TESTOVÁNÍ: Severské bulky rozzáří váš den

11.08.2021 | Testování

Pečivo, ze kterého ihned vykouzlíte chutnou snídani, svačinu i večeři? To jsou Severské bulky od společnosti Odkolek, které ocení strávníci všech věkových kategorií. Hledáme 25 testerek ve věku 25+, které ochutnají světlou i cereální variantu a na vlastní mlsný jazýček poznají, jak je skandinávský styl úžasný!


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 59 testerek


Abyste nasáli tu správnou atmosféru a chuť severských pokrmů, jako je třeba fläskpannkaka (vepřové maso zapečené v palačinkovém těstě) nebo kanelbullar (skořicové šneky), nemusíte jet přímo až do Skandinávie. Stačí, když se ve svém oblíbeném obchodě Billa poohlédnete po severských bulkách, jež jednoznačně patří ke skandinávské pohodě a hygge životnímu stylu. Co od nich očekávat?

 

 

 

 

 

 

 

Vždy po ruce a maximálně vláčné

Mají ideální tvar vhodný pro každou příležitost, hodí se pro snídani, jako příloha k jídlu, svačina dětem nebo nezbytná součást grilování. Jsou vyrobené z vybraných surovin, zároveň úžasně nadýchané a vláčné. Vybírat se dá ze dvou variant: Severskou bulku světlou skvěle doplňuje severská bulka cereální. V jednom balení je vždy 6 kusů bulek. A co s nimi? Báječně chutnají třeba s červenou řepou nebo s uzeným lososem!

Recepty, které jsou balzámem pro chuťové pohárky

Vezměte 2 Odkolek Severské bulky, 2 lžíce krémového sýra (např. Lučina), 4 plátky uzeného lososa (cca 75 g), 2 hrsti mixu listových salátů a rukoly, 2 lžičky zakysané smetany a pepř.

Bulky rozpulte. Spodní část namažte krémovým sýrem. Na něj vyskládejte mix salátů, navrstvěte uzeného lososa a ozdobte zakysanou smetanou. Posypte pepřem, přiložte vrchní část bulky a podávejte. Příště zase vsaďte na carpacio. Bulky opět namažte krémovým syrém, na spodní díl vyskládejte carpaccio, posypte kuličkami pepře a sezónními bylinkami. Skvělá je i varianta s červenou řepou a kešu pomazánkou. Buď jak buď, vždy se dá říct pouze jediné… Dobrou chuť!

Cena 1 balení: 27,90 Kč

Více informací najdete na www.united-bakeries.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 25 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda mají rády skandinávský a hygge životní styl? 
HLASTE SE DO 24. SRPNA 2021.
Vybrané testerky získají 1 balení severské bulky světlé a 1 balení sevreské bulky cereální.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 08.09.2021

Moc děkuji za příležitost k testování. :) Toto pečivo má výbornou chuť. Dlouho vydrží a je stálé měkké. Byla to moje nejlepší snídaně za poslední dobu a budu si ho kupovati i do budoucna. Skvěle se hodil i k obědu jako příloha, například s masem či zeleninou. Nejlepší snídaně za poslední dobu Stále měkký

Je ho málo :)

vybraná testerka | 07.09.2021

Dobrý den, severské bulky jsou vláčné, chutné a zdravé. Nejraději jsem si je dávala k snídani a ke svačinám, jak na sladko, tak na slano. Díky nim jsem se vlastně naučila i snídat. Pečivo jsem předtím vůbec nejedla, protože je mi po něm těžko, ale severské bulky předčily mé o očekávání. Nejvíce mi chutnají s lučinou, šunkou a zeleninou.

nemám

vybraná testerka | 06.09.2021

Obdržela jsem k testování dva druhy severských bulek, a to klasickou a cereální variantu. Pečivo vyrábí pekárna Odkolek v balení po 6 kusech o celkové hmotnosti 260 gramů. Pečivo ve tvaru velikonočního vajíčka je krásně voňavé a nadýchané. Hodí se zejména na různé druhy pomazánek (např. česnekovou, křenovou nebo výbornou vajíčkovou). Bulky jsem obohatila o ledový salát, cherry rajčátka a sýr Gouda. Mě osobně chutnala více testovací varianta cereální. Vřele doporučuji školákům ke svačině a maminkám na výlety.

Sladko-kyselá příchuť. Chutí mě spíše připomíná pečivo z McDonald’s.

vybraná testerka | 06.09.2021

děkuji za možnost otestovat severské bulky. Bulky jsou nadýchané, měkké a vláčné. Překvapila mě i celozrnna varianta, i po otevření vydrží dlouho čerstvé a měkké. Vcelku chutná obměna klasického peciva,. . b. .

vybraná testerka | 05.09.2021

Jsem moc ráda za možnost otestování těchto severských bulek,pozitivum u nich byla trvanlivost a cereální varianta,a možnost je rozpéct,aby aspoň trochu chutnali s pomazánkou,nebo šunkou a sýrem,ale vyzkoušela jsem je i obložené s vajíčky a rajčaty. i

Složení se mi moc nelíbilo(margarín!),proto bych si je nekoupila.Chuť nicmoc,ale jsou to bulky,tak nebudu srovnávat s jiným chutově odlišným pečivem.

vybraná testerka | 05.09.2021

Severské bulky jsou krásně měkké, jemné a nadýchané. Oceňuji velmi dobrou trvanlivost - i po 14 dnech byly jako čerstvě upečené. Velmi dobře se od sebe oddělují a tím si je můžete bez obav vzít i ven na piknik, či táborák. Chuť nebyla nikterak výrazná, což umožňuje použití na slano i na sladko. Doporučuji!

Zápory nenalezeny.

vybraná testerka | 04.09.2021

Severské bulky mě příjemně překvapily.Jsou chutné a hlavně vydrží vláčné narozdíl od jiného pečiva,které je za pár hodin gumové.Rodina si na nich pochutnávala hlavně k snídani-v kombinaci se sýrem,nebo drožďovou pomazánkou byly výborné.Určitě je zařadím do jídelníčku častěji,plánuji je využít i na svačinky při turistických aktivitách.

žádné

vybraná testerka | 04.09.2021

Bulky jsou chuťově moc dobré, dlouho vydrží vláčné a měkké. Využili jsme na sladko i na slano. Velmi dobré byly k míchaným vajíčkům, ale i jen tak s máslem. Dceři chutnaly s máslem a marmeládou. Určitě budeme kupovat, jako pečivo na víkend třeba jsou skvělé, protože vydrží hezky měkké. Za mě super oba druhy

vybraná testerka | 04.09.2021

Vyzkoušeli jsme k vajíčkovému salátu nebo ke špekáčkům ale i jen tak s máslem. Mě, manželovi i dcerám chutnalo moc. Babička říkala, ze jí vadí ta sladší chuť. Housky byly nadýchané. I po datu spotřeby, které bylo asi týden, byly stále měkké. I rozpečené byly však výborné s máslem. Šly by určitě i třeba burgery, to je první, co mne napadlo, když jsem je viděla.

Mě se nelíbí, když je v potravině jako pečivo, kam se obecně dává je mouka, voda, drzoždí, olej, špetka soli..., je tolik přísad, ze jen jejich vyjmenování je přes půlku pytlíku

vybraná testerka | 02.09.2021

Jsem ráda, že jsem měla možnost testovat Severské bulky, protože balené pečivo moc nekupuji. Tyto bulky si ale budu určitě kupovat, protože mně moc chutnaly. Až do data spotřeby byly stále nadýchané a vláčné. Více mně chutnaly cereální bulky, protože jsem zvyklá na cereální pečivo. Jsou dobré k snídani s džemem nebo medem. Vyzkoušela jsem z nich i minichlebíčky a byly moc dobré. Bulky doporučuji všem ochutnat.

žádné

vybraná testerka | 01.09.2021

Odkolek Severské bulky klasické a cereální jsou opravdu nadýchané a vláčné. Jsou skvělé k snídani, svačině i ke grilování, kdy je můžete lehce opéct na grilu a jsou křupavé. Bulky představují hygge životní styl a dodají vám energii, bílkoviny a vlákninu. Všem doporučuji ochutnat, určitě si je zamilujete.

žádné

vybraná testerka | 01.09.2021

Bulky jsem vůbec neznala, jsem ráda, že jsem teď měla možnost je ochutnat, děkuji 🤗 Jsou velice dobré, nadýchané, jemné, jsou pořád měkké. Hodí se jak naslano, tak nasladko, což je výhoda. K snídani jsme měli s medem, džemem, nuttelou. K svačině nebo večeři s pomazánku, nebo jen obloženou sýrem, salámem, zeleninou. Dala jsem ochutnat rodičům, ty si je zapekli v horkovzdušné troubě a taky moc chválili 👍 Určitě si je budu kupovat 😋😋

Žádné

vybraná testerka | 31.08.2021

Opravdu můžeme potvrdit, že bulky jsou nadýchané a vláčné. Navíc ještě chutné, což málokteré balené pečivo dneska je. Tohle opravdu ano, je. Jsou vhodné jak “nasladko” - s marmeládou či medem; tak i “naslano” - se sýrem, se salámem, s pomazánkou nebo prostě jen s máslem. Zachutnaly nám obě dvě varianty bulek - klasická i cereální.

vybraná testerka | 30.08.2021

Bulky jsem využila na oslavu narozenin, kdy se u nás sešly rodiny z obou stran. Místo grilování steaků, jsme se rozhodli pohostit návštěvu hamburgery a využít na ně právě tyto bulky. Bulky jsem rozřízla, na minutku opekla na kameni, následně promazala kečupem, tatarkou, vložila placku z hovězího mletého masa, čedar, červenou cibuli, rajčata, okurku, ledový salát a přiklopila druhou půlkou bulky. Díky své nadýchanosti, šli při jídle lehce zmáčknout. Někdo jedl hamburger poprvé v životě, někdo už měl bohaté zkušenosti. Každopádně se snědly během chvíle všechny a od všech jsme na ně dostali jen kladné ohlasy. Abych si byla 100% jistá, že vydrží až do oslavy (ač dle trvanlivosti měly), dala jsem je do mrazáku. Trochu jsem se bála, že už to nebude ono, ale zbytečně. Rozmražené byly během chvíle, krásně se nafoukly, byly vláčné....nikdo nepoznal, že nebyly ten den kupované. Příště až budeme dělat burgery, půjdu do obchodu jedině pro ně.

vybraná testerka | 28.08.2021

Jsou velmi nadýchané a prakticky bych nepoznala, že jsou trvanlivé. Chuťově by byly skvělé třeba na burger, protože jsou legce nasládlé, ale já si je dala třeba s Lučinou a zeleninou a byla to moc dobrá večeře. Celozrnné jsem si dala s kuřecím grilovaným masem a zeleninou a to byl zase skvělý oběd. Za mě a manžela mohu doporučit, protože se dají obložit, jíst jako příloha, prostě super.

Neshledala jsem žádné

vybraná testerka | 28.08.2021

Bulky jsem si dala s celerovým salátem, byly moc dobré. Jsou výborně vykynuté. Oba druhy mi chutnaly, ocenila jsem složení. Šlo by z nich dělat i hamburgery. Je z nich výborná snídaně i svačina. Část jsem dala do mrazáku, budu si to brát postupně do práce. Dám na ně paštiku, vezmu si k tomu nějakou zeleninu, bude to výborná svačina.

Vše bylo v pořádku.

vybraná testerka | 28.08.2021

když pominu problémy s doručením, tak musím hodnotit jedině kladně. Oba druhy nám chutnaly, zrovna tu byli 3 vnuci, tak se skoro všechny bulky snědly k svačině. Udělala jsem je obložené se šunkou a zeleninou. Velikost je tak akorát. Oceňuji také delší trvanlivost, můžu bulky koupit do zásoby. A to určitě udělám, až je někde uvidím.

vybraná testerka | 27.08.2021

Velmi nám chutnaly oba druhy severských bulek, jelikož je syn sportovec velmi ocenil složení, bílkoviny,cukry, vlákniny a vyváženost množství . Jsou nadýchané, necítim kvasnice, vláčné vhodné jak na slanou i sladkou varientu , doporučuji. i po otevření nejsou druhý den oslechlé, zachovají si čerstvost.

neobjevila jsem žádn=é

vybraná testerka | 27.08.2021

Jemné nadýchané pečivo a má praktické balení. Velký počet bulek a příznivá cena. Výhoda je že si člověk může vybrat ze dvou druhů. Přiznám se že nejsem zrovna na tento druh pečiva. Bulky jsem dělala na slano a to nebylo úplně ono. Druhý den jsem zkusila namazat s džemem a udělala kakao a to byla pro mne lepší varianta. Připadají mi Chuťové jako sladké rohlíky.

Na mně je pečivo chuťové dost sladké ale dětem to nevadilo.

vybraná testerka | 27.08.2021

Severské bulky jsou skvělou novinkou v sortimentu pečiva. Oceňuji praktické balení, příznivou cenu i prodlouženou trvanlivost. Líbí se mi možnost vybrat si ze dvou variant. Hodí se k snídani, svačině i večeři. Jsou praktické na cesty. Důkazem jejich dobré kvality je ito, že se v naší dvoučlenné rodině velmi rychle snědly. Všem doporučuji, nebudete litovat.

Žádné nejsou

vybraná testerka | 27.08.2021

Dva druhy severské bulky, celozrne mi moc chutnají i mé celé rodině, skvěle k salátem, k polevce, k snidanim, ke svacinkam či jen tak samotné chutnají úžasné, jsou velmi jemně, semínka nejdou ani cítit, velké bulky, velké balení, ani drahé nejsou určitě zakoupim znovu, protože nám velice chutnají. .

vybraná testerka | 26.08.2021

Bulky jsou opravdu velmi nadýchané a jemné. Velikostně jsou tak akorát, padnou i do malé dětské ručky. Hodí se jak pro sladké, tak i slané namazání a pochutná si na nich celá rodina. Skvěle chutnají s máslem a marmeládou i se šunkou. Dobré jsou i samotné. I po načnutí jsou dlouho jako čerstvé, což velmi oceňuji.

Zápory jsem žádné nenašla.

vybraná testerka | 25.08.2021

Severske bulky skvěle chutnají a hodí se pro každou příležitost, doporučuji..já je mám nejradši k snídani.Ale dají se jíst i k večeři,nebo k masu.Dobre jsou i smažené.Nebo grilované..navíc jsou i zdravé.Diky složení z pšenice.Maji zvláštní tvar a jsou skvělou novinkou od odkolku,já je rozhodně všem doporučuji..

21.01.2024

bulky jsou fajn čerstvé dlouho vydrží jsou měkké vláčné

11.10.2023

Tyto bulky jsou opravdu výborné. Nejlepší jsou rozpeceny

29.08.2023

Chutné pečivo, nejvíc mi chutnali s máslem,sýrem a šunkou. Oceňuji dlouhou trvanlivost a jemnost pečiva.

.

21.07.2023

Balení, něco nového. Dva druhy jak světlé tak cereální.

Bohužel mi přišly všechny bulky takové nasládlé a gumové.

12.05.2023

Moc dobré houstičky od tradiční, prověřené pekárny. Naslano i nasladko, pokaždé si vychutnáte měkkou střídku, vláčné a chutné těsto. Ideální velikost. Přiměřená cena.

-

06.03.2023

Vždy sázím na jistotu. Pečivo od značky Odkolek je vždy výborné. Tyto bulky mě nezklamaly.

01.03.2023

Bulky nám moc chutnaly. Měkké, chutné, mnoho variací, jak si je užít k snídani či svačině. Od tradiční prověřené značky. Šikovně velké balení, dlouhá doba trvanlivosti.

15.02.2023

Dobré bulky, dají se jíst i jen tak samotné.

Vyšší cena.

10.02.2023

bulky jsou v hezkém tvaru měkoučké a dobroučké

nic mě na burkách nevadí

19.01.2023

Severské bulky nám moc chutnají .Nejraději je mám s máslem a šunkou.Dětem nejvíc chutnají se sýrem

24.12.2022

Velmi dobré na snidani, nastartuji den, jsou velmi chutné

19.12.2022

Tuty bulky jsou skvělé, vydrží dlouho měkké, doporučuji

20.11.2022

skvělé na přípravu domácích hamburgerů

žádné nejsou

05.11.2022

chutné a nejsou tak suché doma je jíme úplně všici

je jich málo 😁

04.11.2022

má výbornou chuť. Dlouho vydrží a je stálé měkké, kupuji velmi často,.

28.10.2022

Chutné bulky na skvělé svačiny nebo večeře..

žádné.

31.08.2022

Severské bulky jsou velmi chutné. Vydrží dlouho měkké a mají krásnou barvu.

31.08.2022

Opravdová dobrota, která má všestranné využití a lze zapojit fantazii. Jsou nadýchané, vláčné. Líbí se mi praktické balení po šesti kusech a možnost cereální varianty pro ty kteří jí upřednostňují. Dají se jíst samotné, s pomazánku, různě naplnit, zapékat. Zkrátka báječný produkt, který jsme ráda vyzkoušela.

30.07.2022

Severské bulky jsou moc dobré a mají mnoho způsobů použití.

16.03.2022

Velmi chutné pečivo vhodné na snídani i svačinu. U nás oblíbené.

28.01.2022

Tyto bulky ráda kupuji, když jedeme třeba na chalupu, jelikož vydrží být poměrně dlouho měkké a tak není potřeba nějakou dobu chodit na nákup. Chuťově jsou taky velmi dobré. V balení by jich však mohlo být víc 🙂

19.12.2021

Chutná skvěle, dlouho vydrží měkké, je kvalitní

Mohlo toho být v balení více

08.11.2021

toto pečivo je naprostá bomba! vláčně a výborné. velice mi chutná

28.10.2021

Mě tyto severské bulky velmi chutnají Mají velmi zajímavou chuť, která neomrzí. Dávám si je jak samotné, tak i s džemem, to mámnejradši. A chutnají u nás doma všem. A vydrží dlouho měkké a čerstvé. Doporučuji

nic

13.10.2021

moc chutný výrobek, který jsem zkoušela i rozpékat

10.10.2021

Musim říct že bulky jsou chuťově noc dobre ,ani jsem nečekala , zachutnali mi takže budu kupovat 😊

žádné

04.10.2021

Výborné, kvalitni a zdrave

Je rychle snědené bohuzel

30.09.2021

velmi mě nadchlo že housky jsou krásně měkké, velmi chutné. perfektní snídaně se šunkou či sýrem.líbí se mi krásné, praktické balení

25.09.2021

Odkolek ma skvley sortiment, proto jsme bulky take nevahaly ochutnat, chutnaly hlavne detem svym tvarem se jim dobre drzely, pecivo je vlacne a zbytecne nedrobi

12.09.2021

Severské bulky, jsou balené pečivo, což mě odrazovalo, ale milé mě překvapily. Bulky jsou nadýchané a vláčné až do data spotřeby. Chuť nám vyhovuje, máme je rádi s pomazánkou, salámem i na sladko s džemem, opravdu mohu doporučit.

08.09.2021

Nadychane, vlacne, skvele pro burgery (predevsim cerealni, at je jidlo zdravejsi😀). Vydrzi dlouho a stoji za to i mirne opect spodni vrstu. Vhodne i pro klasicke svaciny - sunka,syr,salat.

Nejsou moc fotogrenicke😀

28.08.2021

výtečné nadychane bulky. dlouho vydrží čerstvé.

nema zápor.

27.08.2021

SEVERSKÉ BULKY JSOU VYNIKAJÍCI MINULÝ TYDEN JSEM JE KOUPILA VE SLEVĚ A MOC JSEM SI POCHUTNALA

27.08.2021

Velmi chutné, praktické balení a také měkké v balení. Chutná nám to lépe jak toustový chléb.

26.08.2021

Tak tyto bulky jsou opravdu vynikající,mají hodně poctivou chuť.

26.08.2021

Nadýchané, jemná chuť, kvalitní výrobek

žádné jsem nenašel

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat