TESTOVÁNÍ: Testování ústní sprchy Oclean W10, která čištění zubů pozvedne na vyšší úroveň

06.11.2023 | Testování

Sprcha speciálně určená pro zuby? To je něco! Dokonale vyčistí i obtížně dostupné mezizubní prostory, zbaví nečistot i plaku a zajistí vám zdravý a krásný úsměv. Testování ústní sprchy Oclean W10 právě začíná!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 43 testerek


Když hygiena, tak důkladná. Platí to i pro čištění zubů, při němž by se nemělo zapomínat na mezizubní prostory. Právě v těchto špatně dostupných místech se během dne usazují zbytky konzumovaného jídla, které spolu s bakteriemi podporují tvorbu zubního plaku na okrajích dásní. Ten postupem času napadá vazivové tkáně a poškozuje upevnění zubů v kostech, čímž poskytuje příhodné podmínky pro rozvoj zánětů a parodontózy. Její léčbu pak rozhodně nelze považovat za procházku růžovou zahradou, neboť jde o komplikovaný, finančně nákladný, psychicky vyčerpávající a zdlouhavý proces. Jakou péči mezizubnímu prostoru věnujete vy? Víte, že vám v tomhle nemusí pomáhat jen speciální kartáček?

Tak trochu jiná sprcha

Představujeme vám bezdrátovou ústní sprchu Oclean W10, která vašim zubům dopřeje tu nejlepší péči. Její inovativní aerodynamická technologie dostane mezi zuby spolu s vodou velké množství kyslíku, což zajišťuje účinnější čištění. Perfektně tak odstraní zbytky jídla i zubní plak, a to i z těch nejhůře dostupných míst a pod linií dásní. Tato sprcha má 4 trysky, 5 režimů čištění, moderní design, elegantní zpracování i vestavěný časovač, který vám připomene změnu čisticí zóny. Na přesun z jedné zóny ústní dutiny na druhou vám sprcha poskytne 15 vteřin, nehrozí tak nechtěné osprchování obličeje. Její provoz zajišťuje akumulátor s úctyhodnou výdrží až 30 dní. Na nízký stav baterie upozorní LED indikátor a k nabití vám postačí USB-C nabíječka. Stačí si jen vybrat konkrétní režim a dát se do práce! A to nejen doma, ale i na cestách!

Boj se zubním plakem nikdy nebyl snadnější

Intenzivní režim poskytuje hloubkové a důkladné čištění, standardní je zase vhodný ke každodenní běžné očistě a jemný režim ocení osoby s citlivými dásněmi. Pak je tu ještě ten pulzující, který sám mění intenzitu a manuální, který přesně zacílí dle konkrétního požadavku uživatele. Pulzů je tu až 1400 za minutu! Vysoce výkonné trysky – standardní, parodontální, ortodontická i škrabka na jazyk – nedají žádné nečistotě šanci. Předností ústní sprchy Oclean W10 je i snadno odnímatelná průhledná nádržka na vodu pro možnost pravidelného čištění a také pro snadnou kontrolu zbývající vody. Nádržku lze naplnit roztokem pro ošetření. Vodotěsnost je samozřejmostí, takže si ji můžete vzít s sebou i do sprchového koutu. Používání ústní sprchy je doporučováno nejen v boji s plakem, ale i v případě vážných či začínajících problémů, kdy se zuby již kývou. Při nošení rovnátek nebo přítomnosti můstků vyčistí sprcha právě tato těžko dostupná místa. 

Pojďte s námi tohoto šikovného pomocníka otestovat, hledáme 40 testerů, kterým je více než 25 let. Cena ústní sprchy Oclean W10 je 1 699 Kč. Už se těšíme na vaše hodnocení!

Pro další informace navštivte internetové stránky www.oclean.com/collections/water-flosser.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerů, kteří napíší níže do Rozstřelu testerek svůj věk a následně odpoví na otázku, zda jim záleží na zdraví jejich chrupu a co pro to dělají?
HLASTE SE DO 19. LISTOPADU 2023.
Vybrané testerky získají ústní sprchu Oclean W10.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 12.12.2023

Ústní sprcha je praktické řešení pro udržení ústní hygieny. Skladné balení umožňuje snadné použití kdekoli. Ústní sprcha se stala nezbytným prvkem mé každodenní ústní hygieny. Její inovativní design a výkonnost mě příjemně překvapily. Díky různým nastavitelným tlakům vody si mohu přizpůsobit intenzitu čištění podle svých potřeb

Pocit vysokeho tlaku při používání ústní sprchy může být na začátku intenzivní, ale s časem si na něj lze zvyknout.

vybraná testerka | 12.12.2023

Poprvé co jsem zkoušela ústní sprchu. jsem Překvapená s rychlostí použití. Po prvním používání jsem byla zmáchana celá. musím se naučit jak s ní pracovat. Chodím pravidelně já dentální hygienu, tak uvidíme jestli bude vidět nějaké zlepšení či ne. Ale určitě používání ústní sprchy neuškodí. brala bych kdyby byla součástí nějaká úložná krabička na nástavce. Jinak celkové jsem spokojená

škoda že není více nástavců v balení. Používala by celá rodina.

vybraná testerka | 11.12.2023

S ústní sprchou jsem velmi spokojena. Trpěla jsem na krvácení dásní, ktere teď odpadlo. Zoubky mám navíc krásně vyčištěné, dosáhnu tím hlavne dostatkem nástavců. Ústní sprcha je navíc lehká a do koupelny se krásně hodí svým designem. Dalším kladem je, ze výdrží dlouho nabitá. Doporučuji určitě vyzkoušet!

Žádné

vybraná testerka | 11.12.2023

Ústní sprcha Oclean W10 mě zaujala svým designem, nějakou dobu trvalo než jsem si zvykla jí používat , za mě by intenzita tlaku mohla být trochu menší, a to z důvodu aby mohli používat i další členové rodiny např. děti. Kladně hodnotím snadnou manipulaci s obalem a několik druhů nástavců, které lze snadno a lehce vyměnit. Určitě ústní sprchu vhodné používat k dokonalé ústní hygieně. Dále pozitivně hodnotím její snadné nabití a výdrž která je až 30 dní na jedno nabití, což je poměrně hodně. Doporučuji každému, komu skutečně záleží na vlastních zubech a chce si je zachovat zdravé a krásné po celý život!

Bylo by vhodné kdyby měla ještě další tipy nástavců např. menší pro děti a také bych využila cestovní pouzdro na sprchu. Přiložený návod je hůře čitelný a na obale výrobku není popis v češtině.

vybraná testerka | 11.12.2023

Skvěle se naplňuje vodou přímo z kohoutku, díky širokému hrdlu👍 má hodně nástavců, tak ústní sprchu můžou používat i ostatní členové rodiny. skvěle vypláchne sebemenší mezeru mezi zuby, úžasná věc na každodenní hygienu zubů👍moc doporučuji všem kdo rád pečlivě pečuje o své zuby. Líbí se mi i její design .

Lepší je si dávat vlažnou vodu, studená mě bolela na citlivé krčky u zubů,ale to není zápor ústní sprchy 😊👍

vybraná testerka | 11.12.2023

- úspora místa: sprcha není příliš velká, je lehká, díky tomu se s ní skvěle manipuluje - zuby jsou fakt skvěle vyčištěné, a pokud si je vyčistím jen kartáčkem, cítím, že už je potřebuji dočistit ústní sprchou :-) - dostatek nástavců i režimů tlaku vody - skvělý design - výdrž baterie - snadná manipulace

- chybí mi asi jen režim mlhy, který je vhodný pro nejcitlivější zuby

vybraná testerka | 11.12.2023

Při prvním použití jsme měli vodu až na stropě, ale jakmile se s touto sprchou člověk naučí pracovat, je to skvělý pomocník při péči o ústní dutinu. Celkově mě ústní sprcha mile překvapila, mám ještě lepší pocit čistých zubů a nedám na tuto sprchu dopustit. Oceňuji především výběr nastavení různých tlaků vody a ergonomický tvar (dobře padne do ruky).

V balení by mohlo být více nástavců pro další členy rodiny. Tlak vody je u některých možností příliš silný.

vybraná testerka | 11.12.2023

Ústní sprcha je ideálním  pomocníkem při důkladné péči o ústní dutinu. Speciálně ústní sprcha OClean krásně vyčistí mezizubní prostory, zuby jsou přirozeně hladké. A také se dostane do míst, kam běžný kartáček nemůže. O zubním plaku téměř nevím. Sprcha se jednoduše používá, má několik režimu čištění, proto si každý může vybrat, jaká intenzita čištění mu vyhovuje. Zaujala mně též i škrabka na jazyk, kterou jsem nikdy předtím nezkoušela. Oceňuji též snadnou údržbu, stačí jednoduše opláchnout vodou. Manipulace s ústní sprchou shledávám bezproblémovou. Při používání mezizubních kartáčků mi vždy tekla krev, u ústní sprchy se tak nestalo. Za velký benefit považuji, že baterie vydrží až jeden měsíc, není tedy nutné časté nabíjení. Jako poslední klad bych ráda zmínila pěkný moderní design, který neudělá ostudu v žádné koupelně.

Na žádné zápory jsem nepřišla.

vybraná testerka | 11.12.2023

Zubní sprchu jsem si přála už hodně dlouho, ale nějak jsem se nemohla dokopat k pořízení. Tudíž tato výhra byla trefa do černého. Ústní sprchu používám 2x denně a je to naprostá pecka. Odstraní nečistoty a zubní kámen, takže zuby jsou opravdu čisté. Ze začátku mi lehce krváceli dásně, protože nebyly zvyklé na takový tlak. Stačily dva dny a vše bylo v pořádku. Jako velký plus vidím nastavení různé intenzity sprchy, dále také držák. Naštěstí ústní voda padne parádně do ruky. Určitě budu ústní sprchu pořizovat dalším členům, protože to je super pomocník při čištění zubů.

Jako menší mínus vidím, jeden nástavec na danou věc. Tím pádem je ústní sprcha jen pro jednoho člena domácnosti.

vybraná testerka | 11.12.2023

Pohodlná do ruky, estetická modérní design , dlouhá výdrž po nabití, je kdykoliv nachystaná k použití, má velmi výkonné trysky, čistí hloubkově, zpevňuje ďásně. Perfektně odstraňuje zubní plak. Možnost vybrat z pěti režimů. Při nošení můstku vyčistí i těžce dostupná místa. Při prvních použitích mi krvácela ďásna, postupem se uklidnily. Používám i vícekrát denně. Sprcha zajistí dobrý, čistý pocit v ústech. Doporučuji.

Žádné

vybraná testerka | 11.12.2023

tak úplně za prvé. vypadá úplně super v koupelně. Je možné ústní sprchu u zabalit sebou do cestovní tašky a hurá na na cesty. a to i díky trvanlivosti baterie. která je až 30 dní na jedno nabití cca 4 hodiny. 4 různé nástavce s kterými se dostanete do každého zákoutí v puse a u zubů. Diky 5 stupňům/druhů/možnosti dávkování vody je ústní sprcha Oclean W10 vhodná do úplně každé koupelny a ruky. Balení obsahuje vše potřebné. Jednu věc bych ale uvítala a to malou cestovní krabičku na nástavce

vše naprosto v pořádku

vybraná testerka | 11.12.2023

Sice mi už několik zubů chybí, ale přesto s těmi zbylými mám velký problém s mezizubními kartáčky, proto jsem byla moc ráda za vyzkoušení sprchy. Pro mojí pusu je to dobrá náhrada (i když každý výrobek má své pro a proti) a jsem spokojená. Pro mne je nejdůležitější funkčnost, na vzhled se zase tolik nezaměřuju, ale je pravda, že sprcha opravdu pěkně "sedne" do ruky a jistící popruh je vynikající nápad. Po prvním použití jsem měla pusu takovou celou rozjitřenou, ale zřejmě to bylo dáno tím, že nejsem zvyklá na silnější proud vody, dále už to bylo všechno OK. Výdrž baterie nemohu hodnotit, zatím jsem nemusela nabíjet, takže vydrží dlouho, ale jak moc dlouho, netuším.

Ocenila bych, kdyby byly v návodu nějaké návodné obrázky nejrůznějších úhlů, jak který nástavec použít. Poprvé jsem byla osprchovaná i já a zrcadlo. Dále bych ocenila, kdyby byla možnost dokoupení další sady nástavců ( třeba i odlišné barvy) pro dalšího člena rodiny- možná, že ta možnost je, ale nezjistila jsem to, pak by stačilo jen vyměňovat nástavce a dcera by nemusela psát Ježíškovi o svoji sprchu. USB nabíječka mi moc nevyhovuje, nejsem na ni zvyklá, ale to je drobný detail, jde jen o zvyk

vybraná testerka | 11.12.2023

To že je efektivnější než mezizubní kartáčky jsem již několikrát slyšela, ale že bych tomu věřila se říci nedá🫣 Pojďme se podívat na výhody, které jsem během testování postřehla 🦷 Nejvic je asi velmi snadná manipulace (až na první použití🫣😄) 🦷 Je lehká a snadno se drží 🦷 Snadno vyměnitelné nástavce pro různé tipy obtíží 🦷 Trisky jsou o 360° otočné 🦷 Výběr z pěti režimů 🦷 Snadná údržba 🦷 Dlouhá výdrž baterie ( 1 měsíc) 🦷 Velmi silný proud vody 🦷 Již žadné krvácení🩸 🦷 Lepší stav dásní díky šetrnější péči 🦷 Čistá dutina ústní 🦷 ♻️ Žádné časté vyhazování jednorázových kartáčků 🦷 Ušetří Vám spousty 💰💰 Myslím, že jsem Vám tu shrnula opravdu vše. Za mě je to skvělý pomocník, na kterého už nedám dopustit🙌 Jsem šťastná, že je čištění konečně zábava a ne trápení se spoustou bolesti a krve🫣 Díky za možnost testování🤗👍

Žadné negativa jsem za tu dobu nevypozorovala🤔😉

vybraná testerka | 11.12.2023

Moje první ústní sprcha, kterou jsem kdy měla tu čest používat. Má 4 trysky vč. trysky se štětinami na rovnátka, můžete si vybrat z pěti čistících režimů – 3 intenzity sprchování, pulzní čištění nebo krátkodobé sprchování jen na „vyžádání“. Takže je potřeba si z nabídky vybrat nejlepší kombinace, které vám budou vyhovovat. Sprcha má pěkný design, trysky se snadno mění a doplňování vody je bez problémů. Dobře se drží v ruce díky popruhu, nemusím se bát, že mi vypadne. Sprcha má dlouhou výdrž baterie, zatím jsem nemusela nabíjet. Síla proudu vody je poměrně intenzivní a dásně si musí zvyknout, zpočátku krvácí. Voděodolnost je velkou výhodou, lze vzít tuto dentální pomůcku i do sprchy, aby se s ní člověk v klidu naučil a neosprchoval celou koupelnu/zrcadlo/skříňku :-) Dostane se do míst, která kartáček nevyčistí, na dočištění tedy super věc, jsem zvědavá, co řekne zubař při příští návštěvě.

V návodu by mohly být nějaké ukázky úhlů na různé segmenty ústní dutiny a doporučení, s kterou kombinací trysky a režimu začít. Vhodné by byly i další sady hlavic pro druhého (případně i dalšího) člena domácnosti.

vybraná testerka | 10.12.2023

Ústní sprcha je dle mého názoru, skvělý pomocník v péči o dutinu ústní. Oceňuji její multifunkčnost. Konkrétně se mi velmi líbí její různorodé nástavce. Můj oblíbený je nástavec, kterým se dá velmi skvěle vyčistit povrch jazyka. Velmi mě překvapilo, jak se sprchou dá jednoduše manipulovat. Skvělá je i intenzita tlaku, kterým se čistí mez zubní otvory.

Žádné, vše shledávám skvěle 🙂

vybraná testerka | 10.12.2023

Ústní sprchu jsem si přála už hodně dlouho, pouze jsem nevěděla jakou značku vybrat. Tuto značku jsem neznala, nicméně po tomto testování chci i jejich kartáček 🤩 Ústní sprcha mě odrovnala. Jsem nadšená jak krásně hladké mam po ní zuby, mezizubní prostory jsou čisté. Nástavce super výběr, jen Škoda že jich není víc, že nelze využít pro víc členů. Jinak perfektní provedení, barva, držení. Nabíjení nemohu posoudit, zatím jsem nepotřebovala dobíjet. Využívám 2x denně cca 2-3 týdny. Tudíž nabité vydrží dlouho. Jsem zvědavá na výsledky po delší době užívání a při kontrole na zubní hygieně.

Chyběl mi návod na správné používání (nástavce, sklon, intenzita). Při prvním použití byla tedy celá koupelna mokrá. Uvítala bych větší nadobku na vodu. Musím 4-5x doplňovat, než projedu celou pusu.

vybraná testerka | 10.12.2023

S radostí jsem otestovala nový produkt v mé koupelně. Výrobek má krásný design, snadno se ovládá. Uvedení do provozu je snadné, stačí jen nabít baterii, naplnit nádržku vodou a zvolit správný režim. Je dobré si vyzkoušet nanečisto intenzitu a také natrénovat techniku čištění. Jako doplněk k zubní hygieně, tzn. klasický/sonický zubní kartáček + mezizubní kartáček ho určitě doporučuji. Doufám, že při dlouhodobém použití se zlepší stav mého chrupu.

Pozor na správné zacvaknutí nádobky na vodu. Uvítala bych v návodu více informací ke správnému použití/úhlu nastavení.

vybraná testerka | 10.12.2023

Ústní sprchu jsem chtěla hrozně dlouho. Tato ústní sprcha mi vyhovuje, jelikož má hodně nádstavců a proud vody je dostatečný na důkladné vyčištění i mezizubních prostorů. Krásně padne do ruky, neklouže a ovládání je intuitivní. Velmi se mi líbí i provedení a barevnost. V koupelně nebije do očí. Návod je srozumitelný.

Mohla být větší zásobárna na vodu.

vybraná testerka | 10.12.2023

Sprcha naprosto předčila moje očekávání. Mám problémy s odstraněním plaku ze zubů, ani normálním kartáčkem ani sonickým kartáčkem se mi to nedařilo. Když používám pak mezizubní kartáček, tak se nestačím divit, jaký plak ještě na zubech mám. Po vyčištění zubů tedy aplikuji ústní sprchu. Plak je téměř neznatelný.Má několik nástavců, jeden je speciálně určený na rovnátka. Další je škrabka na jazyk, pak je tam speciální na periodontální kapsy, které se utváří při paradentóze. Pak je tam klasický nastavec, který používám já. Uvedení do provozu je úplně snadné, jen nabít baterii, náplnit vodou a zvolit správný režim. Mě zatím vyhovuje režim sensitive. Následné čištění je také snadné. Nádobka na vodu lze oddělat. nástavec snadno oddělat. Ještě bych zmínila že nástavec lze natočit tam kam potřebují.

V návodu není popsáno, jak se má správně používat, zda musí být kolmo k zubům, z jaké vzdálenosti se má používat.

vybraná testerka | 10.12.2023

S ústní sprchou jsem spokojena. Oceňuji její výdrž baterie a pestrý výběr nástavců. Práce s ní je opravdu jednoduchá. Po jejím použití mám svěží pocit v ústech a nejvíce jsem ji využila během dne po jídle, které se zasekává mezi zuby a před spaním. Nejlepší program intenzity střiku mi přišel ten první. Ostatní jsem již moc nevyužila.

I přes zmíněné klady je nutno říct, že používání ústní sprchy vám nenahradí mezizubní kartáčky, ale pro rychlou svěžest v ústech je ústní voda skvělá volba.

vybraná testerka | 09.12.2023

Ústní sprcha je skvělá! Předně musím ocenit možnost sundání dna. Po čase by se mohl tvořit vodní kámen, takže sprchu vždy po umytí otevřu a nechám vyschnout. Pozor při prvním použití- ve dně nádobky se nachází molitan aby nebyla sprcha poškrábána. Nutno vyndat :)sprcha má několik režimů a v kombinaci s celkem čtyřmi plastovými nástavci si určitě vybere každý. Mě nejvíc sedí pulzní režim, který mění intenzitu vodního proudu na dásně. Další benefit je nabíjeni přes USB C, které je už čím dál více rozšířené. Design sprchy se povedl. zelené ouško je z měkkého plastu a dobře se přizpůsobí ruce. Tím, že sprcha obsahuje celkem 4 nástavce, se dá použít i s někým jiným. Mě vyhovuje nástavec s kartáčkem a partnerovi spíš vyhovuje Jednoduchý nástavec. Takže každý máme svůj ;) Rozhodně doporučuji používat denně. Ikdyz používám elektrický kartáček, vždycky po vyčištění použiji sprchu která ještě vyplaví drobné částečky. Takže suma sumárum oclean W10 je propracovaný doplněk pro čištění chrupu.

Spodní část se zavírá (zacvakává) zpět dost ztuha, je potřeba zavírat opatrně a koukat,zda do sebe části zapadly

vybraná testerka | 09.12.2023

Ústní sprcha Oclean W10 předčila má očekávání a musím říci, že nechápu, že mě nenapadlo si ji do této doby pořídit. Je to naprosto dokonalý pomocník, který v oblasti ústní hygieny je opravdu nepostradatelný. Vyčistí mezizubní prostory tak, že se mi to s mezizubním kartáčkem nikdy nepodařilo. Už žádné nečistoty a zbytky mezi zuby a žádný plak. Na první pohled ústní sprcha zaujme svým designem a poté různými nástavci. Líbí se mi, že baterie dlouho vydrží a můžu ji nabíjet USB-C nabíječkou. Nádobka je dostatečně velká a ústní sprcha je voděodolná, což je také velké plus. Překvapilo mě více režimů čištění, doporučuji začít nejslabší intenzitou se špičatým nástavcem na postupné zvykání a manipulaci se sprchou. Výměna nástavců je jednoduchá, počet je pro mě dostačující. Další vychytávkou je časovač. Jsem naprosto spokojena a všem doporučuji. Zuby i mezizubní prostory jsou čisté a řádně vyčištěné. Budu kupovat další i ostatním členům domácnosti. Ústní sprcha se opravdu osvědčila, používám ji každý den a nemůžu si ji vynachválit.

z počátku obtížnější manipulace

vybraná testerka | 08.12.2023

🦷 Po probuzení mám ústa bez zápachu a plak na zubech pomalu ustupuje❕Doporučuji všem zubním “freakům”, kteří by tohle měli přidat do své denní rutiny. Vyzkoušela jsem všechny 4 nástavce a nejvíc mi sedí standard a parodontální nástavce k čištění ale zařazuji i škrabku na jazyk. 👅 Co se týče režimů, tak používám nejčastěji masážní/pulzující režim a pak manuální, při kterém si určuji vstřiky do cílených míst. Má obvyklá denní zubní hygiena je: Ráno a večer čištění zubů mezizubním kartáčkem, jednosvazkovým kartáčkem a klasickým měkkým kartáčkem. Aktuálně jsem zapojila do své rutiny 2x denně Oclean W10. Musím dát do popředí 15 sekundové intervaly, které vás upozorní na to, ať změníte “zónu” čištění. Tohle se mi opravdu líbí, ať to člověk nepřepískne s péčí. Používám už tři týdny a zatím nebylo potřeba nabíjet baterii. Myslím, že to ocení i má rodina, která na zdraví a vzhled zubů nedá dopustit, takže vánoční dárky v podobě W 10 jsou jasné. 🎄😁💁‍♀️

Z počátku je potřeba se naučit s ústní sprchou manipulovat, přičemž si musíte vyzkoušet typy tlaku a nástavců, které vám vyhovují a také se naučit správné naklánět hlavu - doporučuji si pustit video, které vás provede, jinak vás může zaskočit intenzita a bude voda nejen v umyvadle ale všude kolem vás. Pozor, při prvním použití odejměte spodní část, jelikož se v ní nachází pěnový polyethylen. Mám ke spodní části výhradu, po odejmutí kvůli čištění se nelehce zasazuje zpátky - mohlo by to být určitě jednodušší.

vybraná testerka | 08.12.2023

Byla jsem šťastná když mi přišla tahle super sprcha. Měla jsem od ní velké očekávání a nezklamala. Sice mi ze začátku trvalo než jsem přišla na to který nástavec a režim mi vyhovuje ale povedlo se a tahle úžasná věc má své místo v koupelně. Lituji že se ke mě nedostala už dřív. Dnešní návštěva u zubaře dopadla na výbornou a konečně jsem neposlouchala jak mám mezi křivýmy zuby nevyčištěné místa takže jsem pohooodne dlouhé době odcházela od zubaře s úsměvem. Miluji a doporučuji ❤️

Dost silný tlak u určitých nástavců

vybraná testerka | 08.12.2023

Tuto ústní sprchu hodnotím velice kladně. Když mi zásilka přišla, netrpělivě jsem ji hned běžela rozbalit. Z balíčku na mě vykoukla ústní sprcha, která má velice široké využití. Nástavci se opravdu dostanete všude kam máte a můžete si dokonce vybrat, jakou tryskou si zrovna budete zuby proplachovat. Používám každý den a baterie zatím drží, to hodnotím také velmi kladně. Sprcha má hezký design, pěknou barvu a je praktická - má ucho na nádržce s vodou, takže si ji člověk může bezpečně přenášet z místa na místo. Opravdu doporučuji a děkuji! 🙂

vybraná testerka | 07.12.2023

Moje první ústní sprcha :-) Má hezký design, parádní držení v ruce. Včetně návodu na používání ;-) Používání je jednoduché a praktické, protože nemá na pevno přidělaný kabel, takže snadno dáme do poloh, které potřebujeme, aniž by nás cokoliv táhlo. Nabíjení pomocí USB-C. K dispozici jsou 4 nástavce, ze kterých si každý vybere ten, který je nejlepší. Sprcha krásně doplňuje zubní hygienu, ke které patří hlavně zubní kartáček a mezizubní kartáčky. Já jsem spokojena a určitě doporučuji všem vyzkoušet :-)

vybraná testerka | 06.12.2023

Snadná aplikace, snadné plnění nádobky s vodou a ještě snazší výměna nástavců. Skvělou výdrž má i baterie, kterou jsem zatím ani nenabijela a to ústní sprchu používám každý den :) Faktem je, že zuby mi přijdou více čistější než předtím :) Mimo zmíněné zápory dole, tak mohu ústní sprchu doporučit všem :)

Nevýhodou pro mě je, že si nemůžu režim nejdříve navolit a pak ústní sprchu zapnout. Další nevýhoda mi přijde příliš velký tlak, kdy musím mít vyloženě zavřená ústa, aby voda nebyla všude a tak průběžně nemůžu zkontrolovat, jak jsou mezizubní prostory vyčištěné.

vybraná testerka | 06.12.2023

Moje první ústní sprcha. Akorát do ruky, lehká. Manipulace i ovládání jednoduché. Super, že se dá nastavit intenzita proudu, kterou často využívám pro jednotlivé nástavce + že je bezdrátová. K dispozici jsou 4 nástavce, já využívám 2 – standartní a se špičkou. Poprvé jsem zvolila klasický nástavec a největší intenzitu. Nečekala jsem takovou sílu..dásně mi okamžitě začaly krvácet i přes zmírnění na nejslabší intenzitu. Proto jsem zvolila nástavec se špičkou, který má menší sílu, dásně nekrvácí, ale ten standartní vyčistí mezizubní prostory + plak daleko lépe. Abych důkladně vyčistila celou ústní dutinu, musím 1 x nádržku ještě doplnit. I tak je vhodné využívat mezizubní kartáček, protože ústní sprcha prostory zcela nevyčistí, ale skvěle je tedy dočistí. Určitě skvělý pomocník,sama vidím,že po častém používání dásně krvácí čím dál méně.

Poprvé jsem nevěděla, jak sprcha funguje, myslela jsem, že se mohu dívat do zrcadla, abych viděla, kde čistím - mokrá jsem byla já, zrcadlo i podlaha. :-D Sprcha vždy díky časovači oznamující změnu kvartálu na chvíli přestane a pak začne opět tryskat.. v ten okamžik, pokud mám klasický nástavec a jsem na citlivějších dásních, tak to dost řeže a začne mi téct intenzivněji krev.

vybraná testerka | 06.12.2023

Přístroj Oclean W10 je úplně první ústní sprcha v mém vlastnictví. Celý život se potýkám s problémy se zuby. Zařadila jsem se tedy do testování a budu delší dobu pozorovat zda má používání ústní sprchy nějaký větší význam. Každopádně 14 dní testování přineslo tyto poznatky. S přístrojem se dobře manipuluje, rychle se nabíjí a dlouho vydrží. Při ústní hygieně má vysoký tlak a odstraní nečistoty z mezizubních prostor bez sebemenšího problému. Nezabírá moc prostoru v koupelně a umím si představit si ji vzít i na cesty. Vyzkoušela jsem i škrabku na jazyk, kde bylo poznat velké zlepšení při odstranění plaku z něj. Po použití je ústní dutina pocitově velmi svěží.

Ocenila bych i více nástavců, aby mohl jeden přístroj používat i někdo jiný z rodiny. Používání stejných mi přijde krajně nehygienické. Využila bych i delší nabíjecí kabel, jelikož v koupelně nemáme zásuvky pro kratší modely. Musela jsem sprchu vzít do jiné místnosti, jelikož v koupelně by musela asi vyset.

vybraná testerka | 04.12.2023

Po 14 dnech testování, jsem se rozhodla napsat recenzi. Je to moje první ústní sprcha, a jsem velice spokojena. Manipulace je velice jednoduchá, na výběr je ze 4 nástavců, a nastavení intenzity zubní sprchy. Zuby zbaví zbylých nečistot. Zařadila jsem to do své každodenní rutiny, a už bych bez zubní sprchy nemohla být. Děkuji teda za možnost testování.

Nenašla jsem žádné zápory.

vybraná testerka | 04.12.2023

Zdravím. Byla jsem velmi mile překvapena, když dorazil balíček s ústní sprchou. Chvíli trvalo, než jsem přišla na provoz. Je skvělá, akorát do ruky. Jsem zvyklá na sprchu do zásuvky, kterou mám už opravdu hodně let. Tahle Oclean W10 je skvělá tím, že se dá vzít na cesty. Nabíjení jednoduché a dlouho vydrží. A teď k nástavcům. Nejvíce použiji se štětečkem. Jinak je proud dost silný, i když se dá regulovat. Nádržku musím dopustit 2 - 3x, abych důkladně vše očistila. Není problém. Lžičku nevyužiji, mám škrabku na čištění jazyka. A se silikonovou špičkou nějak nedávám. To ani u starého. Posílám video s názorným předvedením, ale bez vody. Protož e je nutné nahnou se nad umyvadlo, jinak je vše pěkně mokré :D

Záporného nic neuvádím, neb když se člověk naučí se sprškou zacházet, je to bez problému a skvělé.

vybraná testerka | 04.12.2023

Díky za možnost otestovat tuto sprchu. Mám zkušenosti jen s tou přidělanou ke zdi, což je velký rozdíl. Tato mi sedne mnohem lépe. :) Prvně jsem dobila na 100 %, zde chválím USB-c. Je velmi příjemné, že sprcha jde velmi pěkně uchopit do ruky. Každý si vybere z velkého množství nástavců a intenzity. I dle toho, co daný den potřebuje. Mezizubní prostory vyčistí velmi dobře (nějak jsem se nezžila s mezizubním kartáčkem, čili toto je velký pomocník). Používám na denní bázi. I designově se mi moc líbí - zelená je moje oblíbená barva. :)

Chybí mi více nástavců pro více členů rodiny.

vybraná testerka | 04.12.2023

Přenosná zubní sprcha Oclean W 10 má pět režimu čištění, ze kterých jsem si vybrala ten, který mi nejvíce vyhovuje. Oceňuji nabíjení pomoci USB-C. Dobře odstraňuje zbytky jídla. Ústní sprchu jsem používala i přes den po obědě. Za mě ústní sprcha je dobrá investice na chrup. Myslím si, že s použitím zubní sprchy každý bude spokojený.

V první den zkoušení vodu jsem měla všude :)

vybraná testerka | 01.12.2023

Popravde jsem k tomu byla celkem skepticka ale a to je to sluvko, ale, jednoduche pouzivani, tlak vody vycisti opravdu vse mezi zuby takze maximalni spokojenost. Krasny, zajimavy design, ovladani ktere pochopi i male dite. Tech nastavcu muze byt vice pro ostatni cleny rodiny. To je snad jedina vytka.

Malo nastavcu pro ostatni cleny rodiny

vybraná testerka | 01.12.2023

Ústní sprcha Oclean W10 má krásné balení i design. Používání je intuitivní, snadné, návod je případně součástí. Já velmi oceňuji praktičnost ústní sprchy, je bez kabelu (nabíjí se USB-C), takže se při používání nemotáte do šňůry a můžete i různě natáčet v ruce. Nádržka v pohodě vydrží na jednu komplet spršku a není nic jednoduššího, než vodu doplnit. Balení obsahuje 3 různé trysky (klasik, ortodont. a periodont.) a škrabku. Používání je příjemné, člověk má pocit opravdu dobře vyčištěných zubů (samozřejmě je nutné zuby i čistit kartáčkem, sprcha je jen další krok). Za mě je tato sprcha účinný a příjemný krok v zubní hygieně. :)

Ocenila bych více barevných nástavců pro další členy rodiny.

vybraná testerka | 29.11.2023

Tato ústní sprcha mě velice příjemně překvapila, má silný tlak ,zuby očistí od plaku a dostane se i do hůře dostupných míst,které zbaví nečistoty, super jsou i nástavce,kterých je v balení hned několik.Tahle sprcha je určitě vhodná i na cesty,vleze se snadno do kabelky, nádoba na vodu je akorát veliká a zbytek vody jde snadno vylít...Určitě ústní sprchu doporučuji za mě i za manžela, který ji také vyzkoušel

vybraná testerka | 27.11.2023

Popravdě jsem moc nevěřila, že sprcha bude nějak efektivní. Ale přesvědčila mně hned po prvním použití. Na nejvyšší pulzní úroveň mi odstranila ze spodních předních zubů zubní kámen🫣 jako za mně je to super. Věřím, že při dlouhodobějším používání bude můj chrup stále v dobrém stavu a dokonce ušetřím na návštěvách dentální hygieny. Úžasné je, že je dobíjecí, bez nutnosti omezení kabelu v síti☺️

Brala bych adaptéry pro celou rodinu, takto mi to přijde nehygienické, abychom všichni používali jednu😥

vybraná testerka | 25.11.2023

Porovnávám se starší ústní sprchou od Braunu. Zde je skvělé, že nejsem spoután trubičkou od základny která je na stěně, to je fakt super. K dispozici jsou 4 druhy trysek, prakticky jsem využil pouze dvě. Je k dispozici několik režimů intenzity podle toho, jak to kdo potřebuje Střik je pulzní a čišténí mezi zuby funguje velmi dobře. Dobíjení pomocí USB C.

Uvítal bych vícero stejných barevně odlišených trysek, takto je to sprcha pouze pro jednoho člověka v domácnosti.

vybraná testerka | 24.11.2023

Z ústní sprchy Oclean W10 jsem nadšená. Konečně mám dokonale čisté zuby, ten pocit je báječný, zkoušela jsme všechno možné, ale té čistotě po jejím použití se nic nevyrovná. Mám citlivé dásně a tak mi nejvíce vyhovuje jemný režim. Skvělé jsou 4 trysky a tak sprchu může využívat více členů rodiny. A jako bonus je škrabka na jazyk - takže ústní dutina je skutečně dokonale čistá.

žádné nejsou

22.01.2024

Ústní sprcha by měla být v každé domácnosti je to fajn věc

21.01.2024

Ústní sprcha pro každodenní hygienu dutiny ústní ..

19.12.2023

S ústní sprchou Oclean W10 jsem nad míru spokojena! Díky rozmanitosti nástavců a několika rychlostem trysek jsem si dokázala krásně vyčistit mezizubní prostory i celá ústa. Jelikož dlouho zápasím s používáním mezizubní kartáčků, tak ústní sprcha je pro ně skvělou alternativou.

Žádné.

30.11.2023

Je velmi šikovná a jsem s ní spokojená. Odstrani téměř všechny nečistoty.

Asi nemám nic proti, jsem spokojená

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:41
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:40

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat