TESTOVÁNÍ: Severské bulky rozzáří váš den

11.08.2021 | Testování

Pečivo, ze kterého ihned vykouzlíte chutnou snídani, svačinu i večeři? To jsou Severské bulky od společnosti Odkolek, které ocení strávníci všech věkových kategorií. Hledáme 25 testerek ve věku 25+, které ochutnají světlou i cereální variantu a na vlastní mlsný jazýček poznají, jak je skandinávský styl úžasný!


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 30 testerek


Abyste nasáli tu správnou atmosféru a chuť severských pokrmů, jako je třeba fläskpannkaka (vepřové maso zapečené v palačinkovém těstě) nebo kanelbullar (skořicové šneky), nemusíte jet přímo až do Skandinávie. Stačí, když se ve svém oblíbeném obchodě Billa poohlédnete po severských bulkách, jež jednoznačně patří ke skandinávské pohodě a hygge životnímu stylu. Co od nich očekávat?

 

 

 

 

 

 

 

Vždy po ruce a maximálně vláčné

Mají ideální tvar vhodný pro každou příležitost, hodí se pro snídani, jako příloha k jídlu, svačina dětem nebo nezbytná součást grilování. Jsou vyrobené z vybraných surovin, zároveň úžasně nadýchané a vláčné. Vybírat se dá ze dvou variant: Severskou bulku světlou skvěle doplňuje severská bulka cereální. V jednom balení je vždy 6 kusů bulek. A co s nimi? Báječně chutnají třeba s červenou řepou nebo s uzeným lososem!

Recepty, které jsou balzámem pro chuťové pohárky

Vezměte 2 Odkolek Severské bulky, 2 lžíce krémového sýra (např. Lučina), 4 plátky uzeného lososa (cca 75 g), 2 hrsti mixu listových salátů a rukoly, 2 lžičky zakysané smetany a pepř.

Bulky rozpulte. Spodní část namažte krémovým sýrem. Na něj vyskládejte mix salátů, navrstvěte uzeného lososa a ozdobte zakysanou smetanou. Posypte pepřem, přiložte vrchní část bulky a podávejte. Příště zase vsaďte na carpacio. Bulky opět namažte krémovým syrém, na spodní díl vyskládejte carpaccio, posypte kuličkami pepře a sezónními bylinkami. Skvělá je i varianta s červenou řepou a kešu pomazánkou. Buď jak buď, vždy se dá říct pouze jediné… Dobrou chuť!

Cena 1 balení: 27,90 Kč

Více informací najdete na www.united-bakeries.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 25 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda mají rády skandinávský a hygge životní styl? 
HLASTE SE DO 24. SRPNA 2021.
Vybrané testerky získají 1 balení severské bulky světlé a 1 balení sevreské bulky cereální.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

112 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat