TESTOVÁNÍ: Testujeme BIO SUPEROVOCE od HiPPu

23.10.2023 | Testování

Může ovoce ve skle chutnat jako čerstvé ovoce? A může mít krásnou barvu a vůni? Posuďte sami! Tedy až s vaším malým pokladem ochutnáte testovací balíček příkrmů BIO SUPEROVOCE od HiPPu. Hledáme 30 maminek, které se tohoto testování zúčastní!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 36 testerek


Čím se tyto ovocné příkrmy odlišují?

Nová řada příkrmů je jedinečná svou chutí čerstvě natrhaných plodů. Plně dozrálé BIO ovoce je ručně sklizené, okamžitě hluboce zmrazené pomocí inovativní technologie a zpracované. Díky tomuto postupu si plody zachovají tu nejlepší chuť, neodolatelnou barvu a důležité živiny.

Na kvalitě záleží

Společnost HiPP je německá rodinná firma, která je jedním z největších zpracovatelů produktů ekologického zemědělství. „Rozhodli jsme se pro cestu poctivého zemědělství, za   kterou sice stojí více námahy a více práce, ale s nákupem HiPP produktů si můžete být na       100  procent jistí, že svému dítěti podáváte stravu té nejvyšší kvality. Protože když jde o děti,   na kvalitě záleží,“ říká Stefan Hipp, majitel společnosti. I ten moc dobře ví, že naši nejmenší jsou na kvalitu potravin a hlavně přítomnost škodlivých látek velmi citliví. I z tohoto důvodu HiPP standardy kvalit převyšují zákonné BIO normy a všechny výrobky procházejí řadou přísných testů na přítomnost více jak 1 200 škodlivých a nežádoucích látek. Ona ta šetrnost ale vlastně není jenom o chutném obsahu.

Když příkrm, tak ve skle

Proč je SUPEROVOCE baleno ve skle? Sklo je jedním z nejlépe recyklovatelných materiálů, neboť se dá recyklovat téměř donekonečna. Společnost HiPP na výrobu svých skleniček používá výhradně recyklované sklo. Spotřebuje se tak o 90 procent méně energie než při výrobě skla nového a zároveň se do ovzduší uvolňuje méně CO2. Vraťme se ale k tomu, co vaše mrňousky v těchto skleničkách čeká a na čem si v rámci našeho testování pochutnají.

Řada BIO SUPEROVOCE i pro mlsné jazýčky

Řada BIO SUPEROVOCE nabízí šest příchutí, a protože věříme, že když ochutnáte i vy, jiný ovocný příkrm ve skle ani kapsičce již chtít nebudete, tak všem testerům pošleme od každé příchutě hned dvě skleničky. Jde konkrétně o tyto:

- HiPP BIO SUPEROVOCE Jablko a borůvky

- HiPP BIO SUPEROVOCE Jablko a maliny

- HiPP BIO SUPEROVOCE Jablko, jahody a hruška

- HiPP BIO SUPEROVOCE Jablko, mango a jahody

- HiPP BIO SUPEROVOCE Jablko, jahody a maliny

- HiPP BIO SUPEROVOCE Hrušky a švestky

Na testování hledáme 30 maminek s dětmi od ukončeného 4. měsíce do dvou let věku, které s námi chtějí ochutnat HiPP BIO SUPEROVOCE a sdílet své zkušenosti. Pošlete nám fotku a podělte se o to, jaká sklenička nejvíce chutná vašemu pokladu i vám samotným. Těšíme se na vaše recenze a zkušenosti! Cena tohoto balíčku příkrmů je 600 Kč.

Další informace naleznete na internetových stránkách www.hipp.cz/prikrmy/produkty/ovocne-kapsicky-a-sklenicky/superovoce.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek věk svého dítěte a následně odpoví na otázku, zda jim záleží na složení jídla a ovocné příkrmy by jim usnadnily každodenní starost s přípravou pokrmů pro své ratolesti.
HLASTE SE DO 5. LISTOPADU 2023.
Vybraní testeři získají skleničky HiPP BIO SUPEROVOCE.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 20.11.2023

Tyto příkrmy jsou jedním slovem pohádka. Složení je 100% ovoce a i konzistence je příjemná. Dětem moc chutnaly a i nám dospělým🙂. Skvělá zdravá sváča. Velmi lákavá je i barva. Velikost balení tak akorát na jednu porci. Široká škála příchutí,takže si vaše dítko určitě najde tu svou. U nás vyhrála borůvková🙂.

Žádné jsme nenašli🙂.

vybraná testerka | 20.11.2023

výborná chuť, synovi chutnala nejvíce malina s jablickem,boruvka a mango, ale top kvalita je opravdu ve všech, doporučujeme všem,kdo chtějí dětem doprat kvalitní stravu:) cena odpovídá kvalitě:) chutnají jak menšímu synovi,co s příkrmy teprve začíná, tak i staršímu, 4 roky,co je v jídle vybiravy, ale těmto presnidavkam nikdy neřekne ne. :)

mohli by mít větší gramáž

vybraná testerka | 20.11.2023

Složení předsnidávky je čistě jen ovoce, což kvituji. Chuťově opravdu výborné. Synovi chutnali všechny, nejvíc asi jablko s borůvkou a pak mango, které zaujalo i mě. Protože je synovi 9 měsíců a je to jedlík, velikost samotné skleničky mu nestačila. Předsnidávky jsem tedy kombinovala s tvarohem, kaší nebo piškotami. Všechny verze u syna prošli. Tvar skleničky super kvůli širokému hrdlu.

Asi jen cena, holt za kvalitu a značku se platí.

vybraná testerka | 20.11.2023

Z BIO SUPEROVOCE od HiPPu jsme nadšení, já i Jonášek, ochutnávali jsme spolu - každý jednu skleničku. A chutnaly nám všechny, pokud bych měla zvolit favority u Jonáška to byla Jablko, jahody a hruška. U mě Jablko a maliny. Oceňuji praktickou velikost tak akorát na svačinku, velmi kvalitní složení, dokonalou chuť, krásnou barvu skutečného ovoce a hlavně obsah živin, tolik důležitých pro moje miminko. Určitě je budeme nadále kupovat doporučovat.

vůbec žádné

vybraná testerka | 20.11.2023

Dcera si přesnávky dávala k snídani nebo na svačinu. Sice už je o něco větší než batole, ale moc ji chutnali a první co při ochutnání řekla bylo: "mňam, ty nejsou tolik sladké a jsou ovocné, jde cítit ovoce". Za mě teda super a mám hned lepší den, když vím, že jsem do dcery dostala nějaké ovoce a vitamíny, ať už v jakékoli formě. Moc děkuji za možnost testování, páč bylo opravdu moc dobré ;-)

Moc malé balení :-)

vybraná testerka | 20.11.2023

Tento příkrm má skvělou chuť, konzistenci, lákavou barvu. Za mě super tvar skleničky ze kterého lze lžičkou dostat naprosto vše. Synovi nejvíce chutnala kombinace jablko, mango a jahody. Mě zachutnala kombinace jablko, jahody a maliny. Oceňuji biokvalitu sezonniho ovoce, které je nyní hůře dostupné.

Napadá mě pouze tip, že by tyto superovocné příkrmy mohly být dostupné i jako kapsičky

vybraná testerka | 19.11.2023

Ovocné skleničky HiPP Bio Superovoce jsme moc rádi se synem otestovali a opravdu si pochutnali. Synovou asi nejoblíbenější byla Jablko, jahody a maliny, ale chutnaly mu všechny a na každou se úplně těšil. Osvědčily se nám samotné a i jako příchuť do kaše. Mojí nejoblíbenější je sklenička Hrušky a švestky. Mile překvapivá byla chuť s exotickým mangem. Moc děkujeme za příležitost tyto skvělé svačinky ochutnat. Zejména teď na podzim, kdy už není dostatek čerstvého ovoce, jsou tyto skleničky vítaným zpestřením a snadným doplněním vitamínů!

Tyto ovocné příkrmy ale také v podobě kapsiček. Jako nevýhodu vidím cenu, která nemusí činit skleničky dostupné každému nebo pro častější "mlsání".

vybraná testerka | 19.11.2023

Naskytla se nám možnost otestovat tyto příkrmy od Hippu a celá rodina jsem byla více než spokojena. Už na první pohled mají přesnídávky příjemné balení. Sklenička má 160 g, což je pro nás ideální velikost přesně na svačinku. Konzistence je super, není ani příliš tekutá ani hustá. Zároveň velmi oceňuji, že nejsou doslazované, to je pro nás velké plus (rozhodně ale nejsou nijak kyselé). Jde poznat pravá chuť ovoce a každá z příchutí má krásnou barvičku. Mně osobně nejvíce chutnala příchuť JABLKO, MANGO A JAHODY a malé zachutnala JABLKO, JAHODY A MALINA.

vybraná testerka | 19.11.2023

Značku Hipp máme rádi jak kosmetiku , tak i ostatní produkty a používáme jejich produkty často. A chuť těchto ovocných příkrmů je skvělá. A to složení 99% ovoce ? Úžasné. Dvojčatum moc chutnalo a určitě pořídíme další. Pro mě je to taková záchrana když nevím co na snídani na svačinu, tak dostanou skleničku. A určitě znovu sáhnu po Hipp bio produktech.

Cena , jako mám dvou jedlíků, kteří musí mít každé svoje. Přijde mi že se vyloženě platí za značku. Ale když chce člověk kvalitu musí si připlatit a hlavně když jde o děti.

vybraná testerka | 18.11.2023

Ovocné příkrmy jsou chuťově velmi vyvážené a poctivé. Na svačinku úplně ideální gramáž 😊 Určitě by bylo fajn udělat i variantu v kapsičkách, aby se dali vzít sebou ven 😊 Top je za nás neotřelá příchuť s mangem a příchutě s malinami. Oceňuji, že jsou v bio kvalitě, protože obzvlášť u dětí bychom měli koukat na vysokou kvalitu potravin, což Hipp za mě splňuje.

Moc nám nechutnala švestka, je na nás příliš kyselá.

vybraná testerka | 18.11.2023

Měla jsem možnost se synem (rok a 3/4) otestovat tyto skleničky, které se pyšní ručně sbíraném ovoci, které se ihned mrazí, aby neztratilo chuť, barvu a vitamíny. Skleničky mě velmi mile překvapily. Syn je velký nejedlík, ale tuto velikost chutné skleničky snědl celou. Těžko určit, která mu chutnala nejvíce, protože snědl všechny. Nicméně nejradši má jahody, maliny a jablka, tak asi tato kombinace mu byla nejblíže. Dokonce snědl i tu , kde bylo mango, které jinak rád nemá. Mně osobně nejvíce oslovila příchuť jablko a borůvky. Tato výhoda jde mimo mě, protože zásadně jídlo přendavám do misek, ale plno maminek by mohlo ocenit široké hrdlo. Díky němu může jíst i dítě samo ze skleničky, aniž by hned opatlalo lžičku.

Kdyby byla hustší konzistence, tak by to bylo úplně top! V dnešní době spoustu rodičů odradí vysoká cena skleničky ku množství.

vybraná testerka | 17.11.2023

Jako člověku, který v kuchyni tráví dost času, mi přišla jako nejlepší varianta vařit svému dítěti příkrmy doma. Už v těhotenství jsem se začala zajímat o dvě věci – z jakých surovin vařit a v čem vařit. Rozhodla jsem se pro přípravu příkrmů výhradně z potravin v bio kvalitě, narazila jsem ale na problém spojený v nedůvěru v takto označované produkty. U zeleniny a ovoce, ač v bio kvalitě nemůžete stoprocentně vyloučit výskyt dusitanů a pesticidů. U skleniček HIPP je však přísně kontrolováno to, z čeho jsou vyrobené. Vím, že mnoho maminek má na toto téma již vyhraněný názor. Jsou tu ale i maminky, které zajímá, jakou variantu příkrmů mohou koupit třeba na dovolenou. Nebo vyčerpané maminky 3 dětí, které k tomu zápřahu doma pracují ještě částečně ve firmě a zajímají se, která značka kupovaných příkrmů je nejlepší, protože bez této vymoženosti by s časem nestíhaly. Z kupovaného příkrmu nemusíte mít výčitky, ale dobře vybírejte! Navíc tyto příkrmy jsou senzoricky příjemné a chutné a to si myslím, že je z hlediska dětské chuti asi nejdůležitější.

Opravdu jsem žádné zápory nenašla.

vybraná testerka | 16.11.2023

Hipp vnímám jako značku, které opravdu věřím. Jako jedna z mála má opravdu složení, jenž je vhodné pro děti a není to jen marketingová fráze. Tato řada se vážně povedla. Není příchuť, která by synovi, nebo nám doma nechutnala. Kombinace a konzistence je za nás v pořádku a chuť víc než skvělá. A nej je mango! ❤️

Do budoucna bych ocenila tuto řadu i ve formě oblíbených kapsiček, které bych s sebou mohla pohodlně vzít třeba na výlet a nehrozilo by, že se mi sklenička rozbije. Na druhou stranu ale zase až takový problém obsah přendat do znovuplnitelných, které máme doma.

vybraná testerka | 16.11.2023

Značku HiPP má dcera od narození velmi ráda. Ať už kojenecké mléko a různé příkrmy. Superovoce jsme měli poprvé a nezklamaly. Vyzdvihnout musím hlavně balení 160g. Pro dceru to bylo tak akorát na svačinu, jelikož mi 190g přesnídávky málokdy snědla. Další plus že sklenička má širší hrdlo a není problém přesnídávku "vydolovat" do poslední kapky. Co se týče příchutí tak ty jsou skvělé. V superovoci cítíte ovoce které tam má být a ne jen jablko jak to bývá u jiných značek. Malina a švestka kyselejší, ale dceři chutnaly všechny příchutě a s chutí je snědla. Konzistence vyhovuje. Ani hustá ani řídká 😊 Servírovala jsem s jogurtem, piškoty nebo jen tak samotné. Některé maminky může odradit cena, ale kvalita tomu odpovídá. Nemám jim co vytknout. Děkujeme za krásný balíček a budeme určitě kupovat dál

vybraná testerka | 16.11.2023

Skleničky jsou výborné, zachovávají maximální chuť ovoce. Ochutnala jsem také a prišli mi lepší než ostatní. Dceři (rok a 3/4) chutnali všechny (je velký problémový nejedlík, ale snědla po polovinách skleničku vždy za dva dny) kromě příchutě Manga, na které není moc zvyklá, je to přece jenom exotika. Potešilo nás i balení (viz foto). 😀❤️

Zápory nejsou žádné, možná šroubovací víčko by bylo o něco praktičtější

vybraná testerka | 15.11.2023

Za nas musim zminit jen samy superlativy. Celkove mame znacku HIPP moc radi, at uz jejich kosmetiku nebo kase. Presnidavky otestovala dcera Simonka (14 mesicu) a jeste kamaradky dcera Sofinka (6 mesicu). Rozdelili jsme se, protoze prislo 6 prichuti po 2 sklenickach. Samozrejme co Simonka nedojedla dojidala maminka, ale takovou dobrotu mi bylo az lito jist. Snedla vsechny sklenicky, takze nedokazu uplne posoudit, ktera ji chutnala asi nejvic. Mne prisla nejchutnejsi kombinace hrusky-svestky, protoze ja jsem na takove to tradicni ovoce nebo jak to nazvat... Ale to je vec vkusu. Jo a co bych jeste vypichla je fantasticke zabaleni! Krabice, kazda sklenicka obalena v bublinkove folii a mezitim jeste zelena vypln. Takze prakticky nerozbitne, diky.

Uprimne je nejvetsim zaporem vysoka cena, takze si plno maminek mozna tyhle sklenicky kvuli tomu nekoupi. My cas od casu koupime urcite znovu na takove svatecnejsi krmeni. To je jedina nevyhoda, co mi napada /proto za cenu strhavam jednu hvezdicku/

vybraná testerka | 15.11.2023

Skleničky obsahují širší hrdlo, díky kterému se člověk dostal dovnitř i větší lžičkou. Balení příchutí obsahovalo i jednu, která neobsahovala jablka, což si velmi cením, jelikož takové se dnes takřka nedá najít. Chuťově synovi i nám, s manželem, velmi chutnali. Velmi si ceníme i odvážné a neotřelé kombinace ovocných příchutí. Ne vždy jen jablko a něco k tomu.

Chápu, že ovocné přesnídávky bývají spíše řidší, každopádně, kdyby se dalo zapracovat na konzistenci, přesnídávka by dostala úplně nový rozměr.

vybraná testerka | 15.11.2023

Jemná textura a plná chuť ovoce, kde opravdu cítíte na jazyku i v nose tu správnou surovinu. Konzistence je mírně řidší než jiné značky přesnídávek, ale produktu to rozhodně neškodí. U nás se zejména oblíbily přirozeně nakyslejší maliny a švestky. Všechny příchutě jsou však vydařené. Servírujeme samotné na lžičce, v kapsičce, s piškoty, pečivem, jogurtem... Varianty jsou různé.

vybraná testerka | 15.11.2023

Za nás jsou všechny moc dobré, velice mě překvapila kombinace hrušky a švestky, topovka! Jinak jsou kombinované s jablíčkem, taky super. Manžel mi chodil ujídat borůvku, malému nejvíc chutnala kombinace jablko, jahody a maliny, tyhle plody má rád i čerstvé na zahrádce. Děkujeme za to, že jsme je mohli ochutnat a napsat na ně hodnocení.

vybraná testerka | 15.11.2023

Děkuji za možnost testování přesnídávek Superovoce od HiPP. Testování se u dcery ujalo :-) Do nedávna jsem bohužel kupovala jen přesnídávky Hami, aniž bych věděla, že jsou šizené a mají jen 85% obsah ovoce. Kvalita přesnídávek od HiPP je úplně někde jinde. Každá nádherně voní a mají báječnou konzistenci, která neteče z lžičky a ani není příliš hustá. Je poznat, že jde o plně dozrálé BIO ovoce které je ručně sklizené, okamžitě hluboce zmrazené pomocí inovativní technologie a zpracované. Díky tomuto postupu si plody zachovají tu nejlepší chuť, neodolatelnou barvu a důležité živiny. To můžu potvrdit. Přesnídávek přišlo celkem 12, z toho už máme doma jen 2 poslední. Jeden den dokonce dcera snědla 2 skleničky na posezení. Nejvíce se u nás ujalo mango, protože je sladké. Naopak asi nejméně jí chutnaly borůvky (jsou trochu kyselé), i když v létě z keře normálně kanadské borůvky jedla. Dcera je zvyklá na domácí znovuplnitelné kapsičky, ale myslím, že v případě Superovoce HiPP neměla šanci poznat rozdíl.

Žádné zápory jsme neobjevily. Snad jen to, že skleničky jsou poměrně malé - jen 160g. Přesnídávka od jiné značky má třeba 190g, což je znát. Dcera je velký jedlík, takže jedna přesnídávka byla opravdu malinká svačinka.

vybraná testerka | 15.11.2023

Příkrmi Bio super Ovoce u nás má opravdu úspěch! 🤩 Dcerka moc těmto ovocným skleničkám nedala, ale tyto od Hipp mi zblajzne celé! :) Jsem opravdu ráda, jelikož čerstvé ovoce nemáme furt po ruce a tak to tyto ovocné skleničky vynahradí. Jsou opravdu chutné ❤️🍎 Ani ne sladké, ani ne kyselé. Akorát! :) Elišce chutnají všechny, ale řekla bych, že jablko, jahody a hruška je fakt skvělá kombinace. 🤩 Chtěla bych doporučit opravdu všem, ať aspoň na zkoušku nebo občasné zakoupení. Skleničky jsou výborný.🍎☺️ A chci moc poděkovat za tuto příležitost otestovat si je. Určitě u nich zůstaneme! ☺️❤️

Možná by mohla odradit spoustu maminek cena.

vybraná testerka | 15.11.2023

Se synem jsme otestovali všech 6 příchutí. Chutnaly všechny, ale nejvíce nám zachutnala kombice jablko, jahody a maliny. Měla ideální konzistenci (některé příchutě např. s mangem byly řidší). Měla také krásnou barvu a její chuť byla úžasně vyvážená. U přesnídávky s mangem jsem měla obavu, že bude příliš sladká, ale byla tak akorát. Bio ovoce a šetrné zpracování je pomyslnou třešničkou na dortu. Tahle řada se skutečně povedla.

vybraná testerka | 13.11.2023

Přesnídávky značky Hipp nás úplně okouzlily. Bohatá ovocná chuť, hustá jemná konzistence, příjemná přirozená ovocná vůně i barva a to vše bez aromat, dochucovadel, barviv a v bio kvalitě. Ovocné příchutě jsou zajímavě a vhodně zkombinované. Děťátku nejvíce chutnala ta s hruškami a švestkami. Voňavá, sytá, moc dobrá. Také ty s malinami a jahodami měly úspěch. Připomněly nám léto svou svěží chutí a vůní. Já ochutnala kombinaci jablek s borůvkami a moc jsem si pochutnala. Nejméně šla na odbyt ta s mangem, možná jsme k těm exotickým chutím ještě nedozráli, ale i tu jsme rádi ochutnali. Vyhovuje nám také velikost balení a ještě nám zbydou báječné skleničky pro mnohé další využití. Přesnídávky jsme papali venku na výletě, doma v sedačce i v autě. Jsou praktické, opětovně uzavíratelné. Moc rádi jsem se s těmito novinkami seznámili a určitě některým druhům zůstaneme věrni. A nejen my, také kamarádky okoukly a ochutnaly a chválily!

-

vybraná testerka | 12.11.2023

Konečně jídlo pro děti které není nabušene zbytečnými cukry navic. Chuťove jsou opravdu moc dobre a je z nich opravdu cítit ovoce, ze kterého jsou vyrobeny. Za nás byly nejlepsi skleničky s mangem a jahodami. Ty holky snedly opravdu na posezení, ze jsem byla rada ze skleničky přišly dvakrát, abych mohla ochutnat. Na těchto vyzivach opravdu poznáte kvalitu a pokud má maminka zájem dat svému dítěti opravdu jen to nejlepší za mě je tohle jasná volba. I když je pravda, ze za kvalitu si člověk trochu víc připlatí, ale jednou za čas jako zpestření jídelníčku určitě doporučuji. Holkam je 1,5 roku a skoro 4 a jak vidíte věku se meze nekladou a je to skvělá dopolední svacinka pro všechny věkové kategorie včetně nás rodičů.

Trochu kyselejsi, ale určitě to není na závadu. Jen pokud jsem děti zvyklé na ty presnidavky, které v sobe spoustu přidaného cukru, tak je možné, ze tuto budou odmítat.

vybraná testerka | 12.11.2023

Vzhledem k tomu, že si vždy dělám přesnídávky doma jsem hodně skeptická ke kupovaným. Tyto mě nadchly, jak svoji plnou chutí, tak úžasným aromatem a především svoji hustou a jemnou konzistencí. Obvykle plním přesnídávky do kapsiček, aby tyto protekly, musela jsem je trošku zředit vodou. Dceru nejvíce zaujala jahodová s jablkem, mě naopak mangová. Tu si určitě ráda koupím znovu. Naopak švestková nás příliš nezaujala. Dále oceňuji, že jsou zpracovány z bio ovoce a nejsou doslazovány.

Víčko je příliš nízké a z toho důvodu se mi obtížně otevírají.

vybraná testerka | 11.11.2023

příkrmy HiPP bio super ovoce jsou skvělý. strašně moc mě překvapili jsou chutný sladký a opravdu dobrý. mají krásnou barvu tak že je vidět že jsou opravdu z ovoce a i jsou kousky vidět 🤩🤩 malému strašně chutnají přesnídávky mu sice chutnají ale nikdy nesnědl najednou tolik jako teď a dokonce chutnají i nám občas mám potřebu mu to ujídat 🤣 určitě doporučuji kvalita a to každá maminka pro své dítě chce

žádné

vybraná testerka | 10.11.2023

Jsem moc ráda , že jsme mohli přesnídávky vyzkoušet . Jsou skvělé , malému moc chutnají , hlavně se švestkami. Mě zase malina. Vůbec není poznat , že jsou nedoslazené. Z lednice jsou příjemným osvěžením. Líbí se mi, že jsou v Bio kvalitě 👍👍👍 Určitě až dopapá syn zásobičku od vás , budeme kupovat. Nemají chybu.

Není absolutně, co vytknout.

vybraná testerka | 08.11.2023

Syn vyzkoušel 4 příchutě. Některé druhy jako švestka s hruškou jsou kyselejší, ale velice mu zachutnalo mango s jahodou a jablíčkem. 😎 Už podle fotografie je vidět jak to synovi strašně moc chutná a směje se od ucha k uchu😁. Naopak mu nesedla zatím chuť malin. Dononce starší dcerři, která vše s bráchou ochutnala (dojedla) zbytek, příkrmy velmi chutnají. I cenově je to přijatelné. Od HiPPu jsem nepochybovala, že by něco bylo špatné . 🍀 Určitě jsme moc spokojeni a budu kupovat.🤩

09.05.2024

detem moc chutnají a já jsem spokojena že jsou bio. super

27.03.2024

Kvalitní, chutné a zdravé přesnídávky. Ideální ovocná pochoutka nejen pro děti. Široká nabídka různých ovocných kombinací, Bez zbytečných umělých barviv a dochucovadel. U nás moc oblíbené. Ideální velikost.

-

21.01.2024

Prckovi to moc chutnalo, máme rádi nové věci a toto jsme rádi vyzkoušeli s tím, že to nezůstalo jen u zkoušení ale stala se z toho taková srdcovkách

žádné jsme nenašli snad jen velikost balení

21.01.2024

moc chutné přesnídávky chutnají i nám dospělým ...

04.12.2023

Naše oblíbená pochoutka. Chutná i nám, dospělým. Kvalitní, zdravé ovoce zpracované šetrným způsobem. Žádná dochucovadla a ni barviva. Chutné, zdravé.

-

20.11.2023

Příkrmy od Hippu Bio Superovoce, byly moc dobré. Nejvíce mi chutnalo mango, které bylo takové jemnější, a malina s jahodou. Byla jsem moc ráda, že příkrmy opravdu obsahují 100% ovoce, jen je škoda, že většinu tvoří jablko. Nejméně mi chutnala příchuť švestka, která na mě byla trochu trpší, ale to je jen můj názor.

Vyšší pořizovací cena, velký obsah jablek

16.11.2023

HiPP produkty mame moc radi, proto jsem na rohliku objednala ochutnavku bio superovoce. Malinovou a mango. Prikrmy maji super konzistenci, male moc chutnaji (nevadi nam kyselost u malin),. Skvele na cesty a hlavne na zimu. Dle recenzi asi zkusime priste svestku 😊

08.11.2023

Vyhrála jsem 12 prikrmu a zatím jsme ochutnali jen jeden ale chutnají skvěle,lehce dokysela, doporučuji.

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Od pondělí 4. června do neděle 10. června 2024 tě čeká dynamický a vzrušující týden, milý Berane. Připrav se na určitá překvapení a vzrušující příležitosti ve všech oblastech života.Tento týden bys mohl zažít obzvlá&scaro... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat