TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

21.09.2020 | Testování

Pomocníků pečující o pleť není nikdy dost, a proto pro vás máme další příjemné testování s výrobky od značky Linteo. Hledáme 20 testerek, které vyzkoušejí doslova na vlastní kůži kvalitní odličovací vatové tampony a vatové tyčinky Linteo. Dopřejte své pleti jemné pohlazení, které je šetrné i pro naši přírodu.


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 67 testerek


Nejvyšší kvalita

„Péče o pleť a tělo patří k našim každodenním činnostem, proto je pro nás kvalita našich vatových produktů velice důležitá. Naše výrobky zjednodušují a zpříjemňují běžný život a jsou jeho neodmyslitelnou součástí. Kvalita je pravidelně kontrolována, abychom Vám mohli zajistit maximální péči. Položky jsou vyráběny s ohledem na vaše bezpečí. Proto je také materiál, který se při výrobě používá, ze stoprocentní bavlny,“ a to je cílem společnosti Linteo.

Odličovací vatové tampony či polštářky

Abyste dosáhli dokonalého odlíčení vaší pleti, je zapotřebí používat i kvalitní odličovací polštářky. Proto společnost Linteo nabízí hned několik variant těchto produktů, které jsou vyrobeny ze stoprocentní přírodní bavlny, která poskytuje maximální pevnost, savost a jemnost. Navíc se nemusíte obávat, že používáním tamponků zatěžujete životní prostředí, tyto produkty jsou zcela biologicky rozložitelné.

Odličovací polštářky Linteo jsou nabízeny ve dvou velikostech balení po 100 a 120 kusech. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny.

Cena: 100 ks za 23 Kč, 120 ks za 26 Kč.

Vatové tyčinky

Vatové tyčinky jsou vhodné pro každodenní hygienu. Stoprocentní bavlna a pevný návin zaručují bezpečný způsob používání. Nyní navíc s papírovým středem, který je taktéž přívětivější pro životní prostředí.

Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru. Můžete je zakoupit hned v několika praktických baleních. V nabídce je box po 100 a 200 kusech nebo v sáčku po 80 a 160 kusech.

Cena: 100 ks za 15 Kč, 200 ks za 22 Kč.

   

Navíc veškeré produkty od značky Linteo můžete zakoupit z pohodlí vašeho domova, přes oblíbené nákupní portály Košík.cz a Rohlík.cz.

Více informací najdete na www.linteo.cz

 Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:48
454 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:28
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:27

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat