TESTOVÁNÍ: Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1

16.10.2018 | Testování

Muži tráví dnes úpravou svého zevnějšku prakticky stejný čas jako ženy. A upravené vousy jsou samozřejmostí. Touží váš partner či jiný mužský člen rodiny po výkonném multifunkčním zastřihovači? Pak se (nebo jeho) přihlaste do našeho testování zastřihovače vousů Rowenta Multistyle 9 v 1, v jehož rámci vybereme 20 testerek či testerů. Jaké budou jejich hodnocení a zkušenosti?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 56 testerek

Doporučeno: 15x


Díky zastřihovači vousů a vlasů Rowenta Multistyle 9 v 1 TN8960F0 si každý muž může dopřát vzhled, na který má zrovna náladu. Je vybaven
speciální 44 mm čepelí na vlasy, 32 mm čepelí na vousy, nástavcem pro přesné holení a k tomu zastřihovačem chloupků v nose uších pro dokonalý styl. Tento pánský zastřihovač má omyvatelné čepele, takže je praktický a snadno se čistí.

Upravené vousy, vlasy i obočí

Vysoce kvalitní čepele z nerezové oceli zajišťují dokonalou účinnost zastřihování a dlouhou životnost. Samoostřící čepele pro vždy efektivní použití bez tahání.

Dopřejte si upravenou a stylovou bradku díky zastřihovací hlavě o šířce 32 mm. Zvolte si svůj styl – klasiku, třídenní strniště nebo tvarovanou bradku – díky nastavitelnému nástavci na vousy a jeho pěti různým délkám střihu od 3 do 7 mm s přesností nastavení po 1 mm. Závěrečnou úpravu po zastřižení zajistí 25 mm nástavec pro přesně zastřižené detaily a nebo oholení do hladka.

44mm čepel na vlasy vám dokonale zastřihne vlasy jedním tahem. 4 pevné hřebenové nástavce (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm) nabízejí řadu možností úpravy vlasů pro dokonalý účes.

Systém rotačních čepelí zaručuje účinné a bezbolestné zastřižení chloupků v nose a uších i úpravu obočí.

Akumulátor NiMH s výdrží až 60 minut zaručuje provoz pro úplné a detailní zastřižení. Přístroj lze použít kdykoli a kdekoli na akumulátor a nebo i s kabelem. Čepele lze sejmout a opláchnout vodou, což usnadňuje čistění.

Cena: 1 399 Kč

Více informací na www.rowenta.cz

Na hodnocení testovaného zastřihovače se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Vybrané testerky budou moci zastřihovač Rowenta Multistyle 9 v 1 testovat po dobu 2 týdnů a poté jej vrátit, nebo odkoupit s 50% slevou!

vybraná testerka | 04.12.2018

S výrobkem jsem byla moc spokojená. Poměr cena/výkon se mi zdá super. Mile mě překvapila škála možností, jak se dá strojek používat, opravdu si z nástavců vybere každý. Je tichý, příhodně malý a bezdrátový. V provozu je tichý a vousy netahá.

Ocenila bych krabičku na uskladnění nástavců, je jich opravdu dost.

vybraná testerka | 30.11.2018

Děkuji za možnost otestovat tento výrobek , kterým tento zastřihovač vlasů a vousů značky Rowenta Multistyle 9 v 1 je. Oceňuji jeho tichý chod, velikost, univerzálnost, akumulátorový pohon. Jeho využití je opravdu široké - hravě si poradí s vousy, bradkou, knírem, vlasy i chloupky v nose. Na výběr je mnoho nástavců, stačí si jen vybrat. Zastřihovač má samoostřící čepele z nerezové oceli, které zaručují jeho vysokou účinnost. Nevyžaduje zvláštní údržbu, stačí ho jen opláchnout vodou. Cena odpovídá kvalitě výrobku.

Postrádám cestovní taštičku na tento šikovný zastřihovač

vybraná testerka | 29.11.2018

Na zastřihovač jsme se s přítelem moc těšili, protože starý zastřihovač už pomalu a jistě patřil spíše do popelnice :) Přítel byl nadšený, že má tolik součástí a možnosti střihu jak vousů, tak i vlasů. Tichý chod je navíc velké plus. Hodí se i na delší vlasy či vousy. Nic netrhá, necuká. Doporučujeme!

vybraná testerka | 26.11.2018

Malý a kompaktní zastřihovač, který má hodně nástavců. Je docela ostrý a jeho chod je tichý. Snadno se používá i bez použití "manuálu". Je hezký a působí elegantně. Zaujala mě široká škála nástavců, které lze vcelku snadno vyměnit.

Nástavce typu "zastřihovač fousků v nose", či "holení" jsou spíše dopočtu, jejich funkce je velmi špatná a určitě bych zastřihovač na toto nepoužil. Způsob výměny nástavců by mohl být řešen trochu jinak, protože sice se vyměňují snadno, ale způsobem, že má uživatel strach, že to při výměně ulomí.

vybraná testerka | 26.11.2018

Testoval syn a říkal: příjemný do ruky, lehký, tichý provoz, snadno ovladatelný. Jako velký klad hodnotil snadnou údržbu a snadnou manipulaci. Také se mu líbila decentní barva. Vřele doporučuje všem, co o zastřihovači uvažují

Syn zápory nenašel, manžel testovat nechtěl s tím, že do jeho velké ruky je přístroj malý. Předpokládám tedy, že bude vyhovovat spíše mladším a drobnějším mužům

vybraná testerka | 25.11.2018

Velkým kladem zastřihovače Rowenta je množství nástavců, které jsou vhodné pro všechny délky a styly oholení, proto si přijde na své každý. Oceňuji nosní zastřihovač, který je praktický. Strojek při holení netahá, vous řeže pravidelně a rovně. Dobře se drží a tak je holení pohodlné. Zastřihovač je bezdrátový, nabije se přes nabíječku. Nabitý strojek vydrží dlouho. Kabel se nikde nemotá, držíte v ruce jen strojek.

Chybí pouzdro na skladování strojku a nástavců To je dle mě velké mínus, za které strhávám jednu hvězdičku. Vzhledem k tomu, že strojek obsahuje tolik nástavců, pouzdro nebo krabičku bych ocenila.

vybraná testerka | 22.11.2018

Zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1 má ideální váhu, snadno se používá. Oceňuji velké množství nástavců a jejich variabilitu, tichost strojku při používání. Jednoduché čištění, bezdrátový provoz. Za naši rodinu děkujeme za testování a můžeme doporučit.

Absence pouzdra na převážení - jen malý nedostatek, který nemá vliv na funkci.

vybraná testerka | 22.11.2018

Jednoduche pouziti, dobre se drzi v ruce, tichý, bezdrátový, snadno se čistí, hodne nastavcu, multifunkcni pouziti Strojek pouzil manžel se synem jak na vlasy, tak na vousy.Oba si ho moc chválí.Lehce se s ním manipuluje a i 14léty syn to v pohodě zvládá.Take si moc chválí jeho tichost a skoro žádného vibrace - brnění strojku v ruce pri holeni.

vybraná testerka | 22.11.2018

Multifunkční zastřihovač Rowenta Multistyle 9v1 splnil očekávání a mohu jen doporučit. - Spousta nástavců - Dobře padne do ruky - Tichý - Baterie vydrží dlouho - Zastřihnout vousy i vlasy zvládne kdokoliv - Omyvatelný vodou - Jednoduchá obsluha, intuitivní - Dobře se čistí

Nástavce se časem opotřebují, ale to asi u všech podobných výrobků.

vybraná testerka | 21.11.2018

Předem moc děkujeme za možnost otestovat výrobek. Manžel zvažuje nákup nového, tajně jsem doufala, že s ním bude spokojen a odkoupíme si ho. Strojek je lehký a bezdrátový, což je plus, zatím jsme měli jen s napájením. Dobře se čistil a padl akorát do ruky. Má velký rozsah nástavců na stříhání, což oceňuji. Manžel si pochvaloval nástavec na chlupy v nose a uších..

strojek trhá vousy; indikátor nabíjení baterky nemění barvu; nevíte, kdy je plně nabitá; špatně stříhá vlasy, spousta jich nástavec nevezme, tudíž člověk musí tisíckrát projíždět a stejně to nepomohlo :( Strojek jsme testovali jeden týden, stříhala jsem s ním manžela a syna. Dle mého názoru za hodně peněz málo muziky. Špatně stříhá vlasy, nástavec nevezme všechny a pak je sranda to vyrovnat, musela jsem od oka dostříhávat nůžkami... Manžel se holí ob den, použil nástavec na holení a úpěl bolestí, jak mu strojek trhal vousy... nakonec se vrátil ke svému starému strojku... Přiznám se, že jsem od strojku čekala asi více než je skutečná realita. Strojek si tedy, bohužel, odkupovat nebudeme...:(

vybraná testerka | 21.11.2018

Možnost testování se objevila zrovna v době, kdy se manžel poohlížel po novém strojku. Jsem velmi ráda, že mohl otestovat právě tento produkt jelikož se osvědčil jako nejideálnější varianta právě pro něj. Vlasy i vousy si tak jednoduše upraví doma. Manžel ocenil předevčím malou velikost strojku a jeho skladnost. Výborná věc je i zastřihovač chlupů v nose a uších. Strojek u nás doma zůstává a osvědčil se na 100 %.

Zatím žádné nejsou.

vybraná testerka | 20.11.2018

Moc děkuji za možnost otestovat tento výrobek. Přítel i já jsme byli spokojeni. Vyzkoušeli jsme snad všechny nástavce. Přítel byl nadšen z tolika variant použití. Nejvíc si chválil nástavec na stříhání chloupků v uších. Já jsem vyzkoušela nástavec na zastřihovaní vlasů. Zkrátila jsem si své dlouhé vlasy na délku po ramena. Nejen, že to bylo rychlejší než nůžkami, ale i přesnější. Myslím, že to je super tip na vánoční dárek nejen pro muže.

Jediné co nás moc nenadchlo je nástavec na holení vousů, ale žádný výrazný nedostatek to nebyl. Zvlášť u tak multifunkčního výrobku člověk nečeká úplnou spokojenost se vším.

vybraná testerka | 20.11.2018

Jsme naprosto spokojení. Manželovi stříhám vlasy každý týden a se strojkem se perfektně manipuluje. Je tichý, lehký a má spoustu příslušenství. Manžel vyzkoušel i nastaven na zastřihování vousu a také spokojenost :-)

žádné jsem neobjevila :-)

vybraná testerka | 19.11.2018

Snadný návod, spousta nástavců, rychlá výměna nástavců, vousy zastrihne i amatér. Nástavce se dají čistit pod vodou. Baterie vydrží dlouho. Jsem moc spokojena a manžel i bratr s mým zastřižením také.

Občas zataha za vousy, to je ale asi normální.

vybraná testerka | 19.11.2018

Strojek jsme vyzkoušeli jak na vlasy ,tak i na vousy. Děti se se strojkem stříhali super. Jen by to chtělo ještě jeden nástavec s 15. Manžel vyzkoušel i na vousy a hrozně si ho chválil. Drží se velmi dobře. Je tiší než strojek co máme doma. Takže doporučuji.

vybraná testerka | 19.11.2018

Multifunkční zastřihovač Rowenta Multistyle 9v1 nás zaujal svým mnohostraným vyžití díky množství nástavců.Dobře padne do ruky a spolehlivě pracuje.Čištění je jednoduché.I vystřihování chloupků v nose není nepříjemné.Tichý chod,baterie i sítové napájení je plus pro tento výrobek.

Trochu byl problém s výměnou nástavců,která šla ztuha,ale to se myslím po několikátém použití srovná.

vybraná testerka | 19.11.2018

Víceúčelový zastřihovač pro muže má velké možnosti využití. Zastřihování chloupků v nose a uších,stříhání vlasů i holení vousů. Je pěkně ostrý, takže to jde jako po másle. Obsluha je jednoduchá a intuitivní, nástavců je velké množství, takže je z čeho vybírat. Je super, že je to bez kabelu, takže manipulace je o to jednodušší a praktická.

Trochu bych se bála opotřebení jednotlivých nástavců, že po používání nebudou držet nebo se zlámou. Ale třeba to tak nebude.

vybraná testerka | 19.11.2018

Čekala jsem velký , klasický zastřihovač , bylo pro mne velice překvapení , že je to skladný zastřihovač , přesně do ruky , či kosmetické tašky na cesty . Baterie vydrží jet cca 50-60min . Takže je velmi skladný , velikánská výhoda je v 9ti možnostech úpravy v části obličeje . A to je : Vlasy + 4 nástavce , fousy+ jeden nástavec, holení , obočí , chloupky v nose . Takže multifunkční , břity jsou opravdu ostré . Za mne mohu doporučit pro muže co dbají o svůj vzhled , a upřednostňují detail , jelikož s tímto výrobkem ho dosáhnou .

Žádné jsem nezaznamenala.

vybraná testerka | 19.11.2018

Víceúčelový zastřihovač má pro muže opravdu velké možnosti využití. Od zastřihování chloupků v nose a uších, přes stříhání vlasů až k holení vousů. Pro muže, kteří neradi utrácejí za kadeřníka a často spíš odcházejí od odborníka nespokojení, než spokojení, je tento přístroj naprosto ideální. S trochou cviku lze s tímto přístrojem vytvořit dokonalý účes jako od kadeřníka. A pokud si pánové netroufnou vlasy upravit sami, hlavně tam, kde si nevidí, se strojkem si jistě poradí jejich drahá polovička a s účesem pomůže. Manipulace je opravdu snadná. Dle mého názoru po zastřižení strniště do požadované délky nejsou vousy tak pichlavé, jako při použití jiného přístroje či žiletky. Přístroj je lehký a padne dobře do ruky.

Zacvakávání výměnných hlavic je plastové a občas jsem měla strach, že se zlomí - jak při sundání, tak při zacvaknutí na rukojeť. Časem určitě dojde k opotřebení a pacičky se odlomí.

vybraná testerka | 16.11.2018
Doporučení: 9

Strojek je opravdu úžasný. má hodně nástavců, takže si každý vybere to, co potřebuje. Je hodně ostrý. Použili jsme zatím na vlasy a jsme spokojeni. Strojek si necháváme. Je lehký a dobře se sním manipuluje.

Zatím jsem nic nenašli :-)

11.10.2023

Tento zastřihovač vousů jsem pořídila příteli a je velmi spokojený

14.02.2023

Koupila jsem ho přítelovi a je s ním moc spokojený

20.11.2022

muž doporučuje produkt jelikož je víceúčelový

žádný

28.10.2022

Skvělý pomocník pro každého muže na rychlé zastřižení vousů

15.08.2020

Já ho mám doma, ale pro syna na jeho vlásky :) ze začátku se syn bál,a le pak si zvykl. POdle mě kvalitní výrobek, mohu doporučit.

nic

14.07.2020

Dokonale upraví vousy, lze použit i na vlasy. Výhodou je možnost nastavení několika délek.

16.05.2020

manželovi doma strojkem stříhám vlasy a on sám sobě zastříhává vousy , takže tento výrobek splňuje vše co potřebujeme

-

13.03.2020

Má skvělý poměr cena/ výkon, v tom patří opravdu mezi jedny z nejlepších na trhu. Pozitivně hodnotím i to, že je to kvalita od ověřené značky, protože Rowentu mám velmi rád. U žádného z konkurenčních produktů jsem nenašel takové množství nástavců viz. https://www.arecenze.cz/zastrihovace-vousu/.

20.08.2019

Přítel dostal tento strojek jako dárek k narozeninám, protože jsem taková jeho domácí kadeřnice. Stříhání vlasů s ním je opravdu jednoduché. Přítel jej však nepoužívá jen na vlasy, protože je opravdu víceúčelový...takže si ho občas půjčím i sama pro sebe :)

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

13.07.2019

Zastřihovač jsem pořídila příteli. Líbí se mi jeho cena, která rozhodovala při nákupu. Přístroj má spoustu nástavců, což oceňuji. Hodí se na stříhání jak vousů, tak i vlasů. Padne akorát do ruky a opravdu vydrží nabitý 60minut.vyrobek mohu doporučit

16.01.2019

Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1 parádní pomocník na vlasy i vousy! Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1 velmi oceňuji, že tento produkt řeší oboje! Mnoho nástavců! Doporučuji

30.12.2018

Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1 si můj přítel nemůže vynachválit. Oceňuje zejména veliké množství nástavců a jejich variabilitu, tichost strojku při používání, jednoduché čištění a bezdrátový provoz. A když je spokojený on, jsem spokojená i já a navíc upravené vousy vypadají moc pěkně. Vřele doporučuji.

06.12.2018

Tuto značku výrobku znám, protože ji používá můj manžel. Je moc spokojený,protože měl levnější značku,ale ta mu vousy spíše tahala a neměl takový výkon. Poměr cena/výkon se nám zdála dobrá. Je několik možností, jak se dá strojek používat, z nástavců si vybere každý. Oceňujeme tichost a bezdrátovost. Jeho využití je opravdu široké - hravě si poradí s vousy, bradkou, knírem, vlasy i chloupky v nose. Na výběr je mnoho nástavců, stačí si vybrat.

30.11.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

Pokud muz nechce navstevovat barber shopy a je sam sikovny, pripadne jeho zena nebo nekdo z okoli, je pristroj jako Rowenta zastrihovac naprosto skvely pomocnik pro upravu vousu a celkoveho vzhledu elegantniho muze.

21.11.2018

Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1 je naprosta bomba ma tolik nastavcu ze se daji menit podle potreby strihani a urite to bude umet kazdy stim takze moc doporucuji ostriham doma a nemusi uz chlap chodit k holici :-)

18.11.2018

Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1 je naprosto skvělý. Snadno se ovládá a podle mě to zvládnou i starší děti v pohodě sami. Na svou cenu, i když je dražší toho uí dost a proto jsem další pořídila ynovi k vánocům.

16.11.2018

Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1 zastřihuje nejen vousy, ale také nežádoucí chloupky v nose :-) Mám ráda tyhle multiúčelové přístroje, které zvládnou víc věcí najednou. Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1 je tím pravým vánočním dárkem pro mého muže :)

15.11.2018

Jasná volba pro muže, kteří chtějí multifunkční mašinku za rozumné peníze. Moc pěkně se s ním pracuje, dobře se udržuje a krásně stříhá. Manžel byl spokojen na 100%. Doporučuji jako dobrý vánoční dárek.

14.11.2018

Tyto strojky od Rowenty jsme u nás většinou používali pouze na vlasy a k zastřižení vousů to naše chlapy nenapadlo :-D Přítel je tedy cyklista a jelikož musí mít vždy upravené nohy, tak si před začátkem sezóny tím zastřihne i nohy :-D a pak samozřejmě v průběhu sezony jen žiletkou :-D Tento strojek tak doma máme a mohu říct, že jinou značku bychom si již nepořídily a to převážně z důvodu dlouholeté spokojenosti s Rowentou :-) Tento strojek skutečně krásně všechny oholí potřebná místa :-D Mohu jen a jen doporučit :-)

13.11.2018

Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1 je skvělý přístroj. Dma ho moc využíváme, tedy hlavně pánská čsát a jsous ním opravdu moc spokojení. Dokáže udělat vše, podle mužských předtsva, tak doporučuji

12.11.2018

Jedná se o spolehlivý výrobek, který splňuje to, co má. Bezpečně zastřihne vous a to až v 9 variantách dle vašich preferencí. Perfektní věcička pro každého muže, kterému záleží na jeho vzhledu a nemá tolik času na návštěvy kadeřníka..Ten můj to ocenil

11.11.2018

Muži se chtějí také líbit a upravené vousy z nich udělají elegána. Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1 je velmi dobře technicky vybavený výrobek, který umožňuje mnoho úprav, oceňuji i úpravu obočí, chloupků v uších a v nose. Také kvituji, že má omyvatelné čepele. Věřím tomu, že každý muž bude s tímto zastřihovačem velmi spokojen.

11.11.2018

Jedná se o spolehlivý výrobek, který splňuje to, co má. Bezpečně zastřihne vous a to až v 9 variantách dle vašich preferencí. Perfektní věcička pro každého muže, kterému záleží na jeho vzhledu a nemá tolik času na návštěvy kadeřníka.

07.11.2018

Rowenta přístroje, které pomáhají pečovat o náš vzhled opravdu umí. Také tento zastřihovač se povedl. Poradí si s přerostlými, tvrdými vousy, zkrátí je snadno a bezpečně na požadovanou délku, upraví. To samé s vlasy. Pořizovací cena je rozumná, ovládání snadné a údržba nenáročná.

03.11.2018

Tento výrobek je opravdu multifunkční. Poradí sis údržbou vlasů i vousů jednoduše a přitom dokonale. Snadno nastavíte požadovanou výšku zástřihu, nehrozí nepovedené ostříhání. Používání je bezpečné, rychlé. Také údržba je snadná. Ušetří čas za návštěvy holiče.

03.11.2018

Spokojenost. Konečně se dá upravit vlasy bez holiče. Použití je snadné. Nepotřebuji ani školu na to , abych manžela upravila podle poslední mody. Dobře se drží v ruce. Je lehký a hubený. Což je super.

02.11.2018

S tímto výrobkem ušetříte čas a také peníze. Velmi snadno se jím udržuje upravený a elegantní vzhled vlasů i vousů. Použití zvládne skutečně každý. Snadno si nastavíte požadovanou výšku porostu. Snadno se také udržuje v čistotě. Elegantně vypadá a pořizovací cena je únosná.

02.11.2018

Upravene vousy a vlasy ,to chce mit asi vetsina muzu,tedy aspon ti,ktere znam...zastrihovac Rowenta vypada naprosto skvele a nabizi rychle a snadne upraveni muzskeho vzhledu,pro meho muze,uzasny darek k Vanocum:-)

01.11.2018
Doporučení: 6

Samozřejmě i muži dbají o svůj vzhled. Chtějí být pro nás ženy přitažliví. Upravené vousy. To je zcela normální. Rowenta přichází s vysoce kvalitní čepelí z nerezové oceli, která zajišťuje dokonalou účinnost zastřihování a dlouhou životnost. Rowenta je jednička na trhu.

31.10.2018

Produkty značky Rowenta jsou velmi kvalitní, tento zastřihovač se dokáže rovnat s profi zastřihovači, co se používají v kadeřnických salonech. Je ostrý, rychlý, netahá, lehký a padne i do menší ruky...

30.10.2018

Výrobky rowenta si poradí s přístroji jak pro dámy, tak i pro pány. Důkazem je tento zastřihovač. Vykouzlí velmi upravený vous i vlasy v krátké chvilce a hlavně bez rizika, že se něco nepovede. Propracovaný systém, několik výměnných nástavců, tichý chod a bezpečné ovládání, to vše dělá z tohoto zastřihovače vynikajícího pomocníka. A nemusíte běhat měsíc co měsíc k holiči.

29.10.2018

Výrobek je pěkný a praktický. Ideální jako dárek pro muže který potřebuje ušetřit čas. Může si upravit vousy, nechat upravit vlasy a ještě jako bonus zastřihovač chloupků v nose. Takže vše v jednom. Určitě bych doporučila.

29.10.2018

Zn. Rowenta je fajn.. tato novinka 9v1 vypadá krásně a určitě bude i skvělým pomocníkem . 🙂 Kdo si potrpí na kvalitu ,tak je tento strojek pro něj ideální ☺️ je sice dražší, což může někoho odradit,ale kvalita je znatelná 🙂

Vyšší cena

29.10.2018

TESTOVÁNÍ: Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1.Jde o velice praktický výrobek pro muže.Tento má navíc více funkcí než většina běžných zastřihovačů,které lze koupit,ty mají jen minimum funkcí.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat