TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

23.04.2018 | Testování

Dopřejte si krásné vlasy každý den i v ranním shonu! Rowenta Power Straight je první žehlící kartáč určený i pro vlnité a kudrnaté vlasy. Díky speciálním štětinám s trojím účinkem snadno vyžehlí i ty nejkudrnatější vlasy. Zachytit, napnout a vyžehlit – krásně rovné vlasy od kořínků až ke konečkům za pár minut! Přesvědčit se o tom v rámci testování bude moci 20 našich testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 53 testerek

Doporučeno: 84x


Také vás příroda obdařila vlnitými či kudrnatými vlasy? Zkroťte je snadno a rychle s žehlicím kartáčem Rowenta Power Straight CF5820 !

Šetrné a spolehlivé narovnávání

Tento nepřekonatelný kartáč disponuje jedinečnou technologií, jež o vlasy pečuje ve třech krocích:

  1. ZACHYCENÍ: 40 štětin pro zachycení vlasů u kořínků
  2. NAPNUTÍ: Síť 2 typů štětin pro napnutí kudrnatých vlasů
  3. NAROVNÁNÍ: 100 vyhřívaných štětin s keramickým povrchem pro narovnání vlasů od kořínků ke konečkům díky technologii tepelné regulace zajišťující stálé, bezpečné a rovnoměrné teplo

Síť 2 typů štětin narovnává kudrnaté vlasy a zajišťuje efektivnější výsledky. 40 štětin vlasy uchopí u kořínků a přidrží je, 100 vyhřívaných štětin s keramickým povrchem vlasy narovná.

Výkonný generátor iontů působí proti krepatosti, uhlazuje vlasy, dodává lesk a hydrataci a zbavuje statické elektřiny.

Vestavěné teplotní čidlo zajišťuje stálou optimální teplotu: 160, 180 nebo 200 °C od jemných po silné vlasy. Stálé a rovnoměrné teplo je pro vlasy bezpečné a zaručuje dokonalé narovnání.

Výsledek žehlení je stejně kvalitní jako se žehličkou, ale dosáhnete jej za kratší dobu. Navíc vlasy neztrácejí tolik na objemu a žehlení je účinné už při nízkých teplotách, které nepoškozují vlasy!

Cena: 1 799 Kč

Více informací na www.rowenta.cz

Na hodnocení testovaného kartáče se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Jaké testerky hledáme

Toužíte po krásných, rovných a vždy elegantně upravených vlasech? Pak se zapojte do našeho testování žehlicího kartáče Rowenta Power Straight.

Vybrané testerky budou moci kartáč Rowenta Power Straight testovat po dobu 2 týdnů a poté jej vrátit, nebo odkoupit s 50% slevou!

Na hodnocení testovaného kartáče se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

 Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
08:50

Protažení na nohy

Protažení na nohy
13:40

Štíhlá a pevná stehna

Štíhlá a pevná stehna
14:33

HIIT training

HIIT training

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dávejte v práci pozor na kolegy, kteří se vás budou snažit přesvědčit, že jim jde jen a jen o vaše dobro a jednají ve vašem zájmu. Tento týden totiž zjistíte, že tomu tak vždy nebylo... A budete se muset vyrovnat s následky, které vám pracovní prost... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

95 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat