TESTOVÁNÍ: Zelené superpotraviny Blendea Supergreens

22.03.2018 | Testování

Přemýšlíte, že byste svému organismu s příchodem jara dopřáli účinný detox? Pak vsaďte na Blendea Supergreens, jedinečnou kombinaci zelených superpotravin v jednom produktu, která vám pomůže s celkovou detoxikací organismu, posílením imunity, zlepšení trávení a omezení pocitu únavy. Jedná se o směs zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny, kterou bude moci v rámci našeho testování vyzkoušet 40 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 86%

Hodnocení: 82 testerek

Doporučeno: 93x


Na každou složku obsaženou v Blendea Supergreens jsou kladeny vysoké nároky kvality, které uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. Jednotlivé superpotraviny pocházejí z panenské přírody Nového Zélandu a Tchaj-wanu, kde jsou pěstovány pod přímým sluncem bez užívání jakýchkoli chemických přípravků. Směs je vyráběná výhradně v BIO kvalitě.

Zelený jarní detox

Všechny, které přípravek vyzkoušejí, zcela jistě potěší i přítomnost máty, která neutralizuje typickou chuť superpotravin a zároveň dodává skvělou příchuť.

Co Blendea obsahuje

 • Chlorellu a spirulinu
  Chlorella je sladkovodní řasa, která se řadí do kategorie zelených potravin. Spirulina je sladkovodní sinice s vysokým obsahem chlorofylu, která dokáže poskytnout komplexní výživové vlastnosti.
  Tyto dvě složky oceňují zákazníci, kteří se snaží redukovat tělesnou hmotnost, protože spirulina a chlorella urychlují metabolismus a působí proti nadměrnému ukládání tuku.
  Blendea díky těmto složkám stimuluje samočisticí procesy, podporuje detoxikaci a celkově posiluje imunitní systém.
 • Zelený ječmen a mladou pšenici
  Jedná se o zelené výhonky ječmene a pšenice, které jsou sklízené předčasně v rané fázi růstu.

Díky těmto složkám Blendea pomáhá uživatelům omezit pocit únavy a zlepšuje usínání. Jedná se o potraviny obsahující aminokyseliny, množství proteinů, minerálů a vlákniny, které mohou přispět ke zlepšení trávení, zbavení těla nečistot a jiných toxinů. Tyto superpotraviny mají také pozitivní účinky při snižování nadváhy a pomáhají chránit lidské tkáně před karcinogeny.

Co Blendea neobsahuje

 • Lepek
  Blendea ja přirozeně bezlepková. Mohou ji užívat celiakové, zákazníci s intolerancí na lepek, s bezlepkovou dietou a všichni ostatní, kteří se lepku z jakýchkoli důvodů vyhýbají.
 • Chemii
  Do směsi se nepřidávají žádná chemická aditiva, jedná se  pouze o organické suroviny. Zákazníci zcela jistě ocení, že se jedná o produkt jehož složky jsou ekologicky pěstované bez použití hnojící chemie.
 • Cukr
  Výrobek vyhovuje diabetikům a také zákazníkům, kteří se snaží o redukci své váhy. Neobsahuje žádný přidaný cukr, sladidla ani dochucovadla. Chuť vylepšuje pouze špetka máty.
 • Laktózu
  Vzhledem k tomu, že se jedná o čistě rostlinný produkt neobsahující lepek, Blendea uspokojí potřeby vegetariánů, veganů i vitariánů. Při výrobě produkt nepřichází do styku s jinými výrobky, neobsahuje tedy ani stopy mléka, vajec, mořských plodů a dalších živočišných výrobků. Mohou si ji dopřát i zákazníci s intolerancí laktózy.

Jak Blendea účinkuje?

Při dlouhodobém a pravidelném užíváním  v kombinace se zdravým životním stylem Blendea nabízí množství zdravotních benefitů.

Cena: 499 Kč

Více informací na www.blendea.cz

vybraná testerka | 31.08.2018

Jsem ráda že jsem mohla tento zelený ječmen vyzkoušet, dává našemu tělo to co potřebuje, unáva je pryč, podporuje trávení. Myslím, že by to v každé domácnosti nemělo chybět :-)..Je 100 % přírodní, prospěšná pro tělo, pro aktivní tělo, snižuje únavu.

Pití jen s vodou není příliš dobré.

vybraná testerka | 29.04.2018

Sypký prášek Blendea obsahuje 4 přírodní složky (zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny) v Bio kvalitě. Jejich kladem je posílení imunity, detoxikace , zlepšení trávení. Společně s práškem dorazil plastový shaker, lžička a brožurka s recepty. Blendeu jsem používala do smoothies, které jsem si připravovala každé ráno. Prášek má zelenou barvu a specifickou příchuť, která jde tak trochu do trávy, ale nevadilo mi to. Jsem ráda, že jsem mohla otestovat Blendeu ve stresově náročném období, protože mě ráno, tak trochu nakopla. Doporučuje se používat na lačno a pak 30 minut nic nejíst, takže ranní kávu jsem o něco déle posunula.

Nic negativního nemám. Bohuzel fotky nelze vložit, ačkoliv jsou zmenšené.

vybraná testerka | 27.04.2018

Z teto vyhry jsem mela absolutni radost. Lzicka, sejkr a knizecka s recepty byl uzasny bonus. Tato suoerpozravina byla uzasny detox. Musim velice doporucovat. Uz po 3 dnech se mi zlepsilo traveni a celkove jsem se citila o hodne lip.

Nejsou zadne!

vybraná testerka | 26.04.2018

Z této výhry k testování jsem velice nadšená, šejkr a lžička k tomu je super.Kombinaci těchto zelených superpotravin považuji za to nejlepší co může být!,na detoxikaci, kvalitní výživu=plně vstřebatelné živiny, a vylepšení vnitřního prostředí,a ještě v bio kvalitě! Chuť mi nijak nevadí, je to čistě přírodní,takže ochucování nějakým cukrem není žádoucí. Užívám prášek 2x denně pro silnější efekt, zatím je to krátká doba, změny jsem zaznamenala, vidím, cítím na svém těle že to funguje , na střevní systém, také se mi zhoršil stav pleti, což je ale pozitivní!,aby se mohlo po detoxikaci něco zlešovat.Za mě doporučuji!Považuji takový produkt za nezbytnou věc, pro čistější,funkční tělo.

absolutně žádné

vybraná testerka | 26.04.2018

Velmi mile mě překvapilo, že součástí balíčku byla knížečka s recepty a shaker. Pila jsem nápoj ráno na lačno, ale mělo to pro mě nepříjemnou chuť a míchala jsem to s džusem abych to vypila :-). Příjde mi, že se mi po tom zlepšilo trávení :-)

Chuť

vybraná testerka | 26.04.2018

Po otevření balíčku mě hned mile překvapilo, že součástí testovacího balíčku byl i shaker s odměrkou a knížečka s recepty pro inspiraci. Blendeu jsem si míchala s džusy nebo přidávala do smoothie, samotnou s vodou bych nedoporučovala pít, kvůli chuti na kterou je těžší si zvyknout. Nicméně se mi velmi zlepšilo trávení, pleť a hlavně spánek, takže vřele doporučuji vyzkoušet!

Chuť

vybraná testerka | 26.04.2018

Moc děkuji za možnost testovat tento výrobek. Zrovna se mi to hodí, protože držím jarní očišťovací kůru. Balení mne mile překvapilo i odměřovací nádobka a lžička. Knížečka s recepty se také hodí. Samotné ve vodě mi to nechutná, v džusu a ve smoothie už to bylo lepší. Změny na sobě moc nepozoruji, ale to asi přijde po delší době užívání. Chystám se vyzkoušet i recepty z knížečky.

Rozhodně chuť

vybraná testerka | 26.04.2018

všetky zdravé zelené doplnky výživy v jednom, chuť je tatiež znesiteľná, nie ako pri iných doplnkoch, ktoré sa pijú výhodou je tiež, že sa može pridať hocikam, do jogurtu, do smoothie, ja si pridávam do vody ešte citrón a je to výborné :)

zápory som ziadne neobjavila, možno balenie by mohlo byť iné

vybraná testerka | 26.04.2018

Je super, že jsou tam 4 důležité potraviny pro očistu těla, že nemusí člověk kupovat každé zvlášť. Také se mi líbí, že je to jako nápoj, který lze přidat do čehokoliv, ačkoliv teda do džusu se to přidat nedá. Zkoušela jsem přidat do smoothie obsahující špenátové listy a bylo to dobré, ne že by to doladilo chuť, ale bylo to nejméně poznat, že to v tom je.

Chuť není ani super, ani hrozná, tak nějak jsem tuto chuť očekávala, dá se to přežít. Žádné účinky zlepšení jsem na sobě nezaznamenala, možná je to tím, že si dělám smoothie normálně. Těžko říct.

vybraná testerka | 25.04.2018

Super možnost vyzkoušet novou směs 4 nejsilnějších zelených superpotravin . Tedˇ na přechodu jara a léta, kdy se jen obtížně sežene ovoce nebo zelenina "zralé" ovoce nebo zelenina. Jarní únavu, která mne v tuto dobu postihuje, zahnala skvěle . Bála jsem se chuti, ale ta mne nakonec příjemně překvapila. Navíc mám pocit, že mám i prozářenější pletˇ. Velmi ráda budu pokračovat a vřele doporučuji.

vybraná testerka | 25.04.2018

Děkuji za možnost testování, na které jsem se opravdu těšila. Oceňuji praktické balení, obzvlášť pak shaker a odměrku, kterou si mohu kdykoliv vzít kamkoliv sebou. Zatím na sobě nepociťuji zvláštní účinky, ale ještě je brzo. Určitě ale vždy cítím příliv energie. Budu zkoušet dále, věřím, že dělám dobrý krok ke zlepšení zdraví.

Chuť. Snažím se, ale asi si nikdy nezvyknu.

vybraná testerka | 25.04.2018

Zelený jarní detox byl pro mě opravdu zážitkovým testováním. Přípravek jsem si rozmíchala s vodou a sažila se překonat jeho nelibou chuť a byl to boj. Zkusila jsem nakonec pomerančový džus, sice o něco lepší, ale o to více jsem se pak cítila nafouknutá a s těžkým břichem, možná jde jen o zvyk. Vytrvala jsem a testuji do dnes, ale upřímně žádné velké zázraky se nekonají, pocítila jsem změnu trávení, ale jinak nic. Čekala jsem, že se budu cítit lépe, více energie, lehkost... trošku zklamání a nebo to chce ještě mnohem více času.

Chuť je opravdu pro mě velice nepříjemná.

vybraná testerka | 25.04.2018

Po třech týdnech testování vřele doporučuji. Doplněk stravy jsem si míchala s džusem , smoothie a do proteinu samotné jsem to moc nedávala .Zlepšilo se mi trávení a sponzorovala jsem zlepšení pleti , vice energie, lepší spánek a celkově jak fyzicky tak duševně se citim lépe a ani jednou mě za dobu užívání nepálila žáha(jinak na to trpím) Účinek detoxikace splnil také. Velice rychlá příprava . Mile mě překvapil přiloženy shaker, odměrka a brožurky s recepty které jsem vyzkoušela a byly také dobré.

Chuť -ale po delší době užívání se dá zvyknout

vybraná testerka | 25.04.2018

Výrobek jsem obdržela na testování. Při rozbalení balíčku jsem byla mile překvapena malým shakerem a odměrkou, která usnadní odměření příslušné dávky. Chuť nic moc, chutná jako vylisovaná šťáva z čerstvě posekané trávy, ale to se vzhledem k obsaženým potravinám musí očekávat :-) Hned v prvních dnech se mi upravilo zažívání a vyprazdňování, se kterým jsem měla potíže. Zaznamenala jsem mírné zlepšení pleti, vlasy se lépe upravují. Otázkou je, zda to, že se mi ráno líp vstává je působením užívání přípravku, nebo tím, že nastalo slunečné a teplé počasí. S váhou mi užívání přípravku nehnulo, ale možná je potřeba delšího období, aby se projevily i účinky na váhu. Celkově hodnotím užívání přípravku jako pozitivní, nicméně protože jsem nemohla užívat přípravek déle, než dva týdny, nemůžu kromě vlivu na zažívání a zlepšení pravidelnosti vyprazdňování uvést další výrazné přínosy. V každém případě budu v užívání přípravku pokračovat.

Chuť

vybraná testerka | 24.04.2018

Jsem ráda, že jsem byla vybrána k testování Blendea Supergreens, ráda jsem vyzkoušela detoxikaci. Po obdržení balíčků mě překvapil přibalenými shaker a odměrka, pro snažší přípravu. Protože pijí hlavně čistou vodu, připravují si Blendea Supergreens ráno do vody. Na chuť jsem si musela zvyknout. Po několika denním užíváním jsem zatím nepozorovala žádné změny. Přesto věřím, že detoxikace se dostaví.

vybraná testerka | 24.04.2018

Produkt Blendea Supergreens je v praktickém balení. Velmi mě překvapil shaker a odměrka, které byly součástí balíčku. Chuť produktu mi vůbec nevadí, piju ho každé ráno jen se studenou vodou nalačno a je osvěžující. Mohl by být k němu přibalen i tzv. "upomínkovník", protože ve spěchu občas ráno zapomenu :). Po 14ti dnech užívání ještě nejsem úplně schopna říct, zda je mé tělo dostatečně zdetoxikované, ale cítím se méně unavená.

vybraná testerka | 24.04.2018

Štve Shaker a odměrka, které jsem dostala k tomuto produktu, jsou rozhodně fajn. Pokud se Blendea smíchá jen s vodou, není to úplně pochutnání, ale s ledovým čajem mě to opravdu baví. A účinky? Jako některé další testerky mám pocit, že mám pak celý den víc energie a možná i menší pocit hladu.

Štve mě jen to, že na to některé ráno zapomenu :-)

vybraná testerka | 24.04.2018

Skvělé je, že v balení je přiložena odměrka a shaker, se kterým se nápoj snadno připraví. Prášek se bez problému po pár třepnutích rozpustí, nedělá hrudky. Nápoj si připravuji nejraději do čisté vody, v menším množství, než je doporučené. Chuť nápoje je sice specifická, ale nic, co by mi extra vadilo, natož, aby se nedalo vypít. Při pravidelné konzumaci si člověk zvykne a ani už mu to nepřijde. Po 10ti dnech užívání mohu konstatovat, že se cítím svěží a plná energie, hlavně se mi upravilo zažívání a netrpím na nafouknuté břicho. Určitě to není poslední balení, které budu užívat, cena mi připadá přiměřená.

vybraná testerka | 24.04.2018

Používám výrobek Supergreen asi osmým dnem. Jako pozitivní považuji rychlost přípravy a rychlé rozpuštění. Součástí balení byl i Shaker, ale není nutné ho používat. Stačí přidat odměrku do vody lehce promíchat lžičkou. Na sobě zatím pozoruji lehčí a pravidelnější vyprazdňování. Měla jsem velké problémy se zažíváním. A mám dobrý pocit, že dávám tělu spoustu zdraví prospěšných látek, což je po té dlouhé zimě naprosto žádoucí. Zapojila jsem do detoxikace i lymfatický systém a chodím na lymfatické masáže, upravila jsem celkově jídelníček a chodím na procházky. Cítím se skvěle!

Zápor mám jen jeden- bohužel mi to opravdu hodně nechutná a musím se prostě zapřít, abych to vypila. Mnohem příjemnější by po mne bylo polknout kapsli :)

vybraná testerka | 24.04.2018

Rozhodně jako největší klad beru nástup energie, tak čilá a svěží jsem se uz dlouho necítila. Spánek se stal kvalitnějším i když jsem spala méně než dosud. Určitě taky zářivější a čistší pleť. I pocit nafouknuteho bříška je pryč.

Cena je dosti vysoká. S chutí jsem dost bojovala, nejvíce s emitím osvědčila kombinace jablecneho džusu s vodou.

vybraná testerka | 24.04.2018

Super balení- v krabičce byla i odměrka s šejkrem a recepty jak "zelenou krabičku" je možné ještě využít. Užívala jsem poctivě každé ráno před snídaní.Jako obrovské plus vidím to, že se mi zlepšilo zažívání.... Ze začátku užívání se mi udělaly po obličeji pupínky, nevím jestli přisuzovat pití Supergreens nebo právě začínající ms ale teď už mám pleť pěknou... Vyzkoušela jsem na mnoho způsobů- s vodou- pro mě asi nejlepší způsob , s džusem- nechutnalo mi to a ten druh džusu nechci dlouho vidět :-D , ve smoothie- bezva nápad, není to v tom cítit a dala si semnou i má tříletá dcerka. za mě doporučuji. Když se balení rozpočítá tak na proci/den to vychází necelejch 17 korun což je jedna čokoládová tyčinka, tak proč ji nevyměnit za něco zdravějšího?

Vůně- šéf mi řekl, že to smrdí jako akvárko co čistil před dvěma dny :-)

vybraná testerka | 23.04.2018

Velice mě zaujala už kombinace obsažených "super zelenáčů". A rozhodně nelituju, že jsem se do testování zapojila. Již po pár dnech se dostavil nový příval energie. Kam se hrabe kafe. Začala se mi čistit pleť a nafouklé břicho i problémy s trávením jsou tatam. Také se mi zlepšily hodnoty jaterních testů. Vřele doporučuji.

Ta chuť je malinko "brčálníková" ale kvůli těm benefitům se to dá přežít.

vybraná testerka | 23.04.2018

Za první plus považuji, že k prášku byl přibalený plastový šejkr s odměrkou vody pro snadné a rychlé užívání a taky, že součastí byla i brožura s několika recepty pro zapojení supergreens do vaření. To si myslím je cesta pro ty, kterým chuť " trávy" nedelá dobře, mně sice ze začátku nevyhovovala, ale s vírou, že dělam neco pro své tělo jeem si zvykla. Nevím jestli je to uzivanim supergreens nebo i tím nezvykle slunečným dubnovým počasím mám více energie a jsem spokojenější.

Za mně chuť a pak také cena.

vybraná testerka | 23.04.2018

Po užívání tohoto přípravku se cítím líp,nejsem tolik unavená.Na pleti je zlepšení také znát.Ale hlavně nemám vůbec chuť na sladké! Shaker jako součást balení je skvělý nápad. Určitě bych doporučila vyzkoušet. Teď na jaře je ideální čas.

Chuť nic moc, ale zvykla jsem si.

vybraná testerka | 23.04.2018

Po užívání přípravku se cítím se lépe, mám více energie a nejsem unavená. Zdá se mi, že se mi i zlepšila pleť, což je pro mne příjemný bonus. Výborný je shaker, který usnadní přípravu nápoje a také knížečka obsahující recepty.

Odporná chuť. Nedokážu jej vypít jen smíchaný s vodou. Ale, když se přidá např. do džusu, tak to jde.

vybraná testerka | 22.04.2018

Na tomto výrobku oceňuji 4 v jednom, doposavad jsem kupovala vše zvlášt. Od rána mám více energie a cítím se velmi dobře. Nápoj se rychle v šejkru zhotoví a dá se vypít bez problémů. Výrobek můžu všem doporučit.

Negativa jsem neshledala.

vybraná testerka | 21.04.2018

Výrobek bych určitě doporučila. I po té krátké době, co ho zkouším, se opravdu cítím lépe, nejsem tak moc unavená, mám více energie a jsem celkově klidnější a vyrovnanější. Super pomocníkem při přípravě nápoje je shaker, který byl součástí balení

za mě tedy určitě chuť. Nejprve jsem se snažila míchat pouze s vodou, ale to byl opravdu boj, aby to záhy nevyletělo ze mě zpět. Začala jsem tedy míchat s džusem a není to tak strašné, ale i tak musím nápoj vypít hodně rychle, se zavřenýma očima a zapít vodou. Jsem zvědavá, zda si na tu chut po delší době zvyknu, zatím se tak nestalo :)

vybraná testerka | 20.04.2018

Měla jsem možnost skrze Bety.cz otestovat tento přípravek a jsem velice nadšená :) Nejen, že je v BIO kvalitě ale již po prvním týdnu jsem pocítila na svém těle změny :) ráno Vás to nakopne a celý den mám mnoho více energie. Po práci můžu jít cokoliv dělat místo ležení z únavy z práce. Mohu jedině doporučit, budu užívat i nadále ;)

Jediným záporem byla chuť na kterou jsem si ale po 1 týdnu zvykla a teď s tím problém nemám :)

vybraná testerka | 19.04.2018

Jediným problémem byla chuť, veřím , že se dá zvyknout :) Jinak kvělé! Po 5ti dnech jsem se cítala mnohem líp. Nabitá energií. O tom, že je to bio výrobek ani nemluvě. Shaker v balení mě velice překvapil. Skvělá volba.

vybraná testerka | 18.04.2018

Dobrý den, s hodnocení jsem schválně čekala, abych Blendeu užívala alespoň týden a mohla lépe hodnotit její účinky na můj organismus. Chuť mě mile překvapila, už jsem ochutnala pouze samotný zelený ječmen s jehož chutí a "vůní" jsem musela skutečně bojovat. To u Blendey ne - chuť mi je naopak příjemná, zápach necítím žádný. Musím říct, že hned po prvních dvou dnech se mi upravilo zažívání a velmi se zlepšily i další problémy, třeba afty, na které trpím. Šejkr je naprosto super ,opět srovnávám s ječmenem, po němž šejkr zůstával velmi špatně omyvatelný, tento šejkr je naprosto skvělý, velmi dobře těsní, nápoj je dokonale rozmíchaný, nikde žádné pucky. Já Blendeu doporučuji a ráda si koupím další balení. Je to velmi příjemný způsob jak udělat něco pro sebe :-)

vybraná testerka | 18.04.2018

Předem moc děkuji za možnost testování.Byla jsem na Supergreens opravdu zvědavá a musím říct že mě mile překvapil.Detox jsem po zimě potřebovala jako sůl a opravdu zabral.Asi po pěti dnech pravidelného užívání jsem se cítila mnohem lépe méně unavená více nabitá energie (což my matky potřebujeme :) ) a také jsem zaznamenala lepší spaní,Chutově také v pořádku.Plus je že balení obsahuje i shaker a brožurku s recepty.Další plus je že je vhodné i pro vegany.Já doporučuji

za mě jenom vyšší cena

vybraná testerka | 17.04.2018

Blendea SUPERGREENS je pro mě skvělou volbou, jak skloubit chlorelu a ječmen, které jsem dříve užívala každé zvlášť. Proto jsem ráda, že Blendea obsahuje několik těchto superpotravin, je pro mě mnohem lepší. Na typickou chuť jsem již zvyklá, často přidávám do smoothies. Oceňuji, že je výrobek v Bio kvalitě a mile mě překvapil shaker v balení, který je praktický.

Asi cena, která je pro mě osobně celkem vysoká, pokud bych užívala denně dlouhodobě...

vybraná testerka | 17.04.2018

tak teda zatím jediný učinek který jsem zaznamenala je že jsem trochu klidnější mám lepší náladu zda je to přípravken netuším ale pozoruji to od třetího dne užívání... praktické je že se zasílá i s nádobkou na přípravu já osobně rozpustím v 50 ml vody vypiju se zavřenyma očima a zapiju ještě vodou... džus nepomohl taky... můžu doporučit cítím se líp pokud to není přípravkem dodávám tělu alespon zdravé a prospěšné látky což je velké plus..

mě to tedy nechutná ale vypiju to..

vybraná testerka | 16.04.2018

S přípravkem jsem spokojená. Byla jsem pořád hodně unavená a díky tomuto přípravku se cítím lépe.Je to Užívání je velmi jednoduché, a to díky lžičce a šejkru, který byl k testovacímu balíčku přiložen.

chuťově to není zrovna nic moc. Míchám s nápoji, tak se to dá.

vybraná testerka | 14.04.2018

Už po třech dnes užívání každé ráno cítím na sobě více energie, hlavně při ranním vstávání. Nepotřebuji spát dlouho a budím se sama a hned jsem plná energie. Užívání je jednoduché , hlavně díky přidané lžičce a shakeru. :-)

Ta chuť není zrovna nejlepší ale dá se to přežít když to do sebe kopnu rychle.. chuť po mátě teda rozhodně nemá

vybraná testerka | 12.04.2018

Tento výrobek Supergreens mě velmi překvapil.Má hodně vitamínů,minerálů a antioxandů,které člověk potřebuje.Za tu krátkou dobu co ho pravidelně piji,se cítím méně unavená a svěží.Navíc úžasný šejkr,s kterým se nápoj dělá s radostí.

Žádné.

vybraná testerka | 11.04.2018

Vůbec jsem nevěděla co od Blendey čekat, ale musím říct, že mě mile překvapila. Přiznám se, že nejím moc zdravě a nikdy jsem nápoje podobného typu nezkusila.. ale teď k samotnému výrobku. Balení je moderní a praktické. Je k němu odměrka a hlavně shaker, což mě potěšilo nejvíc. Nemusíte prášek míchat v nějaké skleničce co máte zrovna po ruce, ale máte k němu super shaker, který se dobře uzavírá. Také jako velké plus hodnotím knížečku s recepty, které vypadají lákavě. Co se týče účinků, nemůžu zatím hodnotit, používám krátce. Zkusím se však ozvat za měsíc. Nežádoucích účinků jsem si nevšimla.

Chuť musím dát do záporu, jelikož na ni nejsem zvyklá. Ono se dá i čekat, že věc ve které bude pšenice, ječmen apod. nebude zrovna lahodná. Prášek jsem si však zatím pokaždé rozmíchala jen ve vodě a věřím, že v džusu nebo zmíněných receptech se ztratí.

vybraná testerka | 10.04.2018

Tento přípravek mě po ránu skvěle nakopnul, mnohem lepší než káva, za to má u mě velké plus. Na ostatní účinky, které slibuje, si budu muset počkat déle, než pár dní testování, ale za nakopávací účinek má u mě palec nahoru.

Negativní je pro mě jeho chuť, míchám s džusem a stejně je to odporné.

vybraná testerka | 09.04.2018

Za mě je to je jednoznačně top produkt! Podle mě na trhu dlouho chyběl, protože v dnešní době tělo toho potřebuje víc, pročistit se, zregenerovat a posílit se ve všech směrech. Navíc mi i chutná, takže doporučuji všem

nic

09.08.2023

super, pomaha na nadymani, procisti telo, pouzivam kazde rano

19.12.2022

Je to skvělý produkt který funguje tak jak má, jsem spokojená

19.12.2022

Je to skvělý. Moc doporučuju. Jsou velmi dobré

Vysoké ceny

20.11.2022

Krásně voní, pokožku hydratuje a je po ní krásně hebká

11.11.2022

Pomáhá mi na nafouknute břicho jako doplněk stravy super

16.05.2020

tak tohle je pro milovníky zdravé stravy a alergiky na lepek - líbí se mi že obsahuje mladý ječmen - s ním mám dobré zkušenosti

cena

13.02.2019

Super výrobek, který je čistě přírodní , bez chemie, cukru,laktozy a lepku.Je velmi vhodný na imunitu,pravidelné vyprázdění, detoxikaci, a odstranuje unavu a člověk se pak odnaučí pít hektolitry kávy.

05.12.2018

Jedna moje kamarádka se zajímá o zdravý životní styl a jednou mě velmi překvapilo, že si zelený ječmen dala v kavárně. Chtěla jsem to vyzkoušet, ale v prostředí domova, jelikož jsem nechtěla, kdyby mi to moc nechutnalo, aby někdo viděl jak nad tím ohrnuji nos. Sice chuť mi moc nesedla, ale hned jsem se cítila po užití lépe a i mysli jsem dodala energii, jelikož jsem byla ráda, že dělám něco dobrého pro své tělo. Dokáže dát tělu energii, když je potřeba a zlepšuje i trávení. Rozhodně doporučuji.

03.12.2018

Určitě zajímavý přípravek pro zdraví - hlavně protože je opravdu přírodní, žádný chemie. Účinek zatím nemohu posoudit vzhledem ke krátké době užívání, jen jeho chuť s vodou je poněkud zvláštní a je těžké si na ni zvyknout.

01.12.2018

Jejich kladem je posílení imunity, detoxikace , zlepšení trávení. Společně s práškem dorazil plastový shaker, lžička a brožurka s recepty. Blendeu jsem používala do smoothies, které jsem si připravovala každé ráno. Prášek má zelenou barvu a specifickou příchuť,

08.11.2018

Byla jsem zvědavá na superpotravinu a mile mě překvapila. Čekala jsem na stresové období v práci, abych tento protein vyzkoušela a energie se dostavila celkem rychle. Málo spím a při používání superproteinu se necítím tolik unavená. Zlepšila se kvality vlasů, po mytí jich tolik nevyčešu. Doporučuji přidávat do koktejlů nebo pomazánek.

Chuť

30.10.2018

Skvělá kvalita a příznivé účinky na lidský organismus. Tato superpotravina je zkrátka bezesporu velice zdravou záležitostí. Snadno lze zakomponovat do různých potravin, takže pak ani nevnímáte tu poněkud zvláštní chuť.

11.10.2018

Co se týče účinků nápoje, je opravdu skvělý! Podle chuti se to ale nedá, měla jsem problém ho vůbec polknout. Raději si proto chlorellu a spirulinu kupuji v tabletách, což je takové menší zlo a na chuti až tak nezáleží :-) pokud se ale prášek zamíchá třeba do jogurtu nebo kaše, není to až tak zlé :-)

05.10.2018
Doporučení: 81

Zelené superpotraviny Blendea SUPERGREENS jsou součástí mého jídelníčku, protože detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy. Za mě určitě doporučuji

07.06.2018

Výrobek je určitě vynikající antioxidant který podporuje zelený čaj matcha a různé další bylinné extrakty které obsahuje ,nastartuje metabolismus a prošití tak celé tělo.uz jen barva je to ta pravá která je vidět že co je hnusné je zdravé 😋

01.05.2018

Nikdy jsem nezkusila ale moc fajn testovani a testerky jsou uz vyhry nadsene.😊Detox je dulezity uz nejen kvuli tomu jak se stravujeme ale i pro pocit lepsi vahy sebevedomi a pocit nenafoukleho briska.😊

nic

01.05.2018

Blendea Supergreens je bezvadný doplněk stravy s jedinečnou kombinaci zelených superpotravin v jednom produktu, která pomáhá s celkovou detoxikací organismu, posílením imunity, zlepšení trávení a omezení pocitu únavy. Při pravidelném užívání jsem pocítila v sobě přes den více energie a večer se mi krásně usínalo. Rozhodně doporučuji vyzkoušet.

23.04.2018

Tak.Tyto zelené potraviny miluji.Zajišťují nejen detoxikaci organismu,ale působí skvěle i proti tělesnému pachu a nechtěnému zápachu z ůst.Mám jen ty nejlepší zkušenosti.A spolu s dodržováním pitného režimu 3 litry vody denně to jde samo.A nejhorší doporučení na detox jsem dostala od jedné známé,kdy mi poradila tři dny pít jen čistou vodu.No tak takhle opravdu ne.

Nejsou

21.04.2018

Super zdroj energie pro nevyspale maminky. Oproti zelenemu jecmenu chutna skvele,presto si na tu chut musi clovek zvyknout. Dobre se rozpousti. Ucinek se dostavi tak po tydnu konzumace. Baleni je prakticke.

16.04.2018

Škoda že jsem tento přípravek nemohla otestovat,protože má kamarádka si ho pořídila jako jarní detox těla.Po 14 dnec užívaní cítí opravdu velikou změnu.Cítí se mnohem lépe,břicho má méně nafouklé,únava i stres jsou pryč.Chut je také docela příjemná.Rozhodně ideální na očistu těla.

15.04.2018

Tento výrobek si kupuji pravidelně. Upozornila mě na něj reklama na internetu a tak jsem vyzkoušela. Koupla jsem si balení se šejkrem. Musím říci, že jsem si ho musela míchat s džusem, jina bych ho nevypila. Každý den jsem si ho jednou udělala k pití a výsledky se dostavili. Cítila jsem se méně unavená, taky se mi zlepšila moje aknozní pleť,zažívání také super. Pomohl mi k pravidelného vyprázdnování každý den. Za mě o´mohu jenom doporučit.

13.04.2018

Musím říct že jsem nadšená,chuť sice nic moc,ale mnohem více mě nakopne než káva, vycistila se mi pleť už po pár dnech,cítím se mnohem lépe.za mě velká spokojenost,za sebe mohu jen doporučit.jsem nadšená

12.04.2018

Zelené superpotraviny Blendea Supergreens jsem neznala. Dozvěděla jsem se o nich až z místního testování. Jsem mile překvapena z kladných hodnocení vybraných testerek. Určitě si zjistím víc informací o výrobku a ráda ho také vyzkouším

12.04.2018

Blendea Supergreens, jedinečná kombinace zelených superpotravin v jednom produktu, která vám pomůže s celkovou detoxikací organismu, posílením imunity, zlepšení trávení a omezení pocitu únavy - opravdu to funguje, mohu jen doporučit.

12.04.2018

Dobry den. :-) Konecne se nekdo rozhodl smichat mlady jecmen, mladou psenici, spirulinu a chlorellu dohromady a za to tleskam. Vsechny obcas vyuzivam k detoxikaci a posileni imunity a musim rict, ze nejsou zrovna prijemne chuti. Tato smes a jeste ochucena s matou je proste vyhra. :-)

11.04.2018

Tento výrobek znám a musím říct že jsem velice spokojen. Má lepší účinky než káva.mam více energie, vycistila se mi pleť a celkově se mé tělo detoxikovalo. A hlavně už nemám chutě na cokoliv,což velice oceňuji

11.04.2018

Zelené superpotraviny Blendea Supergreens mám hodně eáda. Podobné výrobky doma mám, ale tenhle je můj nejoblíbenější, protože mi přijde lepší složení. Navíc ho piji ve štávě a chuť je díky tomu lepší. Doporučuji

11.04.2018
Doporučení: 12

Detoxikovat organismus po zimě potřebuje každý. Blenea obsahuje jednak sladkovodní řasu Chlorellu a spirulinu, díky nim redukujete tělesnou hmotnost, protože spirulina a chlorella urychlují metabolismus a působí proti nadměrnému ukládání tuku. Blendea dále podporuje detoxikaci a celkově posiluje imunitní systém. Dále obsahuje zelený ječmen a mladou pšenici. Pro nastupující jaro výtečný pomocník.

11.04.2018

Píše se o něm jako o detoxitačním přípravku.Slibuje vyčištění organismu a ranní nakopnutí.Já jsem netestovala,nic méně jsem ho ochutnala u kamarádky.První doušky byli odporné,ale když jsem ho zředila pít se to dalo.Samozřejmě že po jedné skleničce nemohu hodnotit zda mě to nakoplo nebo dokonce vyčistilo organismus,ale začnu se po něm pídit.

09.04.2018

skvělý výrobek Blendea supergreens je výborný produkt na detox celého těla, po zimě tělo potřebuje opravdu detox, odpočínout si a nabrat zpět sílu. Blendea supergreens tento produkt si oblíbily všechny moje kamarádky.

08.04.2018

Právě teď je ideální období ke konzumaci podobných zelených superpotravin. Dodají vitamíny a jiné důležité látky tělu, posílí odolnost organizmu a povzbudí vitalitu. Snadno se připraví k užití, návod je srozumitelný. Chuť neutrální.

08.04.2018

Zeleny jecmen jsem kdysi pila a nejake velke ucinky jsem na sobe nepozorovala,ale nekomu treba muze pomoci. Za me byl dobry matcha caj, po nem sem se citila dobre a telo nebylo tak nafoukle,takze ten mi sedel vice.

07.04.2018

samotná chlorella je bombastická, účinky ječmenu jsou vynikající, přičítám mu krásné pročištění těla a díky němu i otěhotnění po letech snažení, takže tyto dva výrobky dohromady bez chemie, cukru a dalších blbostí musí být bomba

07.04.2018

Podobné zelené nápoje vyhledávám a občas popíjím. Zkoušela jsem si podobný vyrobit sama ze zeleného ječmene a řasy. Skvěle očistí organizmus, působí příznivě na játra a zažívací soustavu. Upravují kladně cholesterol a cukr. Osvěžující a krásně barevné.

07.04.2018

Podobné zelené nápoje užívám pravidelně každé jaro jako součást očisty těla po dlouhé zimě. Dodají potřebné vitamíny a stopové prvky prospěšné pro organizmus. Chuť není zrovna lahodná, ale ani nijak nesnesitelná. Očištěný a posílený organizmus je odměnou.

06.04.2018

vyrobek zelene superpotraviny od blendea supergreens jsem nikdy nemela ale slysim na ni jen chvalu ale tezko hodnotit libi se mi design a cena se mi zda taky super moc se mi libi a treba nekdy koupim

06.04.2018

Jedná se o přípravek, který obsahuje velmi důležité superpotraviny pro náš organizmus. Myslím si, že dokáže tělo detoxikovat a tím zlepšit celkový zdravotní stav. Příležitostně určitě ráda tento výrobek vyzkouším. Zatím jsem o něm četla hodně pozitivních recenzí.

06.04.2018

Pokud se potácíte únavou odstartovaný jarním slunkem, tyhle Supergreeny jsou pro vás to pravé. Po zimě je třeba detox nejen šatníku, ale také uvnitř těla, stravu odlehčit, nasadit úplný půst, dodat vitamíny. Skvělý produkt, pokud se na jarní detox právě chystáte.

05.04.2018

Do testovani jsem se neprihlasila vubec jelikoz moc takove veci nemusim,ale nemusi to byt vubec spatne kolegyne z prace si to nemuze vynachvalit,dava si to k snidani do musly a pry se i citi lete no nevim.

05.04.2018

Několik podobných preparátů jsem vyzkoušela. Krom toho, že pomáhají detoxikovat organizmus, tak doplňují některé další prospěšné látky a vitamíny. Mají neutrální chuť a svěže zelenou barvu. Prospěšné pro organizmus po všech stránkách. Pomáhají udržovat rozumnou hladinu cukrů a také cholesterolu.

05.04.2018

Zelené superpotraviny Blendea Supergreens....já těmto superpotravinám prostě nevěřím. Ještě před rokem jsem si byla jistá, že díky zeleným potravinám správně detoxikuju své tělo. Chyba lávky, užívala jsem jen jeden den a bylo mi týden špatně, kdy jsem nepozřela víc než suchar a hořký čaj........no a tím vlastně jsem se pročistila.....aha...tak takhle to funguje...

05.04.2018

Zelené superpotraviny Blendea Supergreens jsou superpotraviny v prvotřídní kvalitě a čistotě. Rozhodně se vyplatí si zakoupit kvalitní superpotravinu než nějakou náhražku. Jde přece o naše zdraví! Doporučuji

04.04.2018

TESTOVÁNÍ: Zelené superpotraviny Blendea Supergreens.Tyto tzv.zelené potraviny jsou skutečně dobrý vynález.Opravdu fungují a je dobré je používat nejen na jaře ale i v průběhu celého roku,protože jsou skutečně prospěšné.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

71 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:09
21 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:56
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 15:44

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat