TESTOVÁNÍ: Ranní chlebík s vitamínem D od Penamu

17.11.2020 | Testování

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne – to ví přece každý. A co si takhle po ránu naservírovat? Jeden nápad by tu byl. Třeba chlebík od Penamu, který zachutná vám, obranyschopnosti i trávení! Aktuálně hledáme 25 testerek, co si touhle dobrotou zpříjemní probuzení. Budete mezi nimi i vy?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 48 testerek


Za současné pandemické situace prochází naše psychika velkou zatěžkávací zkouškou. Pochopitelně nejen ona se ocitá na pomyslném pranýři, protože ani k zachování fyzického zdraví teď nemáme ty nejlepší podmínky. Jak se dá podpořit obojí – tedy kondice i duševní pohoda? Co třeba dobrou snídaní, která z každého rána udělá ten správný začátek dne!

Chtějte od jídla víc. Můžete!

Již za pár dní, konkrétně 19. 11., odstartuje snídaňová revoluce. Na pultech obchodních řetězců se objeví nový produkt, který potěší nejen vyznavače zdravého životního stylu, ale i ty, kteří si rádi dopřejí chutné a neobyčejné pečivo. Tím želízkem v ohni je Ranní chlebík z řady Fit den, který pro vás s láskou připravili lidé ze společnosti Penam, jež patří mezi přední pekárenské a mlynárenské výrobce ve střední Evropě. Co je na tomto pečivu tolik zvláštního a čím naprosto vyniká?

Složení, které tělu sedne

Jakmile se podíváte na jeho nutriční profil, budete mile překvapeni. Každé sousto nabízí nejen skvělou chuť, ale i vlákninu prospívající trávení, která se podílí i na detoxikačních procesech. Obohatí vás ale také o bílkoviny. Ty jsou zase nezbytné pro metabolismus, udržení stálého osmotického tlaku nebo tvorbu hormonů, zatímco mobilizují ochranné buňky imunitního systému k aktivitě. Obranyschopnost tento Ranní chlebík ovšem „jistí“ i jinak.

Ta záležitost okolo déčka

100 gramů tohoto výrobku pokryje bezmála 30 procent denního doporučeného příjmu vitaminu D u dospělé osoby. I tato látka je ve spojitosti s odolností organismu vůči nejrůznějším virům a infekcím hodně zmiňována, nicméně úzce souvisí i s optimistickou náladou. Vitamin D totiž zasahuje do produkce hormonu štěstí serotoninu, takže je nepřítelem chmur, splínů a negativních pocitů.

A kdo by si na něčem takovém nepochutnal! Že už se vám na tento chlebík sbíhají sliny? Tak už to možná chce jen nějakou pomazánku, se kterou jim to bude báječně ladit. A proč ne třeba červenou? Podle čínských tradic právě tato barva symbolizuje radost, kterou teď trochu postrádáme…

Řepná pomazánka, lahoda na druhou

K přípravě zdravé snídaně nebo klidně i dopolední svačinky budete potřebovat jedno balení Ranního chlebíku s vitamínem D, dvě uvařené červené řepy, dvě lžíce bílého jogurtu, stejné množství majonézy, šťávu z poloviny citronu a špetku soli. Nastrouhanou řepu poté smíchejte se všemi ostatními přísadami. Každý potřený krajíc pak můžete ozdobit ještě nakrájenými plátky avokáda, lněnými semínky nebo bylinkami. Po téhle dobrotě se jen zapráší! A vybraných 25 testerek to jistě potvrdí.

Doporučená cena: 39.90 Kč

Více informací najdete na: www.penam.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 25 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda je pro ně zdravý chlebík tou správnou snídaní?
HLASTE SE DO 30. LISTOPADU 2020.
Vybrané testerky získají Ranní chlebík s vitamínem D od Penamu.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:24
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:00
38 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat