TESTOVÁNÍ: Zelené superpotraviny Blendea Supergreens

22.03.2018 | Testování

Přemýšlíte, že byste svému organismu s příchodem jara dopřáli účinný detox? Pak vsaďte na Blendea Supergreens, jedinečnou kombinaci zelených superpotravin v jednom produktu, která vám pomůže s celkovou detoxikací organismu, posílením imunity, zlepšení trávení a omezení pocitu únavy. Jedná se o směs zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny, kterou bude moci v rámci našeho testování vyzkoušet 40 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 86%

Hodnocení: 77 testerek

Doporučeno: 93x


Na každou složku obsaženou v Blendea Supergreens jsou kladeny vysoké nároky kvality, které uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. Jednotlivé superpotraviny pocházejí z panenské přírody Nového Zélandu a Tchaj-wanu, kde jsou pěstovány pod přímým sluncem bez užívání jakýchkoli chemických přípravků. Směs je vyráběná výhradně v BIO kvalitě.

Zelený jarní detox

Všechny, které přípravek vyzkoušejí, zcela jistě potěší i přítomnost máty, která neutralizuje typickou chuť superpotravin a zároveň dodává skvělou příchuť.

Co Blendea obsahuje

 • Chlorellu a spirulinu
  Chlorella je sladkovodní řasa, která se řadí do kategorie zelených potravin. Spirulina je sladkovodní sinice s vysokým obsahem chlorofylu, která dokáže poskytnout komplexní výživové vlastnosti.
  Tyto dvě složky oceňují zákazníci, kteří se snaží redukovat tělesnou hmotnost, protože spirulina a chlorella urychlují metabolismus a působí proti nadměrnému ukládání tuku.
  Blendea díky těmto složkám stimuluje samočisticí procesy, podporuje detoxikaci a celkově posiluje imunitní systém.
 • Zelený ječmen a mladou pšenici
  Jedná se o zelené výhonky ječmene a pšenice, které jsou sklízené předčasně v rané fázi růstu.

Díky těmto složkám Blendea pomáhá uživatelům omezit pocit únavy a zlepšuje usínání. Jedná se o potraviny obsahující aminokyseliny, množství proteinů, minerálů a vlákniny, které mohou přispět ke zlepšení trávení, zbavení těla nečistot a jiných toxinů. Tyto superpotraviny mají také pozitivní účinky při snižování nadváhy a pomáhají chránit lidské tkáně před karcinogeny.

Co Blendea neobsahuje

 • Lepek
  Blendea ja přirozeně bezlepková. Mohou ji užívat celiakové, zákazníci s intolerancí na lepek, s bezlepkovou dietou a všichni ostatní, kteří se lepku z jakýchkoli důvodů vyhýbají.
 • Chemii
  Do směsi se nepřidávají žádná chemická aditiva, jedná se  pouze o organické suroviny. Zákazníci zcela jistě ocení, že se jedná o produkt jehož složky jsou ekologicky pěstované bez použití hnojící chemie.
 • Cukr
  Výrobek vyhovuje diabetikům a také zákazníkům, kteří se snaží o redukci své váhy. Neobsahuje žádný přidaný cukr, sladidla ani dochucovadla. Chuť vylepšuje pouze špetka máty.
 • Laktózu
  Vzhledem k tomu, že se jedná o čistě rostlinný produkt neobsahující lepek, Blendea uspokojí potřeby vegetariánů, veganů i vitariánů. Při výrobě produkt nepřichází do styku s jinými výrobky, neobsahuje tedy ani stopy mléka, vajec, mořských plodů a dalších živočišných výrobků. Mohou si ji dopřát i zákazníci s intolerancí laktózy.

Jak Blendea účinkuje?

Při dlouhodobém a pravidelném užíváním  v kombinace se zdravým životním stylem Blendea nabízí množství zdravotních benefitů.

Cena: 499 Kč

Více informací na www.blendea.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat