TESTOVÁNÍ: Péče o dětskou pokožku s produkty od Linteo Baby

25.11.2020 | Testování

Péče o choulostivou dětskou pleť náchylnou k opruzeninám i vyrážkám má ta nejpřísnější pravidla. Proto je třeba mít po ruce ty správné pomocníky! Jsou jimi vlhčené ubrousky s výtažkem měsíčku nebo aloe vera. Ale i s ochranným krémem, který obsahuje včelí vosk a mandlový olej, vám půjde přebalování jako po másle! Hledáme 20 testerek maminek, které otestují tyto produkty šité na míru malým ratolestem.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 54 testerek


Ten pocit, když si z porodnice přinesete ten malý a bezbranný uzlíček štěstí! Není nic důležitějšího, než zajistit mu pocit bezpečí a láskyplnou péči. Zatímco ochranitelský pud nastupuje tak nějak přirozeně a automaticky, co se týká péče o citlivou dětskou pokožku, tam musí nastoupit pomoc „zvenčí“. A to je úkol, jehož se s grácií i vší zodpovědností ujímá značka Linteo, která svým spotřebitelům usnadňuje život už více než 20 let. Které její produkty maminky ocení?

Vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským

Vlhčené ubrousky Linteo Baby jsou díky pečlivě vybranému složení přítelem dětí i jejich rodičů. Starají se šetrně, přesto velice důkladně, nejen o očistu zadečků těch úplně nejmenších, ale i o ručičky a ústa batolat, která zvědavě zkoumají svět kolem sebe. Tyto ubrousky jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu měsíčku lékařského, díky čemuž čistí, zjemňují a chrání před tvorbu opruzenin.

Zároveň udržují přirozené pH pokožky, což představuje prevenci zánětů. Protože v žádném případě neobsahují parabeny a PEG emulgátory, snižují i riziko alergií. Rovněž byste v nich nenalezli žádný alkohol ani jiné dráždivé látky, jež by choulostivou dětskou pleť mohly podráždit. Balíček měsíčkových ubrousků, který v sobě ukrývá 72 pečlivě složených kusů, pro vás bude nedocenitelný jak v domácím prostředí, tak i při procházce venku. Ochranu před vyschnutím celého obsahu zajistí víčko, díky němuž je tento hygienický výrobek připraven k použití kdykoli a kdekoli budete potřebovat. Vaše očekávání i přísné mateřské nároky může splnit i další produkt z řady Linteo Baby.

Vlhčené ubrousky s aloe vera

Protože vlhčených ubrousků není nikdy dost, určitě se vyplatí mít v kočáru a na přebalovacím pultu i balíček, který voní aloe vera. To ale není to jediné, co vás zaujme a potěší. Stejně jako výše zmíněné měsíčkové ubrousky jsou i ty s výtažkem z aloe vera dermatologicky testované. Pokožce vašeho miminka dopřejí hydrataci, přičemž výrazně omezí pravděpodobnost plenkové dermatitidy, červených skvrn i svědivých vyrážek. Balení obsahuje praktické víčko, díky němuž ubrousky nevysychají. Jejich složení naprosto vylučuje přítomnost parabenů a alkoholu - máte tedy stoprocentní jistotu, že vašemu maličkému poskytují jen to nejlepší, a to hned 80x. V tomto balení je totiž přesně tolik pečujících, voňavých, heboučkých a nadýchaných vlhčených ubrousků, které z každého přebalování udělají takřka léčivou záležitost. Stejně jako krém, který vám představíme v následujících řádcích.

Ochranný krém na citlivou pokožku

Ani krém na zadeček není radno podceňovat, což značka Linteo moc dobře ví. Právě proto vyvinula takový, který bojuje proti podráždění a vytváří na pokožce ochranný „film“, jež zabraňuje jejímu kontaktu s močí i stolicí. A má k tomu ty nejlepší předpoklady i účinné zbraně, neboť kromě již zmíněného měsíčku lékařského obsahuje i kokosový olej, mandlový olej, včelí vosk a bambucké máslo. Byl navržen s cílem podporovat přirozený vývoj zdravé pokožky, má regenerační a zklidňující účinky a nabízí mnoho výživných látek. I díky tomu brání nadměrnému přístupu vlhkosti, což k pohodlí vašeho miminka hodně přispívá. Naprostou samozřejmostí je pak snadné roztírání, které usnadní nanášení.

Cena balíčku: 150 Kč

Více informací najdete na: www.linteo.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek maminek, které mají doma půlroční až roční miminko a zároveň napíší níže do Rozstřelu testerek, jak si jejich ratolesti užívají každodenní péči o jejich pokožku?
HLASTE SE DO 8. PROSINCE 2020.
Vybrané testerky získají Vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským, vlhčené ubrousky s aloe vera a ochranný krém na citlivou pokožku.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

29 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:56
5 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:34
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat