TESTOVÁNÍ: Testování, které si užije celá rodina. Společenská hra Dixit je plná fantazie

02.11.2023 | Testování

Milujete pohádky, hádanky, rébusy i legraci? Společenská hra Dixit vás zve do světa kouzelných fantastických příběhů, které podnítí vaši představivost. I když si ji zahrajete tisíckrát, nikdy nebude stejná!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 12 testerek


Klasické léto a bohužel i to babí už je minulostí. Chtě nechtě se musíme smířit s tím, že nás čekají deštivá a sychravá odpoledne i dlouhé chladné večery. Co si je něčím zpestřit? I tento nehostinný čas se přece dá strávit plnohodnotně a hlavně zábavně. Ovladač od televize nechte ležet na stole, svolejte rodinu a rozbalte to s Dixitem!

Vítejte ve světě fantazie, která nezná hranic

Máte rádi pohádky? Vyžíváte se v hádankách a rébusech? Pak vyzkoušejte Dixit – hru, kterou si okamžitě zamilujete. A nejenom vy, ale i celá vaše rodina. Vtáhne vás totiž do světa nekonečných příběhů a kouzelných obrazů, v němž zažijete dobrodružství plné tajemství, nekonečné představivosti a fantazie. Bude to pořádná jízda!

Zábava bez věkového omezení

Dixit je společenskou hrou pro tři až osm hráčů. Díky poetickým ilustracím plným fantazie  z pohádkového světa, jednoduchým pravidlům a inovativnímu konceptu hry je možné hrát Dixit prakticky s kýmkoli, doporučován je ale hráčům od 8 let. Zaručuje skutečně vytříbenou zábavu, při které se nejen pobavíte a více poznáte, ale rozšíříte si také slovní zásobu a podnítíte svou kreativitu. Hra přichází se zcela ojedinělým konceptem – ilustrovanými kartami bez textu, zato s výrazně větším formátem než jsme u karet zvyklí. Jejím smyslem je co nejdůmyslněji popsat vybranou kartu, aby ji hráči uhádli. Avšak ne tak jednoduše, aby ji uhádli všichni. A zároveň se nesmí popsat moc složitě, aby ji neuhádl nikdo. Body se získávají za dobrý popis i za uhádnutí správné karty. Tajemné, humorné a netradičně zpracované ilustrace vás zavedou do míst, ve kterých nic není nemožné. Vy i vaši spoluhráči se pobavíte nad popisem dané karty a zažijete horké chvilky při zjišťování toho, co vám chtěl vypravěč sdělit.

Legrace nejen na podzim

Hra Dixit je ideální pro rodiny s dětmi, ale své místo si určitě najde i na akcích s přáteli. Také vás napadl třeba silvestr, který bude co nevidět? Při jakékoli příležitosti tato hra podporuje komunikaci, hravost, představivost i soustředění. Jednoduchá a snadno pochopitelná pravidla z ní dělají jednu z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších her posledních let. Právě hledáme 10 testerů, kteří si díky ní užijí nekonečné množství zábavy.

Cena hry Dixit je 849 Kč.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerů, kteří napíší níže do Rozstřelu testerek věk svých ratolestí a následně odpoví na otázku, zda je baví hraní deskových her a jak často je hrají.
HLASTE SE DO 14. LISTOPADU 2023.
Vybraní testeři získají hru Dixit.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 30.11.2023

Jsem velice ráda, že jsme s dětmi měli možnost vyzkoušet tuto krásnou hru. Dixit je mezi hrami výjimečný a kouzelný tím, že je plný fantazie. Tuto hru miluje celá naše rodina, nabízí naprosto úžasné a originální, obrázkové kartičky. Dixit hrajeme rádi, protože nás stále baví. Pravidla hry jsou poměrně jednoduché, což je velká výhoda, protože spousta krásných her na trhu má příliš složitá pravidla a tudíž je nemohou hrát mladší členové rodiny. Dixit doma pochopily za chviličku i moje mladší děti a byly naprosto nadšené, nechtěli mě ani k hraní skoro vůbec pustit. Obrázky jsou moc pěkné. Tato hra je jedním slovem kouzelná 😊

Žádné

vybraná testerka | 27.11.2023

Hra Dixit je velice zajímavá svým provedením, délkou hry, počtem hráčů, kvalitou dřevěných figurek a krásně malovanými kartami. Tato hra rozvíjí představivost, která u dětí byla veliká a někdy bylo těžké určit správnou kartu. Pravidla jsou pečlivě napsaná a jsou jednoduchá na pochopení. Celá rodina se u hry pěkně bavila. Pokud by karty byly už okoukané, tak je možnost zakoupení dalších rozšíření a tím i větší zábavy. Hru mohu vřele doporučit.

Nic jsem nenašla.

vybraná testerka | 27.11.2023

Skvělá hra rozvíjející kreativitu a fantazii, podporuje myšlení, ze mě super, můžou hrát nejméně 3 hráči. Krásné balení a nádherně kreativně namalované karty, které jsou často mnohoznačné, výborně vymyšlené. Hra je i intuitivní, jak na tvorbu nápovědy, tak i při tipování hlasovátkem. Měla jsem strach, že bude náročná, ale mile překvapila. Je to inovativní a propracované.

Není to určeno pro ty, komu se zrovna nechce přemýšlet nebo pro menší děti.

vybraná testerka | 26.11.2023

Hra je velmi jednoduchá na pochopení, návod je dobře napsaný. Velmi se mi líbí ilustrace na hracích kartách, a systém bodování pomocí hlasovátek. Chvilku nám trvalo než jsem si našli způsob jak obrázky popsat, aby to aspoň někdo ze spoluhráčů pochopil, ale né všichni. Větší zábava je když se hraje ve více lidech. My jsme hráli ve třech i v šesti.

Po týdnu hraní to děti omrzelo a už se i obrázky opakovali a nebylo to tak zábavné. Zkusíme to na chvíli odložit.

vybraná testerka | 25.11.2023

Na testování této hry jsem se velmi těšila. Po rozbalení jsem měla trošku strach, že nejmladší (9let) s námi nebude moci hrát, protože to pro něj bude složité. Ale omyl. Dětská fantazie je úchvatná. Nádherně ilustrované karty. Hra nás moc baví, hrajeme každý den. Doporučuji ji opravdu každému.👍❤️👏👨‍👩‍👧‍👦

Žádné.

vybraná testerka | 25.11.2023

Hra Dixit mě velmi zaujala a bavila a nejenom mě ale i moje dvě dcerky a manžela. Hra má celkem jednoduché pravidla což je super. Také je moc pěkně ilustrovaná a originální. U hry se vždycky moc zasmějeme a užijeme si jí. Musim říct že sama jsem se divila jakou mají dcerky fantazii 😄 Další velké plus hry je že rozšiřuje slovní zásobu, vzdělává a nutí dosti přemýšlet 😉 Takže my hru určitě doporučujeme

Žádné

vybraná testerka | 25.11.2023

Moc děkuji za testování této hry. Vyzkoušela jsem ji s přáteli i s rodinou a je báječná. Moc se mi líbí jaké obrázky hra obsahuje. Jsou jednoduché a zároveň je každý pochopí jiným způsobem, je to moc zajímavé. Líbí se mi styl hlasování pro dané obrázky skrz hlasovátka. Na vysvětlení je to velmi lehké, i když lepší je si to názorně ukázat i pro vysvětlení jaké obrazné slova používat, tak aby to nezvládli všichni ale aspoň jeden z hráčů. Našli jsme si s rodinou své oblíbené obrázky na kterými jsme se vždy zasmáli, když byli někam přiřazeny. Byly to báječně strávené chvíle a ještě určitě budou. Hru chci vyzkoušet i s babičkou, protože přesně těmi obrázky by ji mohla zaujmout.

Uvažuji o nějakém rozšíření. Hráli jsme to v 6ti lidech a po pár kolech se objevovali ty samé obrázky, protože tam není moc velký počet karet. Je to ještě v pořádku, když se to zopakuje párkrát, protože na ně lze vymyslet více slov nebo vět, ale když jsme to hráli už déle, nebyla to už taková zábava, protože se už i slova začala opakovat. Proto jsme hru raději utnuli, aby nás neomrzela. Další minus je počítání bodů, je to takové složitější, když je to ve více lidech, ale člověk se do toho dostane. Bohužel mě ani nenapadá, jak by se to dalo vylepšit, jen že jsem se v tom občas spletla a na někoho párkrát s bodovým ohodnocením zapomněla.

vybraná testerka | 23.11.2023

Hra je úžasná. Chvilku nám trvalo než jsme se do toho dostali. Ale milujeme pohádky a holky mají velkou fantazii takže jsme vykládali příběhy všichni. Dokonce i 4letá dcerka se snažila vykládat příběh s mojí pomocí. Hra je krásně zpracovaná. Je netradiční a má pěkné zpracování. Žádnou takovou jsem ještě neviděla. Oceňuji že si všichni zvýšíme slovní zásobu. Hlavně v dnešní době telefonů a tabletů. Hráli jsme jí už několikrát a nemůžu se dočkat až budeme mít možnost si jí zahrát ve společnosti dospělých protože to bude zase určitě jiné než s dětmi. Deska hry je tvrdá takže určitě vydrží, panáčci jsou moc hezké a karty s obrázky jsou úžasné, takové netradiční ale moc hezké. Určitě doporučuji koupit. Udělá radost dětem i dospělým

Nic jsem nenašla.

vybraná testerka | 23.11.2023

Dixit je trošku jiná hra, než jsme doma zvyklí hrát, založená na rozvoji fantazie a komunikačních schopností. Zpočátku jsme měli problémy karty výstižně popsat, ale s dalšími odehranými koly jsme se zlepšovali. Hru jsme testovali ve třech hráčích, podle doporučené modifikace pravidel, při účasti více hráčů je určitě ještě napínavější. Líbily se nám krásně ilustrované karty, které umožňují naplno popustit uzdu fantazii.

Zatím jsme nenašli

vybraná testerka | 21.11.2023

Hru už jsme hráli mockrát děti i mě baví a určiťě budem hrát dál 😀 . Sice nám chvíli trvalo než jsme na to přišli jak hrát, ale pak už to bylo bezva!!! Také 1. Složení botiček zvládl syn 9 sám takže příprava je jednoduchá. Krásné zpracování i obrázky za naši rodinu hodnotíme velice kladne a doporučujeme vyzkoušet!! Ve více hráčích je hra zábavnější a větší sranda!!

Nenašla jsem

21.11.2023

Rozvíjení fantazie, nádherná ilustrace

Nepřesné pravidla

15.11.2023

Naprosto skvělá hra pro rozvoj kreativity, člověk ani netuší, jak kreativní umí být

Hra je docela krátká. vždy hrajeme 2 kola.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

far_apart 14.11.2023

Chci tuto verzi dalšího dixitu vyzkoušet. Jeden dixit už máme a ráda bych zkusila i tento. Tato hra je lehká a převážně zábavná.

Dendaaa 14.11.2023

Deskové hry hrajeme celkem často. 9-ti letá dcera je v nich tak dobrá, že máme co dělat, abychom aspoň občas vyhráli. V zimě je hrajeme skoro denně.

Peťafin 14.11.2023

Naše rodina miluje hraní deskových her. Hrajeme minimálně jednou, ale klidně i víckrát týdne a pořádáme mezi sebou turnaje. I když jsou dceři teprve dva roky už s námi hraje spoustu her se zjednodušenými pravidly. Většinou hrajeme s partnerem, ale jednou za 14 dní se scházíme s kamarády a právě k těmto účelům by se nám Dixit hodil. Posílám naši sbírku her a jak můžete vidět právě Dixit chybí.

Fethlex 14.11.2023

13 a 7

Danča_linhartova 14.11.2023

Dobrý den, dcerce je sice za pár dní 8 měsíců, ale má rodina o cca 15 členech je plná deskovkových nadšenců. Vždycky když se sejdeme od malých po největší, všichni milujeme společně strávený čas nad deskovkou. A to ať už jde o dětské nebo čistě dospělácké varianty, kterékoliv z nich. U nás tedy víkendy patří společnému času a deskovým hrám. Děkuji za možnost zařadit se k těm, co dostanou šanci testovat tuto možnost.

olus 14.11.2023

Máme pětiletého syna a téměř čtyřletou dceru. S listopadem nam začalo období rodinných podvečeru doma u her. Přes zimu hrajeme deskové hry v podstatě denně. Po různých variantách hry Dixit už dlouho koukam, ty obrázky úplně pohladí duši. ❤️

Dramuffin 14.11.2023

Ratolesti nemám, ale s přítelem rádi hrajeme všelijaké stolní hry minimálně jednou týdně. Rád bych se zařadil do testování i téhle stolní hry.

Radovkaa 14.11.2023

Starší dcerce jsou dva roky a minimálně jednou týdně se snažíme hrát hry. Dcerka to ještě úplně nechápe, ale věřím tomu, že když nás uvidí hrát, tak si na to zvykne a pak hry sama bude vyžadovat.

Lucie9802 14.11.2023

naši Elišce je teprve 1rok ale už se moc těšíme na tyhle společně aktivity takže vyzkoušet hru by bylo super.

Kikikiii 14.11.2023

Hrají u nás i dospěli z dětmi a hlavně hrajeme uno

Zizi 13.11.2023

Mám již vnoučata, 9 a 7let, deskové hry jsou naše víkendová nebo odpolední aktivita a zábavná činnost. Hraji s vnoučaty a i s jejich rodiči, občas se přidají známí či sousedé. Deskové hry máme opravdu rádi. Tato hra by nás velmi potěšila.

Adelka1005 13.11.2023

synovy je 3,5 roku a učí se hrát společenské hry a velice ho baví snažíme se zkoušet neustále nějaké nové aby si rozvíjel své znalosti

Leontynka 13.11.2023

Děti ještě nemám. Je mi teprve 20 let, ale deskové hry hraji s přáteli často. Chodíme minimálně 2x v týdnu do čajovny, kde v příjemné atmosféře hrajeme karetní a deskové hry. Hra Dixit je v určité čajovně k zapůjčení. Bohužel jsme se ještě nedostali k tomu, že si ji opravdu půjčíme. Ale podle toho, co mi kamarád říkal, o čem tato hra je a v čem je skvělá. Určitě ji brzy vyzkoušíme, buďto v té čajovně a nebo právě tím, že bych měla tu možnost si to vyzkoušet s touto hrou přímo od vás.

Risi007 13.11.2023

Ano, baví. Hrajeme několikrát týdně

Marinette 13.11.2023

Hraní deskovek mě a dcery hrozně baví , hlavně při nich není nuda . Občas hraji i ve společnosti dospělých hry pro starší a pravda občas nás dostanou i hry pro menší 😂

ninuska279 13.11.2023

Děti ještě nemáme, ale i tak nás baví deskové hry. Hrajeme buď s rodiči, když jsme u nich na návštěvě nebo doma s přítelem. Na Silvestra budeme určitě hrát taky nějakou deskovku.

Luki155 13.11.2023

děti jsou ve věku 4 a 6 let a baví nás deskové hry hrajeme je 3x týdne

_bloody_tery_ 13.11.2023

4, 1 hraní milujeme, hrajeme často, někdy jen já s manželem, někdy i se starším synem.

Mistigri 13.11.2023

Syn má čtyři roky a deskovky a karetní hry si velmi oblíbil (i když v nich zatím neumí prohrávat :-D). Takže hrajeme po večerech a o víkendech nebo když stůně (takže mnohokrát do týdne). Volíme přitom i různé vlastní obměny nebo přidáváme otázky, aby se při hře naučil nová slova, slovní spojení, přirovnání apod. (a to ve dvou jazycích, protože je bilingvní a ještě nedokáže oba jazyky stoprocentně oddělit). Neteř a synovec mají 8 a 6 let a ti už Dixit mají doma, takže je to spolehlivý způsob, jak je zabavit a odtáhnout od televize, když jsou u nás. No a pak jsme tu ještě my dospělí, kteří si Dixit zamilovali, ale zatím ho hráli jen u sestry na návštěvě. Pro mě je zážitek už jen to, když se probírám kartičkami a nechám se fascinovat představivostí ilustrátora. Doma je naším oblíbencem deskovka Agricola, ale tu zatím syn nedává. Hru bych využila i profesně - jsem lektorka angličtiny a Dixit karty jsou výborná pomůcka pro dospělé i děti. Mám tisíc a jeden nápad, jak bych kartami oživila procvičování gramatických jevů nebo jimi zpestřila hodiny konverzace, aby studenti nemuseli v hodině jen koukat skelným pohledem do učebnice :-)

Majavetrakova 13.11.2023

Děti sice nemám žádné, ale DIXIT (a další deskovky) hrajeme s přáteli minimálně jednou měsíčně. Je to jedna z mých oblíbených her, kvůli využití fantazie. Vždy se u toho hodně nasmějeme, protože je vidět, jak každý přemýšlíme jinak.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:37
31 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat