TESTOVÁNÍ: Světlý toust Penam

03.04.2018 | Testování

Patří vaše rodina k milovníkům toustů a sandwichů? Pak s námi ochutnejte toustový chléb s prostým názvem Toust, novinku z pekáren Penam. V rámci našeho testování jej bude moci otestovat 30 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 106 testerek

Doporučeno: 210x


Na začátku byl tým lidí, kteří milují tousty a chtěli je dělat jinak, lépe než ostatní a než oni sami doposud. A tak si tahle parta sedla, radila se, malovala, googlila, objela Evropu a nahlédla do pece nejednomu pekaři. Taky toustovala a chutnala tousty a sandwiche ze všech světových stran. No a díky této cestě vznikly úplně jiné tousty, které se pečou v pekárně na Zelené louce a které můžete teď ochutnat.

Z českého obilí a bez konzervantů

A čím je toustový chléb z pekárny na Zelené louce tak výjimečný? Neobsahuje žádné konzervanty, je vyroben z pšeničného kvasu a každý plátek je krásně nadýchaný a vláčný.

Kromě toho je vyrobený z kvalitního českého obilí.

V každém balení najdete sudý počet plátků, takže se nemusíte bát, že by vám nějaký nehrál do páru. Už žádné plýtvání jen proto, že se v balení skrývá lichý počet plátků! A co víc, nebudete muset ani přemýšlet, komu do sandwiche či toustu podstrčíte neoblíbenou patku. V balení totiž nenajdete ani jednu!

Šikovný obal pak můžete uzavírat znovu a znovu.

Více informací na penam.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
15:24

Full body trénink

Full body trénink
13:40

Štíhlá a pevná stehna

Štíhlá a pevná stehna
14:03

Hardcore cvičení na bříško

Hardcore cvičení na bříško

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:25
41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat