k praní či sušení. Všechny podstavce mají nastavitelné nožičky.

Cena balíčku: 1399 Kč

Více informací najdete na: www.alza.cz, www.mall.cz, www.okay.cz, www.datart.cz, www.electroword.cz, www.expert.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 5 testerek, které mají doma sušičku (foto nahrát k rozstřelové odpovědi) a zároveň napíší níže do Rozstřelu testerek, jaké pomocníky při praní a sušení prádla momentálně používají?
HLASTE SE DO 4. LEDNA 2021.
Vybrané testerky získají speciální ochranné sáčky do pračky (1 ks pro praní a sušení obuvi, 2ks pro praní jemného prádla), vonné ubrousky do sušičky, míčky pro extra nadýchané oblečení a bezdrátová sluchátka.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

80 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:46
278 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:54
60 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat