TESTOVÁNÍ: Proteinový toust od Penamu

09.08.2021 | Testování

Rychlejší regenerace těla, pocit sytosti i aktivnější metabolismus. Chce to správné jídlo! Hledáme 25 testerek všech věkových kategorií, které se zabývají zdravým životním stylem, vyváženou stravou či hubnutím. Společně odhalíme, co proteinový toust od Penamu dělá s tělem!


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 45 testerek


Diskuse není nutná. Bílkoviny jsou pro dobré zdraví a fungování těla naprosto zásadní. Vždyť taky název pochází z řeckého slova proteos, což znamená „primární“ nebo „první místo“. Bílkoviny (proteiny) jsou tvořeny aminokyselinami, které se spojují a vytvářejí dlouhé řetězce. Jen tak pro představu, protein je vlastně jako řetězec kuliček, v němž každý korálek představuje aminokyselinu. Bílkoviny samotné pak mají mnoho funkcí, přičemž nesmírně užitečné jsou úplně všechny!

Není to jen o hubnutí

Používají se ke stavbě a opravě tkání, proto by jej ve zvýšené míře měli konzumovat lidé v období po nemoci, operacích, úrazech, při těhotenství a kojení. Dál hrají zásadní roli při regulaci koncentrací kyselin, tudíž udržují optimální pH v těle a rovnováhu tekutin. Proteiny zároveň pomáhají vytvářet imunoglobuliny nebo protilátky, což v překladu znamená, že bojují proti infekci a posilují imunitu. Vědecké rozbory také potvrdily, že konzumace proteinů může navýšit počet spálených kalorií tím, že stimuluje rychlost metabolismu a souběžně s tím snižuje chuť k jídlu.

Kolik je tak akorát?

Co se týče množství, tak většina oficiálních výživových organizací doporučuje aspoň 56 až 91 gramů bílkovin denně pro průměrného muže a 46 až 75 gramů denně pro průměrnou ženu. Bílkoviny lze čerpat z libového masa, ryb, vajec, ořechů a semen, pak taky z tofu nebo mléčných výrobků, k mání jsou i ve fazolích, hrachu a čočce. V pečivu byste je nejspíš nehledali, ale opak je pravdou.

Líbivé křivky i působivý nutriční profil

Zatímco běžné pečivo, chleby, rohlíky a obiloviny nepatří k primárním zdrojům bílkovin, u proteinového toustu od Penamu, který má unikátní kulatý tvar, to neplatí. Každý plátek zasytí na dlouhou dobu, a to právě díky pořádné dávce bílkovin (na 100 gramů výrobku připadne 29 gramů), ale i vlákniny. Ta zvyšuje objem stravy v žaludku, vyvolává pocit sytosti, má pozitivní vliv na trávení, podporuje peristaltiku střev a v neposlední řadě na sebe váže nežádoucí látky z potravy.

Toust chutná skvěle jak čerstvý, tak opečený. Výrobek je k zakoupení v hypermarketech Albert a od 2. 8. i v hypermarketech Tesco. Cena činí 39,90 Kč, přičemž jej 25 testerek, které se zajímají o zdravý životní styl nebo vyvážené stravování, ochutná. Chcete-li patřit mezi ně, neváhejte svůj komentář do rozstřelu přidat ještě dnes!

Více informací na www.penam.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 25 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda by sem jim toust hodil k jejich životnímu stylu? 
HLASTE SE DO 22. SRPNA 2021.
Vybrané testerky získají 1ks proteinového toustu od Penamu.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:48
454 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:28
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:27

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat