TESTOVÁNÍ: Víceúčelový zastřihovač vousů Rowenta Multistyle 9 v 1

16.10.2018 | Testování

Muži tráví dnes úpravou svého zevnějšku prakticky stejný čas jako ženy. A upravené vousy jsou samozřejmostí. Touží váš partner či jiný mužský člen rodiny po výkonném multifunkčním zastřihovači? Pak se (nebo jeho) přihlaste do našeho testování zastřihovače vousů Rowenta Multistyle 9 v 1, v jehož rámci vybereme 20 testerek či testerů. Jaké budou jejich hodnocení a zkušenosti?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 52 testerek

Doporučeno: 15x


Díky zastřihovači vousů a vlasů Rowenta Multistyle 9 v 1 TN8960F0 si každý muž může dopřát vzhled, na který má zrovna náladu. Je vybaven
speciální 44 mm čepelí na vlasy, 32 mm čepelí na vousy, nástavcem pro přesné holení a k tomu zastřihovačem chloupků v nose uších pro dokonalý styl. Tento pánský zastřihovač má omyvatelné čepele, takže je praktický a snadno se čistí.

Upravené vousy, vlasy i obočí

Vysoce kvalitní čepele z nerezové oceli zajišťují dokonalou účinnost zastřihování a dlouhou životnost. Samoostřící čepele pro vždy efektivní použití bez tahání.

Dopřejte si upravenou a stylovou bradku díky zastřihovací hlavě o šířce 32 mm. Zvolte si svůj styl – klasiku, třídenní strniště nebo tvarovanou bradku – díky nastavitelnému nástavci na vousy a jeho pěti různým délkám střihu od 3 do 7 mm s přesností nastavení po 1 mm. Závěrečnou úpravu po zastřižení zajistí 25 mm nástavec pro přesně zastřižené detaily a nebo oholení do hladka.

44mm čepel na vlasy vám dokonale zastřihne vlasy jedním tahem. 4 pevné hřebenové nástavce (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm) nabízejí řadu možností úpravy vlasů pro dokonalý účes.

Systém rotačních čepelí zaručuje účinné a bezbolestné zastřižení chloupků v nose a uších i úpravu obočí.

Akumulátor NiMH s výdrží až 60 minut zaručuje provoz pro úplné a detailní zastřižení. Přístroj lze použít kdykoli a kdekoli na akumulátor a nebo i s kabelem. Čepele lze sejmout a opláchnout vodou, což usnadňuje čistění.

Cena: 1 399 Kč

Více informací na www.rowenta.cz

Na hodnocení testovaného zastřihovače se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Vybrané testerky budou moci zastřihovač Rowenta Multistyle 9 v 1 testovat po dobu 2 týdnů a poté jej vrátit, nebo odkoupit s 50% slevou!Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:55
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat