Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

29.04.2019 | Testování

Ačkoli jen málokdo by žehlení označil za svou oblíbenou činnost, neznamená to, že si ho nemůžeme usnadnit. Spoustu práce za vás odvede například kvalitní žehlicí prkno. A právě takové je Total Reflect Plus od Viledy, které v rámci testování vyzkouší 8 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?

Hledáte ideálního pomocníka, který vám usnadní a urychlí žehlení? Pak jste jej právě našli. S žehlicím prknem Total Reflect Plus od Viledy bude totiž tahle domácí práce hračka.

Extra velká plocha i stabilita

Čím je toto žehlicí pkno od Viledy tak výjimečné? Především nabízí extra velkou žehlicí plochu, a to 130 x 44 centimetrů. Díky tomu nebudete muset bojovat s rozměrnými závěsy ani neforemnými košilemi. Kromě toho můžete prknu přizpůsobit i své výšce. Nastavit lze totiž od 74 do 97 centimetrů. Rozměry složeného prkna jsou 45,6 × 172,5 × 7,5 cm.

Total Reflect Plus je vybaveno vlastní elektrickou zásuvkou se 180centimetrovým kabelem, takže žehličku zapojujete přímo do něj a nemusíte řešit, zda je kabel žehličky dostatečně dlouhý, aby pohodlně dosáhl do zásuvky a vy jste nebyli omezení při žehlení v pohybu. Navíc kabel od žehličky hlídá pohyblivý držák.

Povrch prkna tvoří nepropustná metalizovaná vrstva potahu odrážející 100 % tepla a páry zpět na prádlo, což urychluje žehlení. Také odkládaní plocha pojme jakýkoli rozměr žehličky díky rozměru 40  × 20 centimetrů (rozměr otvoru na žehličku: 14 cm). Multifunkční odkládací plocha je vhodná i pro parní generátory.

Žehlicí prkno Total Reflect Plus je maximálně stabilní, a navíc je vybaveno dětskou pojistkou.

Cena: 1890 Kč

Více informací na www.vileda.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 8 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kolikrát týdně žehlí a který kousek žehlí nejméně rády.
HLASTE SE DO 12. KVĚTNA 2019.
Vybrané testerky získají žehlicí prkno Total Reflect Plus.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 92%
Hodnocení: 11 testerek

včera 15:26

Klady:

V rostřelku o toto žehlící prkno jsem bohužel nevyhrála. Zrovna by se hodilo,mám staré a tak už se poohlížím. Toto mě velmi zaujalo,velká plocha,ta je opravdové plus,alespoň pro mě,ale ještě větší samostatná zásuvka no to je prostě paráda,já nikdy žehlím na jednom místě vzdy podle toho kde se děti nachází,tak se to hodí :)

Zápory:

Cena je vyšší než klasické prkno

19.05.2019

Klady:

Za mě jedna z nejlepších investic za poslední dobu. Cena je sice vyšší, ale - prkno má obrovskou zehlici plochu, má vlastní zásuvku, což velmi oceňuji, je stabilní, to je pro mě také důležité a za kvalitu si rada priplatim.

17.05.2019

Klady:

Bohužel s tímto žehlícím prknem jsem moc spokojená nebyla, ale naštěstí nebyl problém s reklamací a vzali mi ho zpět. Před vánoci jsem si požizovala nové žehlící prkno a tohle mě vzhledově zaujalo na největším českém e-shopu :-D Bohužel po rozložení se celkem dost kymácelo a nevím, zda mi přišlo nějak poškozené a nebo je to normální :-) jinak vzhledově je pěkné :-) Koupě žehlícího prkna se mi povedla až na třetí pokus a je též od značky Vileda modné s motýlky. Má klasické nohy a tak mi příjde o dost stabilnější.

Zápory:

Nestabilní

16.05.2019

Klady:

Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy mě oslovilo velkou plochou. Má vlastní elektrickou zásuvku - to mě až tak neláká - žehlím vždy poblíž sítě. Jsem nadšena ještě odkládací plochou. Žehlící prkno je dobře navžené.

16.05.2019

Klady:

Zaujal mě na první pohled kvůli zajímavému vzhledu. Jsou pěkně řešené nohy. Jednoduše se rozkládá. Navíc jedno velké plus určitě je že žehlicí prkno má extra velkou žehlicí plochu, a to 130 x 44 centimetrů. I kabel je dostatečně dlouhý pro snadnou manipulaci.

Zápory:

Vzhledem k ostatním prknům mi přijde že je trochu vyšší cena

15.05.2019

Klady:

Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy je super věc do domácnosti pro celou rodinu. Má pevnou konstrukci, tak se jen tak nezřítí a pěkně a pohodlně se na něm žehlí. Navíc má pěkný vzhled. Já doporučuji

15.05.2019

Klady:

Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy je mnohem dokonalejší než to, co používám od stejné značky, je technicky vybavenější. Velice oceňuji možnost žehlení na větším prostoru a také přidanou elektrickou zásuvkou. Velké pozitivum je také to, že povrch prkna tvoří nepropustná metalizovaná vrstva potahu odrážející 100 % tepla a páry zpět na prádlo, což urychluje žehlení. Určitě si toto koupím, jakmile mi doslouží to moje.

15.05.2019

Klady:

Žehlící prkno Total Reflex Plus má velikou žehlící plochu,tak se na něm lehčej žehlí větší kouskyŽehlička se zapojuje přímo do prkna.Multifunkční odkládací prostor je také úžasná věc.Povrch prkna tvoří nepropustná odrážecí vrstva potahu.S takovým prknem je radost žehlit..

Zápory:

Trošku dražší.

14.05.2019

Klady:

Jelikož jsem se přestěhovala,tak ještě nemám žehlící prkno .A žehlím na kuchynské lince, kde si rozložím deku.V blízké době mám v plánu si zakoupit žehlící prkno.Velmi se mi líbí 180 cm kabel, multifunkční odkládaní.

Zápory:

nic

14.05.2019

Klady:

Od te doby co mám kluky, tak zehlim téměř každý den. Musím se přizná, ze v kuchyni na jídelním stole, protože koupit zehlici prkno jsem si ještě nestihla :-D . Už dlouho, ale po nějakém pokukuji a nemohu si vybrat. Jsem tedy zvědavá na hodnocení Vámi vybraných testerek

14.05.2019

Klady:

TESTOVÁNÍ: Žehlicí prkno Total Reflect Plus od Viledy.Na žehlícím prknu rě zaujaly jeho rozměry i dlouhý kabel,díky kterému je žehlení snažší.Skvělý je i nepropustný povrch žehlícího prkna,který taky usnadní práci.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

MiroslavaM

14.05.2019

žehlím snad každý den, někdy mi přijde, že nedělám nic jiného, než plním pračku, vyndavám prádlo z pračky, věším prádlo a žehlím

Mmanka

12.05.2019

Žehlím 2x týdně ale, to se za 6měsíců změní s příchodem miminka. Nerada žehlím především košile.

Lusylie

12.05.2019

Žehlím 3x týdně, nerada žehlím zavěsy které, jsou 240 na 300 nebo povlečení.

jaaniickaa

12.05.2019

Žehlím cca 1x za 14 dní, dle potřeby. Nejhorší je pro mě jednoznačně košile a nabírané sukně, kde je milion záhybů, na kterých lze udělat dva miliony faldů

majkyyx

12.05.2019

Žehlíme tak jednou za 14 dní, nejhorší jsou košile, halenky se záhyby atp.

Vendááá

12.05.2019

já žehlím minimálně 1x/týden. Dříve jsme nerada žehlila košile, ale jak je žehlím často, tak už jsem si zvykla i na ně. Teď mým nejméně oblíbeným kouskem na žehlení není žádný kousek z šatníku mého muže, ale zavařila jsem si já sama. Jsou to jedny bavlněné šaty, ale s takovou úpravou, že se mačkají, jen se na ně člověk škaredě podívá a jak mají různé záhyby a vypasování a další vychytávky, aby krásně seděly na těle, tak se opravdu žehlí velmi špatně. Na druhou stranu mne jich hodně lidí v mém okolí chvílí, tak se vždy musím pochlapit a vyžehlit si je, na vyhození je jich škoda.

Awa6

12.05.2019

Žehlím alespoň 2x týdně a to proto, že jsem tuhle práci neměla moc ráda. Chtělo by to žehlit častěji, aby nebyla připravena tak veliká hromada. Za něco můžou děti, já také nemám ráda ušmudlané oblečení a táta má rád košile. A k tomu přidám povlečení na postele, které používám z bavlny. Na tom žehlicím prkně, co mám, musím přejet cíchy na každé straně 2x a ještě se mi většinou povedou někde pomačkat. Moc ráda bych vyzkoušela, zda s větší šířkou žehlicí plochy mi půjde všechno lépe a rychleji. Každá pomoc s domácími pracemi je to nejlepší co mohu dostat!

anninek

12.05.2019

Většinou jednou týdně při nějakém příjemném cestopise v televizi A "vítězem" jsou samozřejmě košile, to je peklo, ale naštěstí už jich máme spoustu nemačkavých

Žehlím 2x týdně a nebaví mě žehlit povlečení 200x200cm.

Verone

12.05.2019

1x týdně a nejhorší jsou košile

NJRAJ

12.05.2019

Žehlím asi jednou za 14 dní,když už mám koš na prádlo plný prádla.Vždycky se na to těším,je to pro mě relax,pustím si k tomu nějaký pěkný film.Nejmín ráda žehlím košile s límečkem.

luradka

12.05.2019

Žehlím dle potřeby, nejraději žehlím prádlo hned ze šňůry, když uschne (2-3 týdně). Nejmíň ráda žehlím synův slovácký kroj na vystoupení, na které se ale vždy moc těším .

ivanka.svob

12.05.2019

Podle potřeby , ale mne přijde, že to stále a pořád a nerada žehlím snad všechno:(

fidorka01

12.05.2019

žehlední je u nás individuální dle ptřeb dětí. Jeden týden se umí chodvat a ani tolik to oblečení nšpiní a druhý týden peru jak o závod a také o to více žehlím. Ale tak v průměru žehlím 1x týdně. Hlavně šaty, trička, oblečení do práce, přeci nemohu přijít ve zmuchlaném .Asi nejméně mě kupodivu nebaví žehlit košile,ale dámské šaty, které jsou leckde vypasované a neumím je vyžehlit tak, aby byly dokonalé.

Haliva

12.05.2019

Žehlím tak 3x někdy i 4x týdně, podle potřeby. Prádla je pořád dost, ani nevím, kde se to pořád bere)). Nikdy jsem ani nepřemýšlela, který kousek oblečení žehlím nejmíň ráda. Když se zamyslím, tak ani nevím, žehlím prostě všechno a ráda. Vyžehlené prádlo je tak nějak jemnější a hlavně vzhlednější. Jediné, s čím bojuji je parní generátor, kam ho umístit tak, aby pro mě bylo žehlení co nejpohodlnější, na mé prkno se totiž nevejde. Přiznám se, že jsem ani netušila, že existuje prkno, na které se generátor v pohodě vejde.

nika031

12.05.2019

Já osobně žehlím 2x týdně a to v neděli a v úterý.. Žehlení mě baví, protože u toho koukam na televizi a je to taková pohoda :) nejhorší je pro mě žehlit košile, a také peřiny.

JankaSklenka

12.05.2019

Já většinou žehlím, až když už se mi to v komoře nakupí a muž nemá košile do práce..Je mi líto vše si připravit kvůli pár kouskům, tak o to si to pak víc vychutnám Nejmíň ráda žehlím právě ty košile - košile s dlouhým rukávem.

PetraNikolka

12.05.2019

Žehlím vždycky v neděli, už je to takový můj rituál... A nemám ráda žehlení halenek do práce, to mě fakt nebaví (možná proto, že jsou do práce )

Boros

12.05.2019

teď už jenom tak 3x v týdnu, někdy 4x, protože žehlím opravdu všechno- kolegyně se mi smějou, že proč ložní (mám damašek) a ručníky, ale já to prostě beru všechno, protože jsem jednak zvyklá a jednak mi připadá to prádlo hezčí. A podotýkám, suchou žehličkou, což taky moje kolegyně nechápou. když byly děti malé, tak denně, někdy i dvakrát

estrellllla

12.05.2019

Žehlím průměrně 3x týdně. Protože kdybych zěhlila jen jednou, tak bych se z toho zbláznila. Nesnáším žehlit manželovo oblečení do práce, ty jeho košile 🙄. Oblečení synovi do školky a malé nezbednici, která teď má období, kdy začíná sama papat lžící. Takže prádla je opravdu hodně. Sobě nežehlím, to už jsem vzdala.

Dittule

12.05.2019

Řekla bych,že tak 3x týdně.Mám 5 měsíční holčičku a spotřeba oblečení a plen je hrozná . a celkově nejvíce vadí mi trička která nemají rovně švy. Musím se přiznat že taková trička vůbec nežehlím a jenom je složím:D

Aktivko

12.05.2019

Žehlím dle potřeby, někdy je to 1x týdně někdy i 2x týdně, jinak mezi mé neoblíbené kousky na žehlení , určitě patří ložní prádlo

Petra.p

11.05.2019

Jelikož mám malého syna 💙 👣. Žehlení se stala moje každodenní rutina. Proto bych ráda vyzkoušela tento produkt, protože prkno co už máme doma něco pamatuje. a určitě bych byla ráda za tuto možnost, protože u žehlicího prkna trávím většinu času a tímto by to bylo mnohem příjemnější

Remek

11.05.2019

Žehlím jednou, dvakrát týdně. Vždy večer u televize. Nesnáším žehlení košil

Ivegi

11.05.2019

Nesnáším žehlení ponožek, ale jsem tak zvyklá odmalička :/ žehlím jednou týdně o víkendu

lily1989

11.05.2019

Nemám ráda žehlit košile, ale díky práci jich mám požehnaně..žehlím každou sobotu večer a stále není konce.

elinkas

11.05.2019

Zehlim každý den,jelikož nemám rada zmackane oblečení.A nemám rada žehleni uniformy na praxe

Werunečka

11.05.2019

Žehlení nemám moc ráda, žehlím 1-2x týdně. Nerada žehlím košile, ty jsou nejhorší :)

xxkouckaxx

11.05.2019

žehlím jak kdy , většinou 2-3 týdně , nejhorší je se "dokopat" k vytažení žehličky a nachystání stolu pak už to jde celkem v pohodě - většinou žehlím u televize , ale co opravdu nesnáším , tak žehlení košilí - to je na mne mor

iva3

11.05.2019

Žehlení nemám moc ráda, protože nemám žehlící prkno a žehlím na stole...nejhorší jsou košile...možná by mě to s dokonalým prknem začalo i bavit.

RIVKA

11.05.2019

žehlím skoro obden.nejvíce nessnáším košile manželovy do práce-ale bohužel musím.-)manža musí být vyškatulkovaný.-)a pak jde práce snadno.-)

simkru

11.05.2019

Žehlím dvakrát týdně a úplně nesnáším žehlit košile, brr. Naopak mě hrozně baví žehlit maličké věci.

Veravaj

11.05.2019

Žehlení je svým způsobem relax, ale člověk musí být u toho sám a nezkoumat přitom co dělá dítě a aby se nemotalo poblíž aby si neublížilo. tuto aktivitu provádím proto nejlépe dopoledne kdy je malý ve školce, tak 2x týdně. Co vysloveně nemám ráda jsou košile. Říkám si jak mám krásně vyžehlené rukávy a najednou koukám že z druhé strany jsou hrozně zmuchlané

Scarlie

11.05.2019

Prádlo je u nás velké téma, musíme prát alespoň 3 - krát týdně a já mám dále na starosti žehlení. Žehlím tedy 1-2 krát týdně. Žehlení je relax, ale je pravdou, že některé kusy prádla nepatří zrovna mezi moje nejoblíbenější Jedná se rozhodně o košile nebo povlečení. Ono mít správně vyžehlenou košili- i k tomu je zapotřebí mít už nějakou praxi.Povlečení je zase nepohodlné na žehlení kvůli svým rozměrům... S novým žehlícím prknem od Viledy by žehlení mohlo být ještě více zábavnějí a rozhodně snadnější, tak se nechám překvapit

xsoga100

10.05.2019

Žehlím tak jednou týdně. Nejneoblíbenější jsou určitě košile

jarmivalentova

10.05.2019

Žehlím i několikrát týdně, žehlím ráda, ale ze všeho nejvíce nerada pánské košile, nebo volánky, na které si potrpím

osmacipce

10.05.2019

Mám dvě malé děti, takže peru a žehlím skoro každý den. Žehlení mě baví pokud toho není mnoho. Nejhorší jsou pánské košile. 😔😔

Bára

10.05.2019

Jednou týdně ale žehlení mě vůbec nebaví .Možná by s tímto prknem bylo snažší a já se k němu ráda přinutila ...

VerKvap

10.05.2019

Přibližně jednou týdně a nejhorší jsou jednoznačně košile

Katka85

10.05.2019

Zehlim jednou týdně. Mám dvě děti. A žehlící prkno nemám

matysek5418

10.05.2019

Žehlím 1x týdně,moc mě to nebaví.Prkno nemám,takže se bud hrbím u malého stolku nebo stojím u velkého.Co nežehlím ráda? Košile,jinak v pohodě.

Denny94

10.05.2019

Žehlim tak 5x do týdne. Mám miminko, které má reflux jicnu (hodně moc zvraci). A nerada žehlim látkové pleny a košile 🤦‍♀️😊

IVIP.

10.05.2019

Snažím se žehlit alespoň jednou týdně, ale neni to má oblíbená činnost (asi proto že nemám žehlící prkno) :) , takže to někdy dost odkládám a o to horší to pak je. Nejméně ráda žehlim velké kusy jako povlečení a ubrusy

MMarcela

10.05.2019

Žehlím 1 x týdně ,a nejméně ráda žehlím velké ubrusy.Ale když otázku změním ,co žehlím nejraději ,jsou to kousky oblečení ,který nosí můj milovaný vnouček

zdenka1999

10.05.2019

Ráda žehlím a moje staré prkno mi odchází

hanula264

10.05.2019

Žehlím 2x - 3x týdně a nemám ráda žehlení košil ať mých nebo manželových do práce. Dcera má malé dítě a to mu se všechno také žehlí takže je toho dost.

iveta63

10.05.2019

Protože už mám děti velké tak žehlím 1x za 14 dní.A nerada žehlím mé pracovní oblečení do práce.Pracuji v laboratoři.

magic11

10.05.2019

Žehlím max. 1x týdně, snažím se spíš prádlo dobře pověsit a potom poskládat, protože žehlení k smrti nesnásím. Teď co k nám jezdí na návštěvy čerstvé miminko, tak žehlím častěji, aby měli mladí všechno připravené. Ale jinak postavit se k žehlícímu prknu je vždycky boj.

helus

10.05.2019

Žehlím tak 3x týdně.Máme doma malé dítě,tak musíme často prát i žehlit.Nerada žehlím košile.Ty si nechávám vždy až na konec.

Marienka

10.05.2019

Snažím se žehlit 2* týdně, abych toho najednou neměla moc, ale někdy se dost přemáhám :) Máme celkem nestabilní a úzké prkno, tak se mi na něm špatně žehlí. Nejhorší jsou košile a ložní prádlo.

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na oběd

Masová bábovka

16 hlasů
1h a 5min 844kJ 120 Kč

Bábovka z masa? Proč né :)

Zapečené krůtí maso

8 hlasů
45min 568kJ 180 Kč

Recept na zapečené krůtí plátky se sýrem vonící šalvěj...

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více