TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si nezapomenutelný šálek kávy L´OR Espresso Fortissimo

08.02.2018 | Testování

Patříte mezi milovníky skutečně kvalitní kávy s nezapomenutelnou chutí? Pak s námi vyzkoušejte novinku na trhu s tímto lahodným nápojem – L´OR Espresso Fortissimo. Třicet z vás si bude moci tuto úžasnou kávu vychutnat v rámci testování!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 87 testerek

Doporučeno: 152x


Luxusní směs arabiky a robusty s intenzivním aroma a chutí L´OR Espresso Fortissimo promění každý šálek kávy na jedinečný rituál.

Zážitek s každým šálkem

Síla tmavě upražených kávových zrn arabiky a robusty snoubící se s dráždivostí koření. To je L´OR Espresso Fortissimo – silná káva intenzivní chuti. Luxusní, velmi tmavě pražená zrnková káva. Okouzlí vás svým vyváženým a vzrušujícím aroma.

Využijete ji pro přípravu lahodného espressa, L’OR Fortissimo je však také vhodné i pro vytvoření mléčných variací kávy.

Baleno v ochranné atmosféře. Speciální způsob balení s ventilkem uchová špičkovou kvalitu, chuť i vůni kávy po celou dobu trvanlivosti.

Intenzivní chuť i aroma kávy Fortissimo nabízí každému milovníkovi kávy výjimečný chuťový a aromatický zážitek.

Zkusit můžete i další druhy zrnkové kávy – vyváženou a jemnou L’OR Crema Absolu či intenzivní a ohnivou L’OR Forza.

Cena: 274,90 Kč

Více informací na www.kavalor.cz

Jaké testerky hledáme

Patříte mezi skutečné milovníky kvalitní kávy? Vychutnáváte si kávu pravidelně a její příprava je pro vás téměř slavnostním rituálem? Máte doma přístroj na přípravu espressa ze zrnkové kávy, případně si kávu melete sami a pak si z ní připravujete oblíbený nápoj? Pak jste tím pravým testujícím pro naše testování. Hledáme 30 testerek, jež budou moci na vlastní chuťové buňky ochutnat L´OR Espresso Fortissimo!

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak často kávu pijí, jak si ji připravují a kde si ji nejlépe vychutnají.
HLASTE SE DO 18. ÚNORA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování 500gramové balení zrnkové kávy L'OR Espresso Fortissimo.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli jste poslední týdny neměli v práci tak úplně nadosah úspěch, po němž už dlouho toužíte, rozhodně se nevzdávejte! Snažte se ignorovat požadavky a nároky ostatních a soustřeďte se na své naděje a sny. Mělo by vám to usnadnit cestu. Nebojte se požádat o pomoc ty, o nichž víte, že vám ji poskytnou bez vedlejších úmyslů. Mají ve vás větší víru... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

39 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 14.1.
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 14.1.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat