TESTOVÁNÍ: Výjimečný postelový zážitek s Romant Suction 2v1

12.10.2020 | Testování

Na jedné straně vibrátor, na druhé stimulátor klitorisu. Že to není možné? Ale ano! Romant Suction 2v1 zkrátka musíte mít ve svém erotickém arzenálu! Jaké jsou jeho výhody a proč ho budete milovat? Hledáme 10 testerek, které tento výrobek uvítají ve své ložnici.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 40 testerek


Lidé touží po výjimečných zážitcích již odpradávna, a ti, kteří si lásku k sexu nebojí přiznat, vnímají erotické hračky jako zpestření i zdroj nepopsatelných okamžiků. Zrovna si říkáte, že v této době plné stresu i obav si trochu rozmazlování zasloužíte? Je tu dáreček, který už nikdy nebudete chtít dát z ruky ani klína!

Dva v jednom? To zní jako plán

Nabídka hraček pro dospělé je dnes více než pestrá, což samozřejmě vůbec není na škodu. Jenže přináší to také pořádné dilema. Máte si snad pořídit vibrátor? Nebo ještě něco k němu – třeba stimulátor speciálně na klitoris? Co když můžete mít obojí – navíc za jednu cenu. Užijte si dvojnásobnou dávku potěšení v podobě Romant Suction 2v1 i naprosto nezapomenutelné orgasmy, a to jak v páru, tak při sólové erotice.

Pojďme dělat vlny. Ty tlakové!

Výrobek Romant Suction 2v1, který naleznete na stránkách jednoho z předních českých prodejců erotických pomůcek Sexshop.cz, je oboustranný a proto šikovně univerzální. To na něm ale není to jediné, co na první pohled i vyzkoušení zaujme. Tento unikátní výrobek disponuje „zobáčkem“, který plní funkci podtlakového stimulátoru klitorisu. Zajímavostí je pak to, že to zvládne bezdotykově, neboť po jeho spuštění klitoris jednoduše nasaje a začne pracovat na jeho i vašem uspokojení.

Samozřejmostí je pak to, že si můžete vybrat z deseti různých módů podtlakových vln a zvolit ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. A protože vnitřní průměr zobáčku je 1,2 cm, lze klidně využít i na bradavky. Dokáže se tedy postarat o všechna vaše nejvzrušivější místa a dopřát vám stimulační slast, která si přímo říká o časté opakování.

Jen růžová, to může být

I druhý konec Romant Suction 2v1, což je vlastně rukojeť, si zaslouží vaši plnou pozornost. Slouží totiž jako vibrátor, jehož použitelná délka je 11 cm a maximální průměr 3,2 cm. I tato část se ovládá samostatným tlačítkem, které je stejně jako v předchozím případě vybaveno podsvícením. Tenhle společník se vám proto nikdy neztratí ani za špatných světelných podmínek. A jak dlouho si s ním silné zážitky můžete dopřávat?

Hodiny a hodiny v erotické dimenzi

Na jedno nabití, které trvá přibližně hodinu a půl, vydrží Romant Suction 2v1 fungovat až dvě hodiny. Jeho pohotovostní režim trochu záleží na zvolené intenzitě vibrací nebo podtlakových vln (nelze spustit obojí naráz). Nicméně za 120 minut se toho dá stihnout celkem dost. Nabíječka je pochopitelně součástí balení. Samo nabíjení je indikováno rozsvěcováním a zhasínáním zmíněného podsvícení, tudíž bezpečně poznáte, kdy je Romant Suction 2v1 připraven k použití.

Hebký silikonový materiál, který odpuzuje nečistoty i bakterie, přičemž minimalizuje riziko alergických reakcí. To je další výhoda Romant Suction 2v1. Stejně jako snadná údržba, protože nemá ostřejší hrany ani záhyby, které by jeho čistění zbytečně zkomplikovaly. Všechno tohle jsou důvody, proč ho, ale i jiné produkty, vyzkoušet. Napadá vás snad nějaký, proč ne?

Cena: 1 399 Kč

Více informací najdete na www.sexshop.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jsou spokojené se svým sexuálním životem.
HLASTE SE DO 25. ŘÍJNA 2020.
Vybrané testerky získají stimulátor klitorisu Romant Suction 2v1.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 08.11.2020

Romant Suction 2v1 naprosto předčil veškerá má očekávání. Po otevření balíčku jsem se okamžitě zamilovala do jeho nádherné růžové barvy, díky které lákal ihned k vyzkoušení. Chválím jeho magnetickou USB nabíječku. První nabíjení trvalo necelé dvě hodinky. Ovládání stimulátoru i vibrátoru je velice jednoduché. Pouhým tlačítkem se snadno navolí požadované stupně podtlakových vln nebo naopak vibrací. Pulzace jsou pro mě celkově příjemnější a vyvolávají orgasmus daleko lépe a rychleji než vibrace. Jeho použití je ale velice univerzální. S partnerem jsme zkusili využít třeba i na bradavky. Z přístroje jsem jedním slovem nadšená a nemám mu co vytknout. ❤️

vybraná testerka | 08.11.2020

Přístroj má velmi pěknou růžovou barvu a příjemný materiál. Nabíjí se přes USB kabel pomocí magnetu. Stimulátor i vibrátor mají 10 stupňů vibrace. Při stimulátoru dosáhnete velmi rychle orgasmu. Vhodný pro jedince i do páru.

Hlučnost vibrace

vybraná testerka | 08.11.2020

Přístroj je velmi pěkného provedení - materiál příjemný, krásná růžová barva, pěkně tvarovaný. Moc oceňuji voděodolnost a širokou škálu možností jeho použití. Jelikož se velmi snadno ovládá, během chvilky se dá navolit požadovaná intenzita vibrací a ty se poté dají jednoduše měnit. Věřím, že potěší každou ženu a nebo každý pár a okoření intimní chvilky na maximum!

Hlučnost (rozhodně to nebude žádná tajná hračka jakmile ostatní členové domácnosti usnou.. :D). Uvítala bych nějaký pytlíček na skladování Nabíjení je trošku nešikovné, jelikož je kontakt na magnet (je třeba být opatrný s pohybem přístroje atd)

vybraná testerka | 07.11.2020

Romant Suction 2v1, stimulátor a vibrátor v úžasné růžové barvě má příjemný silikonový materiál, prostě tohodle mazlíka si zamilujete hned, jak my ženy samé , tak i v přítomností muže. S touto hračkou pro dospělé se i sex po x letech manželství stane opravdovým potěšením, už žádné povinnosti... Podtlakový stimulátor klitorisu k němu nemám slov, je to pomocí 10 podtlakových rychlý nástup orgasmů a to i několikrát za sebou, wau. A vibrátor, ten potěší taky 10 různými vibracemi, každá si najde tu svou. A jako bonus tento mazlík je voděodolný, takže hrátky ve vaně nejsou zakázany!!! Vyzdvihnout musím i magnetické nabíjení,takže žádná zásoba batérií, to je luxus.

Hlučnost ale tu už pak člověk ani nevnímá, okolí si nestěžovalo

vybraná testerka | 06.11.2020

Romant Suction 2v1 vřele všem doporučuji. Splnil mé očekávání na výbornou. Výkon + design je pro mě dokonalý. Je to úžasné zpestření pro romantické noci. Děkuji, že jsem měla možnost otestovat Romant Suction 2v1.

vybraná testerka | 05.11.2020

Na toto testování jsem se opravdu těšila a měla jsem velkou radost, když mi dorazil balíček. Bylo to pro mě velmi příjemné překvapení a tímto moc děkuji 🤩 Vibrátor je opravdu krásný na pohled i na dotek. Má velmi příjemný materiál, takový až sametový 🤭 Velikost je také ideální. Barva má oblíbená 💖 Líbí se mi i moderní způsob nabíjení. Nabíječka je magnetická a jen se přiloží. Vibrátor nabízí spoustu druhů vibrací, což je také super. Vibrátor jsme zatím vyzkoušeli společně s přítelem a bylo to moc příjemné 🤩 Už se těším, až ho ale vyzkouším i jen sama 🤭

Vibrace jsou trochu hlučnější a některé znějí docela vtipně 🤭

vybraná testerka | 05.11.2020

Krásný tvar,moc příjemný povrch,jakoby sametový materiál. Hygienicky se perfektně udržuje. Je vodotěsný,tak se dá použít i ve sprše.Vybrace se dají nastavit dle přání. Na jedné straně sací hubička,velice jemná a příjemná. Na druhé straně příjemná velikost vybrátoru. Sací hubička dokáže vykouzlit orgasmus během pár vteřin. Až mě to překvapilo. Myslím, že to ocení ženy, které nemohou dosáhnout orgasmu,tak s tímto produktem zaručeně určitě ano. Za mně super

Nabíječka je magnetická a hůře drží na vybrátoru. Musí ležet naprosto v klidu.

vybraná testerka | 04.11.2020

Děkuji za možnost vyzkoušení.Víc natěšený na testování byl spis můj manžel, já vyčkávala na správnou příležitost.Ale už třetí den to nevydržel a navrhl vyzkoušení.A já nemám slov.Nikdy jsem zkušenost s nějakým pomocníkem neměla, takže můj přístup byl ze začátku dost skeptický a hlasité vibrace mě rozesmivali. Nakonec jsem se uvolnila a musím říct, ze jsem tohle asi nikdy nezažila. Orgasmy byly tak rychle a intenzivní, ze jsem měla pocit, ze z toho snad ztratim vědomi 😁 Manžel byl samozřejmě také nadšený. Takže určitě mohu na 100% doporučit - i ženám, které také neměly žádnou zkušenost jako já. Byla to bomba.

Trochu mi vadila hlučnost vibrací, ale na druhou stranu je to asi o zvyku.

vybraná testerka | 04.11.2020

Naprosto super erotická pomůcka. Opravdu zvládne vše co slibuje. Nabíječka je skvělá. Výrobek je ze silikonu, což je jak hygienické, tak i příjemné. Takovou pomůcku ocení každá žena, jak sama, tak i v páru. Jsem nadšená a doporučuji.

byl by dobrý nějaký obal na pomůcku.

vybraná testerka | 02.11.2020

Předčil má očekávání. Barva už je jen třešničkou na dortu. USB nabíjení se hodně posunulo, po 3 dnech testování super. Sání je vhodné použít i na bradavky, dostává to hned jiný rozměr. Škoda jen že při volbě vibrace/podtlaku se musí dojet až do konce a mačkat a mačkat....

Zatím nic.

11.10.2023

S touto hračkou se v posteli nudit nebudete. Oblíbená hračka

24.01.2023

Naprosto jedinečný zážitek, doporučuji všem. :-)))

19.01.2023

Romant Suction 2v1 je bezvadný. Určitě ho ženám doporučuji

24.12.2022

Je to skvělý přístroj, moc ho doporucuji, umi zázraky :)

20.11.2022

Kupovala jsem kolegyním minulý rok a dárek se líbil

16.11.2022

Výborné , hezké, příjemné, jen doporučuji ženám které si chtějí užívat

15.11.2022

Takový postelový zážitek jsem opravdu nečekala vřele doporučuji

12.11.2022

No bez tohodle pomocnika uz nedam ani ranu. Mam ho vzdy po ruce 😂🙈

08.11.2022

Tahle hračka je super, můžu doporučit všem ženám..

04.11.2022

materiál příjemný, krásná růžová barva, pěkně tvarovaný

27.10.2022

Skvělý společník na chvíle bez partnera, ale i s partnerem.

21.10.2022

Funguje jak má. Koupili jsme kamarádce a jako dárek ze srandy. Je s ním spokojená prý 😊

11.10.2022

Předčil veškerá má očekávání zaujala mě jak jeho nádherná růžová barva tak snadná manipulace a oceňuji lehké nabití přes USB

06.04.2022

příjemný materiál, hezký vzhled

slabý výkon, vlastně jen takové lechtání.

04.02.2022

Zážitek. Kdo to pozná, už nezapomene. Nejlepší pomocník ženy.

Vysoká cena.

25.10.2021

Mam doma tuto hračku, a pokud se před sebou partneři nestydí, tak je super do hrátky.

Žádné nejsou

13.10.2021

jak se říká...člověk by mel vyzkoušet všechno..parádní hračka

23.03.2021

skvělý zážitek v posteli a velmi příjemný..velka spokojenost

22.01.2021

Miluji womanizery. Vlastním nejeden.... Z tohoto multifunkčního kamaráda mam radost.

04.12.2020

Zpříjemní intimní chvilky, když zrovna partner nemůže.

16.11.2020

Kazda zena by mela vlastnit alespon jednu hracku. Za me urcite mohu doporucit tuto. Diky stimulacim muze zena dosahnout orgasmu drive nez je zvykla. Take si myslim ze oceni slecny/zeny ktere maji problem orgasmu dosahnout celkove. Tento ruzovy dabel vam zarucene splni to, po cem touzite. Ze je zaroven vibratorem je skvela pridana hodnota.👏🏼👏🏼

16.11.2020

Prijemna pomucka pro kazdou zenu ci par, ktery si chce hratky zpestrit. Diky stimulacim zazijete jinou kapitolu nez s klasickymi vibracemi. Navic barevne provedeni potesi ne jednu zenu😊

09.11.2020

Sexualni pomucky a ruzne hracky mam opravdu rada. Hlavne po nekolika letech vztahu je to prijemne opepreni. Stimulator je hotovy zazrak, ktery dopomuze k orgasmu behem chvilky. Me se velmi libi i drazdeni bradavek. Romant Suctuion je ale take vibratorem, coz je perfektni doplnek pro celkove uspokojeni. Myslim si ze kazda zena by mela mit aspon jednu hracku a ty, ktere zatim nemaji, tohle je opravdu horky kandidat. Az poridite, nebudete chapat, proc jste neporidily drive.

08.11.2020

Pomůcky mám ráda a toto je doslova ženský splněný sen. Díky oboustrannému využití vždy uspokojíte své touhy. Dobré i pro okořenění vztahu.

08.11.2020

Krásná věc pro samotné večery nebo zpestření s partnerem. Pokud má někdo problém s orgasmem, zaručeně zafunguje. Musí uznat, že opravdu funguje naprosto dokonale a tento vibrato-stimulátor se stal mou nejoblíbenější sexuální hračkou. Super pro předehru i zakončení.

02.11.2020

Dostala jsem darkem tento skvely vibrator a jsem nadsena. Clovek si kolikrat sam nedopreje tolik poteseni, coz je skoda. Myslim ze kazda zena by mela vlastnit nejakou takovou pomucku. U tohoto produktu je vyhodou funkcnost 2v1, ktera opravdu 2v1 je☺️ prijemne vibrace z jedne casti jsou klasikou, ktera nikdy neomrzi a muzete si doprat krasne chvilky hyckani... v pripade otoceni pomucky s vyuziti tlakovych vln, jde o prijemne drazdeni klitorisu, se kterym dosahnete orgasmu jeste drive. Kazdy jak ma rad.. Silikon pusobi kvalitne a barva je typicky zenska...

Snad jen proc jsem si sama driv nic takoveho neporidila😊

01.11.2020

zatím neznam, ale chtela bych poznat

to take zatim neznam

29.10.2020

Toto je naprosta slast! Co vic chtit (krom chlapa😁) nez vibrator se stimulatorem 2v1. Stimulovani pomuze k rychlemu vyvrcholeni a vibrator naopak k delsimu hyckani. Doporucuji vyuzivani stimulator i na bradavky, take se mi osvedcilo a dodava to vetsi rozmer a pestrost v oblastni tohoto druhu uspokojovani. Barva skvele holcici a pomocnik opravdu splni co slibuje. Libi se mi dobijeni pomoci usb, to se od dob co jsem si hracku porizovala naposled, mirne posunulo😁

29.10.2020

Mám ho dva dny a už vím, že je neprosto perfektní. :) Očekávala jsem o něj méně, takže jsem opravdu dost mile překvapená. Určitě doporučuji ženám, které jsou dloooouhou dobu bez partnera. Ale i jen tak. Navíc ta barva je opravdu skvost, materiál je opravdu příjemný na dotek a skvěle se čistí. DOPORUČUJI :))

nic

27.10.2020

Tato pomůcka splňuje to co má a je skutečně skvělá..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:01
90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
142 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat