TESTOVÁNÍ: Světlý toust Penam

03.04.2018 | Testování

Patří vaše rodina k milovníkům toustů a sandwichů? Pak s námi ochutnejte toustový chléb s prostým názvem Toust, novinku z pekáren Penam. V rámci našeho testování jej bude moci otestovat 30 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 110 testerek

Doporučeno: 210x


Na začátku byl tým lidí, kteří milují tousty a chtěli je dělat jinak, lépe než ostatní a než oni sami doposud. A tak si tahle parta sedla, radila se, malovala, googlila, objela Evropu a nahlédla do pece nejednomu pekaři. Taky toustovala a chutnala tousty a sandwiche ze všech světových stran. No a díky této cestě vznikly úplně jiné tousty, které se pečou v pekárně na Zelené louce a které můžete teď ochutnat.

Z českého obilí a bez konzervantů

A čím je toustový chléb z pekárny na Zelené louce tak výjimečný? Neobsahuje žádné konzervanty, je vyroben z pšeničného kvasu a každý plátek je krásně nadýchaný a vláčný.

Kromě toho je vyrobený z kvalitního českého obilí.

V každém balení najdete sudý počet plátků, takže se nemusíte bát, že by vám nějaký nehrál do páru. Už žádné plýtvání jen proto, že se v balení skrývá lichý počet plátků! A co víc, nebudete muset ani přemýšlet, komu do sandwiche či toustu podstrčíte neoblíbenou patku. V balení totiž nenajdete ani jednu!

Šikovný obal pak můžete uzavírat znovu a znovu.

Více informací na penam.cz

vybraná testerka | 23.06.2018

Světlý toast Penam byl měkoučký,dobroučký i malé 11 měsíců mooc chutnal.Určitě budu kupovat i v budoucnu, byl opravdu skvělý.Mám pocit, že i kvalitní...dávám 10 hvězdiček a doporučuji svým známým a příbuzným, protože za to stojí přeci :-))).

vybraná testerka | 03.05.2018

Děkuji za možnost testování. Ani jsem nečekala, že nám světlý toastový chleba Penam udělá takovou radost. Toastovač se nezastavil,dokonce i moji rodiče si pěkně zapíkali šunku a sýr v toastu. Klady tohoto chleba jsou: lehká struktura, jemná chuť, nadýchaná střídka, příjemně měkké kůrky, po zapečení ideální křupavost, dlouhá výdrž, v balení není koncový plátek(patka).Koupila jsem teď rodině ten samý celozrnný a také spokojenost (navíc o něco lépe zasytí, což je u celozrnného pečiva jasné)

vybraná testerka | 03.05.2018

člověk si řekne, že je chleba, jako chleba, ale tenhle toustový byl docela překvapení. ani nechci říkat, jak rychle obě ty balení zmizely, prostě jsme si zavzpomínali na časy, kdy byly tousty jedno z nejčastějších jídel. líbí se mi jak je pěkně měkký a nemá ani ostré kůrky. nemůžu hodnotit , jak dlouho vydrží takhle nadýchaný, tak dlouho se u nás neohřál:) u nás měl tedy určitě úspěch.

vybraná testerka | 30.04.2018

U nás taky spokojenost! Vyzkoušela jsem zapečené na slano i na sladko, opečené k snídani i s pomazánkou z masa, kterou dělá můj přítel a která je úplně úžasná a na tomto chlebu hezky vynikla:))) Líbí se mi, že tam není takový ten okraj, co ho nikdo nechce:)))

Nenašli jsme:)

vybraná testerka | 30.04.2018

Tak že se tento chgleba povedl u nás bylo jasné podle rychlosti, s jakou zmizely obě balení:-)) Trochu jsem se bála, že dvě balení nesníme a navíc že to druhé už pak bude tvrdé, ale byla jsem překvapená, že plátky zůstaly hezky měkké a nadýhané. Chuť je klasická, nic jí nejde vytknout, já osobně mám radši tmavý tousťák, ale koukala jsem, že se vyrábí i tenhle druh, takže pro sebe přesedlám na něj a rodina zůstane u světlého:-)

vybraná testerka | 29.04.2018

Na testování toustů Penam jsem byla opravdu zvědavá, zatím se mi totiž nepodařilo najít takový, který by mi maximálně vyhovovat. Právě jsem ho našla, toust Penam je krásně jemný, vydrží po celou dobu měkoučký a po rozpečení je krásně křupavý. Také oceňuji, že je zpracován z kvalitního českého obilí. Určitě doporučuji vyzkoušet, cena je také příznivá.

vybraná testerka | 29.04.2018

Tousty jsme testovali celá rodina. Většinou tousty připravuji, když jedeme na výlet, nebo jako rychlá večeře. Tyto tousty jsme měli poprvé a musím říct, že se k nim budeme rádi vracet, nejsou vůbec gumové, jsou vláčné,... všem moc chutnaly a můžeme je doporučit dál. :-)

vybraná testerka | 29.04.2018

Tousty Penam nás velmi mile překvapily. Jsou krásně vláčné a hodí se jak na klasické namazání, tak i na zapékání. Obě balení u nás celkem rychle zmizely, děti si je samy dobrovolně vyžadovaly i do školy na svačinu. Za mě musím říct, že se mi navíc líbí, že jsou bez přidaných konzervantů, i tak toust vydržel až do posledního dne krásně měkký.

vybraná testerka | 29.04.2018

Byla jsem ráda, že jsem mohla testovat toustový chleba od Penemu. Tousty milujeme, takže testování bylo milé pro celou rodinu. my máme rádi sýr, šumku, kečup tatarku či majolku. Toust máslový mi vyhovoval, nebyl tak suchý, byl vláčný. Nebyl gumový. Kůrčička byla křupavá. Výhoda ,že byl bez konzervantů. Vydržel mekký až do datumu spotřeby. Je rychlý na přípravu. Je to příjemná změna po salámech,...

Jako jiné pečivo, má omezenou dobu spotřeby.

vybraná testerka | 29.04.2018

Z toustů Penam jsme měli radost celá rodina. Pravidelně v neděli připravuji zapečené tousty a tak jsem byla zvědavá, jak uspějí ty, které jsme mohli otestovat. Už po rozbalení jsem si všimla, že jsou daleko nadýchanější než ty, které běžně kupuji. Po zapečení se tedy vytvořila báječná křupavá krusta. Všichni jsem si pochutnali a nastartovali tak báječný den. Jiné už kupovat nebudu.

Na žádné jsme nepřišli

vybraná testerka | 29.04.2018

Tousty mam opravdu rada, nejen zapecene, ale i k pomazankam a salatum pekne krupave. S temito od Penamu jsem moc spokojena. Jsou vlacne a po zapeceni nejsou gumove narozdil od jinych. A naopak, pri rozpeceni zustanou dlouho krehke. Za sebe urcite doporucuji :)

vybraná testerka | 27.04.2018

Děkuji, že jsem mohla tento toustový chléb ochutnat s rodinou dřív, než bude v prodeji. Je nadýchaný, bez patek, stále měkký. Krajíčky akorát tak nakrájené, dokonce i pro chlapy. Namazali jsme i s máslem, sýrem nebo i na sladko. Také jako tousty se sýrem, salám a kečup velmi chutnaly vnoučkům. Na svačinku jim vyhovuje. Prostě spokojenost velká a určitě všem doporučuji a sama budu kupovat v budoucnu.

vybraná testerka | 27.04.2018

Toustový chleba nám velmi chutnal. Ten den jak dorazil tak jsme měli o večeři postarané. Chleba je chuťově výborný přirovnala bych ho k máslovému toustovýmu chlebu. Výborný je že je velký tak když dělala tousty tak mi nic při zapékání nevypadlo:D Všem ráda doporučuji je výborný;)

vybraná testerka | 27.04.2018

Toustový chléb nám doma moc chutnal, nedrolí se , chuť je výborná. Líbí se nám možnost opětovného uzavření. Super je, že nemá patky. Zkoušela jsem ho i jen tak s nutelou či marmeládou a super. Hlavně plus za sudý počet chlebů - opravdu spokojenost a doporučuji. Do toastovače jako dělaný.

vybraná testerka | 26.04.2018

Za nás naprostá spokojenost. Nejvíc chutnal dceři, má nejraději jen se šunkou nebo opečený, na večeři snědla 4 plátky, což nikdy nesní. Muž si jej také pochvaloval, že nemá silné kůrky a že konečně nemusí jíst ten konec, jelikož zde není. Je hezky nadýchaný, plátky tak akorát silné. Děkujeme za možnost testovat, určitě si jej zakoupíme.

vybraná testerka | 26.04.2018

Tak dneska jsme dojedli druhé balení a můžu hodnotit. Penam mě překvapil, většinou si jeho výrobky nekupuju ale tady možná udělám vyjímku. Chleba je opravdu prou toasty jako dělaný.Líbí se mi, že je hezky vláčný. Sám o sobě nemá tak výraznou chut, aby přebila náplň toustu nebo pomazánku. Všem chutnal

------------------

vybraná testerka | 26.04.2018

- Nadýchaný - Tak akorát tenké plátky - V balení není patka - Z českého obilí - Bez konzervantů - Vydrží měkký až do data spotřeby - Měkké kůrky (líbí se dětem, není třeba okrajovat) - Po opečení krásně křupavý - Pro tepelnou úpravu i studenou kuchyni

vybraná testerka | 26.04.2018

děkuji za možnost testovat:) udělali jsme si doma takovou toustovou party - všichni dostali za úkol vymyslet náplň nebo pomazánku no a pak už jsme pěkně testovali:) toustový chléb od penamu v tom testování určitě obstál na jedničku. líbí se mi že v něm nejsou konzervanty. a zkusili jsme i počítat, jestli opravdu je v balení sudý počet, jak se píše v článku. a opravdu je:)

žádné mě nenapadají

vybraná testerka | 26.04.2018

Než jsem testovala tento chleba od Penamu, měla jsem zkušenosti s jinou značkou, takže jsem byla zvědavá na porovnání. Musím říct, že tento je o něco nadýchanější a také se mi líbí, že je nakrájený na pěkně tenké plátky. Dětem se hlavně líbí, že nikdo nedostane krajový plátek (a já oceňuju, že ho nemusím vyhazovat). Zkusili jsme ho opečený v toastovači i jen tak "zasyrova" a vždy spokojenost.

vybraná testerka | 26.04.2018
Doporučení: 12

Toustový chléb Penam je vynikající. Kvalita se pozná. U nás se po něm doslova zaprášilo. Velikostí chléb odpovídá našemu toustovači, tak nebylo potřeba nic odkrajovat. U nás chutnají tousty plátek sýra mezi dva plátky šunky a kápnout trochu kečupu.

vybraná testerka | 25.04.2018

Toustový chléb je vynikající .Je křehký, nadýchaný a velmi chutný. Dá se konzumovat normálně, ale více mě chutná z toustovače se sýrem, salámem a zeleninou. Až bude v prodeji jako běžný výrobek určitě jej budu nadále používat a doporučím jej všem mým známým.

Nemá žádné zápory.

vybraná testerka | 25.04.2018

Tento toustový chléb od Penam mě opravdu příjemně překvapil - je to skutečně chléb a ne "buchta" jak u některých toustových chlebů. Krajíčky jsou jeden jako druhý, pevné, tak akorát silné a jsou dobré jen tak, jako tousty i jako sendviče. Velký úspěch měl hlavně u dětí, které ho chtěli na svačinku, k snídani i k večeři a tak první balení se snědlo za dva dny. Myslím, že už jiný toustový chléb nekoupím a moc děkuji za možnost si ho vyzkoušet.

vybraná testerka | 25.04.2018

S toustovým chlebem Penam jsme byli velice spokojeni. Je ze zdravých českých surovin, krásně nadýchaný, měkkoučký, plátky rovnoměrně nakrájené, žádná mega patka. Udělali jsme si tousty a donesli i tchánovcům. Byly moc dobré. Polovina byla s pikantní sýrovou pomazánkou, šunkou a sýrem, ostatní míszo pomazánky máslo. :-)

vybraná testerka | 25.04.2018

Pernam sendvičový toustový chléb kupuji, avšak tenhle jsem ještě neměla. Po rozbalení mě příjemně překvapila vůně toustového chleba, která byla opravdu voňavá po jemném pečivu. Udělala jsem jak tousty, tak sendviče a to jak na slano, se šunkou, sýrem a to jak s tvrdým, tak s hermelínem , paprikou a kečupem, tak na sladko s jablky a skořicí. Tousty nebyly plné děr a nedrolily se, jak se mnohdy u jiných chlebu děje. Všem velmi chutnalo.

Nenašla jsem na tomto toustovém chlebu žádné zápory a když najdu, tak vám je určitě napíšu, ale mám pocit, že nic není

vybraná testerka | 25.04.2018

Toustový chleba doma kupujeme ale tento jsme měli poprvé a za všechny můžu říct že už jiný než tento nekoupime 😉 výborná chuť, je vláčný , nedrolí se opravdu jde poznat že je z kvalitních surovin 😉 lze ho použít jak na sendvič tak i na lahodný křupavý toust 👍👍

vybraná testerka | 24.04.2018

Velmi chutný, voňavý toustový chleba Penam. Krásně nadýchaný, nedrolí se a je vláčný. Můžete si ho opéct jako toust nebo si udělat rychlé sendviče jen tak bez opečení. Děti byli nadšený a já už asi ani jiný kupovat nebudu. Jako svačinka doma nebo na výlety úplně ideální.

vybraná testerka | 24.04.2018

Tento toustový chleba jsme měli po prvé, udělali jsme si tousty se zeleninou, kečupem a sýrem. Nám všem opravdu moc chutnal, je chuťově opravdu vynikající. Zkoušela jsem ho si jen tak namazat sýrem, a jeho chuť mě opravdu překvapila. Tento chléb budeme kupovat pravidelně.

Nenašla jsem žádné.

vybraná testerka | 24.04.2018

U tohoto výrobku velice oceňuji, že je bez konzervantů, s pšeničným kvasem a obilí z českých polí. Velice chutné a dobré jsou z něho tousty z toustovače, jsou krásně křehké a velice chutné. Samotný chléb je krásně nadýchaný a dobře nakrájený. Já jsem si na něm velice pochutnala hlavně na toustech namazaných pomazánkou.

20.11.2022

Vynikající chuť, chutná skvěle k snídani a je dobrý na zapečené tousty

27.10.2022

Výborný toast vhodný na snídani, svačinu i večeři.

09.12.2021

Je to jeden z mnoha dobrých toustů od Penamu. Chutná mi skvěle samotný s přílohou nebo zapečený v touustovači.

19.06.2021

Světlý toust o Penamu nám chutná. Je fajn, že neobsahuje žádné konzervanty, každý kousek je lehký, vláčný, dobře vstřebatelný. Používáme do toustovače, konzumujeme např. s arašídovým máslem nebo se zeleninou a sýrem..

04.02.2021

U nás nejvíc boduje.. Máme rádi ideálně zapečené..

04.02.2021

světlý tousty je výborný. Je měkký a vydrží déle. Je výborný jak jen tak namazaný s cimkoliv tak zapečený.

11.12.2020

Občas ho koupím na chatu aby měl chlap tousty ke snídani. Chuťově dobre.

05.10.2020

Oblibene tousty, ktere casto kupujeme. Svetle pecivo je zarukou ze chutna snad kazdemu (i kdyz se ho clovek snazi redukovat). Sunka syr kecup je jasna volba a skvela chut

30.09.2020

Kupujeme často a používáme jka na klasické teplé tousty , tak i mazání na studeno , třeba na svačinu do školy, je chutný , šťavnatý

-

23.08.2020

Výborný toastový chléb, po upečení krásně křupavý.

14.05.2019

Toustove chleby značky Penam známé dobře cela rodina, radi si děláme tlustý, at už na slano, nebo pro děti na sladko. Tousty" od Penamu mame nejraději pro jejich výbornou chuť, příjemnou konzistenci těsta a hlavně, proto ze dlouho vydrží cerstve

22.02.2019
Doporučení: 148

Toustový chleba Penam je opravdu vynikající. Je velmi vláčný, nadýchaný nedrolí se, nerozpadá se a je skvělé, že je bez konzervantů. Nejvíc ho máme rádi se zapečeným sýrem a s pomazánkami. Za mě určitě doporučuji

10.01.2019

Světlý toust Penam mi chutná a nemám mu ani co vytknout, ale přesto ho nejím moc často. Jsem sppíše na tmavé a celozrné pečiivo, ale občas si dám i tento kousíček. Chutná celé rodině a není drahý a tak ho mohu doporučit

10.01.2019

Toustový chléb od Penamu je měkký a má příjemnou chuť. Má poměrně uspokojivou dobu trvanlivosti a i v poslední den chutná stejně dobře. Je dostupný snad v každém obchodě a cena je velmi přijatelná. Nejraději toustový chléb zapékáme v toustovači, případně ho jíme s máslem a marmeládou. Vřele doporučuji. :)

02.12.2018

Moje deticky malokdy neco slupnou ma posezeni ale toustovy chleb Penam zmizel hned,je dobry za studena i za tepla jako plneny zapeceny toust.kupujeme pravidelne a muzeme doporucit vsem,co si chteji pochutnat na dobre snidani,svacine,nebo teple veceri

27.11.2018

U nás jeden z nejoblíbenějších "tousťáků" spolu s celozrným. Je nadýchaný, měkký, nedrobí se, po upečení křupavý. Nejoblíbenější způsob úpravy jsou sendviče, nebo klasický toast s máslem ale také je výborný s lískooříškovým krémem.

07.11.2018

Toustový chleba kupujeme často ,tento patří mezi top děti jej mají rádi s arašídovým máslem .To já si je zas ráda dam zapečené se šunkou a sýrem.Chléb je dobrý ,dá se dobře namazat například tím máslem,jiné se vám rozpadají pod rukama...určitě mohu doporučit...

31.10.2018

Světlý toastový chleba je velmi chutný. Je velmi měkký, ne jako ostatní (třeba z Billy). Toasty jsou z něj vynikající. Chléb vydrží delší dobu a není cítit ničím umělým. Malý děti s ním rozhodně problém nemají. Rozhodně doporučuji.

Nemám nic, co bych vytkla.

23.10.2018

Toustový chleba od Penamu kupujeme pravidelně, od jiné značky nám nechutnají. Vydrží dlouho, dá se na něj namazat něco sladkého i slaného a tousty z toustovače jsou díky němu vláčné, nadýchané nebo křupavé. Mají vynikající chuť.

11.10.2018

Tousty se sýrem a šunkou děláme doma poměrně často. Nejraději kupujeme ty tmavé od Penamu. Nicméně je pravda, že ty světlejší se více zapékají a jsou křupavější :-) v zapečeném stavu nepoznám rozdíl nových toustů bez konzervantů, ale za čerstva jsou nadýchanější a měkčí :-)

02.10.2018

Tento toustový chlé od Penamu kupuji pravidelně a musím říci že je to jeden z nejleoších toustových chlebů co jsem kdy jedla.Chléb je velice křehky,nedrobí se vydrží docela dlouho.Jeho chut je lahodná,je vhodný na klasické tousty,nebo i jako chleb na svačinu

03.08.2018

Světlý toust od Penamu se pyšní nejen výbornou chutí, ale i skvělým složením. Je vhodný k přípravě jak klasické slané, tak i sladké varianty. Oblíbila si ho celá naše rodina. Je skvělý k snídani nebo večeři. Ale nezůstává pouze doma, své místo našel i v podobě svačin na delší cesty, výlety a pikniky. Rozhodně doporučuji!

26.07.2018

tousty od penamu občas koupím rádi je zapékáme se sýrem, a šunkou v sendvičovači. moc nám chutná a vydrží doma když nechci dělat tousty zrovna v den kdy ho koupim. doporučuji za celou rodinu mi si na nich vždy pochutnáme...

14.07.2018

Penam v poslední době rozšiřuje svou nabídku sortimentu což určitě kvituji. Chlebík je kvalitní a přítel si na něm velice pochutnal. Obecně moc toastový chléb nemusí ale od Penamu si rád dá k snídani.

12.07.2018

Tousty Penam jsou super. Kupujeme je pravidelně, jsou skvělé dostupné opravdu všude za super cenu. Jsou takové měkkoučké a dobré. Kupujeme i tmavou variantu. Tousty jsou ž nich výborné, občas dáme jeden světlý, suroviny a navrch tmavý. Doporučuji. Super.

11.07.2018

Tenhle světlý tousťák od Penamu kupuji už pravidelně. Chutná celé rodině, nejčastěji z něj děláme klasické zapečené toasty, ale je fajn i jako varianta s máslem a marmeládou. Je měkký, ale nedrolí se. Oceňuji i dlouhou trvanlivost.

09.07.2018

Světlý toust Penam kupujeme často. Vydrží krásně vláčný dlouho a také vyrobené tousty jsou křupavé . Balení je celkem velké , takže vydrží delší dobu. Líbí se mi , že chléb nemá v balení patky a je vždy sudý počet plátků do toustovače.

03.07.2018

Toustový chléb Penaman je měkký a chuťově velmi dobrý. Všem jeho koupi mohu doporučit. Pravidelně ho kupujeme a děláme si nejen zapečené tousty, ale obzvláště je máme rádi jen s máslem a domácí marmeládou :-) to bych mohla pořád a v každém období v roce :-)

02.07.2018

Poprvé jsem tento toastový chléb od Penamu vyzkoušela asi před měsícem a už nekupuji jiný. Je velice chutný, cítím z něj máslo, je vláčný a nedrolí se. Zároveň doporučuji i jeho celozrnou verzi. Opéká se hezky do zlatova.

25.06.2018

Penam vyrobky mame velmi radi, jsou kvalitni. S nekterymi tousty se nedaji ani srovnavat. Chut i struktura vyborna. Krupave, idealni tloustka a ze tam neni patka uz je jenom bonu!s. Vsem doporucuji !!!

21.06.2018

Světlý toust Penam je bezva, vydrží v balení opravdu dlouho, nezvlhne, je vyborne vlacny, ani netvrdne, je chutny i jen tak s maslem a sunkou, a skvele chutna i tepelně udelany jako klasicky toust, kdyz se vychyta v akci cena je i prijatelna

17.06.2018

Člověk by si řekl, že obyčejný chleba. Ale tento je opravdu výborný. Chutny, levný, skvělé se s ním pracuje, nedroli se. Kurky sou i po upečení lehce krupave a ne tvrde. Určitě tento chleba můžu jen doporučit.

11.06.2018

Toasty bych určitě doporučila, jsou velmi chutné, ale nevidím v nich nějaký závratný a stěžejní rozdíl od ostatních. Jsou krásně měkkučké, dávala jsem si jak z toastovače, tak i neudělané a obojí bylo fajn.

07.06.2018

Tousty od penamu kupují běžně u nás v obchodě a děláme je jak v Topinková i ke snídani tak třeba tousty zapečené nebo i na pánvičce a na sládků nebo se šunkou,naše malá je miluje jen s máslem nebude suché 😁

07.06.2018

tento toastovy chleba mam ze vsech nejradeji je krasne mekky a vlacny, podle slozeni je i poctivy nejradsi si ho davam samotny nebo jako toast s kecupem syrem a sunkou, k zahozeni neni ani s marmeladou

07.06.2018

Toustovy chleb miluje cela rodinka.Upeceny nebo s marmeladou se salam s cimkoliv.😇😇😇Je vyborny a lehky.😇Mohu jen doporucit.😇😇😇Je to velka mnamka.Nema tvrde kurky a je fajn na sendvice.😇😇😇😇😇😇

07.06.2018

Nejlepsi oastovy chleb,sladce chutna a je dobry namazany i treba jen tak oprazeny na grilu ci toastovaci.Super cena a muzu rici ze i ocela pekne baleni jednoduche vkusne a chlebiky miluji zrvna ted si pujdu jeden udelat

03.06.2018

Klasický toustový chleba. Je nadýchaný i vláčný a nemá žádné patky,což se mi líbí. Dělali jsme z nich s přítelkyní tousty se šunkou,kečupem a sýrem a pochutnali jsme si. Byly křupavé,tak,jak je máme rádi.

Nemyslím si,že je na tomto chlebu něco vyjímečného,kromě toho,že neobsahuje patky. Také byl u nás problém s trvanlivostí. Už jeden den před datem spotřeby jsme na chlebu objevili plísen.

29.05.2018

Super struktura...je krasne nadychany, mekkoucky, ale hlavne co ocenuji, ze je mekky a vlastne porad stejny i za nekolik dni. To se mi u ostatnich znacek snad jeste nestalo. Cena jrle taky super. Tak co vic si prat :)

24.05.2018

měla jsem možnost ochutat jak světlý, tak tamvý chléb. Musím řícz, že jsem s oběma byla moc spokojena. V tmavém chlebu jsou dokonce semínka, což se běžně vůbec nestáva. Chuťově dobrý jak na tepelnou upravu toustu, tak i jen tak se sunkou, syrem a salatem

mohli by byt klidně větší

21.05.2018

Pečivo od Penamu je většinou sázka na jistotu u nás je nejoblíbenější varianta zapečené se šunkou a sýrem,nejmladší člen rodiny ujídá i suchý,líbí se mi že nemá ty klasické patky a vydrží dlouho čerstvý.

17.05.2018

Toustový chléb jsem zahlédla v obchodě,a tak se i já ze zvědavosti připojím k recenzím.Chléb byl pěkně nadýchaný a obsahoval sudý počet plátků.No abych byla upřímná,tak ty konce u nás moc na dračku nejdou.Je dobré,že neobsahuje zbytečné konzervanty.Vyzkoušeli jsme se salámovou pomazánkou,ale i zapečené se sýrem a šunkou.Chuťově nám doma moc chutnal.Není takový nakyslý ,jak některé jiné značky.Určitě si ho zase koupíme.

11.05.2018

Tento toastový chléb má naše rodina velmi ráda,ať už je to světlý či tmavý. Připravujeme si z něho naše oblíbené toustíky a nebo jen tak za studena senviče. Hlavně se dá koupit v každém obchodě a je za rozumnou cenu.

10.05.2018

Od této značky kupuji spoustu výrobků a jsem maximálně spokojená.Ani tento výrobek není vyjímka.Líbí se mi,že neobsahuje žádné konzervanty a patky,které fakt nemusím.Jednotlivé plátky jsou nadýchané a chuťově moc dobré.Určitě doporučuji vyzkoušet.

09.05.2018

Toustovy chleba Penam všem vřele doporučuji. Lepší jsem zatím ještě nejedla. Krásné se zapeče a udělá se na něm voňavá křupavá kurka. Vyzkoušela jsem již několik variant jak se slanymi ingrediencemi tak se sladkými a výborně chutná s obojím. Nemůžu jinak než všem doporučit :)

09.05.2018

U nás doma tousty zbožňujeme. Nikdy jsem v obchodě nepřemýšlela, jaký chléb je nejlepší. Díky nedávnému testování jsem koupila toustový chléb Penam a je opravdu lahodný. Krásně měkký, voňavý, chuťově výborný. Když jsem ho mazala ztuhlejším máslem, tak se střída nerozpadala. Moc nám chutnal. Děkuji za tip.

06.05.2018

Pečivo od Penamu kupujeme pravidelně a také tento chléb nás oslovil. Přirozené složení výrobku bez konzervantů, barviv a dalších nepřirozených přídavků nám vyhovuje. Přiměřeně silné plátky dlouho vydrží čerstvé, měkké. Chuť je výrazná, vynikající.

06.05.2018

Toust je výborný, koupila jsem ho po přečtení recenzí. Líbí se mi, že se vůbec nedrolí, je takový hutnější. Výborně chutná i bez upečení. Určitě si koupíme zase další balení až budeme mít chuť na tousty

04.05.2018

Na víkend hodně kupujeme toastový chleba Penam. Máme ho rádi celá rodina. Každý si ho ochutí dle své představy. Já nejraději se zeleninou a sýrem. Manžel hodně salámů a děti džem nebo nuttelu. Toustový chléb je moc dobrý a dlouho vydrží čerství :-)

04.05.2018

toustový chléb z pekárny na Zelené louce od penamu je prostě jedne z top chlebů, toastak vydrzi orpavdu dlouho,neplesnivy, je vlacny, neosycha,hodi se jak cesrtvy s maslem tak i teply se syrem a sunkou

04.05.2018

Tento toustový chléb mne opravdu překvapil, nejen, že je chuťově moc dobrý, ale byl i krásně měkký a dobře se na něj natíral tavený sýr. Také jsem ho vyzkoušela na tousty z toustovače se šunkou a super.

02.05.2018

Znama firma Penam patri mezi nejlepsi vyrobce. Zoustovy chleb svetly je velice svezi, vkusny, cerstvy. Nejvice mi chutna v toustovaci se syrem a sunkou. Pote je toustovy chleb velice krupavy a chutny.

01.05.2018

Není co kritizovat. Prostě klasický toasťák, který lze všestranně využít. Na krutony do polévky, na cibulačku se sýrem, na nádivku, na slano i na sladko namazat něčím dobrý k snídani. Vhodné na zapékání, pokud máte doma toastovač.

01.05.2018

Světlý toust Penam mi hodně zachutnal. Líbí se mi, že vydrží měkký až do data spotřeby. Má měkké kůrky, které není třeba okrajovat a po o opečení je krásně křupavý. Je výborný pro tepelnou úpravu i studenou kuchyni. Doporučuji ochutnat. :-)

30.04.2018

Milujeme tousty a žádný jiný chléb než toust Penam nekupujeme, nejen že je vždy sudý počet plátku ale neobsahuje patky,takže dokonalé tousty... Doporučujeme je krásně nadýcháný a vláčný, dávám prckovi i se sýrkem místo chlebíka.

28.04.2018

Je paráda, že je na trhu něco, jako je toustak bez konzervantů! Vždy mě odrazují od koupi a dělání toustů, které jinak celá rodina milujeme. Tenhle má navíc výbornou chuť, i když dost podobnou,jako většina toustovych chlebů. A navíc je český, což také velké plus!

27.04.2018

TESTOVÁNÍ: Světlý toust Penam.Výrobky značky penam jím ráda a celkem často.I tento toust.Nejradši mám jejich buchty.Nebo záviny.Rozhodně všechny výrobky této značky mohu jednoznačně jenom doporučit...

26.04.2018

Výrobky penam dobře znám a velmi často kupuji. Tento toustový chléb se nám také osvědčil. Dětem i nám, dospělým. Na mnoho způsobů upravený je pokaždé dobrý, dlouho měkký, nadýchaný a přitom dostatečně trvanlivý. Cena rozumná.

26.04.2018

Tento tousťák kupujeme většinou do zásoby a pak jak když se najde. Nejraději jej mám opečený na pánvi, potřený česnekem, k tomu osolený tvaroh s jarní cibulkou nebo sladk varianta nutella, která zatím nikdy neurazila :D

25.04.2018
Doporučení: 50

Toustový chléb Penam kupuji už delší dobu. Tousty máme doma moc rádi a nejraději jíme slané. Chléb Penam dlouho vydrží čerstvý a měkký. Bez zbytečných přidaných umělých látek. K dostání běžně za rozumnou cenu.

23.04.2018

Tousty máme doma rádi. Děti i dospělí, slané i sladké. Tento chléb máme nejraději. Dlouho vydrží čerstvý a měkký. Netrká se a chutná moc dobře. Bez zbytečných přidaných umělých látek. K dostání běžně a za cenu velmi rozumnou.

23.04.2018

Světlý toustový chleba Penam kupuju hodně často a už hodně dlouho. Doma si často připravujeme toasty já ho jím i místo klasického chleba. Je chutný, dlouho vydrží čerstvý. Občas si koupím i toastový chleba Penam tmavý.. Ten je taky fajn

22.04.2018

Tenhle toastový chleba je velmi chutný a vláčný. Nejraději ho používám na zapékané toasty, ale je vhodný i na jednohubky nebo francouzské toasty. Když mám možnost, vždy se snažím sáhnout po téhle značce.

22.04.2018

toustový chleba miluju, hlavně pro děti, tento je skvělý, chutná máslově, je měkký, krásně se z něj dají vykrajovat jednohubky v různých tvarech a i jako sendvič je perfektní, chutná na sladko i na slano, je prostě jednička

21.04.2018

pekarna penam je ma velice oblibena kupuji od ní snad vsechno pecivo a tento toastový chleba jsem mela casto prijde mi dostatecne vlacny a maslovy krasne se s nim pracuje jak v teple tak v studene kuchyni

21.04.2018

Toustovy chleb u nas nesmi chybet. Je to takova jistota,protoze vydrzi i nekolik dni a hlavne proto,ze deti tousty miluji. Vyzkouseli jsme tuto novinku a chutnal nam stejne,jako vetsina jinych znacek.

21.04.2018

Toustový chléb u nás doma frčí. Děláme plněné tousty v toustovači, nebo i za studena, s dresingem a spoustou zeleniny. Ačkoliv úplným favoritem a za nás top toustovým chlebem, je jiná značka, tak tousťák od Penamu patří k těm lepším, co jsou u nás k dostání. Takže hodnotím kladně... Určitě se nachází na průměrem :)

20.04.2018

toustový chléb PENAM je ten nejlepší, co je k dostání na trhu, nedrobí se a vydrží v pohodě hodně dlouhou dobu. my ho máme v chlebovce pořád a připravujeme ho buď v toustovači plněný různýma pochutinama a nebo v topinkovači, pak potřeme máslem a džemem nebo medem. Doporučuji

20.04.2018

Toastový chléb Penam je velmi chutný a zasytí. Při teple variantě jsem zkoušela klasickou verzi šunka, sýr a rajčátka. Hezky křupal a moc nedrobil. Při studené variantě jsem zkoušela namazat pomazánkové máslo a zeleninu a také velice chutnal. Penam je i za super cenu.

20.04.2018

Mám velmi ráda české výrobky.Tento toustovací chléb je bez konzervantů,má máslovou chuť,je jemný a vláčný.Tosty si děláme poměrně často.Nejraději je máme zapečené se šunkou a sýrem.Vždy si na nich celá rodina pochutná.Doporučuji všem.

Žádné.

20.04.2018

toustový chléb Penam kupuji pravidelně, stále máme doma, už i starší kluci zvládnou sami toasty a zapékají si do nich kde co, prostě experimentují, ale i jen tak opečené dokřupava s máslem a džemem máme rádi.

20.04.2018

Kupuji ho docela často,protože máme rádi toasty.Buď ho zapeču se šunkou a sýrem,udělám k tomu nějaký dobrý salátek,nebo jen namažu máslem,přidám sýr,šunku,vejce a ozdobím zeleninou.Je to dobrá večeře a rychlé pohoštění

19.04.2018

Milujeme tousty.je to snadná a rychlá večeře.Tento toustový chleba se jako jeden z mála nedrobí,dlouho vydrží a je krásně vláčny.Já dávám přednost tmavší variantě.a jsem nadšená,za sebe doporučuji,spokojenost

19.04.2018

Když dostaneme chuť na tousty, snažíme se vybrat dobrý toustový chléb, a tento mezi ně patří. Je chutný, dlouho vydrží a člověk má pocit, že vybral dětem aspoň trochu zdravější variantu toustového pečiva.

19.04.2018

Chlebík známe,kupuji pravidelně a často, protože si.doma zapékáme tousty k večeři ;-) děti ho milují.Prijemne voní a není tak suchý jako jiné druhy toustoveho chleba.Davam přednost tmavému, děti zase světlému, takže střídáme.Skvely i na běžné namazání se šunkou sýrem na svačinu.Cena je příznivá.

18.04.2018

Je úžasný hodne používáme dětem vykrajujem různé zvířátka a zapekame Nebo nakrajime na kostky a oprancime do polévky jíme cela rodina je lepší jak obyčejný chléb i dlouho vydrží meky doporucuji :-) :-) :-)

18.04.2018

Toastovy chleba pouzivame casto, hlavne na snidani, ale i na veceri treba, az se nam z toho rozbil nyni toastovac i sendvicovac a oboje potrebujeme nove. Rano mam rada krupavy toas s marmeladou ci maslem a syrem, vecer treba zapeceny toast jako lehka vecere

18.04.2018

Tento chlebík pravidelně a často kupujeme. Děti milují tousty se sýrem a kečupem. manželovi přidávám šunku a cibulku. Chléb vydrží dlouho čerstvý, měkký. Je ke koupi za velmi slušnou cenu. Vítáme také, že je bez zbytečných umělých přísad a konzervantů.

17.04.2018

Tak jsem hodně zkusila koupit a všem nám doma chutnal,byl nadýchaný a chuťově výborný. určitě si holky koupíme znovu... Ještě bych uvítala celozrnnou verzi a budeme spokojeni úplně. Cenově je taky přijatelný 😊

17.04.2018

Toustový máslový chléb u nás doma milujeme a to na různé způsoby. Penam má jeden z nejlepších toustů.Vydrží dlouho měkký, dá se jíst i jen tak samotně opečený. Je to rychlá večeře. Cena je přijatelná.

Uvítala bych i celozrnný kdyby byl.

17.04.2018

Toustový chleba použiváme u nás doma zejména na zapečené tousty. Penam je toustový chleba, který je vytvořen z českého obilí a bez konzervantů. Což je u toustového chleba opravdová přednost a když ho jíme mám z něj dobrý pocit! :)

17.04.2018

Kupujeme pravidelně. Suprová dostupnost v obchodech ( i v těch menších). Znovu uzavíratelné balení. Když někam jedeme bereme ho sebou. Dlouho vydrží měkký. Není nasládlý jako ostatní trvanlivé pečivo. Pro nás rychlá večere. Milujeme tousty s máslem, šunkou a sýrem

Ještě jsem v obchodech neviděla celozrnnou verzi.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:24
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat