TESTOVÁNÍ: Dokonalé rty díky 16H Lip Colour od Dermacol

28.11.2016 | Testování

Hledáte rtěnku, která by vám zajistila dokonalé nalíčení rtů po celý den? Pak jste ji právě našla - revoluční dvoufázová barva na rty 16H Lip Colour od společnosti Dermacol vydrží až 16 hodin! Tuhle rtěnku a lesk v jednom si prostě zamilujete!


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 214 testerek


Nádherné intenzivní barvy 16H Lip Colour vytváří dokonalý vzhled rtů po celý den nošení! Průlomová textura s vysokou pigmentací barvy na rty je rychleschnoucí a výborně kryje.

Ultra lesk a jemná péče v krémové fázi díky obsahu přírodních vysoce kvalitních olejů, včelích vosků a vitaminu E zabraňuje vysušování a rty hydratuje, zvláčňuje, dodá jim svůdný lesk a plnost. 16H Lip Colour je k dispozici v 9 úžasných odsínech.

Barva na rty se aplikuje ve dvou krocích - nejprve nanesete tenkou vrstvu barvy a necháte ji po dobu 1 minuty zaschnout. Poté aplikujete druhou fázi, která barvu zafixuje. Dokonalý vzhled rtů zaručen po celý den!

Významné ocenění

Revoluční dlouhotrvající dvoufázové barvy na rty a lesk 2 v 1 16H Lip Colour se navíc mohou pyšnit označením "Doporučeno Asociací vizážistů a stylistů ČR", které získaly od poroty složené z profesionálních vizážistů a stylistů v ČR.

Každoročně porota složená z 60 vizážistů, členů Asociace vizážistů a stylistů, hodnotí produkty přihlášené do soutěže o Nejlepší výrobek roku. Soutěž je určena pro výrobky dekorativní a pleťové kosmetiky, které mohou vizážisté používat při své práci.Prota hodnotí funkčnost výrobku, komfort při jeho používání, ale i design.

Snadné a dokonalé odlíčení

Pro snadné a šetrné odlíčení tekuté rtěnky 16H Lip Colour použijte dvoufázový fluidní odličovač Waterproof eye make-up remover. Intenzivně pečuje o pokožku a zanechává ji dokonale čistou, tonizovanouhebkou. První (olejová) fáze lehce rozpustí a odstraní bez drhnutí i voděodolnýdlouhotrvající make-up.

Druhá fáze zanechá pleť svěží bez nepříjemného mastného filmu. Odličovač obsahuje chrpový extrakt, bavlníkový olej a panthenol, díky kterým je pleť osvěžená, vyživená a bez podráždění. Neobsahuje alkohol ani parfemace. Je vhodný také pro citlivé oční okolí i pro nositelky kontaktních čoček.

Co budeme testovat?

Vybrané testerky obdrží balíček, který bude obsahovat revoluční dlouhotrvající dvoufázovou barvu na rty a lesk 2 v 1 16H Lip Colour doplněnou o dvoufázový odličovač Waterproof eye make-up remover od společnosti Dermacol.

Do rozstřelu testerek je nutné připsat, jaký odstín rtěnky (číslo) byste ráda testovala. Jejich přehled najdete na stránkách e-shopu Dermacol.

Více informací získáte na: www.dermacol.cz

Hodnota balíčku je 350 Kč.

Vybraným testerkám rovněž zašleme k vyplnění dotazník týkající se barvy na rty H16 Lip Colour.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 100 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, co mají na rtěnkách nejraději (a jaký odstín H16 Lip Colour si přejí testovat).
HLASTE SE DO 5. PROSINCE 2016.
Vybrané testerky získají na otestování 16H Lip Colour a Waterproof eye make-up removed od společnosti Dermacol.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.