TÝMOVÉ TESTOVÁNÍ: Lahodná Dr. Oetker Rýžová kaše chia bez lepku

18.04.2018 | Testování

Nová bezlepková rýžová kaše Dr. Oetker je jedinečným výrobkem, který splňuje všechny podmínky moderního stravování. Dr. Oetker Rýžová kaše Natural s chia semínky může být výbornou snídaní či svačinkou. Kaše je lehce stravitelná a dodá vám energii i vitalitu pro každý den – ráno, v poledne i večer. Přesvědčit se o tom bude moci 100 našich testerek a jejich kamarádek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 87%

Hodnocení: 169 testerek

Doporučeno: 94x


Jednoporcové rýžové kaše Dr.Oetker jsou vyrobeny z velmi kvalitních  ingrediencí, podle originální receptury, s garantovanou bezlepkovou výrobou a zvýšenými laboratorními kontrolami.

Svačinka, kterou si zamilujete

Dr.Oetker Rýžová kaše Natural, Chia – jednoporcová bezlepková kaše bez éček a bez přidaného cukru. Obsahuje chia semínka, která jsou vynikajícím zdrojem bílkovin. Kaše je neochucená a můžete si ji tak ochutit podle vlastní fantazie nejlépe čerstvým ovocem, ale také ovocem kompotovaným nebo sušeným.

Příprava je velmi snadná: obsah sáčku vysypeme do misky, zalijeme 150 ml horké vody a promícháme. Za občasného promíchání necháme 10 minut odstát.

Energetická hodnota jedné porce je 210 kcal.

Doporučená cena: 15,90 Kč (za 50 g)

Více informací na www.oetker.cz

Testujte s kamarádkami!

Dr.Oetker Rýžovou kaši Natural s chia semínky budou zkoušet nejen naše testerky, ale také jejich kamarádky. Každá z testerek totiž obdrží 4 porce kaše Dr.Oetker, jednu vyzkouší a zbývající rozdá třem svým kamarádkám, kolegyním, maminkám či sestrám apod.

Ty se pak mohou po otestování kaše také registrovat na Bety.cz a přidat svá hodnocení!