TESTOVÁNÍ: Zpomalte stárnutí v souladu s přírodou. Testujeme kosmetiku Yves Rocher.

11.04.2022 | Testování

Říká se, že nejhezčí je přirozená krása. Chcete přirozeně podpořit i tu svoji? Kosmetické produkty společnosti Yves Rocher, která ctí rostlinné složky i zákony, mohou být tím pravým! Pomůžete nám je otestovat? Přihlaste se ještě dnes a dokažte sobě i své pleti, že se zázraky skutečně dějí!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 96 testerek


Kůže není jen bariérou, která chrání tělo před nepříznivými vnějšími vlivy, jako jsou chemické látky, infekce či ultrafialové paprsky. Vedle této obranné funkce je také jednoznačně největším smyslovým orgánem, jehož prostřednictvím vnímáme chlad, horko, bolest, smyslné doteky našich drahých poloviček i uklidňující objetí přátel. Bývá také jasným odrazem a jakýmsi deníkem našeho života, neboť veškeré úsměvy i starosti na ní zanechávají nesmazatelné stopy. A ty se postupem času neustále prohlubují.

I čas může dostat šach mat

Proces stárnutí zastavit samozřejmě nelze. Dá se ale zpomalit, stejně jako zrychlit. K tvorbě předčasných vrásek přispívá mnoho faktorů. Patří mezi ně třeba stres, znečištěné prostředí, časté opalování, nutriční nedostatky, nedostatečný pitný režim, obecně špatná životospráva a dokonce i sedavý způsob života. Tohle všechno vede k úbytku kolagenu i ztrátě elasticity a pružnosti. Nechcete tomu nečinně přihlížet? Pak byste se měli poohlédnout po řešení, které zapůsobí na mechanismy pokožky, čímž zpomalí nejen nové příznaky stárnutí, ale zkoriguje i ty stávající. Takové řešení představují produkty značky Yves Rocher, která je expertem rostlinné kosmetiky.

Kosmatec nejen do vázy

Experti v laboratořích Yver Rocher po 12 letech intenzivního výzkumu a třech patentech znovu objevili bezprecedentní účinky rostlin proti vráskám. Jejich produkty řady FILLER VÉGÉTAL jsou kombinací dvou zdrojů aktivních složek, a to ekologicky pěstovaného kosmatce krystalového a kyseliny hyaluronové přírodního původu, která patří mezi základní molekuly ovlivňující strukturu pleti. Tyto složky se vzájemně dokonale doplňují, což den za dnem přináší vypnutou, zářivou, hydratovanou a vitální pokožku. Přesvědčit se o tom může hned 30 testerek starších 40 let, které v rámci Yves Rocher testování vyzkoušejí balíček jedinečných produktů, a to v ceně 3 687 Kč. Budete to právě vy, kdo pokožce dopřeje tyto konkrétní přípravky a podělí se s námi o svůj názor? 

Okamžité vyhlazení, které je EKO

Prvním produktem je Vyhlazující péče na obličej, krk i dekolt, kterou lze aplikovat ideálně ráno. Druhým želízkem v ohni je Vyhlazující sérum na okolí očí, které se používá jako klasický oční krém. Dále obdržíte Noční vyhlazující péči proti vráskám Filler Végétal a Vysoce koncentrované vyhlazující sérum, které se aplikuje před krémem, a to ráno i večer. Všechny tyto produkty mají příjemnou strukturu, dobře se nanášejí a obsahují až 98 procent složek přírodního původu. Po jejich nanesení je pleť okamžitě hydratovaná, vyživená a vypnutá, přičemž je omezena tvorba vrásek. Linie jsou méně patrné, kůže je pevnější a cítí se doslova nabitá zdravím a energií. Nutno podotknout, že i obaly kosmetiky Yves Rocher jsou vytvořeny v souladu s eko-koncepcí. Uděláte jim v koupelně místo? Testování právě začíná!

Další informace naleznete na internetových stránkách www. yves-rocher.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které mají více jak 40 let a napíší níže do Rozstřelu testerek, zda by jim produkty Yves Rocher pomohly s problematickou pletí.
HLASTE SE DO 24. DUBNA 2022.
Vybrané testerky získají balíček produktů Yves Rocher.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 09.05.2022

TESTOVÁNÍ KOSMETIKY ZBOŽŇUJI. Rodina byla i zatáhnutá do mého testování :) Muž hlásí, co je dnes v pořádníku ráno?A čím se končí?Vidíš výsledky? Nyní se Vám budu snažit všechny produkty popsat a přidat k nim nějaké informace. Vyhlazující péče proti vráskám na okolí očí Filler Végétal. Začínám tímto produktem, protože za mě už od mládí, oční krém kolem očí je prostě pro nás ženy TOP. Správný krém, co jednak působí, viditelně se zbavuje vrásek je pro každou ženu důležitý. Každý jsme ve fázi hledání, toho pravého i za přijatelné peníze. I když každý velice nerad stárne a rád by vypadal stejně jako ve 20ti :), co si budeme nalhávat.Takže krém po nanesení je velice příjemný. Je to takový spíš krém výborně se roztírá a zasychá bez problémů, nějakých hrudek, nebo něco takového. Takže paráda, oči po něm vypadají velmi osvěženě a co musím řici, já mám bohužel citlivé oči. Takže kde co na sebe namažu, musím pak dát pauzu i 2 dny, nebot mně pak pálí oči. Takže toto je pecka, ráno jsem si říkala, že už začnou určitě pálit a nestalo se. Takže velmi doporučuji pro toho, kdo jen tak nějaký oční krémy nesnese. A hlavně působí!Měla jsem oční krém od Vichy a bohužel, moje oči jsou náročné druhý den, jsem byla jak z koupaliště. A jak pečovat dnes o plet, poctivost se vyplácí, takže denně. Takže jsem dlouho stále byla v hledání a vidím, že jsem našla. Takže to byla hned radost pokračovat. Vysoce koncentrované vyhlazující sérum Filler Végétal. Velmi, ale velmi příjemné serum, co chladí, nádherně se roztírá, má skvěle dávkování po otočení a znovu se otočí a serum se zavře. TOP TOP a znovu top, byl dokonalý a pokožka byla po něm opravdu hladká a krásně svěží. Noční a denní krém tam pouze tedy ten noční mě trochu viditelně překvapil, že byl takový trochu na mně nezvykle z jiných krémů hustý a takový jak kdyby lepkavý. Ale důležité, že tedy po nanesení nelepil a vstřebal se. Za mně tato celá řada dávám 98 procent, opravdu kosmetika, co zato stojí. Než si koupil něco, například astrid či niveu, či něco dost obyčejného v hypermarketu.Zdravý a pleť máme jen jedno, ono bohužel i ta krása něco dnes stojí, ale lepší si přidat, než mít něco, co nepůsobí. A ještě je člověk zklamán. Takže za mě tedy za naší celou rodinu jsem prý omládla, po dlouhých nevyspaných nocí od syna....A kosmetika se dá nakoupit momentálně v akci 1+1 zdarma, takže celý balíček této kosmetiky už za krásné 2200 Kč + dárečky k tomu další na plet...A to už zato stojí za uvážení, to zkusit a přesvědčit se. Jednak i tak to vydrží nejméně na 3 měsíce při pravidelném užívání. A co je hezké?Vidět kolem zářivý usměv a být sama s sebou spokojená a krásná pro svoji rodinu.Řada Filler Végétal obsahuje čtyřikrát vyšší koncentraci výtažku z kosmatce krystalového a třikrát vyšší koncentraci přírodní kyseliny hyaluronové.A to je asi nejspíše důvod, proč se tato kosmetika jim tolik vydařila.Nezkusíš nevíš?Vyzkoušíš?

možné koupit i jako výhodný set přímo v krabičce nebo v taštičce jako dárkové balení

vybraná testerka | 09.05.2022

Mám citlivou pleť, která po některých a to i přírodních přípravcích reagovala štípáním, či zarudnutím, přípravky řady Filler Végétal mají všechny lehkou příjemnou vůni, která potěší smysly, lehce vstřebatelnou konzistenci a hlavně je má pleť přijala s radostí :-). Sérum se rychle vstřebá a je možno hned nanést krém, což ocením zejména při ranním spěchu. Pleť je po týdnu vyživená a šťavnatá, ovšem samozřejmě je nutná pravidelná péče, v mém věku 46ti let je každé ošizení znát :-). Celkově mi tato řada velmi vyhovuje, i když cena je trošku vyšší, k tomu, abych tuto ucelenou řadu pravidelně kupovala, bych velmi ocenila krém s UV filtrem 30

absence UV filtru , nutný ne nižší, než 30,protože jedná li se o řadu pro zralou pleť, která je náchylná k pigmentovým skvrnám, je UV faktor nutnost, vyšší cena

vybraná testerka | 09.05.2022

Tuto kosmetiku mám moc ráda. Oblíbila jsem si ji ihned, když jsem si ji mohla vyzkoušet. A důvod? Velmi mě zaujala příjmená levandulová vůně. Už jen tak dokázala zpříjemnit smysly. Navíc účinky na pleť jsou perfektní. Pleť mě vůbec neštípe a oční krém je konečně takový, který si přeji. Nebolí po něm oči a neslzí. Navíc s eihend vsaje. Po sériu a krému oceňuji, že s emi potom nedrolí makeup. Za mě Tato řada je perfektní.

Žádné

vybraná testerka | 09.05.2022

Kosmetika od Yves Rocher je jedním slovem výborná. Testovala jsem denní krém, noční krém, sérum na oči a vyhlazující sérum. Mám citlivou pleť a často se mi stává, že mám po nových produktech začervenalou pleť, s Yves Rocher ale ne! V minulosti jsem už otestoval řadu Elixir Botanique, která byla moc příjemná, a tak jsem se velmi těšila i na novinky z řady Filler Végétal. Musím uznat, že produkty z této řady mé pleti seděly mnohem lépe a vidím na pleti po používání opravdu rozdíly. Už během prvních pár dní se mi pleť zjemnila a vyživila a postupně se začaly zjemňovat vrásky. Neočekávala jsem úplné vymizení vrásek, to už asi bez plastických zákroků nebude možné, haha. Nejvíce vidím zjemnění vrásek v okolí očí, na čele a mimické vrásky okolo rtů. Všechny produkty krásně jemně voní a rychle se vstřebávají do pokožky. Krásné jednoduché skleněné balení je jen třešnička na dortu u YR produktů. Určitě je řada vhodná pro všechny zralé ženy, které s vráskami bojují nebo chtějí jen dostatečně vyživit svou pokožku.

Jediné zápory vidím u ceny, která je trochu vyšší, my ženy si ale musíme dělat radost a starat se o sebe a svou pleť.

vybraná testerka | 09.05.2022

Měla jsem možnost testovat kosmetiku Yves Rocher. Mám pokožku ve stádiu stárnutí, proto jsem chtěla vyzkoušela zpomalit tento jev. Kosmetika z této řady je velmi příjemná, nezanechává mastný film a vstřebá se. napne a vyhladí. Viditelné známky jsou až po 6 týdnech, což zkouším jen pár dní. Takže budu trpělivá a vydržím, pak se dostaví výsledek. Jsem ráda za testování, ráda zkouším nové věci.

zatím žádné zápory jsem nenašla.

vybraná testerka | 08.05.2022

Kosmetika od Yves Rocher, kterou jsem mohla otestovat za mě super. Jak denní krém, noční krém, tak na oči i vyhlazující sérum. Mám citlivou pleť a vše bez problému, nepálí, příjemně voní a musíš říct, že mě více než mile překvapila, že opravdu máte pocit, že hned vypíná vrásky. Už po pár dnech vidím rozdíl. A už se těším na rozdíl co slibují, že bude vidět po 6 týdnech. Určitě si další koupím i když není zrovna z těch levnějších. A doporučuji vyzkoušejte stojí to za to.

Podle mě žádné nemá.

vybraná testerka | 08.05.2022

Od značky Yves Rocher jsem již vyzkoušela mnoho výrobků a ještě mě žádný nezklamal ,stejně jako tato nová řada Filler Végétal.Jsem naprosto spokojena s příjemnou konzistencí všech čtyř výrobků, sérum velice pěkně jemně voní. Krémy se krásně vstřebávají, nezanechávají mastný pocit. Pleť je po jejich použití hydratovaná, vitální.

Pouze mi u denního krému chybí sluneční ochrana.

vybraná testerka | 08.05.2022

Perfektní kombinace krému, séra a péči o oční okolí. Jemná textura, velmi dobře se aplikuje a pleť je heboučká. Velmi jemná příjemná vůně, která mi zlepšuje ráno i večer. Jediné co mi snad vadí, že nemá SPF. Sérum má super texturu a je skvělým základem pro noční i denní krém. Změny pociťuji již na druhém týdnu používání krému. Pleť je mnohem jasnější a vrásky jakoby zahlazeny. Super pocit!!! Opět velmi hezky řešené obaly. Denní krém 75 ml, noční 50 ml- za mě ideální obsah. Vítám i nápadité řešení papírového obalu.

Chybí SPF. Vyšší cena.

vybraná testerka | 08.05.2022

Od Yves Rocher jsem měla možnost vyzkoušet řadu Filler Végétal, každý produkt je minimalisticky a vkusně jednotlivě zabalen. Tato ucelená řada kosmetiky je určena na zralou pleť s vyhlazujícím účinkem na vrásky. Při aplikaci jsem začínala sérem na oční okolí, je příjemné, lehké, snadno se vstřebává a nedráždí oči. Pokračovala jsem koncentrovaným vyhlazujícím sérem ráno i večer, které má pro mne vyhovující aplikátor – pumpičku. Ráno jsem nanášela po séru Vyhlazující péči na obličej, krk a dekolt, tento denní krém je potřeba jen lehce nanést a nechat vstřebat, při větším vtírání jakoby žmolkuje. Na noc jsem po séru používala Noční vyhlazující péči této řady. Produkty jsou jemné, lehké se svěží nevtíravou vůní. Na jemné vrásky působily celkem rychle a věřím, že i na ty hlubší časem zapůsobí. Celou ucelenou řadu vřele doporučuji.

Nemá

vybraná testerka | 08.05.2022

Tak myslím že jsem konečně našla vyhovující kosmetiku. Moc děkuji že jsem mohla být součástí testovacího týmu. A opravdu musim vše pochválit. Jak oční krém, tak sérum i denní a noční krém je úžasný, lehý, krásně se roztírá má jemnou nevtíravou vůni. Opravdu mají účinky toho co tato kosmetika slibuje.

Žádné jsem neobjebila

vybraná testerka | 08.05.2022

Řada Filler Végétal od Yves Rocher obsahuje sérum, oční krém a noční a denní krém, což z ní tvoří velmi ucelenou řadu vzájemně se doplňujících produktů. Celá řada splnila má očekávání. Aplikace jednotlivých produktů byla bez problémů. Jak sérum tak krémy nezanechávaly na pokožce žádné zbytky ani nevyvolaly nežádoucí reakce. Všechny produkty jsou velmi příjemně parfémovány a nenuceně voní. Již po krátké době používání mi pleť připadala hladší, vypnutější a celkově prozářenější. Vrásky kolem očí byly redukovány. Předpokládám, že při delším pravidelném používání celé řady dojde ještě k dalšímu vylepšení pokožky a ke znásobení účinku.

Uvítala bych balení celé řady v taštičce, pro snadnější převoz třeba na chalupu.

vybraná testerka | 08.05.2022

Řada Filler Végétal od Yves Rocher se skládá ze séra, očního krému a nočního a denního krému, za což jsem moc ráda, protože preferuji používání jedné řady pro všechny produkty péče. Sérum mi opravdu sedlo, pleť se pěkně vypne a vyhladí, vypadá zářivěji. Oční krém je jemný, neštípe, neslzí mi po něm oči (což opravdu moc kvituji :) ) a oční okolí rozzáří. Denní i noční krém jsou velmi příjemné, krásně pleť hydratují, dodají pružnost a hebkost. Líbí se mi i design, komplet provedení, u očního krému aplikátor. Celkově jsem s řadou moc spokojená a po použití plánuji dokoupit a používat dále. Opravdu moc fajn kosmetická řada, děkuji za možnost testovat! :)

Nenapadá mě nic.

vybraná testerka | 08.05.2022

Tuto značku používám často a když jsem měla možnost otestovat novou řadu tak jsem byla nadšená. I po tak krátké době testování už vidím výsledky. Pleť je krásně jemná a vyhlazená, vrásky začínají mizet. Citim se výborně a děkuji za tyto úžasné výrobky. Jsem velmi spokojená budu používat i nadále. Všem vřele doporučuji!

vybraná testerka | 07.05.2022

tak nějak nevím jak testování popsat - jsem prostě unešená :) je mi 55 a na svůj věk mám pleť docela ok , ale po použití této řady kosmetiky Yves Rocher si připadám jak mladice , pleť mám krásně hebkou a přitom jemně vytaženou , vyhovuje mi i konzistence a vůně , rozhodně po využití koupím další a doporučím každému kdo bude ochotný naslouchat - tohle se frantíkům opravdu povedlo

nic

vybraná testerka | 07.05.2022

Jsem příjemně překvapená. Nejdříve mě potěšilo ekologické balení a ucelená péče - sérum, denní a noční krém plus oční krém s příjemným silikonovým zakončením tuby, které zpříjemňuje nanášení krému na oční okolí. Krémy jsou velmi jemně parfemované, jemné, ne hutné (ano, i ten noční!). Lehce se roztírají, takže je jich potřeba jen malinko, takže dlouho vydrží. Po nanesení séra jsem cítila lehké pnutí pleti, takže jsem byla spokojená, že se vrásky vypínají 😀. Mírné pnutí pominulo po nanesení krému. Po necelých 2 týdnech pravidelného používání sice vrásky nezmizely, ale každá takováto péče chce čas. Nedělám si iluze, ale věřím, že stárnutí pleti se zpomalí a jemné vrásky se trošku "vyžehlí". Každopádně mým hlubším vráskám určitě tato péče neuškodila, spíš naopak.

Zmíněná sada je bez chybičky. Jen bych ocenila, kdyby byla ještě doplněna o čistící pleťovou vodu popř. pěnu a pleťové tonikum. Ráda mám kompletní sadu péče od jedné řady.

vybraná testerka | 07.05.2022

kosmatec krystalový a kyselina hyaluronová opravdu jsou zázrak pro pleť a aktivní složky v přípravcích jsou z bio zdrojů (a to si cením nejvíce) . Líbí se mi, že přípravky Filler Végétal tvoří ucelenou řadu v péči o pleť, mají lehkou parfemaci, krásně se nanášejí, brzy se vstřebají. Po 7mi dnech ještě nepozoruji viditelné zlepšení mé pleti, ikdyž opravdu používám pravidelně. myslím, že to chce delší čas. ale jinak - spokojenost veliká. děkuji za možnost testovat.

vybraná testerka | 06.05.2022

Kosmetika z řady FILLER VÉGETAL od značky Yves Rocher mě ani tentokrát nezklamala, tuto značku si kupuji velmi často. Testované výrobky jsem nejdříve aplikovala na zápěstí, abych zjistila, zda mi bude vyhovovat na mojí citlivou až intolerantní pleť. Test byl v pořádku a tak jsem začala každé ráno aplikovat nejdříve sérum, oční krém a následně krém na vrásky. Večer to byl noční krém. Pleť je jemnější a vrásky se mírně zmenšují. Výborný je i oční krém, ale u něho mi nevyhovuje šikmý aplikátor, mám raději kulatou koncovku, ale to je pouze můj názor. Krémy jsou jemně parfemované a aplikuji je plastovou kosmetickou špachtličkou, protože konzistence je mírně tekutá, což je dáno výtažkem z kosmatce krystalového. Měla jsem opravdu obavu z nové řady, ale jsem spokojená.

Nevyhovuje mi aplikátor u očního krému.

vybraná testerka | 06.05.2022

Kosmetika Yves Rocher, novinka Filler Végétal, kterou jsem měla možnost otestovat, mě zaujala velmi. A nejen mě, ale podle výsledků je spokojena hlavně moje pleť. Krémy a séra mají velmi příjemnou vůni, konzistenci, výborně se nanáší a hlavně se skvěle vstřebává. Pleť je jasnější, vypnutější, drobné vrásky téměř zmizely. Určitě budu používat nadále!

nemá

vybraná testerka | 06.05.2022

Yves Rocher je velmi kvalitní přírodní kosmetika. Denní ,noční i oční krém a sérum jsou v krásných kelímcích. Velmi jemně a příjemně parfemovány. Lehce se roztírají , rychle se vstřebávají. Pleť pak vypadá svěže a mladistvě Oční krém nebo sérum běžně nepoužívám, nyní poprvé. Je příjemné , chladivé , ovšem na nějaké závěry o účincích je příliš brzy . Totéž platí o ostatních produktech. Za ten krátký časový úsek ale mohu konstatovat , že je tato kosmetika velmi příjemná a pleť na ni reaguje velmi příznivě. Tato kosmetika je jedna z nejpříjemnějších, které jsem zatím vyzkoušela.

snad jen vyšší cena

vybraná testerka | 06.05.2022

S produkty Filler Végétal jsem velmi spokojená. Jejich účinky jsou patrné po několikerém použití, vrásky jsou méně patrné, pleť je vypnutá, hydratovaná a působí na první pohled svěžejším dojmem. Přípravky se výborně vstřebávají a nezanechávají mastný film. Mám hodně citlivou pleť, většina přípravků vyvolává zčervenání a pálení, ale Filler Végétal snáším bez jakýchkoliv problémů. Vyhlazující péče na oční okolí je neparfémovaná a i krémy a sérum voní jemně a příjemně, což velmi oceňuji. Praktické je i balení séra v pumpičce a oční péče v tubě, obojího stačí použít jen malé množství.

nenašla jsem

vybraná testerka | 06.05.2022

Z možnosti testovat sadu kosmetiky od mé oblíbené značky Yves Rocher jsem byla nadšená. Krásný design výrobků a úžasná vůně, která mi připomíná rozkvetlou louku mě hned nadchla. Praktické balení a příjemná barva výrobků je velké plus. Výrobky se lehce vstřebávají, mají gelové složení a nezanechávají na pokožce mastný pocit. Po používání je pleť příjemná na dotyk, hydratovaná a vypnutá. Všechny výrobky se vzájemně krásně doplňují a já určitě doporučuji všem tuto řadu s kosmatcem.

Žádné

vybraná testerka | 06.05.2022

Dobrý den, velmi děkuji za možnost seznámit se s těmito produkty. Většinou jsem takový " nevěřící Tomáš ", ovšem tentokrát to byla trefa do černého. Nikdy bych nevěřila, že kosmatec, který znám ze zahrádek má takovou moc. Kosmetika má elegantní balení, což mému oku velmi zalahodilo. Pokud se týká jednotlivých produktů, tak jsem naprosto spokojená. Sérum má nádhernou vůni, lehce roztíratelné, prakticky ihned vstřebatelné. Velkým plus je pumpička k aplikaci. Denní krém opět krásně vstřebatelný, a i po poměrně krátké možnosti testování se mi pleť vypnula a byla hezky hydratovaná. Oční krém doplňuje denní péči, praktická aplikace, spokojenost. Noční krém jen udělal tu pomyslnou tečku. Celkově jsem velmi spokojená a přípravky splnily veškerá moje očekávání - praktičnost, aplikace, vůně, konzistence a hlavně účinek. Je to opravdu značka, která má právem na trhu své jméno.

vybraná testerka | 05.05.2022

Krásný elegantní obal. Všechny výrobky krásně voní Plet je po použití hedvábně jemná, je promazaná. Krém nezanechává příliš mastný film,což mě vyhovovalo.Jsem nadšená. Všem vřele doporučuji zakoupit téhle výrobek .Tato firma mě velmi překvapila. Obal je světle fialový ze zlatým proužkem .

Na žádné jsem nepřišla

vybraná testerka | 05.05.2022

K otestování jsem dostala 4 produkty - denní krém, noční krém, krém na oční okolí a sérum. Nadchla mě hned po prvním použití jemná něžná a velmi příjemná vůně. kosmetika je přírodní, a je příjemná, nedráždivá. Mám citlivou pleť, a podráždění jsem nezaznamenala vůbec žádné. Gelové přípravky mají příjemnou strukturu, která nestéká. krémy se dobře nanášejí, rychle se vstřebají. Pleť není mastná, je jen příjemně hladká a hebká. Hlavně ráno po použití nočnéího krému cítím , jak je pleť hebká a vypnutá. Krém používám i na dekolt, a mám pocit vypnutější pokožky- za to jsem velmi ráda. Kosmetika mi vyhovuje. je velmi kvalitní, účinek je znatelný už po týdnu používání. Změny si všimlo i mé okolí. Za mě je to jednička s hvězdičkou - u téhle kosmetiky ráda zůstanu. Je účinná, nedráždivá, snadno se aplikuje a krásně voní.

nenašla jsem zatím ani jeden

vybraná testerka | 04.05.2022

Všechny čtyři produkty této nové řady od YR (oční sérum,sérum na obličej i denní a noční krém) se vyznačují úchvatnou vůní, jemnou texturou, u sér gelovitou strukturou, která nestéká), nádherně pleť osvěží a hydratují hloubkově na dlouhou dobu. Cítila jsem se s těmito produkty mladší již po pár dnech testování a bylo to i vidět.

žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 03.05.2022

Děkuji za možnost otestovat, protože tato kosmetika mne doslova nadchla. Unikátní, přírodní nedráždivé složení, kyselina hyaluronová a další prvky prospěšné pokožce obličeje, to vše jsou velká plus těchto produktů. Nejvíce mne příjemně překvapil noční krém. Hutnější textura, složené bohaté na výživné látky, hydratace. Pokožka je ráno hladší, pevnější. Péče pro oční okolí je skvělá. Nedráždí oči, dobře se aplikuje a dokonale vstřebává. Pomáhá s potlačením jemných vrásek kolem očí. Sérum na krk a dekolt je velmi příjemné, svěží, s velmi jemnou vůní. Dodává výživu i hydrataci. Vyhlazující sérum sjednotí pokožku a potlačí drobné nedokonalosti. Překrásné elegantní balení působí luxusně, ale hlavní je obsah a ten je opravdu skvělý. Doporučuji i těm nejnáročnějším ženám. Přípravky opravdu splňují to, co je deklarováno.

Žádný

vybraná testerka | 01.05.2022

s touto přírodní přírodní rostlinnou kosmetikou jsem moc spokojená, přímo nadšená jedná se denní krém, noční krém, krém na oční okolí a sérum, je to kosmetika na přírodní bází krásně se roztírá, pěkně voní, pleť je hydratovaná a není mastná, krásné balení a výhodná pumpička u séra a u očního krému tubička jsou výhodnější než kapátka, po pár dnech jsem zaznamenala efekt pleť byla svěží a můj pocit byl výborný tato kosmetika je pro mě jednička

zápory nejsou žádné

vybraná testerka | 01.05.2022

Zdravím :). Po týdnu používání této kosmetické řady od yves rocher je moje pleť spokojená. Jako první - podkladové sérum - je příjemné, rychle se vstřebá. Další krok je protivráskové na oční okolí. Je ho potřeba opravdu maličko. Plně hydratuje a taky se dobře vstřebává. Čistě noční krém není mastný, jak u některých bývá, je hydratační a je to vidět. Pleť se jeví jako vlhká. A čtvrtý krém - denní i noční péče na obličej a dekolt, zde je třeba trochu opatrnosti. Krém udělá na pleti lehký film. Je potřeba déle počkat, než pokračujeme s makeupem. Jinak vznikají takové žmolečky. Celá řada je jen lehce parfemovaná a to velmi příjemnou vůní, která mi při zavřených očí vybaví modré irisy a kosatce. Tak, při mém věku 72 let, nečekám zázrak, ale jsem hodně překvapená, protože účinek je vidět. Pokožka je hydratovaná a lehce vypnutá bez nepříjemného pnutí. Kosmetické přípravky od yves rocher jsem používala kolem padesátky a byla jsem spokojená. Asi se k této značce vrátím. Vřele doporučuji.

nenašla jsem nic

vybraná testerka | 01.05.2022

Kosmetika Yves Rocher má vždy hezké a sladěné barvy balení.Sérum je v ideálním balení s pumpičkou.Konzistenci má gelovou, pěkně se roztírá a po chvilce se vstřebá do pleti.Ty samé vlastnosti platí i u krému na okolí očí, denního a nočního krému.Po nanesení je pleť hydratovaná a příjemně hladká na dotek.Jemnější vrásky se postupně vyhlazují a proto se těším na výsledek po delším používání.Každým dnem cítím, že se mi pleť po pravidelném užívání zlepšuje a rozjasňuje.Myslím si, že balení vydrží na dlouhou dobu, protože stačí nanést opravdu jen trochu.Vůně je lehká, neutrální a příjemná.Tuto sadu krémů ráda doporučím všem ženám, které už s věkem a vrásky bojují.

Pro někoho může být rozhodující dražší cena.

vybraná testerka | 01.05.2022

Moc hezké balení v příjemné barvě. Konzistence je příjemná,rychle se vstřebává, nevtíravá vůně. Pleť je po použití jemná na dotek a hydratovaná. Balení vydrží na dlouho, stačí opravdu malé množství. Zjemňuje jemné vrásky v okolí očí, vypíná pleť. Vhodné už pro jemné vrásky,na hlubší vrásky jsem zatím nezaznamenala účinky,potřeba používat pravidelně a delší dobu. Doporučuji.

Cena je vyšší.

vybraná testerka | 30.04.2022

Pěkné fialkové balení,jemná vůně,dobrá konzistence a roztíratelnost,na pleti příjemný,kosmetika přímo z Francie,na pleti po nanesení pocit komfortu.Obsahuje kyselinu hyaluronovou proti vráskám a další přírodní složky. Balení vydrží cca.asi 3 měsíce při pravidelném používání. Mohu doporučit vyzkoušet pro zlepšení pleti.

Cenově asi ne úplně pro každého.

21.01.2024

Skvělá sada na zpomalení stárnutí pleti jde to vidět

10.10.2023

Výborná a kvalitní kosmetika. Všem vřele doporučuji

10.10.2023

Úplně nejlepší pleťová řada od této značky. Lehký denní krém, hutný výživný noční, oční péče, vše mohu doporučit. používám několik let s velkou spokojeností. Bohaté, plti prospěšné složení, ochrana, výživa, hydratace. Krásné, elegantní balení.

08.09.2023

vysoce kvalitní kosmetika. Přírodní ingredience

Vysoká cena

18.08.2023

Milují všechny produkty od značky YR. Je to perfektní kosmetika která funguje

17.08.2023

Miluji kosmetiku od YR. Tuto řadu používá má maminka a nemůže si ji vynachválit.

06.08.2023

Používam túto kosmetiku už 4 roky a jsem moc spokojena.

Zadné

01.03.2023

Skvělá přírodní kosmetika kvalitní francouzské značky. Unikátná složení s výtažky z kosmatce potlačuje známky stárnutí. Hutné, na prospěšné látky bohaté složení vyživuje, hydratuje a chrání pokožku. Celá řada je moc povedená, zejména noční a oční krém.

-

17.02.2023

Nejlepší řada od Yves Rocher. Skvělý denní i noční krém. Ideální složení i konzistence a já se po použití cítím lépe. Pokožka je vypjatá, hladší, jasnější. Oční krém i sérum jsou skvělé podpůrné doplňky. Jemná vůně, elegantní balení. Skvělý výrobek.

vyšší cena

18.01.2023

Tuto sadu kosmetiky jsem zakoupila mamce , moc se jí líbilo balení a s výsledkama je moc spokojená

05.01.2023

Třeba sprchové gely mají v úžasných vůních a to odličovadlo je jediné, které mě zbavuje šupinek na obličeji.

Šampóny málo pění

23.12.2022

Po této kosmetice je pokožka úplně krásná a jemná.

19.12.2022

Tuta kosmetika je skvělá, je vhodna i na citlivou pleť

03.12.2022

Nejvíce jsem si zamilovala oční sérum! Je příjemné není vůbec hutné a hezky se vstřebá.

žádné

29.11.2022

Produkty od této značky jsem nad míru spokojená vyhlazuje nedokonalosti a udržuje pleť hladkou.

28.11.2022

Je mi 18 let takže toto nepoužívám, ale moje maminka ano a je nadmíru spokojená.

20.11.2022

Kupovala jsem produkt mamince a sama mi po dvou měsících zavolala že vrásky opravdu trochu ustoupily

15.11.2022

Tuto sadu jsem dala testovat babičce protože já ji moc nevyužiju mám vzkázat že krásně voní je příjemná pro pleť a že už svým obalem zaujme.

14.11.2022

Yves Rocher je opravdu úžasná značka a kosmetika od nich je božská

13.11.2022

Po pravidelném používání viditelné zlepšení elascity kůže

Testováno na zvířatech

13.11.2022

měla jsem a doporučuji,opravdu moc funguje, ráda používám tuto značku

28.10.2022

Yves Rocher je skvělá kosmetika, která krásně pečuje o pleť

27.10.2022

S touhle kosmetikou mám dobré zkušenosti doporučuji i jiné řady

Žádné

23.10.2022

Yves Rocher moje pleť přímo miluje určitě tuhle kosmetiku velmi doporučuji.

23.10.2022

Jsem s touto značkou velíce spokojená i celá rodina

Nemám žádnou

23.10.2022

naprostá Pecka,s produkty od Yves Rocher jsem spokojená

22.10.2022

Miluji kosmetiku Yves Rocher. Takze ani fialova NEstarnouci rada me nezklamala, je TOP

Žádné

Značka skvělá. i vůně produktů je fajn.

jen cena by mohla být menší.

19.10.2022

Co se týče kosmetiky Yves Rocher, musím říct že je to opravdu kvalitní kosmetika. Zaujala mě lehká levandulová vůně, která už od počátku působí na vaše smysly a tím vám zaručí dokonalou relaxaci. !pozor však na citlivější kůži, je možné způsobení zarudnutí, nebo vás pleť může trošku štiplat!

17.10.2022

Koupila jsem svoji mamince na Vánoce a byla moc spokojená, lehce minimalizují vrásky po delším užívání

15.10.2022

Jako 1. bych řekla, že opravdu překrásně voní. Jinak je velmi příjemný a nedráždí.

Nic

10.10.2022

Super, jsem velice spokojená, funguje tak jak má..

10.10.2022

Příjemná vůně , pomáhá na vrásky a velice hydratuje pleť

06.10.2022

Koupila jsem produkty mamce a plánují i sobě. Nemá to chybu. Úžasné!

29.09.2022

Tuto značku mám velmi ráda, na moji citlivou pleť ke to úžasné

29.09.2022

Skvělý na den i noc, krásná vůně , pleť zůstává svěží a pružná

Dražší

19.09.2022

Klidná a příjemná vůně příjemné pro dospělé ale rád používá i syn

18.09.2022

splňuje požadavky, omlazuje,voní, za mě skvělé

žádné

17.09.2022

jemnost, mate pocit ze najednou ste omladla o 10 let krasne se vsakuje a opravdu pomaha

nic

16.09.2022

Mám ráda tuhle kosmetiku. Výrobky mají krásnou vůni a dobré účinky.

16.09.2022

S kosmetikou Yves Rocher jsem spokojená, Rada koupím tuhle řadu pro moji maminku.

16.09.2022

Pomáhá to velmi pořídila jsem to mamce a babičce nemůžou so vynachválit

14.09.2022

Miluju Yves Rocher kosmetiku. Používám ji již 5 rokem. Jsem členkou, a neměnila bych za žádnou cenu! Voňavá, příjemná, skvělé nabídky, dárečky, úžasné balení. Nic jiného než Yves rocher už nepoužívám. Takže za mě TOPPP 100000/10

12.09.2022

Yves Rocher, moje oblibena kosmetika, prijemna vune, hezke baleni. super se vstrebava

cena

07.09.2022

Kosmetiku od Yves Rocher mám velmi ráda. Řada na zpomalení stárnutí je velmi příjemná. Hezky voní a zanechává pleť hydratovanou.

30.08.2022

Krásně vyhlazuje pleť, má příjemnou vůni, lehce se roztiraji

30.08.2022

já tento produkt nevlastním, ale musela jsem ho koupit babičce! Chválí si ho

29.08.2022

Krémovost Vůně Vstřebávání Účinky vidět po par dnech Hydratační

Vyšší cena

28.08.2022

Výborný vzhled i kvalita produktu .příjemně voní .

25.08.2022

-Znacku Yves Rocher pouzivan jiz velmi dlouho - mam to ozkousene -Prirodni slozeni -prijemne na pleti

- cena

25.08.2022

S kosmetikou Yves Rocher jsme celá rodina spokojená! Krásně to výživy pleť. Na 100% doporučuji tuto sadu

24.08.2022

skvělé složení i vzhled samotného produktu, doporučuji

30.07.2022

Kosmetika Yves Rocher je velice kvalitní a prospívá pleti.

18.07.2022

Kosmetiku Yves Rocher, už používám více let. zprvu jsem dostala dárkový balíček, kosmetiky i mé senior. pleti vyhovovala, tak jsem si začala průběžně už nyní vyzkoušenou a oblíbenou kosmetuku objednávat přímo na shopu Yves Rocher. Doporučuji!!!! Na fotogr. jsme s manželem při slaav. obědě k příležitosti naší zlaté svatby letos v dubnu - je nám 72 a 75 let. O pleť se přiměřeně starám.

neznám

18.07.2022

Krásná levandulova vůně uklidní a zpomalí stárnutí jednoznačně dejte vraskum sbohem

17.07.2022

Kosmetika velmi příjemná, dobře se roztirá a dobře se vstřebává. Krásné voní.

13.07.2022

Kosmetika velmi příjemně voní a dobře se roztírá. Vyhovuje mi, že se dobře vpije do pleti a nezanechává pocit mastnoty.

Cena

09.06.2022

skvělé složení, užasná vůně a funguje přesně jak má

02.06.2022

Musím říct, že značku Yves Rocher naprosto miluji a nedám na ni dopustit. Z této řady je snad všechno dokonalé. Krom denního a nočního krému nedám dopustit zejména na regenerační sérum. To mi přijde, že je proto stárnutí pleti naprosto perfektní s výsledky jsou vidět okamžitě. Rozhodně koupím zas.

17.05.2022

Yves Rocher je úžasná voňavá kosmetika. Tahle ráda je naprosto skvělá ❤️😊❤️

10.05.2022

Velmi prijemna levandulova rada od YR. Skvele slozeni. Libi se mi moznost zakoupeni cele rady urceny na jeden problem. Hezky hydratuje a prijemne voni.

09.05.2022

Kosmetika od Yves Rocher je jedním slovem výborná. Testovala jsem denní krém, noční krém, sérum na oči a vyhlazující sérum. Mám citlivou pleť a často se mi stává, že mám po nových produktech začervenalou pleť, s Yves Rocher ale ne! V minulosti jsem už otestoval řadu Elixir Botanique, která byla moc příjemná, a tak jsem se velmi těšila i na novinky z řady Filler Végétal. Musím uznat, že produkty z této řady mé pleti seděly mnohem lépe a vidím na pleti po používání opravdu rozdíly. Už během prvních pár dní se mi pleť zjemnila a vyživila a postupně se začaly zjemňovat vrásky. Neočekávala jsem úplné vymizení vrásek, to už asi bez plastických zákroků nebude možné, haha. Nejvíce vidím zjemnění vrásek v okolí očí, na čele a mimické vrásky okolo rtů. Všechny produkty krásně jemně voní a rychle se vstřebávají do pokožky. Krásné jednoduché skleněné balení je jen třešnička na dortu u YR produktů. Určitě je řada vhodná pro všechny zralé ženy, které s vráskami bojují nebo chtějí jen dostatečně vyživit svou pokožku.

Jediné zápory vidím u ceny, která je trochu vyšší, my ženy si ale musíme dělat radost a starat se o sebe a svou pleť.

09.05.2022

Yves Rocher kosmetiku mam moc tada. Pomer cena kvalita je velmi dobra. Jelikoz jsem ve veku, kdy jiz pomalu resim vrasky, vyzkousela jsem nocni krem z nove kolekce. Je velmi prijemnej, hezky hydratuje i voni. Slozeni je perfektni. Moje velmi jemne pocinajici vrasky verim ze vyhladi. Zatim brzy soudit. Ale rozhodne lepsi zacit drive nez pozdeji 😊

07.05.2022

Velmi mě nadchlo balení, které vypadá přepychově! Moje plet si krémy užívá, je vyhlazená, hebká na pohled i na dotek, vypadá jasněji, je hydratovaná a vrásky jsou méně viditelné.Krémy mají velmi příjemnou konzistenci, nelepí ne a dobře se vstřebávávají.

25.04.2022

Kosmetika Yves Rocher je kvalitní a rychlé účinkuje..

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat