TESTOVÁNÍ: Testování kosmetiky Yves Rocher, která zbavuje pleť vrásek i škodlivých látek, právě začíná

06.09.2021 | Testování

Trápí vás tmavé skvrny pod očima i jemné vrásky okolo nich? Nebo si lámete hlavu s tím, jak svoji pleť chránit před dehydratací i škodlivými látkami, které na ni útočí? Zapojte se do našeho testování kosmetiky Yves Rocher, která tyto problémy vyřeší!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 44 testerek


Bez práce nejsou koláče. A bez důsledné péče zase krásná a zdravá pleť. I když se ji ale snažíme hydratovat a dávat jí vše, co potřebuje, pořád jsou tu faktory, které nám házejí pomyslné klacky pod nohy. Mezi ty hlavní se počítá nejen stres, ale i znečistěné prostředí plné prachu, výfukových plynů a nečistot, jemuž se zvláště ve větších městech opravdu nelze vyhnout. Právě proto se klade takový důraz na detoxikaci, jež je pro bezchybnou vizáž opravdu klíčová. Jenže jak na ni? Odpovědí je kosmetika Yves Rocher s řadou Elixir Botanique a naše začínající testování!

Očista, která jde do hloubky

Aktuálně hledáme 30 testerek, které na vlastní kůži i zrcadlo vyzkoušejí produkty světoznámé značky Yves Rocher. Ta byla založena v roce 1959 a kromě toho, že pečuje o vizáž svých klientů, jí leží na srdci i životní prostředí. A to se dnes počítá! Pokud i vy žijete v ruchu velkoměsta, je vám od 20 do 50 let, a chcete si kvalitu pokožky zlepšit už za pouhý měsíc, jste vhodnou adeptkou. Cena testovacího balíčku je 3 560 Kč a obsahuje tyto produkty.

Denní regenerační péče

Denní regenerační péči si oblíbí každý obličej. Pokožka je díky němu okamžitě detoxikována a schopná dýchat. Tato mocná péče poskytuje ochranu před poškozením způsobeným znečištěním, které je odpovědné za předčasné stárnutí. Už po jednom měsíci pravidelného používání jsou redukovány jemné vrásky, pleť je zpevněná a vypadá zdravě a zářivě. Cena je 990 Kč. Co dalšího už nedáte z ruky?

Posilující a ochranné sérum

Posilující a ochranné sérum v hodnotě 990 Kč svému výše zmíněnému kolegovi může směle konkurovat. Pleť je okamžitě detoxikována a schopná dýchat a stejně jako u předchozího produktu je pleť chráněná před poškozením způsobeným znečištěním, které je zodpovědné za předčasné stárnutí. Už po jednom měsíci jsou jemné vrásky redukovány, pokožka je zpevněná, vypadá zdravě, zářivě a mladistvě.

Intenzivní noční péče

Zatímco vy budete spát, Intenzivní noční péče bude o vaši vizáž pečovat s tou největší láskou a respektem. Rozdíl poznáte už od prvního použití. Pokožka lépe dýchá, je pružná, zpevněná a oživená. Už po jednom měsíci jsou jemné vrásky redukovány, pleť vypadá zdravě a zářivě. Cena tohoto zkrášlujícího spojence je 990 Kč. A co poslední člen téhle kosmetické party?

Rozjasňující roll-on na okolí očí

Jsou místa, která jsou k tvorbě vrásek náchylnější. Okolí očí je jedním z nich, neboť právě tady je kůže o poznání tenčí. Takže pozor, na scénu přichází Rozjasňující roll-on v ceně 590 Kč! Ten oblast kolem očí ihned zhydratuje, pleť je zářivá a chráněná před znečištěním, jemné linky a vrásky se viditelně redukují. Už po 30 dnech jsou tmavé kruhy méně výrazné, celá oční oblast je oživená, zdravá a zářivá. Budete testerkou, co to potvrdí?

Cena balíčku: 3 560 Kč

Další informace najdete na stránkách www.yves-rocher.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda si zakládají na složení a vlivu kosmetiky na životní prostředí?  
HLASTE SE DO 19. SRPNA 2021.
Vybrané testerky získají vždy 1ks –⁠  posilující a ochranné sérum, denní regenerační péče, intenzivní noční péče a rozjasňující roll-on na okolí očí.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.



Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:48
454 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:28
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:27

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat