Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si nezapomenutelný šálek kávy L´OR Espresso Fortissimo

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

8. 2. 2018 | Testování

Patříte mezi milovníky skutečně kvalitní kávy s nezapomenutelnou chutí? Pak s námi vyzkoušejte novinku na trhu s tímto lahodným nápojem – L´OR Espresso Fortissimo. Třicet z vás si bude moci tuto úžasnou kávu vychutnat v rámci testování!

Luxusní směs arabiky a robusty s intenzivním aroma a chutí L´OR Espresso Fortissimo promění každý šálek kávy na jedinečný rituál.

Zážitek s každým šálkem

Síla tmavě upražených kávových zrn arabiky a robusty snoubící se s dráždivostí koření. To je L´OR Espresso Fortissimo – silná káva intenzivní chuti. Luxusní, velmi tmavě pražená zrnková káva. Okouzlí vás svým vyváženým a vzrušujícím aroma.

Využijete ji pro přípravu lahodného espressa, L’OR Fortissimo je však také vhodné i pro vytvoření mléčných variací kávy.

Baleno v ochranné atmosféře. Speciální způsob balení s ventilkem uchová špičkovou kvalitu, chuť i vůni kávy po celou dobu trvanlivosti.

Intenzivní chuť i aroma kávy Fortissimo nabízí každému milovníkovi kávy výjimečný chuťový a aromatický zážitek.

Zkusit můžete i další druhy zrnkové kávy – vyváženou a jemnou L’OR Crema Absolu či intenzivní a ohnivou L’OR Forza.

Cena: 274,90 Kč

Více informací na www.kavalor.cz

Jaké testerky hledáme

Patříte mezi skutečné milovníky kvalitní kávy? Vychutnáváte si kávu pravidelně a její příprava je pro vás téměř slavnostním rituálem? Máte doma přístroj na přípravu espressa ze zrnkové kávy, případně si kávu melete sami a pak si z ní připravujete oblíbený nápoj? Pak jste tím pravým testujícím pro naše testování. Hledáme 30 testerek, jež budou moci na vlastní chuťové buňky ochutnat L´OR Espresso Fortissimo!

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak často kávu pijí, jak si ji připravují a kde si ji nejlépe vychutnají.
HLASTE SE DO 18. ÚNORA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování 500gramové balení zrnkové kávy L'OR Espresso Fortissimo.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 98%
Hodnocení: 21 testerek
Doporučeno: 12x

vybraná testerka | včera 15:38

Klady:

Na tuto kávu jsem se opravdu těšila. Proto jakmile přišel balíček, vyzkoušela jsem. A jsem naprosto spokojena. Už jsem měla 3 šálky a s každým si ji vychutnávám víc a víc. Dala jsem i mamince a kamarádce a všechny jsme se shodly, že má velmi příjemné aroma, krásně voní a je velmi silná. Takže pro mne jedině s mlékem. Přítel bez mléka a zhodnotil slovy: fakt dobrá :)Líbí se mi i řešení obalu

Zápory:

asi cena. i když vzhledem ke kvalitě je odpovídající.

Doporučení: 12

dnes 8:20

Klady:

Pociťuji, že když ochutnám první doušek této lahodné kávy, že zažiji malý zázrak. Trochu na mě redakce pozapomněla při výběru testerek. Do podobného požitku se vyplatí investovat korunky, a pak budu už jen vychutnávat sama tak kvalitní kávičku.

včera 15:02

Klady:

Nedávno jsem byla u své snachy a lákala mě na dobrou kávu,kterou právě zakoupila.Káva byla opravdu lahodná a voněla jako právě namletá.Káva mě hodně zaujala a když jsem se jí zeptala co to má za opravdu dobré kafe,prozradila mi že je to právě Vámi testované kafe L´OR Espreso Fortissimo.A já se po tomto kafi musím porozhlídnout

včera 13:39

Klady:

Kávu miluju a na dobrou jsem opravdu vysazená.O této kávě jsem již slyšela a proto si ji budu muset co nejdříve zakoupit.Určitě tato káva bude velice lahodná,chutná,vynikne chut i aroma.Co bych to byla za kafařku kdybych tuto kávu nevyzkoušela

22. 2. 2018

Klady:

Tato luxusní káva má velmi příjemné aroma s jemně kořeněnou chutí.Je velmi silná.Bezvadné řešení obalu zachovavá všechny vlastnosti,které tato káva má.I když je dražší,tak se ji vyplatí koupit,pro její nezkonalou chuť.

Zápory:

Žádné.

22. 2. 2018

Klady:

Na dobrou kávu si i nás potrpíme. Zvláště na tu, kdy si zrnka můžeme sami čerstvě připravit. Tuto značku jsem koupila, že vyzkoušíme něco nového a nezklamala. Velmi aromatická a silná, připravená v překapávači nebo v džezvě. Doporučuji.

21. 2. 2018

Klady:

LOR espresso Fortissimo znám od kamarádky, už z dálky na mě voní a je poznat už po té vůni, že to není obyčejný rozpustný kafe,ale právě namletý, fakt výborná chut i vůně a hlavně intenzita, i když já si dávám do kávy hodně mlíka,ale ta intenzita je tam furt

21. 2. 2018

Klady:

Káva LOR espresso Fortissimo je výborná a silná,což ocenuji,k Vánocům jsme si pořídili kvalitní kávovar a káva je mnohem lepší a výraznější,užívám si chvíle klidu po ránu,když mě nikdo neruší a vychutnám si šálek kávy,uzavíratelný obal zaručí čerstvost,jsem spokojená.

21. 2. 2018

Klady:

Pro mě je to opravdu kvalitní káva, kterou by měl ochutnat každý a neměla by nikomu doma chybět. Je silná a po ránu je ideální. Nastartuje a navíc hodně příjemně chutná, je to jemná chuť. U mě doma už bude pořád

Zápory:

žádné

20. 2. 2018

Klady:

Opravdu velmi kvalitní a silná káva.ma intenzivní vůni.libi se mi i balení které zajišťuje uzamykatelnost ,aby káva dlouho vydržela a zůstala déle čerstvá.za mě velká spokojenost doporučuji,jsem nadšená

20. 2. 2018

Klady:

Káva L´OR Espresso Fortissimo je silná káva intenzivní chuti, od doby, co jsme si domů pořídili kvalitní kávovar s mlýnkem, kupujeme jen zrnkovou kávu. Šálek čerstvě namleté kávy je ten nejlepší, na které si pochutnáme.

20. 2. 2018

Klady:

L´OR Espresso Fortissimo je kava pro opravdove a svetaznale milovniky kavy. Opravdu kvalitni a silna kava, aromaticka kava s nezapomenutelnou intenzivni chuti. Navsteva si ji velice pochvalovala a ihned se ptala o jakou znacku se jedna. :-) Vrele doporucuji. :-)

20. 2. 2018

Klady:

Vynikající, silná, aromatická káva. Pijeme ji doma už nějakou dobu a je skvělá. Připravená jako klasický turek, z frenchpressu nebo udělaná přes filtr. Jak má kdo rád, ale pokaždé vynikající. Směs dvou osvědčených kávových odrůd a dobře zabalená, aby čerstvost vydržela maximální dobu. Vynikající.

20. 2. 2018

Klady:

Vychutnejte si okouzlující a nezapomenutelný šálek kávy L´OR Espresso Fortissimo.Espresso je výborné ochutnala jsem ho na základě recenzí zde a bylo to výborné lepší jsem nepila a také určitě doporučuji všem toto kafe ochutnat :-)

Zápory:

nic

20. 2. 2018

Klady:

káva L´OR Espresso Fortissimo je luxusní směs arabiky a robusty s intenzivním aroma a chutí. Pokud si chci na kávě opravdu pochutnat, kupuji kávu zrnkovou a těsně před přípravou si kávu namelu - třeba i 2x denně, je to opravdu to pravé pochutnáníčko a gurmánský zážitek

20. 2. 2018

Klady:

Káva L´OR Espresso Fortissimo – silná káva intenzivní chuti a takové kávy mi moc chutnají. Tato obsahuje zrna arabiky i robusty, které jsou velmi kvalitní a kterým dávám přednost před ostatními. Je to velmi lahodná káva, z které se připraví skvělé ESPRESO a naprosto souhlasím s tím, že nabízí každému milovníkovi kávy výjimečný chuťový a aromatický zážitek.

Zápory:

Žádné.

20. 2. 2018

Klady:

Káva L´OR Espresso Fortissimo mě moc potěšila. Nejenže krásně vypadá už vzhled obalu, ale i krásně voní a zalitá vodou ještě lépe. Jsem milovnice kávy, denně vypiji tři šálky denně a tak chci tu nejkvalitnější. A tato to splňuje

Zápory:

nic

20. 2. 2018

Klady:

L´OR Espresso Fortissimo je silná káva intenzivní chuti., jsme s manželem milovníci kávy, koupili jsme si pákový kávovar, který namele podle zvoleného druhu kávy přesně odpovídající množství. Vyzkoušeli jsme různé druhy, káva L´OR Espresso Fortissimo byla jedna z nejlepších.

20. 2. 2018

Klady:

Miluji kávu a tato je opravdu kvalitní.priprava kávy je pro mě denní rituál, který si dokážu náležitě vychutnat. Káva je silná, má výrazné aroma a bohatou pěnu.za mě velká spokojenost,za sebe mohu jen doporučit

19. 2. 2018

Klady:

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si nezapomenutelný šálek kávy L´OR Espresso Fortissimo.Espresso je klasika v rámci kavy,kterou ráda piji.Mám ráda chut i vůni tohoto kafe,určitě doporučuji všem toto kafe ochutnat..

19. 2. 2018

Klady:

Káva? Není káva jako káva a tahle je TOPka. Miluju ji :-) Příprava kávy je pro mě skoro až rituálem, který si vychutnávám, když už děti spí a nebo jsou ještě ve škole. Takže káva musí stát za to, abych si ji vychutnala a to tahle opravdu stojí.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

Nejčtenější články

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

Kterých 30 testerek vyzkouší kávu L’OR Espresso Fortissimo

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips Sty...

Více peněz nejen pro maminky

Více peněz nejen pro maminky

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Oliva

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje ...

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a napijte se

První pomoc proti stresu. Obejměte kolegu a nap...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uznávaná vizážistka Alena Klenot dokazuje, že věk je ...

Jste příliš mladá, abyste zestárla? Světově uzn...

Tip na oběd

Ostrá čočková polévka

12 hlasů
55min 416kJ 75 Kč

Čočková polévka s chilli papričkou.

Salát z marinované cukety

17 hlasů
30min 451kJ 85 Kč

Cuketový salát s paprikou a cizrnou.

Poradny

Na jaké dávky mám nárok po narození dítěte?

Dobrý den, pokud splňujete podmínky pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřsk... Více

Musím dokládat příjem otce při žádosti o příspěvek?

Dobrý den, na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu za předpokladu, že zde... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoli trápení svých blízkých, a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více