TESTOVÁNÍ: Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20

26.06.2019 | Testování

Řada Rowenta Explorer Serie 20 (RR6871WH nebo RR6875WH) představuje autonomní robotický vysavač, který si poradí s prachem a špínou na tvrdé podlaze.


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 37 testerek


Zážitek z automatického vysávání není jen o snadné manipulaci, ale rovněž o skvělé úrovni úklidu. Kvalitní technologie kombinovaná s uživatelsky přívětivými prvky rozhraní vede k uspokojivým výsledkům. Čisticí robot, který musíte mít, na tvrdé podlahy.

Praktický spojenec

Dobrá úroveň úklidu je zaručena díky kombinaci aktivního motorizovaného kartáče a dvou postranních kartáčů a je účinná i v rozích místnosti. Proud vzduchu snadno sbírá prach. S doplňkovou funkcí mopu umožňuje nyní řada Explorer 20 vysávat a vytírat podlahy současně a odstraňovat tak i ten nejjemnější prach.

Režim náhodného kličkování, režim náhodného vysávání v místnosti a režim pro okraje místnosti snadno promění robota v dokonalého partnera při úklidu v různých částech domu. Pro komplexní plochy používejte režim náhodné kličkování nebo náhodné vysávání místnosti, pokud potřebujete, aby byla místnost vysáta do 30 minut. Pro čištění okrajů místnosti u stěn a soklů použijte režim pro okraje místnosti. Vyberte si ze 3 režimů úklidu podle vašich potřeb a mějte domov jako ze škatulky.

3 hlavní prvky, pomocí kterých se robot dokáže vyhnout překážkám: infračervené snímače, ale také nárazník a snímače nerovností dokáží detekovat překážky a zabránit tak pádu. Systém plánování zahrnuje až 7 programů, které lze využívat každý den v týdnu a mít tak dům
neustále bez prachu.

Praktický a snadno použitelný spojenec se dvěma způsoby ovládání: spuštění a zastavení přímo na spotřebiči nebo pomocí ergonomického dálkového ovládání s displejem a možností ovládat všechny funkce vašeho robota.

Cena: 8 790 Kč

19.01.2023

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 je výborný pomocník do každé domácnosti

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Opravdu dokonalý pomocník v domácnosti velmi vám usnadní žití

30.10.2022

Od té doby co máme dvě kočky je u nás roboticky vysavač velký kamarád

27.10.2022

skvělý pomocník do každé domácnosti

žádné jsem neshledala

04.02.2022

Kvalitní značka a Skvělý vysavač. Dobře se udržuje.

Cena

13.03.2021

skvělá věc, práci udělá sám, to je pak uklízemí zábavou

08.12.2020

rowenta je dobra značka. vysavac vysaje všude, hůře dostupná místa.

cena,

08.07.2020

Robotický vyssvač je super. Dokonale vysaje i těžko dostupná místa.

27.11.2019

Vysává i jemné nečistoty

Cena Nevysaje větší drobky a uvarenou rýži

27.11.2019

Praktický přístroj, skvělá značka, opravdu funkční

Cena

17.09.2019

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 mě oslovil svými vlastnostmi, má 3 režimy úklidu podle potřeb. Také dokáže detekovat překážky a zabránit tak pádu. Zahrnuje až 7 programů, které lze využívat každý den v týdnu.

20.08.2019

Protože mám doma malé dítě a na zemi je neustále nějaký nepořádek, už sem byla unavená z každodenního luxovani. Značka Rowenta je záruka kvality a tento na pohled malý pomocník je ve skutečnosti obrovská posila, která vám usnadní práci.

11.08.2019

Výborný výrobek od dobré značky, Poradí si různými povrchy podlah. Je to výrobek nabitý elektronikou, ale s ovládáním si díky jednoduchosti poradí každý. Vyčistí dokonale rovné povrchy i kouty místností či místa pod nábytkem. Má nízký odběr energie, tichý chod. Je bezpečný a výkonný. Ocení skutečně každá domácnost. Pomocník malých rozměrů ale vysoké výkonnosti.

09.08.2019

Robotický vysavač od značky Rowenta a nebo Bobík, jak se mu u nás doma přezdívá, je skvělým pomocníkem do domácnosti, který konečně vyřeší problém a námahu s úklidem a ušetří čas, který bude moc věnovat například svým dětem. Tento pomocník si zaslouží plný počet hvězdiček. Jeho krásně rozmístěné kartáče se dostanou do každého rohu a i drobných nečistot na zemi se dokáže zbavit a jeho plus není pouze elegantní vzhled, ale i jeho poměrná tichost. Mohu doporučit :-)

27.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

25.07.2019

Robotický vysavač Rowenta Explorer je vhodný kandidát pro ty, které nebaví tahat těžké a hlučné vysavače z komory a zase zpět. Díky dálkovému ovladači můžete začít vysávat téměř odkudkoli. Kombinace hlavního aktivního motorizovaného kartáče a dvou postranních kartáčů si poradí s nečistotami i v rozích místnosti a baterie vydrží až 150 minut provozu.

14.07.2019

Výkonný a maximálně účinný produkt, Kartáče na spodku vysavače jsou skvěle uspořádané, proto si poradí s každým koutkem, i hůře přístupným. Dobře, hladce se pohybuje po dlažbě, linoleu i parketách. Má nízkou hmotnost, tichý chod a nízkou spotřebu energie. Snadné ovládání a sofistikovaný elektronický systém, se kterým si ovšem poradí každý,

13.07.2019

Jedná se kvalitně propracovaný, nadčasový robotický vysavač. Je velice výkonný a spolehlivý. Dokonale si poradí s nečistotou na linu, parketách, dřevě a podobně. Díky promyšlenému systému kartáčků a nepravidelnému pojezdu se nenajde zapomenutá nevyčištěná plocha nebo kout. Dlouhá výdrž, tichý chod, kvalitní materiály a snadné ovládání. Velice bych ho chtěla do své domácnosti.

13.07.2019

Rowenta Explorer Serie 20, skvele pro ty, ktere moc nebavi luxovani jako takove. Tento vysavac vam praci usnadni, pracuje sam, dostane se na ruzna mista, ruzne casti domu, s ruznym prachem a spinou si poradi.

12.07.2019

- Jedna nádoba na vysávání i mopování, kdy při mopování se jen nacvakne mopovací část. - Senzor proti spadnutí např. ze schodů - Výška robotického vysavače, se kterou se může vjet i pod nábytek a uklidit v místech, kam se člověk nedostane

- Špatná orientace v prostoru - přílišné namáčení mopu - nemožnost ovládat vysavač přes wifi a aplikaci - málo režimů vysávání - malá nádoba na vodu - malá výdrž baterie

10.07.2019

Praktický pomocník do domácnosti. Oceňuji, že i vytírá. Je vhodný na tvrdé podlahy. Dostane se i pod gauč, nižší nábytek. Jeho chod je tichý. Dokáže si poradit se smítkami v každém koutu místnosti, je pečlivý.

Cena, nedá se ovládat na dálku.

09.07.2019

TESTOVÁNÍ: Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20.Na tomto robotickém vysavači ocenuji především jeho malou velikost,díky které se dostane téměř všude a je použitelný na rozmanité druhy povrchů..

09.07.2019

Propracovaný, nadčasový robotický vysavač. Výkonný, spolehlivý. Dokonale si poradí s nečistotou na lině, parketách, dřevě a podobně. Díky promyšlenému systému kartáčků a nepravidelnému pojezdu se nenajde zapomenutá nevyčištěná plocha nebo kout. Dlouhá výdrž, tichý chod, kvalitní materiály a snadné ovládání. To vše činí z tohoto robota platného člena domácnosti.

08.07.2019

Praktický pomocník do každé domácnosti. Ušetří hodně času na velké ploše, poradí si s většinou překážek. Spolehlivě vysaje veškerou nečistotu kolikrát tak, že i klasický vysavač je proti němu břídil. Podlahy jako nové.

Pouze cena. Není to málo.

06.07.2019

miluju robotické vysavače. již žádný klasický lux doma nechci. Vše je hezky vysáto, zatímco já jsem venku s dětmi a užívám si sluníčka :) máme patrový dům, tak je fajn, že nespadne ze schodů. jedina vada je, že bych potřebovala dva.

05.07.2019

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 – uklízí, když nejsem doma. Za sebou si vytře drobný prach. Má středový kartáč, nejen boční větvičky. Má motorizovaný kartáč a dva postranní. Nespadne ze schodů, vyhne se schodům a nábytku díky infračervenému snímači. Má i nárazníky. Udělá 150 minut úklidu najednou. Systém plánování obsahuje 7 programů. Vysmýčí i rohy. Přístroj má 3 režimy úklidu. Pěkný výrobek.

03.07.2019

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 mě za začátku opravdu mc ěšil a líbilo se mi, jak ušetřím čas. Jenže bohužel mě pak přestalo bavit, jak ho musím od někud tahat. Rohy nevysál. Nevím, přišlo mi, že jsme měl avadný kus, protože jjinak ho každý chválí. Možná mu dám ještě šanci

02.07.2019

Tento robotický vysavač se vůbec nedá srovnat s robotickým vysavačem co mám doma. Za prvé mě překvapil motorizovaný kartáč a za druhé mi spadla čelist když jsem zjistila že má doplňkovou funkci mopu, takže můžete vysávat a vytírat podlahu současně. Rozhodně doporučuji.

02.07.2019

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 je kvalitně vyrobený a taky se mi líbí jeho vzhled, takový elegantní. Suprově se skladuje a jeho výkon je ohromující,, určitě zvládně vše lépe než já. Zapínám ho denně a jsem spokojená

02.07.2019

Sen každé hospodyně! Vývoj od prvních robotických vysavačů po tento poslední model je zřejmý. Tento vysavač si poradí s jemným prachem i většími nečistotami. Díky propracovanému systému kartáčů a promyšlenému pojezdu uklidí i v koutech místností. Má elegantní vzhled, velmi tichý chod. S ovládáním si poradí každý. Pořizovací cena je úměrný výkonu přístroje.

01.07.2019

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 s ním jsem naprosto spokojená. Vysává opravdu důkladně, jen je škoda, že se nedostane úplně do ruhů a cena by taky mohla být nižsí. Ale nevadí, dávám vysoké hodnocení, opravdu pomůže v domácnosti a vyplatí se ho mít.

01.07.2019

Robotický vysavač Rowenta usnadní úklid každému.Navíc šetří čas.Vysává díky speciálním kartáčům i rohy.Umí dokonce i vytírat.Má snímače,kteří zabraňují pádu a nárazu.Ovládání je velmi jednoduché.Cena je také přijatelná.

Žádné

01.07.2019

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 nejenže vysává sám a tím ušetří spousty času a námahy, ale i podlahy myje. Vysává nejen nízké,ale i koberce se středním chlupem, díky středovému a postraním kartáčkům vysaje opravdu všude. Při mytí podlahy se do nádržky se jen naplní voda, zvolí se program na vytírání, jak jednoduché:)

pod některý nábytek se nedostane, ale již pracují na nižších modelech

29.06.2019

Ano designově moc pěkný.V domácnosti ušetří čas,který mohu věnovat jiné činnosti.A protože mám domácího mazlíčka,tak si u nás robotický vysavač prakticky neodpočine.Je sice cenově na vyšší úrovni,ale určitě se vyplatí do něj investovat.

28.06.2019

Láska na první pohled. Designově je moc pěkný. Navíc má opravdu dobrý výkon. Skvělé a jednoduché ovládání pro každé. Nevynechá ani rohy takže paráda. A systém plánování zahrnuje až 7 programů, které lze využívat každý den a tak mít prach pořád pod kontrolou. Praktický a snadno použitelný

Vyšší cena

28.06.2019

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 má nejen krásný design, ale také je to skvělý pomocník. Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 šetří čas v domácnosti, který nemusíte věnovat luxování! :)

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat