TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si nezapomenutelný šálek kávy L´OR Espresso Fortissimo

08.02.2018 | Testování

Patříte mezi milovníky skutečně kvalitní kávy s nezapomenutelnou chutí? Pak s námi vyzkoušejte novinku na trhu s tímto lahodným nápojem – L´OR Espresso Fortissimo. Třicet z vás si bude moci tuto úžasnou kávu vychutnat v rámci testování!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 92 testerek

Doporučeno: 152x


Luxusní směs arabiky a robusty s intenzivním aroma a chutí L´OR Espresso Fortissimo promění každý šálek kávy na jedinečný rituál.

Zážitek s každým šálkem

Síla tmavě upražených kávových zrn arabiky a robusty snoubící se s dráždivostí koření. To je L´OR Espresso Fortissimo – silná káva intenzivní chuti. Luxusní, velmi tmavě pražená zrnková káva. Okouzlí vás svým vyváženým a vzrušujícím aroma.

Využijete ji pro přípravu lahodného espressa, L’OR Fortissimo je však také vhodné i pro vytvoření mléčných variací kávy.

Baleno v ochranné atmosféře. Speciální způsob balení s ventilkem uchová špičkovou kvalitu, chuť i vůni kávy po celou dobu trvanlivosti.

Intenzivní chuť i aroma kávy Fortissimo nabízí každému milovníkovi kávy výjimečný chuťový a aromatický zážitek.

Zkusit můžete i další druhy zrnkové kávy – vyváženou a jemnou L’OR Crema Absolu či intenzivní a ohnivou L’OR Forza.

Cena: 274,90 Kč

Více informací na www.kavalor.cz

Jaké testerky hledáme

Patříte mezi skutečné milovníky kvalitní kávy? Vychutnáváte si kávu pravidelně a její příprava je pro vás téměř slavnostním rituálem? Máte doma přístroj na přípravu espressa ze zrnkové kávy, případně si kávu melete sami a pak si z ní připravujete oblíbený nápoj? Pak jste tím pravým testujícím pro naše testování. Hledáme 30 testerek, jež budou moci na vlastní chuťové buňky ochutnat L´OR Espresso Fortissimo!

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak často kávu pijí, jak si ji připravují a kde si ji nejlépe vychutnají.
HLASTE SE DO 18. ÚNORA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování 500gramové balení zrnkové kávy L'OR Espresso Fortissimo.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 15.03.2018
Doporučení: 16

Káva je klvalitní. Má silné příjemné aroma i po namletí. Chutově je silnější, ale to vpořádku. Moc jsem si ji vychutnávala. Zkusila jsem i espresso a vynikájící, má krásnou bohatou pěnu. Kávu jen doporučuji.

žádné

vybraná testerka | 12.03.2018

Kávu jsme měli poprvé a musím říci, že nás velmi mile překvapila. V kávě je gurmánem především manžel. Na první dojem nás uchvátila vůně skrz zpětný ventil na sáčku. Po rozbalení sáčku se rozvinula plná síla vůně kávy. Zrna jsou velmi krásná a vypadají opravdu kvalitně napražené. Kávu jsme si připravili na různé způsoby, Moka konvička, klasicky "turek", French press a nakonec i v Chemexu. Překapávanou kávu máme nejraději, takže tento způsob u nás vede. Ale Jinak kávu L'OR doporučujeme připravit na jakýkoli způsob, protože opravdu chutná výtečně ve všech přípravách. Co se chutě a vůně týče, je káva L'OR celkem silná. Je cítit lehce zemitě z Robusty, ale zároveň je velmi dobře vykompenzována jemností Arabiky.

žádné

vybraná testerka | 12.03.2018
Doporučení: 34

Přiznám se, že mě lákal obal a skvělé balení pro zachování aroma kávy. Rozhodně si myslím, že je to lepší káva, která je běžně dostupná v obchodech. Po namletí káva ještě nádherně voní, strašně láká a vybízí k uvaření. V chuti velmi silná.

Po uvaření byla káva strašně tmavá a bohužel mi spousta našich kamarádů řekla, že smrdí jak tér... V chuti hořká, můj názor je, že je přepražená...

vybraná testerka | 12.03.2018

Ihned po přebrání balíčku s kávou jsem ucítila její skvělou vůni a to i přes obal! Doma máme kávovar,kde si připravujeme kávu přímo ze zrnek a s manželem jsme si velmi pochutnaly,měla vyváženou chuť,krásnou pěnu a chuť,které se nedá nic vytknout. Vzala jsem i kolegyním do práce,kde si kávu připravujeme přes překapávač,neměla tak skvělou chuť jako čerstvě pomletá,ale i tak byla velmi dobrá.

vybraná testerka | 10.03.2018

Moc ráda jsem ochutnala tuto novou kávu :) Moc hezky voní, chuť je plná a intenzivní, má hezky krémovou pěnu. Po přidání mléka zůstává stále dobrá a jemnější. Určitě poznáte rozdíl, kdo kupujete levnější kávu, na této si pochutnate. Mohu doporučit :)

vybraná testerka | 10.03.2018

Mám ráda intenzivní a výrazné druhy káv, proto mě L'Or Fortissimo velmi zachutnalo. Kávu si melu na ručním mlýnku a připravuji v moka konvičce, vynikne tak její plná chuť a po vypití zůstane v ústech zajímavá chuť koření (která naopak úplně zanikne v jakékoliv verzi s mlékem). Hlavně pak oceňuji, že v chuti není ani stopa po kyselosti.

U tohoto typu kávy bych očekávala intenzivnější a plnější vůni zrnek. Nicméně na intenzitě chuti to kávě nijak neubralo.

vybraná testerka | 09.03.2018

Káva po rozbalení obalu nádherně voněla. Chuťově mu nemám, co vytknout. Příjemně mě překvapilo. Dělala jsem si ho každé ráno a už se k jinému nevrátim.. Jednoduše..zamilovala jsem si ho... Děkuji za tak milou zkušenost.

vybraná testerka | 08.03.2018

Káva L´OR Espresso Fortissimo má zajímavý obal, po otevření krásně voní. Zrna jsou tmavá a v ručním mlýnku na kávu se velmi lehce melou. Káva připravená ve french press konvici má silnou, intenzívní chuť a bohatou pěnu.

vybraná testerka | 07.03.2018

Hned v první řadě jsem velice potěšena, že jsem měla tu čest otestovat tuto vynikající kávu. Opravdu mě mile překvapila, ač jsem k prvnímu šálku byla velmi skeptická, protože mě káva z obchoďáku vždy zklamala. Jedná se o kávu, která zaujme již svým obalem, takže je určitě vhodná i jako dárek, se kterým nešlápnete vedle. Tato káva má krásnou vůni a také výbornou chuť. Musím říct, že jsme ochutnali již spousty různých zrnkových káfí z obchoďáku a k žádnou jsme si již znovu nepořídili a vrátili se vždy ke kávě v blízké pražírně. Ale káva L´OR Espresso Fortissimo opravdu předčila ostatní kávy a určitě ji mohu doporučit dál a zařadit mezi kávy, které budeme kupovat, což jsem popravdě nečekala.

Máme rádi čerstvou kávu a proto si kupujeme zrnkovou kávu a především v balení po 250g, takže bych určitě uvítala menší balení.

vybraná testerka | 07.03.2018
Doporučení: 5

Obal zaujme na první pohled, káva krásně voní, chuť je vyvážená, není kyselá, vytvoří bohatou pěnu. Chutnala mému partnerovi i mně. Na každý další šálek jsem se vyloženě těšila a vychutnala si ho! Jistě ho ocení každý milovník kávy.

Nenašla jsem záporného k hodnocení nic.

vybraná testerka | 07.03.2018

Nejprve ohodnotím obal, který přímo vybízí vybrat si mezi jinými právě tuhle kávu. Luxusní balení. Po rozbalení káva krásně voněla, chuť plnější, lahodná, s mlékem nebo kapkou smetany naprosto dokonalá. Zkoušela jsem do kávy přidat nastrouhanou čokoládu a vanilky, pak dostala káva naprosto jiný rozměr. Mohu říci, že chutnala naprosto stejně z presovače jako přes filtrační papír. Kávu mohu s čistým svědomím všem doporučit.

vybraná testerka | 06.03.2018

Po rozbalení balení káva nádherně voní. Absolutně dokonalá káva, rozhodně nejlepší nyní na trhu. Má lahodnou, plnou chut bez kyselého dojezdu. Vaříme jí v moka konvičce a je dokonalá. Již jinou nechceme.

vybraná testerka | 06.03.2018

Káva mi přijde velice chutná a lahodná. Chuť je vyváženě, pěna krásně krémová. Už na první pohled mě zaujala i svým obalem, takže kdybych ji šla koupit do obchodu, tato káva zaujme na první pohled. Jedna z nejlepších káv, co jsem doma připravovala.

vybraná testerka | 05.03.2018

Káva má pěkné balení,užasnou reklamu.Už při mletí káva nádherně voněla.Při pití má káva plnou,intenzivní chut´.Je překvapivě jemná a lahodná.Je znát rozdíl mezi touto kávou a levnějšími, a obyčejnějšími kávami.I variace s mlékem je výborná.Myslím,že káva LO´R si najde stálé místo u nás doma.Děkuji za příležitost testování.

Jediné co bych této kávě vytkla je,že nemá po zalití trochu pěnu.Jinak není co vytknout.Děkuji

vybraná testerka | 05.03.2018

Děkuji za možnost testovat tuto zrnkovou kávu. Káva má hezké balení a po rozbalení se krásně voněla. Na první pohled i přičichnutí prostě samé plus. Po přečtení složení, že jde o namíchanou arabicu s robustou, jsem měla jisté pochybnosti o chuti, protože ne každému výrobci se daří míchání, ale musím říct, že po ochutnání jsem byla mile překvapená. Kávu jsem používala v presovači, který si ji sám namele. Káva je chutná jako presso, ale i do latté či capucina, ale to jsem vždy vařila trochu silnější kávu.

-

vybraná testerka | 04.03.2018

Káva krásně voní, a to jak zrnková, tak namletá či připravená. Chuťově patří mezi ty výraznější, ne však kyselá. Příjemná je její chuť i v kombinaci s mlékem či mléčnou pěnou, což velmi oceňuji. Za mě kávu určitě doporučuji.

Nenapadá mne.

vybraná testerka | 04.03.2018
Doporučení: 5

Začnu postupně, tedy balením. To se mi na první pohled ihned zalíbilo, je elegantní, nijak křiklavé. Vhodné i jako dar. Kávová zrna voní krásně, vypadají dobře, žádné přepálené či jinak jakostně nevhodné. Při mletí se vůně kávy rozprostírá po celém baráku. Vůně je příjemná, nijak vtíravá. A už se dostáváme konečně k hotové kávě. Nemohla jsem se dočkat, až z kávovaru vyteče do hrníčku. Pěna je tak akorát, mrzí mne, že neumím žádný obrázek. Káva je chuťově příjemná, silnější, ale ne kyselá. Mým chuťovým buňkám vyhovuje, a nejen mým. I ostatní členové rodiny nad kávou mlaskají. Nemám co vytknout. Za mne vřele doporučuji. Velikost balení je vyhovující, cena odpovídající.

vybraná testerka | 04.03.2018

Nejprve bych chtěla poděkovat za možnost testovat. Kávu jsem neznala a velmi mě překvapila. Vynikající chuť, dobrá vůně, vytvořila se krásná pěna, no prostě ideální káva. Patří mezi nejlepší kávy co jsem pila! Myslím, že jsem ji viděla v Tescu, budu po ní pátrat :) a určitě kupovat. Je to královna mezi kávou, kde ostatní ji nesahají ani po paty. Nebála bych se jí nabídnout i jinému zkušenému milovníkovi kávy jako jsem já! Vím, že by byl také nadšený! Opravdu naprostý TOP.

vybraná testerka | 02.03.2018

Káva nádherně voněla už po rozbalení,tu chvily jsem si užívala.Měli jsme zrovna navštěvu tak mi pomohli s testováním.Voněla opravdu každému,jen pro někoho byla při pití silnější a výrazná.Já sama za sebe mohu říct,že jsem si opravdu pochutnala a další šálek si užila pak sama v klidu.Výrazná a výborná káva,mohu doporučit.

Ráda bych i menší balení.

vybraná testerka | 02.03.2018
Doporučení: 17

Děkuji za možnost testování kávy LOR Espresso Fortissimo. Má krásné balení, hmotnost 500g a proto kávu doporučuji i jako dárek. Zvláště když jsem zjistila že je opravdu dobrá , lahodná a voňavá. Jsem zvyklá si kupovat jen Arabiku, tato káva je z Arabiky a Robusty, ale tato směs mě příjemně překvapila a proto ji moc doporučuji.

Za možnost výběru i menšího balení bych byla vděčná.

vybraná testerka | 28.02.2018

Káva velmi intenzivně voní. Krásně mi provoněla byt. Její chuť je lahodná. Miluji kávu a tuhle určitě zařadím mezi své oblíbence. Navíc její balení je také skvostné. Všem,kteří ji u mě ochutnali také moc chutnala a prý si ji určitě pořídí. Moc děkuji, že jsem měla možnost ji testovat.

Žádné nemám

vybraná testerka | 28.02.2018

Patřím mezi štastlivce, kteří mohli testovat kávu L´OR Espresso Fortissimo. Káva L´OR Espresso Fortissimo se honosí krásným obalem, který upoutá na první pohled. Zve nás do světa lahodných chutí a luxusu. Káva jsem ihned vyzkoušela a mohu říct, že její chuť je plná a lahodná. Rozhodně se jedná o vynikající věc a za tuto kávu se vyplatí si připlatit! Naprostá spokojenost!

vybraná testerka | 27.02.2018

Káva má silnou chuť ještě než se otevře jde krasne cítit vůně silne kávy po namletí si ji dávám do kávovaru a má krásnou vůni barvu i černou jako noc pěna je také moc hezka odpovída kvalitní kávě urcite si ji zašel koupím

Snesla bych menší baleni

vybraná testerka | 27.02.2018

Tedy děvčata a ženy.. :-) mohla jsem tedtovat tuto kávičku. Již když jsem netrpělive rozbalovala balíček od pošťačky, rozprostřela se mi tu krásná vůně. Některé kávy mi prostě nevoní a to pak nezachrání ani nešlehané mléko a nevypiju ji. U této kávy se stává “moje chvilka” opravdovým požitkem. Aroma je velmi silné, takže pro někoho, kdo to neocení, je lepší udělat kapučino a i to bude exclentní - dělám ho manželovi. Já raději kávu černou, silnou. Tato má krom aroma, které jsem zmínila, i pěknou pevnou pěnu a barvu. Doporučuji.

Nenašla jsem. Ráda si kávu koupím.

vybraná testerka | 27.02.2018

Výborná chuť, vůně spolu s cerstvym kolackem od Rendla co pekl pečivo českým olympionikum v Korei skvělá kombinace 😉 káva mi moc zachutnala a určitě ji budu doporučovat dále a kupovat si ji😊 u nás v práci všem moc chutná 😊

Žádné záporné věci ke kávě nemám

vybraná testerka | 26.02.2018

Už po otevření balíčku se vine vůně dobře upražené kávy jako bych přímo stála v pražírně. Káva z kávovaru po umletí zrn neztratila svou aromatickou vůni. Káva měla bohatou pěnu.A chutnala božsky! Můžu jen doporučit.

Nemá negativní vlastnosti.

vybraná testerka | 26.02.2018

Zbožňuji vůni čerstvě namleté kávy. A u této se obzvláště těším, jak provoní byt. Vůně je opravdu úžasná a intenzivní. Mám ráda silnou kávu a tato to opravdu splňuje. Kávu ochutnali i kamarádi a rodina a všem moc chutnala.

vybraná testerka | 23.02.2018

Na tuto kávu jsem se opravdu těšila. Proto jakmile přišel balíček, vyzkoušela jsem. A jsem naprosto spokojena. Už jsem měla 3 šálky a s každým si ji vychutnávám víc a víc. Dala jsem i mamince a kamarádce a všechny jsme se shodly, že má velmi příjemné aroma, krásně voní a je velmi silná. Takže pro mne jedině s mlékem. Přítel bez mléka a zhodnotil slovy: fakt dobrá :)Líbí se mi i řešení obalu

asi cena. i když vzhledem ke kvalitě je odpovídající.

09.08.2023

nejlepsi kava co jsem vyzkousela, chutna jako z kavarny

20.11.2022

Nejlepší kafe, dokonalá chuť doporučuji vyzkoušet .

30.08.2022

Za mě skvělá ranní káva, která zaručeně probudí, velmi intenzivní chuť a vůně

30.08.2022

Kvalitní káva, která krásně voní, vytvoří bohatou pěnu. Doporučuji!

09.12.2021

LÓr je velmi kvalitní káva a moc mi chutná. Je to jedna z mých oblíbených a velmi ráda si na ní pochutnávám.

30.09.2020

Chutnali jsme v kancelari😊kava moc dobra a hezky dostupna i ve velkych retezcich.

30.09.2020

Krom luxusně vypadajícího obalu i skvělá , plně a přitom jemná chuť a to jsme u nás doma na kávu velcí fajnšmekči

-

28.11.2019

Príjemná vôňa a skvelá, lahodná chuť. Na šálku kávu som pozvala aj moju sestričku, maminku, brata s manželkou a priateľky. Prežila som skvelý deň, so skvelými ľuďmi a skvelou kávou. Určite ju tak ľahko nevymením za inú značku.

žiadne, je fakt skvelá

07.03.2019

Kávu miluji - vychutnávat, povidat si ... Zkouším nové chutě a vůně , příjemně mne prekvapila... Výraznější aroma , pronikavá vůně, věřím že si tuto kávu vychutnaji i gurmáni. Na někoho ale může být silná, takže opatrně s dávkováním

26.02.2019

Kávu L´OR Espresso Fortissimo jsem si musela zakoupit hned jak jsem jí dostala u kamarádky na návštěvě. Ta vůně mě naprosto dostala a o chuti ani nemluvě. Já jako milovnice kávy rozpustné jsem musela této skvostné ranní společnici udělat místo v naší kuchyni.

10.02.2019

Ačkoli tuto skvělou kávu znám již déle, poprvé jsem ji vyzkoušela teprve nedávno, u kamarádky, a musím uznat, že je fantastická. Obecně jsou kávy lor jiné, v dobrém slova smyslu.. Určitě za to stojí, je výborná.

05.12.2018

S pritelem jsme oba milovnici dobre a kvalitni kaficka.Tato kava nas vsak prekvapila oba.Ne jen svou skvelou vuni,ale predevsim svou bohatou chiti.Je sice drazsi,ale kdo si da rad kvalitni kafe- doporucuji

22.08.2018

Jako milovnice kávy můžu s klidným svědomím pět ódu na tuto svělou kávu. Káva L´OR Espresso Fortissimo je opravdu velmi silná káva s výraznou chutí a vůní. Kávu piju zásadně bez mléka a tak u této kávy krásně vynikne její krásná intenzivní černá barva. Pít tuto kávu je pro mě zážitek, na který se denně těším :-)

13.07.2018

Máme doma kávovar jak na kapsle, tak i na zrnkovou kávu. Mnohem raději mám kávu právě z toho kávovaru na zrnkovou kávu. Vyzkoušeli jsme koupit kávu L´OR Espresso Fortissimo a mohu hodnotit tuto kávu velmi kladně. Cena za ní je přijatelná a chuťově taky není vůbec špatná. Má příjemné aroma. Zkoušela jsem z ní jak cappuccino, cafe latte či expresso a chutnalo mi vše :-) Rozhodně doporučuji :-)

13.07.2018

Máme doma kávovar jak na kapsle, tak i na zrnkovou kávu. Mnohem raději mám kávu právě z toho kávovaru na zrnkovou kávu. Vyzkoušeli jsme koupit kávu L´OR Espresso Fortissimo a mohu hodnotit tuto kávu velmi kladně. Cena za ní je přijatelná a chuťově taky není vůbec špatná. Má příjemné aroma. Zkoušela jsem z ní jak cappuccino, cafe latte či expresso a chutnalo mi vše :-) Rozhodně doporučuji :-)

01.05.2018

Káva L´OR Espresso Fortissimo mě mile překvapila. Nádherně voní. Má vyváženou chuť, které nemám nic co vytknout a dělá krásnou pěnu. Po vypití zůstává v ústech zajímavá chuť koření. Za mě rozhodně doporučuji ochutnat.

16.04.2018

Zrnkovou kávu kupujeme pravidelně , protože čerstvě namletá chutná nejlépe a káva L´OR Espresso Fortissimo je velice kvalitní, krásně voní po celém bytě a chut mám silnou , kterou mám nejraději. Obal je také pěkně propracovaný.

10.04.2018

Měla jsem možnost ochutnat tuto kávu u kamarádky a jedním slovem luxusní. I když díky žlučníkové dietě nemohu pít silné kávy, takto byla chuťově výborná a navíc jsem se nemusela trápit s nějakými nasledky. Kdo má rád chuť opravdové kávy - tomu doporučuji

03.04.2018

Kávu L´OR jsem měla možnost ochutnat na návštěvě u kamarádky. Tato káva má opravdu intenzivní aroma i chuť a vlastně i barvu. Osobně jsem si do ní přidala mléko, protože jinak kávu nepiju, ale i s mlékem vynikla její silná chuť. Musím říct, že je opravdu veliký rozdíl mezi "obyčejnou" kávou a touto silnou úžasnou novinkou.

27.03.2018

Kapsle jsou užasné... Mají krásny desing,jsou lehké.. Káva je VYBORNÁ.. chuť je intenzivní a každý si příjde na to své :-)) Kaplse budeme určitě kupovat a budeme zkoušet různé druhy...:-) Jsem spokojená,moc děkuji :-)

Nic mě nenapada :-)

26.03.2018

Začnu velmi lákavým obalem, už podle vzhledu vypadá luxusně :) kávu miluju, a tahle mě nadchla, má nádherné aroma, výbornou chuť, je velice intenzivní, rozhodně stojí za vyzkoušení, ani cena není nijak závratná.

Nic jsem nenašla

25.03.2018

tuto kávu od znacky l or jsem mela pouze asi jen petkrat u kamaradky, moc mi chutala, mela velke aroma coz cenim, nebot hodne druhu kav v teto dobe lidi sidi na chuti, cena kavy se mi zdataky relativni

22.03.2018

Patřím mezi skutečné milovníky kávy a od doby co jsem přešel na kapsle typu L´OR, tak na ně nedám dopustit, chuť kávy je plná a má opravdu intenzivní aroma. Dříve jsem zastával názor, že na dobrou kávu musíte do kavárny, musím říct že káva L´OR je plnohodnotnou náhradou.

žádné

22.03.2018

L´OR Espresso Fortissimo je opravdu luxusní káva jak svou skvělou chutí tak intenzivní vůní , ale i svím obalem.Tato káva je opravdovím požitkem. Doma nám všem strašně moc chutná. Rozhodně ji doporučuji

20.03.2018

Kvalitní obal a kvalitní káva, desing obalu je moc pěkný. Cena je přijatelná odvíjí se od kvality kávy. Vynikající aroma a jedinečnou chuť, silná káva. Vyzkoušela jsem mnoho druhů káv, ale tato mi nejvíc chutná a vyhovuje.

14.03.2018

Miluji kavu ktera je dobra a kterou m hlavne vyzkousenou.Tuto jsem mela moznost ochunat v nasi kavarne kam chodime leta z nasimi prateli,super cena za kvalitni zpracovani vybrane kavy.Kupuji stejnou znacku ale jiny typ.

14.03.2018

Kava super,velmi jemna chut kavy ktera je velmi aromaticka a vyrazna.Tak ji azpon mam rada ja,kupuji ji dost casto sice kupujeme nemletou kavu radi si ji meleme sami chut je pak o mnoho lepsi a vyraznejsi

14.03.2018

Bohužel jsem nebyla vybraná na testování této kávy. Vzhledem velmi pozitivnímu hodnocení testerek si kávu ráda koupím a vyzkouším Bohužel jsem nikde neviděla menší balení tak ještě čekám jesli ho někde objevím.

13.03.2018

Dřív sem pila kávu Nescafe,ale jednou jsem u kamarádky vyzkoušela právě tuhle kávu.Mé první pocity byli úžasné.S Nescafe jsem přešla na tuhle kávu před měsícem a jsem šťastná.Já osobně vřele všem doporučuji

13.03.2018

Kavu tohoto druhu, spadajici pod Jacobs, koupite treba v siti prodejen Tesco, silna dobra kava, ktera se po namleti da vychutnat i vyrobena v pristroji Bialetti, pokud nekdo doma ma, nebo i jina priprava teto kavy.

12.03.2018

Tato káva je průměrně dobrá. Určitě lepší než levné instantní kávy, doma si kávová zrna za čerstva namlet, tu vůni a chuť potom nic nepřebije. Opravdového labužník kávy tato značka nezklame a myslím, že to je i hezký dárek pro všechny tzv. kafaře.

11.03.2018

Kava me v obchode velice zaujala svym libivym obalem a hned jsem ji musela koupit, abych ji mohla ochutnat. Kava krasne voni a jeste lepe chutna. Jeji chut je velice intenzivni a prijemma. Nejradeji si ji davam s mlekem. Vyrobek doporucuji.

09.03.2018
Doporučení: 13

L´OR Espresso Fortissimo je výborná káva. Má velmi silnou a skvělou chuť, intenzivní aroma, nádherně voní, ale nejvíce, co se mi líbí je balení. Vyzkoušeli jsme mnoho druhů káv, ale tato nám vyhovuje nejvíce

09.03.2018

Jsem milovník kávy a strašně rád kupuji různé nové druhy. Tahle káva mě v obchodě hned zaujala a to svým celkem luxusním obalem.Hned jsem si řekl,že jí musím vyzkoušet a přinést si jí domu.Chutná velice dobře,je tak akorát aromatická,voní hezky. Myslím,že se jedná o kvalitní kousek. Nejraději jí mám s mlékem a cukrem :)

05.03.2018
Doporučení: 50

Tato káva mě okouzlíla svou jedinečnou chutí a aromá. Zrnková káva FORTISSIMO uspokojí milovníky velmi silné a lahodné kávy. Je hodně intenzita . Je to luxusní francouzská káva Douwe Egberts tmavě pražených kávových zrn arabiky a robusty. Praženou zrnkovou kávu´LOR FORTISSIMO prý nejlépe vychutnám z šálku velikosti S.

03.03.2018

Káva má silnou chuť ještě než se otevře jde krasně cítit vůně silne kávy po namletí si ji dávám do kávovaru a má krásnou vůni barvu i černou jako noc pěna je také moc hezka odpovída kvalitní kávě urcite si ji zašel koupím a musím pochválit krásný obal.

02.03.2018

L´OR Espresso Fortissimo – silná káva intenzivní chuti. Totot tvrzení opravdu sedí, vhodná spíše pro milovníky turka nez milovniky rozpustné kavy s mlekem, na obzvlastneni chvil kdy je telo a mysl unavena super, pro bezne piti denodenni pro me neni....

02.03.2018

Miluji kávu. Tahle káva krásně a intenzivně voní. Chut lahodná. Balení kávy je krásne a hned v obchodě vás očaruje. Pro milovníky kávy je jako stvořená, já se do ní zamilovala. Doporučuji všem všemi deseti.

01.03.2018

Z této kávy jde hned po otevření cítit intenzivní vůně. Voní opravdu kvalitně a také tak chutná. Její chuť je stejně jako vůně intenzivní a po umletí a uvaření kávy se dělá skvělá pěna. K této kávě nemám co dodat.

Možná cena

27.02.2018

Káva je u nás ten nejdůležitější životabudič. Na dobrou kávu si potrpíme a rádi zkoušíme novinky na trhu. Tato značka mne zaujala. Recenze byly dobré a proto jsem také vyzkoušela. Opravdu dobrá směs odrůd Arabica a Robusta. Silná, voňavá, povzbuzující. Intenzivní zážitek.

26.02.2018

Ráda si kávu melu doma sama. Kávová zrnka této značky jedinečně voní a káva z nich, čerstvě namletá, je intenzivní, silná, voňavá. Z osvědčených kávových odrůd, sklizena a ošetřena odborníky. Neurazí ani nejnáročnější konzumenty dobré kávy.

25.02.2018

kavu L’OR Espresso Fortissimo jsem vyzkousela vcera na damskem posezeni a byla vynikajici chut je vyvazena,avsak silna a ma vyrazne aroma.mam rada silnou kavu a proto jsem si doprala opravdu velke mnozstvi a byla vynikajici.

kava nema zadne zapory

24.02.2018

Bohužel jsem neměla možnost testovat kávu L´OR Espresso Fortisimo ,ale tak jsem jí alespoň koupila a řekla jsem ,že jí i tak vyzkoušíme ;-) Upoutala mě reklama v TV , ale i vámi možnost testovat. Kávu jsme zakoupili v Tescu ,když byla zrovna v ,,akci" . Cena v akci byla přijatelná ,ale koupila bych jí asi i tak . Má luxusně vypadající balení , káva voní už když člověk přivoní k pytlíku. Je silná ,aromatická ,ale na chuť výborná . Dělá pěknou pěnu na povrchu Řekla bych že je to jedna z těch TOP káviček co jsem pila <3

Cena (ale odpovídá kvalitě) Dostupnost (zatím jsem ji viděla jen v pár supermarketech)

24.02.2018

Kávu L´OR Espresso Fortissimo jsem měla možnost ochutnat, jsem milovnice kávy,denně vypijí i 5 káv,ale lepší kávu neznám, potrhnu u ní to že je to opravdu káva a silná s příjemným aroma koření, opravdu doporučují,škoda že jsem propásla TESTOVÁNÍ...

cena,ale za kvalitu se platí

24.02.2018
Doporučení: 12

Pociťuji, že když ochutnám první doušek této lahodné kávy, že zažiji malý zázrak. Trochu na mě redakce pozapomněla při výběru testerek. Do podobného požitku se vyplatí investovat korunky, a pak budu už jen vychutnávat sama tak kvalitní kávičku.

23.02.2018

Nedávno jsem byla u své snachy a lákala mě na dobrou kávu,kterou právě zakoupila.Káva byla opravdu lahodná a voněla jako právě namletá.Káva mě hodně zaujala a když jsem se jí zeptala co to má za opravdu dobré kafe,prozradila mi že je to právě Vámi testované kafe L´OR Espreso Fortissimo.A já se po tomto kafi musím porozhlídnout

23.02.2018

Kávu miluju a na dobrou jsem opravdu vysazená.O této kávě jsem již slyšela a proto si ji budu muset co nejdříve zakoupit.Určitě tato káva bude velice lahodná,chutná,vynikne chut i aroma.Co bych to byla za kafařku kdybych tuto kávu nevyzkoušela

22.02.2018

Tato luxusní káva má velmi příjemné aroma s jemně kořeněnou chutí.Je velmi silná.Bezvadné řešení obalu zachovavá všechny vlastnosti,které tato káva má.I když je dražší,tak se ji vyplatí koupit,pro její nezkonalou chuť.

Žádné.

22.02.2018

Na dobrou kávu si i nás potrpíme. Zvláště na tu, kdy si zrnka můžeme sami čerstvě připravit. Tuto značku jsem koupila, že vyzkoušíme něco nového a nezklamala. Velmi aromatická a silná, připravená v překapávači nebo v džezvě. Doporučuji.

21.02.2018

LOR espresso Fortissimo znám od kamarádky, už z dálky na mě voní a je poznat už po té vůni, že to není obyčejný rozpustný kafe,ale právě namletý, fakt výborná chut i vůně a hlavně intenzita, i když já si dávám do kávy hodně mlíka,ale ta intenzita je tam furt

21.02.2018

Káva LOR espresso Fortissimo je výborná a silná,což ocenuji,k Vánocům jsme si pořídili kvalitní kávovar a káva je mnohem lepší a výraznější,užívám si chvíle klidu po ránu,když mě nikdo neruší a vychutnám si šálek kávy,uzavíratelný obal zaručí čerstvost,jsem spokojená.

21.02.2018

Pro mě je to opravdu kvalitní káva, kterou by měl ochutnat každý a neměla by nikomu doma chybět. Je silná a po ránu je ideální. Nastartuje a navíc hodně příjemně chutná, je to jemná chuť. U mě doma už bude pořád

žádné

20.02.2018

Opravdu velmi kvalitní a silná káva.ma intenzivní vůni.libi se mi i balení které zajišťuje uzamykatelnost ,aby káva dlouho vydržela a zůstala déle čerstvá.za mě velká spokojenost doporučuji,jsem nadšená

20.02.2018

Káva L´OR Espresso Fortissimo je silná káva intenzivní chuti, od doby, co jsme si domů pořídili kvalitní kávovar s mlýnkem, kupujeme jen zrnkovou kávu. Šálek čerstvě namleté kávy je ten nejlepší, na které si pochutnáme.

20.02.2018

L´OR Espresso Fortissimo je kava pro opravdove a svetaznale milovniky kavy. Opravdu kvalitni a silna kava, aromaticka kava s nezapomenutelnou intenzivni chuti. Navsteva si ji velice pochvalovala a ihned se ptala o jakou znacku se jedna. :-) Vrele doporucuji. :-)

20.02.2018

Vynikající, silná, aromatická káva. Pijeme ji doma už nějakou dobu a je skvělá. Připravená jako klasický turek, z frenchpressu nebo udělaná přes filtr. Jak má kdo rád, ale pokaždé vynikající. Směs dvou osvědčených kávových odrůd a dobře zabalená, aby čerstvost vydržela maximální dobu. Vynikající.

20.02.2018

Vychutnejte si okouzlující a nezapomenutelný šálek kávy L´OR Espresso Fortissimo.Espresso je výborné ochutnala jsem ho na základě recenzí zde a bylo to výborné lepší jsem nepila a také určitě doporučuji všem toto kafe ochutnat :-)

nic

20.02.2018

káva L´OR Espresso Fortissimo je luxusní směs arabiky a robusty s intenzivním aroma a chutí. Pokud si chci na kávě opravdu pochutnat, kupuji kávu zrnkovou a těsně před přípravou si kávu namelu - třeba i 2x denně, je to opravdu to pravé pochutnáníčko a gurmánský zážitek

20.02.2018

Káva L´OR Espresso Fortissimo – silná káva intenzivní chuti a takové kávy mi moc chutnají. Tato obsahuje zrna arabiky i robusty, které jsou velmi kvalitní a kterým dávám přednost před ostatními. Je to velmi lahodná káva, z které se připraví skvělé ESPRESO a naprosto souhlasím s tím, že nabízí každému milovníkovi kávy výjimečný chuťový a aromatický zážitek.

Žádné.

20.02.2018

Káva L´OR Espresso Fortissimo mě moc potěšila. Nejenže krásně vypadá už vzhled obalu, ale i krásně voní a zalitá vodou ještě lépe. Jsem milovnice kávy, denně vypiji tři šálky denně a tak chci tu nejkvalitnější. A tato to splňuje

nic

20.02.2018

L´OR Espresso Fortissimo je silná káva intenzivní chuti., jsme s manželem milovníci kávy, koupili jsme si pákový kávovar, který namele podle zvoleného druhu kávy přesně odpovídající množství. Vyzkoušeli jsme různé druhy, káva L´OR Espresso Fortissimo byla jedna z nejlepších.

20.02.2018

Miluji kávu a tato je opravdu kvalitní.priprava kávy je pro mě denní rituál, který si dokážu náležitě vychutnat. Káva je silná, má výrazné aroma a bohatou pěnu.za mě velká spokojenost,za sebe mohu jen doporučit

19.02.2018

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si nezapomenutelný šálek kávy L´OR Espresso Fortissimo.Espresso je klasika v rámci kavy,kterou ráda piji.Mám ráda chut i vůni tohoto kafe,určitě doporučuji všem toto kafe ochutnat..

19.02.2018

Káva? Není káva jako káva a tahle je TOPka. Miluju ji :-) Příprava kávy je pro mě skoro až rituálem, který si vychutnávám, když už děti spí a nebo jsou ještě ve škole. Takže káva musí stát za to, abych si ji vychutnala a to tahle opravdu stojí.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

277 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:55
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:52
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:52

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat