TESTOVÁNÍ: Výjimečný postelový zážitek s Romant Suction 2v1

12.10.2020 | Testování

Na jedné straně vibrátor, na druhé stimulátor klitorisu. Že to není možné? Ale ano! Romant Suction 2v1 zkrátka musíte mít ve svém erotickém arzenálu! Jaké jsou jeho výhody a proč ho budete milovat? Hledáme 10 testerek, které tento výrobek uvítají ve své ložnici.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 25 testerek


Lidé touží po výjimečných zážitcích již odpradávna, a ti, kteří si lásku k sexu nebojí přiznat, vnímají erotické hračky jako zpestření i zdroj nepopsatelných okamžiků. Zrovna si říkáte, že v této době plné stresu i obav si trochu rozmazlování zasloužíte? Je tu dáreček, který už nikdy nebudete chtít dát z ruky ani klína!

Dva v jednom? To zní jako plán

Nabídka hraček pro dospělé je dnes více než pestrá, což samozřejmě vůbec není na škodu. Jenže přináší to také pořádné dilema. Máte si snad pořídit vibrátor? Nebo ještě něco k němu – třeba stimulátor speciálně na klitoris? Co když můžete mít obojí – navíc za jednu cenu. Užijte si dvojnásobnou dávku potěšení v podobě Romant Suction 2v1 i naprosto nezapomenutelné orgasmy, a to jak v páru, tak při sólové erotice.

Pojďme dělat vlny. Ty tlakové!

Výrobek Romant Suction 2v1, který naleznete na stránkách jednoho z předních českých prodejců erotických pomůcek Sexshop.cz, je oboustranný a proto šikovně univerzální. To na něm ale není to jediné, co na první pohled i vyzkoušení zaujme. Tento unikátní výrobek disponuje „zobáčkem“, který plní funkci podtlakového stimulátoru klitorisu. Zajímavostí je pak to, že to zvládne bezdotykově, neboť po jeho spuštění klitoris jednoduše nasaje a začne pracovat na jeho i vašem uspokojení.

Samozřejmostí je pak to, že si můžete vybrat z deseti různých módů podtlakových vln a zvolit ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. A protože vnitřní průměr zobáčku je 1,2 cm, lze klidně využít i na bradavky. Dokáže se tedy postarat o všechna vaše nejvzrušivější místa a dopřát vám stimulační slast, která si přímo říká o časté opakování.

Jen růžová, to může být

I druhý konec Romant Suction 2v1, což je vlastně rukojeť, si zaslouží vaši plnou pozornost. Slouží totiž jako vibrátor, jehož použitelná délka je 11 cm a maximální průměr 3,2 cm. I tato část se ovládá samostatným tlačítkem, které je stejně jako v předchozím případě vybaveno podsvícením. Tenhle společník se vám proto nikdy neztratí ani za špatných světelných podmínek. A jak dlouho si s ním silné zážitky můžete dopřávat?

Hodiny a hodiny v erotické dimenzi

Na jedno nabití, které trvá přibližně hodinu a půl, vydrží Romant Suction 2v1 fungovat až dvě hodiny. Jeho pohotovostní režim trochu záleží na zvolené intenzitě vibrací nebo podtlakových vln (nelze spustit obojí naráz). Nicméně za 120 minut se toho dá stihnout celkem dost. Nabíječka je pochopitelně součástí balení. Samo nabíjení je indikováno rozsvěcováním a zhasínáním zmíněného podsvícení, tudíž bezpečně poznáte, kdy je Romant Suction 2v1 připraven k použití.

Hebký silikonový materiál, který odpuzuje nečistoty i bakterie, přičemž minimalizuje riziko alergických reakcí. To je další výhoda Romant Suction 2v1. Stejně jako snadná údržba, protože nemá ostřejší hrany ani záhyby, které by jeho čistění zbytečně zkomplikovaly. Všechno tohle jsou důvody, proč ho, ale i jiné produkty, vyzkoušet. Napadá vás snad nějaký, proč ne?

Cena: 1 399 Kč

Více informací najdete na www.sexshop.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jsou spokojené se svým sexuálním životem.
HLASTE SE DO 25. ŘÍJNA 2020.
Vybrané testerky získají stimulátor klitorisu Romant Suction 2v1.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

164 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
34 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat