TESTOVÁNÍ: Výjimečná péče o nejcitlivější ženské partie. Testujeme intimní čisticí gel Onclé

05.02.2024 | Testování

Svěžest, čistota a rovnováha intimního mikrobiomu? Přesně o to tady běží! Právě začíná testování speciálního čisticího gelu od Onclé, který ctí přírodu i přirozené pH.Hygiena je neodmyslitelnou součástí naší každodenní rutiny. Zatímco té tělesné věnujeme náležitou pozornost, tu intimní mnohdy trochu zanedbáváme. A to je ta chyba!

Harmonie musí být!

O existenci střevního mikrobiomu jistě víte. Jenže není jediný, kterým tělo disponuje. I v ženském intimním zákoutí jeden takový mikrobiom vládne, a pokud se naruší jeho rovnováha, může to přinést problémy v podobě přemnožení škodlivých bakterií, které podporují rozvoj vaginálních infekcí, mykóz i zánětů močových cest. Potíž je v tom, že se intimní mikroflóra může vychýlit z rovnováhy vlivem menstruace, menopauzy, užívání hormonální antikoncepce, nošení neprodyšného spodního prádla i používání nevhodných mycích prostředků, což je velmi častá příčina. Nechcete s námi otestovat přípravek, který ctí optimální pH vaší svatyně a vyniká svou šetrností?

Když intimní hygiena, tak Onclé

Bezoplachový intimní čisticí gel pro citlivou pokožku, za nímž stojí věhlasná značka Onclé, obsahuje kyselinu mléčnou, která udržuje intimní pH v rovnováze a harmonii, přičemž chrání před nežádoucími bakteriemi. Naleznete v něm také kokosovou vodu, a to spolu s jojobovým a bavlníkovým olejem. Stejně jako unikátní Biolin P, který zabraňuje opakovanému výskytu nepříznivých kožních stavů a zesiluje obranyschopnost kůže. Po aplikaci tohoto oleje pokožka zůstává nejen čistá, ale i příjemně svěží, za čímž stojí esenciální citrusové oleje. Jeho složení je stoprocentně přírodní a zaručuje šetrnou, ale zároveň důkladnou péči. Čisticí intimní olej naneste na tělo a pomocí ubrousku pečlivě zbavte pokožku všech nečistot. Je naprosto ideální pro každodenní péči o intimní místa i osvěžení na cestách. Před použitím ho nezapomeňte protřepat.

Testeři, připravit!

Aktuálně hledáme 30 testerů, ideálně žen, ve věku 18 až 60 let žijících v České republice či na Slovensku, které by své intimní hygieně rády daly nový rozměr a podpořily zdraví i obranyschopnost své pokožky. Cena této tekuté probiotické ochrany je 229 Kč. Pro další informace navštivte internetové stránky www.oncle.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které splní podmínku věku, žijí v České republice či na Slovensku a následně odpoví na otázku, jak velkou péči věnují intimní hygieně?
HLASTE SE DO 18.ÚNORA 2024.
Vybraní testeři získají intimní čisticí olej od Onclé.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDERozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, v osmém týdnu roku 2024 oceníte sílu a hodnotu týmového ducha. Ať už ve vašem profesním životě nebo ve vašem osobním životě, úspěch přijde díky spolupráci s ostatními. V práci hledejte spolupráci s kolegy a nezapomeňte oceňovat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

968 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
15 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
70 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat