TESTOVÁNÍ: Unikátní rozjasňující sérum pleti, které zkvalitní vaši pokožku profesionálním způsobem

13.10.2021 | Testování

Léto zanechalo na vaší pokožce nehezké pigmentové skvrny? Zbavte se jich. Spolehlivou zbraň nabízí kosmetická společnost Medik8, která vyvinula jedinečné sérum, jež si s nerovnoměrným tónem pleti hravě poradí. Právě ho začínáme testovat a hledáme 15 testerek, které nám s tím pomohou!


Celkové hodnocení: 87%

Hodnocení: 18 testerek


Viditelné stařecké skvrny, hyperpigmentace, pozánětlivá pigmentace nebo „jen“ nerovnoměrný tón pleti, který nezamaskuje ani ten nejlepší make-up. Týká se nějaký z těchto problémů i vás? A co je důležité – chcete ho řešit? Pokud kývete hlavou do tichého souhlasu, jste vhodnou kandidátkou, které účast v našem novém testování může přinést nejen řešení, ale i pocit rozjasněné, ošetřené a vyživené pleti. Představujeme vám sérum vyhlášené britské společnosti Medik8, jež je známá svými kvalitními produkty s vysokou účinností. A můžeme ho zaslat hned 15 testerkám! Která z vás si ho zamiluje na první použití?

Krása v souladu s ekologií

Zmíněná společnost Medik8 sídlí v Londýně a jejím hlavním zaměřením je výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. Ve své nabídce má nejrůznější produkty, všechny do jednoho pak léčí většinu kožních problémů a bojují proti stárnutí. Medik8 si navíc zakládá na ekologickém přístupu, a to jak ve složení svých přípravků, tak i u jejich obalů. Za svou existenci také vyhrála mnoho prestižních ocenění. Aktuálně můžete vyzkoušet naprostou novinku, která je jedinečná hned v několika směrech. A nemá na trhu konkurenci!

Sérum Oxy–R Peptides boří hranice

Nejnovějším přírůstkem do rodiny peptidů Medik8 je hydratační rozjasňující sérum Oxy – R Peptides, které zlepšuje nerovnoměrný tón pleti a celkově zlepšuje vzhled sluncem poškozené kůže. Představuje tedy ideální podzimní ošetření! Jeho síla tkví v obsahu oxyresveratrolu (zkráceně oxy-R), což je klíčová rozjasňující látka získávaná z rostlin z čeledi morušovníkovitých.

Ta působí jako antioxidant s protizánětlivými vlastnostmi, jež poskytuje hloubkovou a léčivou péči. Má také neuvěřitelnou schopnost blokovat tyrozinázu, tedy enzym, která dává pokyn ke zvýšené produkci pigmentu. V boji s hyperpigmentacemi je mnohonásobně účinnější než samotný resveratrol. A protože společnost Medik8 vyvinula unikátní stabilizační systém, má toto sérum dosud nejvyšší dávku oxyresveratrolu. Ten je navíc kombinován s neuvěřitelným a pokročilým duem dalších rozjasňujících peptidů, proto přináší výsledky již po pár aplikacích. Naprostou samozřejmostí tohoto séra je i jeho hedvábná struktura, jež se dobře vstřebává. Tento produkt je „uložen“ v inovativním balení s funkcí „klikni a aktivuj“, proto ho můžete použít kdekoli a kdykoli. Tak si to hezky shrneme…

Komfort, který si zatraceně užijete

Sérum Oxy – R Peptides využívá sílu patentované rozjasňující technologie, nabízí antioxidační ochranu, vyrovnává tón pleti a vhodný je pro všechny typy pokožky, včetně té citlivé. Dobře se nanáší, nijak se nemastí a vejde se do každé dámské kabelky. Jeho cena je 1 700 Kč a získat ho při troše štěstí můžete i vy. Zúčastníte se našeho testování? Začíná právě teď!

Cena produktu: 1 700 Kč

Další informace naleznete na internetových stránkách www. www.medaprex.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 15 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda patří k těm, které trápí pigmentové skvrny?  
HLASTE SE DO 24.10.2021.
Vybrané testerky získají 1ks balení Oxy-R Peptides.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Reklama

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden nepůjde prakticky nic podle vašich představ a plánů. Ještě než začnete propadat panice a zoufalství, uvědomte si, že to nutně nemusí znamenat neúspěch či důvod k rozčarování! Někdy se zkrátka věci vyvíjejí vlastním směrem, nezávisle na v... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

72 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:59
149 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:51
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat