Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

23.04.2018 | Testování

Dopřejte si krásné vlasy každý den i v ranním shonu! Rowenta Power Straight je první žehlící kartáč určený i pro vlnité a kudrnaté vlasy. Díky speciálním štětinám s trojím účinkem snadno vyžehlí i ty nejkudrnatější vlasy. Zachytit, napnout a vyžehlit – krásně rovné vlasy od kořínků až ke konečkům za pár minut! Přesvědčit se o tom v rámci testování bude moci 20 našich testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?

Také vás příroda obdařila vlnitými či kudrnatými vlasy? Zkroťte je snadno a rychle s žehlicím kartáčem Rowenta Power Straight CF5820 !

Šetrné a spolehlivé narovnávání

Tento nepřekonatelný kartáč disponuje jedinečnou technologií, jež o vlasy pečuje ve třech krocích:

  1. ZACHYCENÍ: 40 štětin pro zachycení vlasů u kořínků
  2. NAPNUTÍ: Síť 2 typů štětin pro napnutí kudrnatých vlasů
  3. NAROVNÁNÍ: 100 vyhřívaných štětin s keramickým povrchem pro narovnání vlasů od kořínků ke konečkům díky technologii tepelné regulace zajišťující stálé, bezpečné a rovnoměrné teplo

Síť 2 typů štětin narovnává kudrnaté vlasy a zajišťuje efektivnější výsledky. 40 štětin vlasy uchopí u kořínků a přidrží je, 100 vyhřívaných štětin s keramickým povrchem vlasy narovná.

Výkonný generátor iontů působí proti krepatosti, uhlazuje vlasy, dodává lesk a hydrataci a zbavuje statické elektřiny.

Vestavěné teplotní čidlo zajišťuje stálou optimální teplotu: 160, 180 nebo 200 °C od jemných po silné vlasy. Stálé a rovnoměrné teplo je pro vlasy bezpečné a zaručuje dokonalé narovnání.

Výsledek žehlení je stejně kvalitní jako se žehličkou, ale dosáhnete jej za kratší dobu. Navíc vlasy neztrácejí tolik na objemu a žehlení je účinné už při nízkých teplotách, které nepoškozují vlasy!

Cena: 1 799 Kč

Více informací na www.rowenta.cz

Jaké testerky hledáme

Toužíte po krásných, rovných a vždy elegantně upravených vlasech? Pak se zapojte do našeho testování žehlicího kartáče Rowenta Power Straight.

Vybrané testerky budou moci kartáč Rowenta Power Straight testovat po dobu 2 týdnů a poté jej vrátit, nebo odkoupit s 50% slevou!

Na hodnocení testovaného kartáče se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, co jim naposledy pořádně zamotalo hlavu a kolik času ráno tráví "bojem" se svými kudrnami.
HLASTE SE DO 7. KVĚTNA 2018.
Vybrané testerky získají k dvoutýdennímu otestování žehlicí kartáč Rowenta Power Straight.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 97%
Hodnocení: 15 testerek
Doporučeno: 9x

Doporučení: 9

16.05.2018

Klady:

Kamarádka používá kartáč od Rowenty. Kartáč si nemůže vynachválit. Vlasy má narovnané za pár minut, aniž by byly pozorovala vysušení a jiné poškození. Vlasy necuchá, je k nim opravdu šetrný. Účes dlouho vydrží.

12.05.2018

Klady:

Moc dobrý pomocník pro každodenní boj s neposlušnými vlasy. Jsem ráda, že jsem si ho mohla vyzkoušet u kamarádky, když se na mě na Bety.cz neusmálo štěstí. Vážně uvažuji, že si o něj napíšu Jéžiškovi :-)

11.05.2018

Klady:

Tento kartáč používají moje vnučky, které mají dlouhé a kudrnaté vlasy a díky tomuto kartáči se dobře rozčesávají a narovnávají. Vnučky jsou velice spokojeny a určitě ho doporučují. Více jim vyhovuje než žehlička na vlasy.

10.05.2018

Klady:

Česat a zároveň rovnat je super věc. Ušetří to mnoho času a vlasy jsou dokonale. Výhodou je i to že nejsou spálené ruce jako u klasické žehličky . Jsem ráda za tento pokrok a když se mi pokazí, určitě koupím další 😊

10.05.2018

Klady:

Kartáč na úpravu hladkého účesu vlastním již delší dobu. Spolehlivě pomáhá upravit hladký účes mě i dceři. Dlouhotrvající efekt rovných vlasů je pořízen za krátkou dobu a hlavně šetrně, díky nižší použité teplotě. Snadné ovládání i údržba nástroje.

10.05.2018

Klady:

Tento kartáč si snad zamiluje každá žena.Narovná vlasy za pár minut,aniž by byly vysušené,zabranuje poškozování,a cuchání vlasů.Je k nim opravdu šetrný.Líbí se mi že vlasy vydrží dlouho narovnané,jsem spokojená

10.05.2018

Klady:

Trpím elektrizujícími vlasy a tento kartáč se ukázal skvělým řešením. Vlasy dobře češe a uhlazuje. Řekla bych šetrně. Pokud chcete vypadat každý den upraveně, je toto dobrá volba, kterou je jistě fajn mít doma.

10.05.2018

Klady:

Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight je opravdu skvělý hřeben, kartáč. Dostala jsem ho na vánoce a jsem za to hodně ráda. Moc se mi líbí i jeho design a navíc jeho schopnosti jsou ještě lepší. Doporučuji ho všem, protože by neměl chybět žádné ženě

10.05.2018

Klady:

Žehlící kartáč od Roernty jsem si moc oblíbila. Vlasy mám po ránu hodně krepaté, a tak jsem ráda, že mám doma pomocníka, který mi se vším pomůže. Navíc je to rychlé a já aspoň stihnu dobrou snídaní. Doma ho má i sestra a taky si kartáč moc chválí

10.05.2018

Klady:

Je skvělý že celkem rychle a šetrně narovná vlásky.😊 Díky tomu že je to kartáč tak si s tím zvládne vyžehlit vlásky každý. Jednodušší manipulace. Doporučila bych hlavně těm kdo nejsou nejvíc zručný, nevyhovuje jim klasická žehlička a chtěli by rychlejší příjemnější variantu- stačí se učesat a je hotovo 😀

09.05.2018

Klady:

Nejvíce ocenuji to,že je šetrný k vlasům a zabranuje poškozování.Skvele narovná neposlušné vlasy.Snadno se používá a vlasy jsou hned narovnané.Výrobek je snadno dostupný,za sebe doporučuji,vysoká kvalita

09.05.2018

Klady:

Šetrně a zároveň rychle a dokonale narovnat neposlušné vlasy, to opravdu vítám. Výrobek je báječný. Cenově dostupný, jednoduchý na ovládání a přitom s velkolepým výsledkem. Dobrá, osvědčená značka. Za využití moderních technologií i materiálů je žehlení hračkou.

09.05.2018

Klady:

TESTOVÁNÍ: Žehlicí kartáč Rowenta Power Straight je skutečně skvělý.Je to lepší a rychlejší než žehlení s klasickou žehličkou,které je moc zdlouhavé a někdy i škodlivé pro vlasy.Toto je lepší řešení.

08.05.2018

Klady:

Kartáč od Rowenta používá má známá která je i kadeřnice a mám od ní vyzkoušene a opravdu i mě.ponicene konečky vypadaly opravdu jako zdravé vlasy.takze mohu jen vřele doporučit i na zničené konce od barvení

07.05.2018

Klady:

Vítám každý výrobek, který mi usnadní a urychlí krocení zvlněných vlasů. Navíc značka Rowenta je na podobné výrobky odborníkem. Narovnávací kartáč je šetrnější a zároveň účinnější, než klasická žehlička. Je snadno ovladatelný, šikovně padne do ruky. Moderní technologie a použitý sofistikovaný materiál vlasy narovná rychle, trvanlivě, bez zbytečného poškození.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka z fazolových lusků

10 hlasů
35min 564kJ 80 Kč

Jednoduchá polévka z fazolových lusků.

Kuřecí stehna na estragonu

10 hlasů
1h a 5min 643kJ 110 Kč

Voňavá, rychle připravená kuřecí stehna s estragonem.

Poradny

modřiny na dolních končetinách

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Určitě jste správně, vůbec se nebojte. Snadná tvorba modřin může ... Více

otoky

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz, který svědčí o tom, že máte o babičku starost. Otoky při vyšším k... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Skutečné city budete raději tajit. A to spíše před sebou než před osobou, ke které je pociťujete. Strach z budoucnosti vám nedovolí být upřímní sami k sobě. Přesto byste se měli postavit pravdě čelem. Srdce vám nelže a věřte, že vše šťastně skončí.

Více