TESTOVÁNÍ: Vakuové mixování s Tefal Freshboost

19.06.2018 | Testování

Chcete, aby váš organismus získal z potravin co největší množství vitamínů a prospěšných látek? V první řadě se musíte postarat o přísun kvalitních a čerstvých surovin. Omezte průmyslově zpracované výrobky a chemicky ošetřené plodiny. Vybrané potraviny šetrně připravujte, aby v nich zůstal vysoký obsah živin. Vyhněte se dlouhému vaření a smažení, raději dejte přednost dušení nebo pečení. Skvělou volbou je takzvané vakuové mixování, které udrží dlouhodobou čerstvost a plnohodnotný přísun živin. Chcete ho také vyzkoušet? Pak se přihlaste do našeho testování mixéru Tefal Freshboost, který bude moci vyzkoušet 20 našich testerek. Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 53 testerek

Doporučeno: 16x


Působením vzduchu na potraviny dochází k přirozené oxidaci, která snižuje výživovou hodnotu a tím i kvalitu surovin. Pozorovat to lze v praxi, když ovoce či zelenina „uvadá“ a ztrácí tak živiny, barvu i chuť. Na první pohled se například oloupané ovoce barví do hněda, čímž se projevuje postupné znehodnocení. Pokud chcete dosáhnout prodloužení vysoké kvality zpracovaných potravin a uchovat vitamíny, je třeba oxidaci omezit či nejlépe zcela vyloučit.

Nová technologie Nutrikeep™ integrovaná do mixérů Tefal, již umožňuje šetrné vakuové mixování, které ztrátě antioxidantů předchází. V průběhu mixování totiž mixér odstraní všechen vzduch z nádoby a tím zaručí delší životnost zpracované potraviny. Díky této metodě dosáhnete nejen pokrmu či nápoje, který je plný živin a vitamínů, ale také lepší konzistence. Mixování bez přítomnosti vzduchu zajistí výsledek bez nežádoucích bublin, pěny a zamezí postupnému rozdělení nápoje na vrstvy, jednoduše udrží ideální homogenní konzistenci. Hotové pokrmy a nápoje tak lákají nejen na pohled, hlavně skvěle chutnají!

Revoluční inovace v přípravě smoothie!

Značka Tefal již od svého vzniku neustále hledá vylepšení, která uživatelům přinesou více benefitů. Mezi nejžhavější novinky patří smoothie mixér Tefal Freshboost (BL181) s integrovaným vakuovým mixováním. Mixér o výkonu 800 W připraví plnohodnotné zeleninové a ovocné nápoje bez ztráty vitamínů díky technologii Nutrikeep™, která z mixovací nádoby odsává vzduch. Suroviny neoxidují a díky této technologii si zachovávají až 3x více antioxidačních účinků.

Součástí balení jsou dvě nádoby o objemu 600 ml, díky tomu si své perfektní smoothie vezmete kamkoli sebou. Doporučená cena je 2599 korun.

Smoothie z běžného mixéru (levá část sklenice) a s technologií Nutrikeep (pravá část sklenice)

Vybrané testerky budou moci mixér Tefal Freshboost testovat po dobu 2 týdnů a poté jej vrátit, nebo odkoupit s 50% slevou!

Na hodnocení testovaného  mixéru se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat