Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

3261 / 3261 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Měla jsem obrovskou radost, že jsem měla možnost ProVenus DermoCollagen otestovat. Děkuji. Určitě oceňuji jeho chuť, rychlou přípravu, ale bohužel jsem nějaké účinky nezaznamanala. Jde asi opravdu o dlouhodobé používání a měsíc nestačí.

Zápory

Cena... Proto nemůžu pokračovat, zda by další balení už něco ukázalo.

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testování této rtěnky a odličovače. Barva je sytá, neodpovídá odstínu, který byl na foto, ale i tak se mi barva líbí. Dobře se nanáší a drží. Rty jsou vláčné, dodávají příjemný pocit. Rtěnka mi vydržela půl dne a vydržela by i déle-pokud bych chtěla. Odlíčit jde perfektně a odličovač skvěle funguje i na oči. Stačí lehce přetřít a je to. Jen pak zůstane mastnota a tu je třeba pak nějak ještě setřít.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Dobrý den, tyčinky dorazily a velice mě zaujaly svým vzhledem. Krásné balení ovocných i čokoládových tyčinek po 7 kusech. Jako první jsem ochutnala čokoládovou a krásně voněla a chuťově opravdu výborná. Trošku to i křupalo, tak to dodávalo i dojem čokoládové sušenky. :-)

Zápory

Jakou druhou jsem ochutnala ovocnou a bohužel mi nechutnala a i na další pokus nechutná.... Voní hezky, ale chutí mi připomíná růžové žvýkačky, které se prodávaly, když jsem byla malá.. A je taková kyselejší.. Dále mě trochu překvapila cena, která je uvedena v přiloženém katalogu. Zdají si mi drahé... Což je škoda...

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.