Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

2110 / 2110 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Multifunkční hadřík Vileda mne mile překvapil. Hned po jeho vyzvednutí jsem se pustila do úklidi abych ho mohla vyzkoušet. Hadřík po sobě nezanechává žádné šmouhy a hodí se na každý povrcu. Je s ním lehká manipulace a snadno se po úklidu umývá na další použití. Jeho přiznivá cena je jen další plus :). Tento výrobek vřele doporučuji a značka vileda je zárukou kvality :)

Zápory

Žádné mě nenapadají

Moje hodnocení

Klady

Zastřihovač vousů ROWENTA opravdu překvapil :) Spolehlivý, kvalitní výrobek :) Na výrobku nejvíce oceňuji, že je praktický, lehce přenositelný a snadno se s ním manipuluje. Zastřihování vousů je rychlé a elegantní. Cena výrobku je přijatelná. Zastřihovač za sebe velmi doporučuji.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Večerní chlebík PENAM mě příjemně překvapil :) je velmi lehký a hodí se na rychlou večeři se sýry,salámy nebo pomazánkou :) Jako velkou přednost vyzdvihá ám jeho vláčnost, která chleba dodává příjemnou chuť.

Zápory

Některým nemusí vyhovovat sušené ovoce obsažené ve výrobku :)

Moje hodnocení

Klady

Balíček přišel velmi brzy a děkuji za přijetí mezi testerky :) Hodnocení kaše: rychlá příprava, lehká chuť, možnost dochucení dle vlastního uvážení, skvělý nápad pro rychlou snídani či svačinu, pokud není moc času, přijatelná cena :)

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.