TESTOVÁNÍ: Proteinové tyčinky Natural Balance od Oriflame

26.07.2016 | Testování

Nové proteinové tyčinky se 100% přírodním složením byly vyvinuty tak, aby dodaly do organismu základní výživné složky bez zbytečných kalorií.


Celkové hodnocení: 81%

Hodnocení: 193 testerek


Jsou ideální jako malá svačina, ať už v případě, kdy se občas z pracovních nebo jiných důvodů nestíháme najíst, nebo když máme chuť na sladký pamlsek bez výčitek. Díky vysokému podílu proteinů a nízkému glykemickému indexu udržují nízkou hladinu cukru v krvi, rychle zaženou hlad a postupně uvolňují energii na dlouhou dobu.

Proč jsou tyčinky Natural Balance jedinečné?

  • Vysoký obsah bílkovin - pomáhají zasytit a urychlují metabolismus, což je velmi důležité pro efektivní hubnutí
  • 100% přírodní - neobsahují umělá barviva, konzervanty a sladidla. Jsou bez geneticky modifikovaných složek.
  • Nízky GI - díky nízkému glykemickému indexu máte chuť na sladké pod kontrolou (čokoládová tyčinka má GI 41, ovocná má GI 44)
  • Náhrada za dezert s nízkým obsahem kalorií (jen 150 kcal v tyčince)
  • Sladkost vhodná i pro diabetiky

Obě tyčinky Natural Balance obsahují 100% přírodní příchuti. V ovocné tyčince najdete granátové jablko, acai a borůvky. Čokoládová tyčinka obsahuje kakaové boby. Tyto složky jsou nejen velmi chutné, ale také dobře známé pro své antioxidační vlastnosti, které chrání před onemocněními a předčasným stárnutím.

Nutriční hodnoty:
Bílkovin: 19,6 g na 100 g
Vlákniny: 10,9 g na 100 g
Vhodné i pro alergiky na laktózu.

Složení: sója, hrášek, syrovátka, ječmen, oves, pšenice, rýže

Více informací na www.oriflame.cz

vybraná testerka | 14.11.2016

Vynikající byly ty čokoládové, ty jsou opravdu moc dobré. Tyčinky opravdu zasytí a neměla jsem delší dobu pocit hladu. Tyčinky nejsou příliš sladké, jsou tak akorát, sladčí mi přišla ta čokoládová, proto je tak dobrá. Ovocná je taky dobrá, ale jsem milovníkem čokolády, takže pro mě je nejlepší ta čokoládová varianta. Tyčinky dodají potřebné množství energie, jsou skvělé do kabelky jako rychlá svačinka.

Vyšší cena

vybraná testerka | 09.09.2016

Děkuji za možnost testovat přírodní , proteinové tyčinky Natural Balance . Nejdříve jsem vyzkoušela ovocnou - na tu jsem se moc těšila a překvapila mě. Byla trošku tuhá , nedrobila se ani nelepila v krku. Ovocná chuť je výraznější, kyselkavá a není přeslazená. Druhý den jsem vyzkoušela čokoládovou tyčinku , pěkně voní po čokoládě , chuť je jemná čokoládová a také nepřeslazená. Jelikož jsou proteinové s vysokým obsahem bílkovin, dala jsem si je místo svačiny a vážně mě zasytila. Oceňuji , že jsou tyčinky vhodné i pro diabetiky a mají nízký obsah kalorií.

vybraná testerka | 09.09.2016

Děkuji za možnost testovat tyto vynikající tyčinky. Nejprve mne zaujal atraktivní obal, který odpovídá cenové úrovni výrobku. Čokoládová tyčinka má výraznou čokoládovou vůni i chuť a příjemně polotuhou konzistenci. Ovocná mne překvapila nezvykle nakyslou chutí, která ale byla velmi příjemná. Obě tyčinky nechutnají přesládle a rychle zasytí. Jsou velmi vhodné pro rychlé doplnění energie při námaze, ale i jako varianta sladkostí pro zdravější mlsání. Mohu jen doporučit.

vybraná testerka | 08.09.2016

Proteinové tyčinky mají krásný luxusní obal, který nabádá ke koupi a ochutnání. Obě varianty testovaných tyčinek zasytí na hodně dlouho a nezaberou v tašce moc místa, takže ideální do práce nebo na výlety. Co se týče příchutí testovaných tyčinek. Obě byly vynikající, ovocná mi přišla mírně kyselejší, čokoládová byla naprosto delikátní. Dala jsem ochutnat i dětem, snědly a dožadovaly se dalších. Doporučuji.

Cena

vybraná testerka | 08.09.2016

Výborný.Jak čokoládová tak i ovocná tyčinka byla skvělá.Má prostě super chuť a parádně zasytí když zrovna pospícháte a nemáte čas se s něčím crcat :D.Také mají moc hezký dizajn obalu který vás hned zaujme.

žádne jsem nenašla a to nás tý tyčinky ochutnávalo víc lidí :D

vybraná testerka | 08.09.2016

Tyčinky jsou supr, ovocná mi přišla sladčí, ale mám ráda hodně sladké, takže mi to nevadilo, jako doping energie fakt supr, a do kabelky pro případ hladu fakt doporučuji, určitě si je ještě koupím, a i balení tyčinek je pěkné

asi jen ta cena, není to nic levného, ale asi jsou fakt kvalitní, dále někomu může vadit hodně sladká chuť ovocné tyčinky, mě ale vůbec nevadila

vybraná testerka | 08.09.2016

Jak už jsem předesílala v rozstřelu, já preferuji čokoládu, právě z tohoto důvodu jsem si více užívala čokoládovou svačinku :). Musím uznat, že tyčinky vůbec nechutnají uměle, nejsou zbytečně navoněné a jako zdravá svačinka do kabelky mi naprosto vyhovují :)

vybraná testerka | 07.09.2016

Jako rychlá svačina do kabelky jsou tyčinky super. Skvěle mě zasytila místo dopolední svačiny. Ač jsem se víc těšila na ovocnou, tak mi víc chutnala čokoládová, ale ani tak jsem si moc nepochutnala. Obal se mi líbil víc, než samotná chuť

Chuť mi přijde až moc umělá a nijak zvláště mě nenadchla. Ovocná tyčinka se špatně konzumuje, lepí se. Nejsem odborník na zdravou stravu, tak nemohu posoudit, zda je poměr složení: cena přiměřený, každopádně za tuto chuť bych nebyla ochotná zaplatit tolik, kolik tyčinka stojí.

vybraná testerka | 07.09.2016

čokoládová tyčinka mi chutnala více, stačila mi na brigádě na svačinku mezi pauzami 4hodiny.. můžu jen doporučit..ovocná až měla lákavější obal,mi moc nechutnala byla tam nějaká pachuť a v puse sem měla divně..takže u mě zásadně vyhrála čokoládová,ale ani ovocné nepřišly na zmar manžel je spořádal též mu moc chutnaly..

chtělo by to větší balení, a doladit tu ovocnou příchut..

vybraná testerka | 05.09.2016

Dobrý způsob, jak nahradit svačinku, kterou jsem si nepřipravila. Vcelku slušné obaly, ovocný je o trochu víc lákavější. Čokoládová tyčinka byla chutnější, vcelku dobré vůně, ovocná zase na pohled lákavější.

Hmota tyčinek se hodně lepila v puse, jakoby křupinky nebylo zrovna příjemné křoupat. Chutě působily tak nějak uměle, zvláště ovocná byla hodně nepřírodní. Upřímně řečeno, dobrovolně si je v budoucnu nekoupím.

vybraná testerka | 05.09.2016

Klady se mi bohužel hledají velmi těžko. Ani jedna příchuť mi bohužel nechutnala. O něco více ty čokoládové, ale ovocné mi přišly strašně umělé. Klad je snad jen vzhled tyčinek, lákají k ochutnání, ale teda za mě nic moc

Ovocná příchuť mi přišla velmi umělá a nechutnala mi vůbec, čokoládové o něco lepší, ale taky žádný zázrak

vybraná testerka | 05.09.2016

Klady se bohužel u těchto tyčinek hledají hůře. Sice je udáváno, že jsou vhodné pro diabetiky, a že mají glykemický index lehce nad 40, ale i tak maji dost sacharidů. A nepřišla jsem na důvod proč by byly vhodné, určitě jsou na trhu vhodnější výrobky. Lepší chuť měla tyčinka čokoládová, ale bohužel žádný zázrak.

Především ovocná tyčinka měla umělou chuť a vůbec nám nechutnala. Kousání bylo také velmi nepříjemné až obtížné. Konzistence zapříčiňuje, že se tyčinka všude lepí. Cena je také vysoká. Určitě si je již nezakoupíme.

vybraná testerka | 02.09.2016

Na tyčinky jsem se těšila, ale moc mně nepřesvědčily. Klady se těžko hledají. Cena je vysoká, lepí se na zuby, chuť je chemická a složení taky není dobré, hodně cukru a poměrně málo bílkovin. Za tak vysokou cenu bych si je určitě nekoupila.

vybraná testerka | 31.08.2016

Pro mého přítele chuť ovocné byla "dobrá". Čokoládová, ač na první pohled na obal absolutně odradila (v porovnáním s obalem ovocné tyčinky), byla rozhodně chuťové lepší. Dokonce obsahovala i o něco víc proteinu než tyčinka ovocná

Ovocná: Obsahuje sojový, špatně stravitelný protein, lepí se na zuby, hodně přeslazená (vysoký obsah cukru), chuť trochu připomínajíci jakousi "umělotinu" Proti konkurenci malý obsah proteinu a předražené. Taková lepší musli tyčinka...

vybraná testerka | 31.08.2016

I když jsem se nejdřív těšila na čokoládovou tyčinku, tak mi nakonec víc chutnala ovocná. Čokoládová byla hodně hutná a celkem i hořká, ovocná zase lehce kyselá. Ani jedna nebyla moc sladká, což mi nevadilo.

Spoustu dam zde tyčinky vychvaluje jako super zdravou svačinu, tudíž předpokládám, že si nepřečetly složení, jelikož stejně jako ostatní proteinové tyčinky to nic moc zdravého není. Navíc obsah bílkovin se mi zdá nízký - průměrně 19g na 100g tyčinky, tedy v jedné něco málo pod 8g bílkovin, což je docela slabota. Také bych uvítala větší podíl syrovátkového proteinu místo převažujícího rostlinného.

vybraná testerka | 31.08.2016

Tyčinky jsou super. Skvěle zasytí. Do kabelky jako nouzovka, když nestíhám snídani tak úplně ideální. Čokoládová mi přišla málo sladká, vím, že to má být zdravé, ale jak jsem zvyklá na sladké věci, tato mi moc nechutnala a to jsem se na ní těšila víc než na ovocnou, která mi přišla chuťově moc dobrá a porazila i mou oblíbenou čokoládu.

Cena. Vím, že zdravé věci jsou dražší, ale tolik za tyčinky nedám ani ve zdravé výživě.

vybraná testerka | 29.08.2016

Čokoládová tyčinka je celkem fajn, je pravda, že to rychle zasytí, do kabelky jako nouzovka na případný hlad ve dnech, kdy moc nestíháte je to fajn. Ale bohužel mi designová stránka přijde lepší než chuťová... Líbí se mi, že by výrobek měl být no GMO

Ovocná tyčinka byla... nevím, jak to popsat, strašně přeslazená a rozhodně ne ovocná. V rozpočítání ceny, kdy jedna tyčinka vyjde na cca 50Kč je to velmi přemrštěné a za tu cenu se dá pořídit a najít lepší alternativa.

vybraná testerka | 29.08.2016

Tyčinky mě opravdu zasytily na delší dobu a neměla jsem pocit hladu a dodaly mi energii v potřebnou dobu.Tyčinky nejsou příliš sladké což velice oceňuji. Čokoládová tyčinka mi opravdu velice chutnala. Ovocná tyčinka mě svou chutí zas až tak příliš nezaujala. To ovšem nemění nic na věci, že obě tyčinky splnily svůj výživový účel. Tyčinky jím po porodu jako doplněk stravy. Nyní jsem 11 den po porodu a na svou původní váhu mi chybí už jen 1,5kg. Věřím, že je to i zásluhou tyčinek, které mi dodají potřebné množství živin a energie, když nemám zrovna čas se normálně najíst.

Chuť ovocné tyčinky není nikterak specifikovatelná. Ovoce z toho moc necítím. Vyšší pořizovací cena.

vybraná testerka | 28.08.2016

Moc pěkné balení jak krabičky tak samotné tyčinky - vypadají elegantně a chutně. Výborná tyčinka na výlet, pro doplnění energie při sportu atp. díky svému bílkovinovému a proteinovému složení. Oceňuji poměrně vysoký obsah vlákniny. Tyčinky jsou pevné, nedojde tedy při cestování k jejich rozdrcení. Mám ráda křupinky v tyčince a tyhle je obsahují, takže lze pro mne počítat jako další plus :) Čokoládové tyčinky mají opravdovou čokoládovou chuť a krásně voní.

Z obalu se člověk nedozví ani energetické hodnoty ani reálné složení (lze nalézt na webu Oriflame v angličtině). Bohužel obsahují palmový tuk.Chuť ovocné tyčinky je trošku umělá, není uvedeno procento ovocné složky / resp. ovocného pyré.

vybraná testerka | 26.08.2016

Výborná fotka a prezentace v katalogu... Velmi mě potěšilo množství testovaných tyčinek. Potěšil mě i katalog na prolistování. Ale opak je pravdou, tyčinky mě víc zklamali než nadchli, takže nejsem schopná vypsat více kladů :-(

Složení výrobku nastudujete až přímo na obalu. Mám v rodině celiaka a neumím si představit, že by si vybral podle katalogu, došla krabička a ani na krabičce není uvedeno, že tyčinka obsahuje lepek. To je vidět až na obalu... Velmi umělá chuť ovoce i čokolády, tyčinka dodělaná i barvivy. Cena šíleně přehnaná a chuť děsivá, neumím popsat přesněji chuť umělých věcí... Rozhodně si ji jen tak nekoupím a nekoupila bych ji nikomu.

vybraná testerka | 26.08.2016

Tyčinky mě moc nenadchly. Ovocná tyčinka mi vůbec nechutná, čokoládová už je lepší. V balení jich je celkem dost, Jediný klad je, že celkem zasytí. Přítelovi, ale zase moc chutnaly, hlavně čokoládová =)

Cena, chuť u ovocné tyčinky - přijde mi taková umělá.

vybraná testerka | 25.08.2016

Nadchlo mě množství testovaných tyčinek v balení. Chuťově zajímavější je čokoládová cereální tyčinka. Ovocná tyčinka je na můj vkus příliš sladká. Zajímavé balení výrobku. Tyčinka je přes vykazovanou nízkou kalorickou hodnotu dostatečně sytá. Ideální svačinka na výlet nebo do fitka.

Tuhá konzistence, vysoká cena.

vybraná testerka | 25.08.2016

Bohužel mne tyčinky příliš nenadchly. Chuťově lepší je pro mne jednoznačně ta čokoládová. Ovocnou bych naopak nevyhledávala. Co mohu potvrdit je to, že tyčinky opravdu zasytí, klidně i na delší dobu. Nejsou příliš velké, ale pro pocit sytosti je velikost dostačující.

Co beru jako jednoznačný zápor je to, že chybí složení v českém jazyce! Anglicky se sice domluvím, ale nejsem nijak super pokročilá a celé složení v AJ si nepřeložím. Toto je pro mne velké mínus. Navíc z toho, co jsem si přeložila, nijak nadšená nejsem. Dalším záporem je pro mne nerecyklovatelnost obalu.

vybraná testerka | 24.08.2016

Nejdříve jsem si dala jahodovou a pak čokoládovou ;) a ta mi chutnala nejvíce :) nadále je budu vyhledávat a kupovat si je :) moc mi chutnali a dost zasytili :) doporučuji všem co ještě nezkusili a budu je doporučovat, přátelům, rodině a známým. :)

Tyčinky by mohli být větší :) než jsem se nenadála tak byli pryč :)

vybraná testerka | 24.08.2016

Tyčinky na oko vypadaly velmi lákavě. Jako první jsem ochutnala ovocnou tyčinku. Musím říct, že mě zklamala. Její chuť byla zvláštní a vůbec mi nechutnala. Do čokoládové tyčinky se mi proto moc nechtělo. Ta mě naopak ale hodně překvapila a moc mi chutnala. Ráda si ji dám znovu. Proto doporučuji, pokud někdo si chce koupit z oriflamu proteinové tyčinky ať volí čokoládovou příchuť. Jako svačina do kabelky na cestu nebo po fyzické aktivitě je to ideální.

Ovocná tyčinka- její chuť mě vůbec neoslovila. Nedoporučuji. Jako největší mínus vidím, že tyčinky obsahují palmový tuk.

vybraná testerka | 23.08.2016

Děkuji za možnost testovat tento výrobek. Nejdříve jsem zkusila čokoládovou, byla moc dobrá, kousky čokolády mě překvapily. Druhý den jsem zkusila ovocnou a z té jsem byla rovněž nadšená, chuť plná ovoce.

Pokud opravdu stojí 50,-, přijde mi to opravdu hodně.

vybraná testerka | 22.08.2016

Ovocná tyčinka byla zajímavá, na můj vkus trošku sladší, ale zato čokoládová tyčinka mě i mé přátele nadchla. Je tam jako by cítit i kávová příchuť. Výborná mňamka! Líbil se mi i obal těchto testovaných výrobků. Mohu doporučit dále!!

Ovocná tyčinka je na můj vkus moc sladká, ale jinak chuťově dobrá.

vybraná testerka | 22.08.2016

Děkuji za možnost testovat tyčinky. Mile mě překvapilo velké balení tyčinek a nemohla jsem se dočkat, až ochutnám :-) Tyčinky mají příjemné balení, jednoduché, ale pro mě zajímavé balení. Jak čokoládové, tak ovocné tyčinky mají velmi příjemnou vůni a stejně tak i chuť. Je to příjemná rychlá svačinka, která zaženě hlad.

Bohužel mě zklamalo složení výrobku. Vzhledem k vyšší ceně jsem očekávala i kvalitní složení surovin, a proto pro mě přítomnost palmového tuku či fruktózového sirupu byla nepříjemným překvapením. Myslím si, že tyčinky by měly - mohly být vyrobeny ze zdraví prospěšnějších ingrediencí.

vybraná testerka | 22.08.2016

Nejprve mooc děkuji za možnost tyto tyčinky testovat.Nejprve jsem se vrhla do ovocné.Krásně voněla a byla výborná :-) potom jsem ochutnala čokoládovou tyčinku a také mi moc chutnala.Trochu mi snad vadilo , že jsou tak tuhé pro někoho by to mohl být problém.Nyní si beru tyčinky do práce jako vydatnou svačinu.Po takové svačince se hned pracuje lépe :-)

tužší konzistence tyčinek a cena

vybraná testerka | 22.08.2016

Děkuji za možnost testovat. Čokoládové jsou chuťově lepší s příchutí hořké čokolády ale ani ovocné nejsou špatné i když trochu kyselejší podle mě příchuť brusinek nebo lesního ovoce , dokáží opravdu zasytit. Mají krásné balení

Vyšší pořizovací cena

vybraná testerka | 22.08.2016

Proteinové tyčinky jsem vyzkoušela společně s přítelem, oběma nám více zachutnaly čokoládové, ovocné nás moc nenadchly. obal tyčinek vypadá moc pěkně a i tyčinky na pohled lákají. proteinové tyčinky nás zasytily, určitě je to dobrá svačinka na cesty.

ovocné tyčinky byly mírně kyselejší, chuťově mě nenadchly. zarazila mě jejich vyšší pořizovací cena, určitě bych si je za tuto cenu nekoupila

vybraná testerka | 21.08.2016

Proteinové tyčinky mě velice zaujaly. Více mně chutnala čokoládová, ale ani ovocná nebyla špatná. Tyčinka skvěle zahnala hlad po náročném cvičení. Myslím, že tato proteinová tyčinka opravdu dokáže nahradit svačinu po sportovním výkonu.

Jediná nevýhoda tyčinky je, její vyšší cena.

vybraná testerka | 21.08.2016

Děkuji Bety.cz, že jsem se mohla stát testerkou těchto mňamkózních proteinových tyčinek. Jako první jsem ochutnala ovocnou tyčinku. Byla opravu moc dobrá, voňavá, osvěžující a není přeslazená. Druhý den přišla na řadu čokoládová. Musím říct, že i přesto, že jsem se více těšila na ovocnou příchuť, tak čokoládová je luxusní. Voní a chutná po hořké čokoládě, takže spolehlivě zažene chuť na sladké, ale není přeslazená. Tyčinky zasytí a dodají energii, takže výborné jako svačinka nebo lehký rychlý oběd. Je super, že mají nízký obsah kalorií a jsou vhodné i pro diabetiky (mého otce a tchána). Musím rozhodně pochválit i krásné elegantní balení, které je vhodné i jako dárek.

Pořizovací cena mi přijde poměrně dost vysoká, takže si je určitě nebudu moc dovolit kupovat pravidelně. Dále mi vadí to, že tyčinky obsahují palmový olej. Dávám přednost produktům, které je neobsahují.

vybraná testerka | 21.08.2016

Tyčinky jsem ochutnávala společně se švagrovou, obě jsme byly spokojené a tyčinky nám chutnaly. Ideální jako zdravá svačinka do práce. Vyhovuje mi složení tyčinek, protože mi záleží na tom, co jím. Jelikož mám ráda čokoládu, tak čokoládové pro mě byly na jedničku s hvězdičkou.

Vyšší pořizovací cena.

vybraná testerka | 21.08.2016

Na proteinových tyčinkách Natural Balance jsme si výborně pochutnali,mne zaujala víc ovocná příchuť a manžel si oblíbil čokoládové. Opravdu můžeme vřele doporučit tyto proteinové tyčinky,moc nám chutnali a určitě je doporučíme známým.

Neobjevila jsem nic negativního.

vybraná testerka | 20.08.2016

děkuji za možnost testovat, balíček jsem očekávala s nadšením. mě nejvíce chutnala čokoládová, má čokoládovou chut a ovocná mi přišla kyselejší ale příjemná. testujeme s manželem, on může ty ovocné a já čokoládové

vybraná testerka | 19.08.2016

Moc děkuji za možnost testovat proteinové tyčinky Natur Balance ;-) Mají krásné balení a hezký design krabičkek. Čokoládová mi moc chutná , nemám jí co vytknout - Dala jsem i sousedce a kamarádce a obě se neomylně shodly , že čokoládová je chutnější .

Cena Ovocná mě moc nenadchla , přijde mi nakyslá ,ale asi to bude zřejmě o chuti jednotlivce . Přijde mi i navoněná a aromatická

vybraná testerka | 19.08.2016

Tyčinky mají výbornou, hutnou konzistenci, jsou kompaktní a nerozpadají se, proto se dobře jedí. Výhodou je, že nejsou příliš sladké a čokoládová má na sobě výtečné kousky hořké čokolády. Obě tyčinky hned po otevření výrazně voní. Druh berries je vhodný zejména pro ty, co mají rádi chuť brusinek.

vybraná testerka | 18.08.2016

Čokoládové tyčinky jsou perfektní. Chutnají mě i mému synovi, který když uslyší zašustit sáček - už je u mě. Dala jsem ochutnat i mamce a sestře a u nich stejné nadšení. Ovocné mě tolik nenadchly, kladně u nich hodnotím pouze konzistenci a lákavý vzhled.

U čokoládových marně hledám negativum. Ovocné mě zklamaly. Čekala jsem, že budou sladší a chutnější.

vybraná testerka | 18.08.2016

Děkuji za možnost otestovat tyto proteinové tyčinky. První jsem ochutnala ovocnou příchuť, která mě bohužel moc nenadchla. Ale čokoládová je opravdu výborná. Má dokonalou čokoládovou chuť, hezky voní, sladká je tak akorát. Tyčinky zasytí na delší dobu a mají ideální balení.

Ovocná tyčinka nevoní hezky, je docela kyselá a nepoznala bych jaké ovoce se tam vlastně skrývá. Cena, kterou jsem viděla v katalogu, se mi zdá bohužel vysoká.

vybraná testerka | 18.08.2016

tyčinky mě mile překvapili , chutnala jsem x tyčinek od x značek, a všechny mi přišli trošku nechutné jakoby zkažené, nevoňavé , ale přitom tyhle od Oriflamu po otevření nádherně voněli , nebylo z nich cítit "umělinu" , a hlavně chutnali suprově a přirozeně.. jak čokoládová tak i ovocná.. Obal vypadá na pohled moc dobře..

zápory snad nemají žádné, jen mně trošku vadilo že jsou tyčinky tvrdší , ale určitě to není velký problém

vybraná testerka | 17.08.2016

Velice děkuji za příležitost otestovat něco nového na trhu. Kladně hodnotím vůni a hutnost obou tyčinek, myslím, že opravdu zasytí a dodají energii. Čokoládová tyčinka mi chutná a ráda si ji dám znovu. Přítel tyčinky testoval se mnou a také mu více chutnala čokošková a to on je mlsoun :). Velmi kladně hodnotím krabičku od obou příchutí, ve kterých jsou tyčinky prodávány, jsou opravdu krásné.

Chuť ovocné tyčinky mě moc neoslovila, ale vyloženě mi nevadí. Dále bych upravila obal tyčinek (zmenšila) nebo zvětšila tyčinky samotné, je tam totiž opravdu dost místa a tyčinka je poněkud malá s ohledem na jejich cenu. Za 50 kč je možné koupit např. proteinovou tyčinku sportovních značek.

vybraná testerka | 17.08.2016

Dobrý den, tyčinky dorazily a velice mě zaujaly svým vzhledem. Krásné balení ovocných i čokoládových tyčinek po 7 kusech. Jako první jsem ochutnala čokoládovou a krásně voněla a chuťově opravdu výborná. Trošku to i křupalo, tak to dodávalo i dojem čokoládové sušenky. :-)

Jakou druhou jsem ochutnala ovocnou a bohužel mi nechutnala a i na další pokus nechutná.... Voní hezky, ale chutí mi připomíná růžové žvýkačky, které se prodávaly, když jsem byla malá.. A je taková kyselejší.. Dále mě trochu překvapila cena, která je uvedena v přiloženém katalogu. Zdají si mi drahé... Což je škoda...

vybraná testerka | 17.08.2016

Dobrý den.Moc děkuji za možnost otestovat tyčinky.Hned jako první dojem je krasná krabička.Dostala jsem hned na ně chut.Jako první jsem otestovala čokoládovou tyčinku.Byla velice lahodná a ty kousky čokolády tam ladí.Ovocná tyčinka byla velice osvěžující a krásně voní.Mužu jen doporučit.

vybraná testerka | 17.08.2016

Čokoládové tyčince nemám co vytknout, chutná skvěle a navíc krásně voní po hořké čokoládě. V případě chuti na sladké je to dobrá volba. Zasytí a hlavně je zdravější. Osobně se mi ještě moc líbí balení tyčinek. Sedm kusů přesně na týden a hezky barevně sladěné krabičky.

Ovocná tyčinka mi nechutná, ač jsem očekávala opak. Po vytáhnutí z obalu nevalně voní a její chuť je pro mě až moc kyselá. Takže v podstatě mi žádné ovoce nepřipomíná. A které by mi připomínat mělo, bych, neznat anglického jazyka, ani nevěděla, jelikož chybí český (popř. slovenský) rozpis složení. Česky jsou vypsány jen výživové hodnoty.

vybraná testerka | 17.08.2016

díky, že jsem mohla tyčinky testovat. Včera ráno jsme jeli brzy do lesa na houby, tak časně nesnídám, čokoládovou tyčinku jsem si vzala sebou, snědla kolem 8 hodiny, zasycená jsem byla do oběda, chuť silně čokoládová, prostě vynikající. Dnes jsem jela ráno na odběry na lačno a pak k dr., je to na celé dopoledne, místo svačiny sebou jsem si vzala ovocnou tyčinku, tato je taky super, nakyslá, a opravdu obě jsou perfektní, určitě si je koupím.

Neshledala jsem

vybraná testerka | 17.08.2016

Chuť, ovocné mi chutnají velice. Když jsem na cestách a není čas se najíst vytáhnu tyčinku a vše ok. Praktické balení a hlavně vizuálně hezké. Čokoládové když mám chuť na sladké uspokojí. Celkově kladně překvapily.

Cena. A naproti těm které kupuji je znatelně odlišná, jakoby ten protein byl horší kvality. Mohly by být větší.

vybraná testerka | 17.08.2016

Děkuji za možnost otestovat novinku na trhu! Tyčinky jsou obě moc dobré, pro mě ale jako správného čokoholika vede čokoládová. Určitě je to skvělá svačinka, kterou přibalíte na cestu. A můžete se spolehnout, že dodá energii a zároveň je to zdravější alternativa jiným cukrovinkám.

Za mě palmový olej, ale to je v současné době téměř ve všech podobných výrobcích :-(

vybraná testerka | 17.08.2016

Když mi byl doručený balíček s tyčinkama ihned jsem ho rozbalila a protože miluji čokoládu , zakousla jsem se s chutí prvně do tyčinky čokoládové.A prtože jsem zrovna měla kávičku s kamarádkou, podělila jsem i s ní a chtěla slyšet i její názor...v porovnání jsme se shodly skoro ve všem....první pocit na jazyku - pendrek...vzhledem k ceně jsem si jí , ale vychutnávala , protože ta cena mě překvapila, musím , ale dodsat , že energie mi dodala hodně

Určitě cena

vybraná testerka | 16.08.2016

Když mi přišel balíček byla jsem nadšená a hned jsem je vyzkoušela. První co mě nadchlo byl obal. Je velice příjemný a elegantní. Vhodný i jako dárek. Chuťově nejsou špatné. Ovocné jsou trochu nakyslé, ale ideální na léto. Čokoládové jsou dobré, ale trošku trvá než zachutnají. Nevim jak tyčinky ohodnotit. Kdyby to byli první proteinové tyčinky, ktere jsem vyzkoušela tak bych byla nadšená. Ale Vyzkoušela jsem už plno proteinových tyčinek a bohužel znám lepší, levnější a i složením lepší. Když je dostanu, sním je ráda, ale už si je sama nekoupím.. Ale chválím počet kcal na jednu tyčinku. Výhoda je, že nemam chut snist celou krabičku naposezeni jako u jiných :-D

Cena, jsou překvapivě dražší než jiné tyčinky. A u novinky mě to hodně překvapilo. Gramáž Palmový olej, chtěla jsem je dát zkusit kamarádce ta je kvůli tomu odmítla Celkově proteinové tyčinky jsou tuhé, ale tyhle jsou extra. Na mě až zbytečne moc tuhé. Obsah bílkovin, bývá i víc Mrzí mě, že jsem jedna z mála, kterou nenadchli, ale bude to určitě tím, že mám vyzkoušené více druhu :)

vybraná testerka | 16.08.2016

Mockrát děkuji, že jsem se mohla stát testerkou těchto úžasných proteinových tyčinek. Když jsem balíček rozbalila, hned mě uchvátila krásná krabička, jak už píší jiné testerky - vhodné i jako dárek :-) Jako první jsem vyzkoušela ovocnou, byla výborná. Hned mi ji zabavil syn :-) Čokoládová byla ještě lepší :-) Vřele doporučuji! :-) Tyčinky na vyzkoušení poputují ještě k mým rodičům.

Cena

vybraná testerka | 16.08.2016

Tyčinky mi přišly jako na zavolanou :) odjížděla jsem zrovna na delší túru do hor, tak jsem s sebou měla několik druhů těchto tyčinek a přibalila jsem i tyto od Oriflame. Už hned na pohled mě zaujal hezký obal, na který jako žena také trochu dám :) Chuťově jsou tyčinky dobré, velmi mi vyhovuje, že nejsou výrazně sladké. A to nejpodstatnější - dokáží opravdu zasytit a dodat energii. Nečekala jsem od tyčinek mnoho, ale jsem mile překvapena, že se dají srovnávat i s tyčinkami prodávanými ve sport-obchodech :)

Nelíbí se mi ve složení palmový olej a čekala bych asi trochu nižší cenu oproti klasickým sport-obchodům.

vybraná testerka | 16.08.2016

Tyčinky jsou moc dobré, zejména čokoládová chutná opravdu po čokoládě, což se u některých podobných tyčinek říci nedá. Ovocná je taky moc dobrá, akorát poněkud kyselejší, ale to mi vůbec nevadí. Za mě ale jednoznačně vyhrála čokoládová. Navíc jsou tyčinky v moc pěkném balení, které by se hodilo i jako dárek třeba pro mého bratra - velkého sportovce.

cena

vybraná testerka | 16.08.2016

Tyčinky jsou moc dobré. Ovocná opravdu chutná po ovoci a čokoládová po čokoládě. U mně vyhrála čokoládová. Fakt vynikající. Krásné balení - neurazilo by ani jako dárek. Už se těším na ranní kafíčko s tyčinkou. Mňam. Určitě vřele doporučuji dál. Dala jsem i kámošce a taky nadšená :-)

Cena

vybraná testerka | 16.08.2016

Moc děkuji za možnost testovat. Tolik tyčinek jsem nečekala. A jsou výborné. První jsem měla ovocnou ,moc dobrá ,ale čokoládová je naprosto luxusní. Měla jsem co dělat ,nesníst je všechny najednou. Takže mohu jen a jen doporučit :-)

žádné

vybraná testerka | 16.08.2016

Děkuji za možnost testování těchto tyčinek. Včera mi balíček přišel a já se nemohla dočkat, až tyčinky vyzkouším. :) U kafíčka jsem vyzkoušela čokoládovou a byla jsem naprosto nadšená. Absolutně mi nahradila oplatek nebo čokoládu a krásně mě zasytila. Ovocná je také dobrá, ale popravdě na mě trochu kyselejší, i když manželovi chutnala moc. Velmi se mi líbí balení, jak krabičky, tak obaly. Celkově jsem byla s testováním moc spokojená.

Ovocná tyčinka pro mě byla trochu kyselejší, jinak vše super.

vybraná testerka | 16.08.2016

Včera mi dorazil balíček s těmito úžasnými tyčinkami.Hned jsem neodolala a obě příchutě jsem musela ochutnat i s manželem.Čokoládová mě ohromila svou chutí,nebyla tak sladká jak jiné tyčinky,které jsem již vyzkoušela.Ovocná krásně voněla,a její mírně kyselá chut byla osvěžující.Musím ještě podotknout,že už obal na mě velmi zapůsobil.Tyto tyčinky vřele doporučuji všem.Jsou chutné,zdravé,a hlavně velmi dobré.

Žádné zápory neuvádím,jelikož mě tyčinky nadchly a neshledala jsem žádné.

vybraná testerka | 16.08.2016

Tyčinky Natural Balance mě v první řadě příjemně překvapily svou krásně měkkou a vláčnou konzistencí. A to jak čokoládové tak ovocné. A to díky velkému množství obsahu čokolády a ovocné složky. Ale i tak každá obsahuje tolik vlákniny, jako je v jedné porci ovesné kaše, což je super. Oceňuji, že jsou 100% přírodní, příjemně voní a chutnají skvěle. Je to perfektní zdravá a sladká svačinka. Já jsem si pochutnala, a proto je mohu každému s čistým svědomím vřele doporučit.

vybraná testerka | 16.08.2016

Hned jak tyčinky přišly, tak jsem je musela ochutnat. Popravdě víc jsem se těšila na tu čokoládovou. Taky jsem měla na co. :) Čokoládová tyčinka s kousky čokolády, je prostě výborná. Úžasná chuť, skvělá konzistence. Hned po téhle došlo i na ovocnou, která mi také chutnala, ale ne tolik. Jinak gramáž mi přijde naprosto ideální a navíc mají super obal. :)

Jediné co mi tam trochu vadí, je ten palmový tuk.

vybraná testerka | 15.08.2016

Proteinové tyčinky mám opravdu ráda a proto moc děkuji za možnost tyto vyzkoušet. Čokoládová tyčinka mi opravdu zachutnala! měla příjemnou konzistenci a nebyla přeslazená! ovocná tyčinka nebyla špatná, ale upřímně jsem měla už i lepší!

Velmi mě mrzí, že tyto tyčinky obsahují palmový tuk. I to je pro spoustu lidí (i pro mě) rozhodující faktor zda něco koupit.

vybraná testerka | 15.08.2016

Jen, co poštačka donesla balíček, tak jsme ochutnali a jsou skvělé. Moc nám chutnali. Manželovi spíše čokolodové a mě ovocné. Líbilo se nám, že se nedrobili a byli fakt chutné.A dost nás zasytili. Takže doporučuji :-)

Malé balení :-)

vybraná testerka | 15.08.2016

Dnes jsem obdržela testovací balíček a ochutnala obě varianty tyčinek. Svou chutí mně mile překvapily. Kdybych dostala na výběr hodně bych váhala. Jsou šťavnaté, žádné drobivé. Velice chutné a zasytí. Nejsou přeslazené a mají "kvalitní" složení.

zatím nic

vybraná testerka | 15.08.2016

Do ochutnávání tyčinek jsem se pustila ihned po rozbalení zásilky. Moc mi vyhovuje, že jsou měkoučké a vláčné. Krom toho, že jsou prospěšné pro tělo jsou velmi dobré. Žádné zbytečné přeslazení, příjemná vůně a atraktivní obal. Hned jsem si několik tyčinek umístila do kabelky. Při mém náročném způsobu života se mi energie po ruce bude moc hodit. Tyčinky jsou opravdu dobré, za mě čokoládová maličko lepší, než ovocná, Děkuji.

vybraná testerka | 15.08.2016

Dnes jsem dostala balíček.. oslnila mě čokoládová s kousky čokolády :)to je prostě mňam <3 a příteli zase chutná ovocná,má rád takovéto svěží chtě :) Jsme spokojení a asi brzo budeme muset dokoupit zásoby :D Už podle balení vypadají skvěle a lákavě :D Hned jsme se do nich pustili

asi je to ,že jsou rychle pryč :D :D větší gramáž by to chtělo :))

vybraná testerka | 15.08.2016

Svezi ovocna chut- byli citit boruvky a hlavne granatove jablko ktere tomu dodalo riz, mnohem vice mi chutnala cokoladova chut ktera byla velmi jemna a lahodna, taktez ocenuji kousky cokolady ty tomu davaly smrnc

Na ovocne prichuti mi enco ulpivalo na jazyku- jako mouka???Tak to jedine bylo neprijemne

vybraná testerka | 15.08.2016

Dnes mi dorazily balíčky a já je hned musela ochutnat, oba dva druhy :) První čokoládovou no a mě nadchla, vynikající chuť i vůně, vůbec se nelepí na zuby..prostě super. No a pak ta ovocná ta mi taky chutnala, ale míň než čokoládová. A taky mají krásný obal :)

žádné

vybraná testerka | 15.08.2016

Tyčinky dnes dorazily a já jako správný žrout hned musela ochutnat. Po otevření balíčku na mě čekalo veliké překvapení v množství tyčinek. Ihned jsem se do každé z příchutí pustila a byla velmi mile překvapená. Tyčinky jsou velmi chutné a krásně voní. Určitě se k nim jakmile dojdou ráda vrátím.

Jak na ně přijde manžel ihned mi zmiznou :D

vybraná testerka | 15.08.2016

Jsem testerkou .Dnes přišly byla jsem moc překvapená a jsou výborné mám z nich velikou radost.Určitě nezůstanu jen u testovacího balíčku.Manžel je z tyčinek taky nadšenej tak uvidím zda ještě nějaká zůstane i na mě :-D

vybraná testerka | 15.08.2016

Tak hned na uvod děkuji že jsem byla jednou z těch které jste vybraly ...Před chvilkou mi balíček přišel a hned jsem ochutnala .. Byla jsem natěšená na čokoládovou ale víc mě nadchla ovocná ... Ovocná - Jemná se skvělou chutí ovoce ,užasně voní a je křehounká ...Dobrý je na tom že není tak tvrdá a sladká jako u většina tyčinek ze kterých bolí zuby a hlavně se na zuby lepí .. ovocnou tedy mohu opravdu vřele doporučit. Čokoládová-Je tedy opravdu hodně čokoládová už na pohled a když jí přijdete na chut tak vám opravdu zachutná

čokoládová - musíte sníst aspon pulku tyčinky aby vám začala chutnat . Při prvním kousnutí necítíte skoro žádnou chut.Ale čím víc jí ochutnáváte tím víc už chut cítíte.

vybraná testerka | 09.08.2016

vynikající

06.03.2023

Tyto tyčinky jsem zkoušela poprvé. Nechutnají špatně, ale připadají mi stejné jako obyčejné proteinové tyčinky.

Někoho může odradit cena v porovnání s ostatními tyčinkami

23.12.2022

Tato tyčinka je dobra, chutnala mi, ale měla jsem i lepší

19.12.2022

Výborná proteinová tyčinka která vám doplňí energii

19.12.2022

Je to velmi příjemná, sladká, rychlá svačinka. Doporučuji

20.11.2022

Vynikající tyčinky není tam cítit tolik chuť proteinu

11.11.2022

Jsou parádní za mě spokojenost takže můžu doporučit

Trošku mi připomněla tyčinku od Nesquik. ale je to oriflame takže nic moc.

10.10.2022

Jsou levné

Nejsou moc dobré, nízký obsah proteinu nerecyklovatelný materiál

24.09.2022

pekne baleni, prijemna ne tolik sladka chut. dostala jssm od kamaradky nq ochutnani. urcite objednam

16.09.2022

Výborná rychlá dvacítka nejlepší kterou jsem kdy jedla čokoládové

15.09.2022

Výborná, lehká a skvělá na svačinu nebo když mate na něco chuť

15.09.2022

Dost proteinových tyčinek jsem vyzkoušela. A nevím .. za mě tohle ne 🙈

02.09.2022

Tyčinky i jejich obal vypadají opravdu lákavě.

Chuť tyčinek je spíše umělá a mě osobně nevyhovuje. Byla jsem zklamaná.

01.09.2022

Chuť je příjemná, více mi chutná čokoládová, má lepší chuť než ovocná

01.09.2022

Nechutnají mi… jednou jsem koupila a už nepotřebuju

13.03.2021

proteinová tyčinka dodá energii a dokonce po ní nemáte hlad

16.05.2020

za mně velké navoněné nic - krásný obal , ale chuť nic moc , zasytí v případě nouzy , ale to i levné privátní značky

nevýrazná chuť , cena

19.06.2019

Upřímně jsem od těchto tyčinek za ty peníze čekala mnohem víc. Těšila jsem se na dobrotu, kterou si vezmu, když budu mít neodolatelnou chuť na sladké. Nechápu, jak si je zde kolegové vychvalují, ale mně tyčinka přišla, jako bych žvýkala něco umělého. Zřejmě máme každý jinak vysoké nároky na pochutiny. Mému mlsnému jazýčku však tato chuť vůbec nelahodila.

18.06.2019

Značku Oriflame jsem doposud měla spojenou pouze s kosmetikou. Proto mě kamarádka překvapila, když mi nabídla tyčinku od Oriflame. Tak nějak s přirozeným "odstupem" jsem ochutnala proto, abych neurazila. Ovšem za chvilku jsem jí s radostí slupla, protože byla výborná a zahnala chuť na sladké na delší dobu, než klasická čokoška.

16.06.2019

Děkuji všem zúčastněným testerkám za jejich hodnocení. Jako maminka s malými dětmi nemám často čas na klasickou snídani a proto jsem hledala nějakou alternativu, která by byla zdravá a zároveň zasitila na dlouhou dobu. Určitě vyzkouším tyto proteinové tyčinky od Oriflame

06.06.2019

Proteinové tyčinky mám ráda. Ať už z důvodů,že někdy nemám dostatek bílkovin z klasické stravy, nemám čas na jídlo a potřebuji se něčím rychle zasytit a nebo když jsem po nějakém výkonu(když jdu cvičit) nebo také když lítám celý den s dětmi venku,tak nechci jít do obchodu pro bagetu,taže za mě super a hlavně,žádné špatné složení!

pro někoho může být vyšší cena,ale proteinové tyčink nejsou levné,tažke je to normální

09.02.2019

Tyto tyčinky jsou opravdu moc dobré a zasytí člověka, tak že na dlouho dobu nemá hlad.Oceňuji dobré využití na výlety, nebo když člověk opravdu pospíchá a chce mít něco na svačinu.Čokoládová byla velmi chutná!

30.11.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

Nejdříve jsem vyzkoušela ovocnou a překvapila mě. Byla trošku tuhá , nedrobila se . Ovocná chuť je výraznější, není přeslazená. Za chvili jsem vyzkoušela čokoládovou tyčinku , pěkně voní po čokoládě , chuť je jemná čokoládová a také nepřeslazená takze obe jsou uzasne

16.08.2018

Tyto tyčinky jsem jedla kdysi docela ve velkém. Nasytily, měly vynikající chuť. V kabelce skvělá svačinka, která nezabírá místo, zasytí a je zdravá. Nevím zda se pořád dají koupit, ale za mě nejlepší tyčinky. :)

26.07.2018

Ochutnala jsem obě varianty, jak ovocnou tak i čokoládovou. Jelikož zbožňuji čokoládu, tak mi více chutnala právě tato varianta. Líbí se mi, že rychle dodají člověku energii a je možné si ji dát do kabelky pro případ hladu :-D A také to je perfektní svačinka například při lyžování. Dá se do kapsy a na lanovce ji v klidu zbaštíte :-) Jen cena je trošku vyšší, což je asi jediné negativum :-)

13.07.2018

Ovocná varianta tyčinky mě mile překvapila. Má atraktivní design, není sladká a v krku vás jakoby neškrábe chuť proteinu. Co mě taky potěšilo byly hodnoty, obsah bílkoviny by sice mohl být vyšší, ale proč ne. Je to fajn změna, oproti tyčinkám, které si dávám.

Čokoládová na mě byla moc sladká. Díky obsahu čokolády má vyšší podíl cukrů. Pro mě zbytečnost.

04.05.2018

Tyto tyčinky jsem měla možnost ochutnat a chuťově jsou moc dobré, plné proteinů, ve více příchutích. Nejsou tvrdé, takže se dobře konzumují a dodají energii. Zaujal mne i jejich pěkný obal, člověk na ně dostane hned chuť.

Vysoká cena

15.04.2018

Proteinové tyčinky Natural Balance od Oriflame jsem už měla dvakrát a musím je jen chválit. Skvěle chutnají a co je nejdůležitější, tak to, že jsou prospěšné zdraví. Proteinové tyčinky mi chutnají téměř všechny, tyhle asi nejvíc

01.04.2018

Tyto tycinky jsou velice dobre. Mela jsem jak cokoladove, tak ovocne. Opravdu zasyti na delsi dobu v kombinaci s jogurtem nebo ovocem.Je to rychla a hlavne zdrava svacinka. Libi se mi i slozeni tycinek, ktere je prirodni a bez zbytecne chemie. Cokoladove mi chutnali vic.

27.03.2018

Opravdu výborné tyčinky Natural Balance můžu vřele doporučit. Oceňuji to, že jsou přírodní a dodají vám tu potřebnou energii, kterou lehce ztratíte. Jsou malé, takže se vám vlezou i do kapsy, což je také výhoda. Nejvíce mi chutnala čokoládová příchuť, ale ostatní jsou také vynikající.

13.03.2018

Proteinové tyčinky Natural Balance mám opravdu v oblibě, jsou opravdu chutné, ale také vhodné jako zdroj bílkovin. Například po tréninku ve fitness centru nebo po vyčerpávajícím sportovním výkonu opravdu dodají tolik potřebnou energii.

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14.02.2018

Dobry den. :-) Tyto tycinky jsem si uz nekolikrat koupila a vyuzila jsem je predevsim, kdyz jsem nekam cestovala. Vetsinou jsem lina nebo nemam cas si nachystat nejakou zdravou a vyzivnou svacinu na cestu a tohle je pro me prilezitost vyhnout se vsudypritomnym lakajicim nezdravym fast foodum. :-) Doporucuji. Tycinky jsou nejen zdrave avyzivne, ale i chutne.

12.02.2018

Proteinové tyčinky Natural Balance od Oriflame jsou chuťově moc dobré. Moje přítelkyně je miluje na cestování a sportování. Jsou 100% přírodní, výživné, dodávají tělu zdravou energii s vysokým obsahem proteinů, vlákniny a nízkým GI. Dříve byly velmi populární müsli tyčinky, ale ty příliš vhodné nejsou, protože přes 80% jejich energetické hodnoty tvoří sacharidy a proteinů obsahují jen minimum

07.02.2018

Tycinky jsem si objednala a tedy i vyzkousela. Chutove jsou moc dobre obe, ale vice mi chutnaji ty cokoladove. Je to asi tim, ze jsou vice sladke :) Ocenuji ze jsou prirodni, bez zbytecne pridanych umelych latek.

Cena je vysoka.

30.11.2017

Natural Balance od Oriflame jsem dostal jako dárek ve dvou příchutích. Perfektní na dlouhé cesty. Natural Balance od Oriflame má velice kvalitní složení a její chuť mě opravdu moc zaujala. Mohu s radostí doporučit.

29.11.2017

Proteinove tycinky jsou energeticke, dodavaji mi po zbytek pdpoledne energii. Rychle se s nimi clovek zasyti, nema pocit, ze by byl hladovy. Jsou zcela prirodni bez jakykekoliv chemie. Nejsou prilis sladke a to je dobre.

17.09.2017

Proteinové tyčinky Natural Balance od Oriflame jsou chuťově moc dobré. Můj partner je miluje na cestování a sportování. Jsou 100% přírodní, výživné, dodávají tělu zdravou energii s vysokým obsahem proteinů, vlákniny a nízkým GI. Dříve byly velmi populární müsli tyčinky, ale ty příliš vhodné nejsou, protože přes 80% jejich energetické hodnoty tvoří sacharidy a proteinů obsahují jen minimum

09.09.2017

Tentokrát budu hodnotit negtivně. tyčinky mi vůbec nechutnají a ani nezahnali můj hlad. NAvíc mi cena přijde přehnaná. Z mého pohledu tedy rozhodně ne, jsou mnohem lepší výrobky od konkurenčních firem.

21.08.2017

Jahodová tyčinka od Oriflame mi chutná víc než čokoládová.Ocenuji přírodní složení bez zbytečné chemie.Je to taková malá,zdravá svačinka třeba na procházku nebo i do práce. Ale opravdu mě moc tedy nezasytily...

05.08.2017

Tyhle tyčinky jsem měl možnost ochutnat. Obal je líbivý. Čokoládová tyčinka mi chutnala víc než ta ovocná.Jsou bez zbytečné chemie,což ocenuju,ale ta šílená cena? To bych zkrachoval,kdybych si je měl kupovat každý týden :D Ta ovocná tyčinka mě moc nezaujala. A taky mě tedy skoro nezasytily...

Cena je opravdu šílená,moc nezasytí...

17.07.2017

Vynikající byly ty čokoládové, ty jsou opravdu moc dobré. Tyčinky opravdu zasytí a neměla jsem delší dobu pocit hladu. Tyčinky nejsou příliš sladké, jsou tak akorát, sladčí mi přišla ta čokoládová, proto je tak dobrá. Ovocná je taky dobrá, ale jsem milovníkem čokolády, takže pro mě je nejlepší ta čokoládová varianta. Tyčinky dodají potřebné množství energie, jsou skvělé do kabelky jako rychlá svačinka.

05.07.2017

Doporučuji.

02.07.2017

Vyšší cena,kvalita a výborná chuť.Zakoupil jsem a nemohu litovat,je to skvela investice a miluju tyhle tyčinky.😍 Jsem nadšenec.☺ Chutnají bozsky a koupil bych toho co nejvíc,nasyti a jsou fakt dobre.☺

29.06.2017

Výborné tyčinky. Zasytí a chutnají skvěle. Na výběr více příchutí. Vleze se všude, takže je po ruce když je hlad. Doporučuji.

05.05.2017

Tyčinky chutnají skvěle.Čokoládová mě nadchla asi nejvíce.Tyčinky zasytí a zároven mají málo kalorií,což je pro mě hodně důležité.Je to zdravá,rychlá svačinka třeba na cesty,nebo i na doma,když se vám nechce připravovat sváča :)

To,co mě nenadchlo,je cena.Je si mylsím,zbytečně vysoká.

21.04.2017

Tyto proteinové tyčinky jsem měla možnost jednou vyzkoušet a byla jsem velmi překvapena jak chutnají.Je tam opravdu cítit chut ovoce a čokolády.Tyčinka stačí klidne ke snídani a na celé dopoledne jsem plná energie

31.03.2017

Abych pravdu řekla, ochutnala jsem pouze ovocnou tyčinku. Vyhovuje mi balení, že se vejde krásně do kabelky či batůžku a mám rychlou a zdravou svačinku hned po ruce a ještě si na ní opravdu pochutnám. Vyhovuje mi, když trávím celé dopoledne lítáním po doktorech a nemám čas se jít někam najíst. Tuhle tyčinku slupnu i v čekárně. Někdy si musím koupit ještě i tu čokoládovou ;-)

08.03.2017

Opravdu zasytí, nejedná se o žádnou umělou chuť, opravdu dobře chutnají, ačkoliv čokoládovou příchuť nevyhledávám (zmrzlina, jogurty, puding atd.), tak čokoládové mi chutnaly o mnoho více než ovocné.

Trochu vyšší cena (dá se ale vychytat v akci, nebo různé balíčky), v zimě se nehodí na tůry, protože zmrznou to absolutně tvrdého kusu a akorát si na nich vylámete zuby (asi po 1-2 hodinách v kabelce)

05.03.2017

Nejsem milovníkem müsli tyčinek a podobně, ale tyto proteinové tyčinky mě mile překvapily, nejsou přeslazené, jak ovocná, tak čokoládová tyčinky jsou velmi chutné a dokonale zasytí. Jako dopolední svačina ideální.

Vysoká cena

01.03.2017

skvělé proteinové tyčinky které opravdu dodají tělu energii.Vždy si aspoň jednu vezmu sebou do práce.Obě příchztě jsou opravdu velmi chutné,nejsou až tak moc sladké což mi vyhovuje a hlavně docela i zasytí a člověk má po nich i vetší energii

09.02.2017

Koupila jsem si čokoládové tyčinky, protože se často nestihnu najíst a pak mě přepadne vlčí hlad a tak mám pro tyto případy vždy v kabelce připravenou tyčinku. A skutečně zažene hlad i únavu na poměrně dlouhou dobu, navíc mi skutečně moc chutná. Budu se je kupovat pravidelně a vyzkouším i jiné příchutě.

09.02.2017

Vyzkousela jsem čokoládove proteinove susenky, celkem mi zachutnaly.nejsou prilis sladke a zasyti skutecne na hodne dlouhou dobu (u me cele dopoledne). Ideální zdrave mlsani, mejte vzdy pri sobe kdyz vas honi mlsna.

04.02.2017

S tyčinkami Natural Balance jsem se poprvé setkala teprve nedávno. A jsem z nich nadšená. Nejvíce jsem si oblíbila čokoládovou variantu. Jsou skvělé jako rychlá svačinka, když zrovna nic jiného není po ruce. Navíc dodají energii.

19.01.2017

hmm wellness tyčinky, to bude učiněná dobrota, sice jsem je neměla možnost ještě vyzkoušet, ale je to pro mě zajímavý a netradiční tip na nákup, zajímavá svačinka na cesty, určitě moc chutná! děkuji za tip

16.01.2017

Obě tyčinky chutnají velmi dobře, ale růžová mi chutná více než čokoládová. Čokoládová nezklame a je v ní cítit opravdové kakao, žádné náhražky, na druhou stranu růžová je svěží, lehká a ani jedna není příliš sladká.

26.12.2016

Chutné. Jen si myslím, že svou specifickou chutí neosloví každou mlsalku. Pro mě opravdu moc dobré! nemohu na ně říst půl křivého slova :-) dokonce chutnají i mé mamce a ta je jó nějaký gurmán! :-) :-)

20.12.2016

Výborný.Jak čokoládová tak i ovocná tyčinka byla skvělá.Má prostě super chuť a parádně zasytí,cena super a je velice velice chutná.Chutná celé rodince.Žádné vyhrady,skvelá nejen do kabelky.:) i kamarádkam chutná

Žádné,super mnamka.:)

15.12.2016

Tyčinky Natural Balance mi dala kamaradka ktera dela objednavky pro Oriflame, mě tedy tyčinky vůbec nechutnaly ani cokoladová ani ovocná, přišli mi umělé ulpívali mě na jazyku a cítíla jsme se jak když žvýkám mouku

30.11.2016

Jelikož moje známa děla u oriflame tak jsem si nazkoušku koupila.Musím říct že jsou fakt výborné na chuť i jsem pocit sytosti. Na sladké moc nejsem, ale todle si vždy m objednávce rada přihodím. Jednou za čas zamlsat neni k zahození

22.11.2016

Tyto tyčinky jsem ochutnala pouze dvakrát,ale byla jsem velice mile překvapena jak jsou dobré,nejsou moc sladké je v nich oprvadu cítit chut ovoce a čokolády.Během dne klidně postačí i jako svačina a dodojí potřebnou energii

17.11.2016

Ochutnala jsem sice jen čokoládovou ,ale mě moc chutnala zato přítelovi zase ne.není přiliš sladká a i přes to tělu dodá spoustu energie.zasytí a behem tohoto mlsání člověk nepřibere což je bezva :-) doporučuji

10.11.2016

Tyto tyčinky si kupuje přítel, jelikož má dosti fyzicky náročnou práci a málo času. Relativně mu chutnají, ale při té ceně, která není zrovna nejmenší zase tolik ne. Má to jako takovou rychlou svacu kdy potrebuje dobit baterie a nemá čas tak to svůj účel splní. Abych jen nechvalila tak jelikož 100 lidi 100 chuti tak mě do noty zase vůbec nepadly. Nemusím takovéhle věci tak to bude asi tím a nejspíše i cenou, která není souzena obycejnym smrtelnikum :-)

Rozhodně cena.

07.11.2016

Voňavoučké tyčinky, které zasytí na celé dopoledne bez toho, aniž byste měli chutě dát si sladké. Dobrá svačinka, když nestíháte dělat jídlo, někam na cesty nebo při sportu do kapsy. Čokoládová příchuť je nejlepší! ♥

Trochu mě odrazuje cena, ale za kvalitu se platí:)

06.11.2016

Tyto proteinové tyčinky od oriflame mají výbornou chuť a zároveň také uděláte něco pro svoje zdraví. Vždycky mám alespoň jednu v kabelce pro chvíle, kdy mě přepadne chuť na něco dobrého a sladkého a nespořádám alespoň čokoládu, která mi nic výživného nedá.

04.11.2016

Tyčinky kupujeme celkem často. Moc dlouho v nám doma nevydrží. Jsou skvělé i na cesty protože zasytí. Chuťově jsou moc dobré a chutnaly nám všechny. Výborné a chutnají i mě i přesto, že na sladké až tolik nejsem. :)

31.10.2016

Bohužel se na mě ve výběru nedostalo a tak jsem musela tyčinky pořídit sama hlavně mě zajímala ta ovocná,byla dobrá,dá se říct,že i šťavnatá. Nemám ráda ty suché. Akorát mě trochu zklamalo,že nebyla nijak výjimečná. Ale chuť super.

12.10.2016

Zasytí, což je hodně důležité. Po rozbalení mají naprosto úžasnou vůní. Nejvíc mi chutnala čokoládová, ale ovocná též není špatná. Byly trošku sušší, ale tohle mi nevadí. Oceňuji, že jsou 100% přírodní. :)

11.10.2016

Zatím jsem měla možnost vyzkoušet jen čokoládové tyčinky. Chuťově jsou dobré, jsou rychle po ruce když jdu ze cvičení, a to jsem většinou hladová. Malá tyčinka ale dokáže rychle a na delší dobu zasytit.

11.10.2016

jelikož jsem oriflame lady, či jak se jim říká, tak jsem tyto tyčinky měla možnost vyzkoušet jako dárek a ty ovocné byly fajn, o čokoládových se zmíním v záporech. Myslím, že jako svačina jsou dobré, ale nevyhledávám je

bohužel čokoládové mi moc nejely, ale mé potkance ano, dostávala je jako odměnu, když se ji podařil nový kousek

06.10.2016

Tyto tyčinky jsou velice chutné,jsou v jednotlivých balení.Zaženou pocit hladu,a na dlouho zasytí.Líbí se mi i chut čokolady tak i ovoce.Můžete je mít kdykoliv u sebe a jsou téměř bez cukru.Ideální....

04.10.2016

Vyzkoušel jsem obě příchutě proteinových tyčinek od Oriflame a víc mi chutnala čokoládová příchuť. Tyčinka není sladká a čokoláda pěkně vynikne. Ovocná tyčinka je spíš kyselejší , ale je také dobrá. Tyčinky zasytí.

28.09.2016

Měla jsem možnost tyto tyčinky ochutnat a byla jsem velice mile překvapena jejich chutí.Tyčinky nejsou moc sladké,chut čokolady i ovoce je tam cítit,tyčinky zasytí jsou bez cukru takže velmi dobrá kombinace.Tyto tyčinky mi moc zachutnaly že i do budoucna si je budu kupovat

08.09.2016

Má kámoška zde vyhrála,..já gel ona tyčinky tak mi hned volala že si musíme ukázat výhry :D ochutnala jsem od každé jednu ,.. ačkkoliv jsem čokomilovník, tak čokoládová mě chutnala nejvíc..ta ovocná moc ne byla docela bez chuti, ale i tak ušla, za to čokoládová byla vyvážená chuť tak akorát a nejlepší je na tom že je to i zdravé pro ty naše tělíčka :-) jsem si jistá že kámoška to bude mít v sobě raz dva určitě to zblajzla už teď

06.09.2016

Tyčinky jsem zkusila koupit, protože Oriflame sama dělám, tak jsem je chtěla zkusit na svačiny na Slovenskou. My dospělí jsme je snědli, dětem nechutnali že se blemcají v půdě a lepí. Nás tedy také moc nepřesvědčily, nakonec jsem byla ráda že jsem jich nekoupila ze se tolik.

31.08.2016

Zakoupila jsem si a ochutnala jsem ovocnou tyčinku - je chutná, zasytí na delší dobu a je dobré, že si ji mohu dát, když nemám moc času něco sníst. Dodají mne dostatek energie. Obdivuji vzhled celého balení a i jednotlivých tyčinek.

Vyšší cena výrobku.

28.08.2016

Měla jsem možnost vyzkoušet čokoládovou variantu proteinové tyčinky a velice mi chutnala. Příchuť hořké čokolády je výborná, tyčinka má pevnou konzistenci a opravdu zasytí, dodá energii. Jako rychlá svačina perfektní! Balení v krabičce je moc hezké.

Složení bych se ráda dočetla už z katalogu, ovšem možná je to záměr, protože zavádět novinku s obsahem palmového tuku v době, kdy je jeho použití tak diskutováno, asi není nejšťastnějším.

23.08.2016

Tyto tyčinky nejsou špatné, čokoládová má v sobě kousky čokolády a myslím si, že uspokojí mnoho lidí, kteří mají rádi čokoládu v jakémkoliv stavu. ale ač miluji čokoládu více mě chutná ta ovocná verze. Nevím proč, prostě mě více zachutnala. Ale mohu vřele doporučit ochutnat obě varianty

Cena a obsah palmového oleje

23.08.2016

Mňam mňam mňamka!!!! Tyčinky jsou opravdu výborné. Mají lahodnou chuť a doslova se rozplývají na jazyku. Dobře hodnotím také to, že opravdu zasytí narozdíl od tyčinek, po kterých máte chuť dát si další a další.

23.08.2016

Určitě velmi rychlá náhrada za klasické jídlo,navíc plná energie pro toho kdo chce jíst zdravěji a třeba v práci nemá čas si připravovat stravu jinou. Sice je to o sladkém,což ne vždy vyhovuje-pak chuť na pravý opak.Ale to je o vůli.

23.08.2016

Dostala jsem tyčinky k ochutnání od kamarádky a spokojenost tak na 50%. Ovocná tyčinka mi nechutnala vůbec, ale s čokoládovou jsem byla spokojena. Jako diabetička oceňuji, že když by přišla chuť na sladké, je čím jí zahnat.

Ale těžko si je budu moci kupovat, jsou dost drahé.

22.08.2016

Po tomto hodnocení mi to nedalo a skočila si ji i já koupit. Zaujala mě ovocná tyčinka, jelikož mám raději ovoce než čokoládu. Byla velice dobrá, výživná a i nasytila, což mě příjemně překvapilo. Kdyby nebyla tak drahá, kupovala bych si ji častěji.

Cena

22.08.2016

Jelikož jsem neměla štěstí, abych mohla testovat tuto tyčinku, tak mi to nedala a v zájmu zdravého jídelníčku a sportování jsem zašla v našem městě za dealerkou Oriflame a ve výdejně měla tyto tyčinky volně prodejné. Nejprve jsem ochutnala tu ovocnou, ta má být jahodová, podle sdělení dealerky, mně chutnala, protože jsem na tyto tyčinky zvyklá, ale čekala jsem, že bude chuť ovoce výraznější. Čokoládová byla dobrá, ale větší část jsem dala manželovi, protože já moc čokoládové tyčinky nemusím. Určitě bych si je kupovala, protože mají dobré složení, ale ta vysoká cena mě odradila. Čokoládovou jsem ani nestačila nafotit, protože manžel byl rychlejší a dal si jí ke kávičce.

Cena je poměrně dost vysoká.

22.08.2016

Tyto tyčinky jsou výborné mě nejvíc chutná ovocná.Je fajn že člověka opravdu zasití.Jsou super jak na cesty tak na delší vycházku tak do fitka nebo do práce.Mohu je opravdu doporučit a to i za jejich vyšší pořizovací cenu.

22.08.2016

O tyčinkách jsem se dozvěděla až zde a protože jsem se nedostala mezi testované výrobek jsem se rozhodla vyzkoušet na vlastní pěst :-). Tyčinky vypadají moc hezky a jejich chuť je skvělá. Super do kabelky, když člověk někam spěchá a nemá čas si zajít a oběd. Používám také jako lehkou svačinku po cvičení, která zasytí! :)

22.08.2016

Vyzkoušela jsem proteinové tyčinky v čokoládové verzi. Sama jsem si je objednala z katalogu, chuťově jsou dobré. Celkem dost sladké. Zaženou hlad. Je v nich cítit spíše hořká čokoláda, dodají energii.

Cena Obsahují palmový tuk

21.08.2016

Testování nevyšlo, tak jsem si tyčinky objednala sama, protože ráda zkouším nové věci. Za sebe musím říct, že miluju čokoládu, ale shodli jsme se s manželem, že ovocné tyčinky jsou o stupíneček lepší, svou přirozenou ovocnou chutí. Cena je pravda trochu vyšší, ale ne zase tak moc oproti jiným kvalitním výrobkům tohoto druhu.

Nic. Tyčinky určitě stojí za vyzkoušení.

21.08.2016

K testování jsem nebyla vybraná, ale mám hodnou kamarádku, která se rozdělila a tyčinky jsem dostala ochutnat. Více mne zaujala čokoládová, ovocná mi přišla docela bez chuti :-) Sama bych je asi nekoupila.

19.08.2016

Měla jsem možnost tyčinky také ochutnat. Protože nemusím moc sladké, tak mi vyhovovaly spíš ovocné než ty čokoládové. Ovocné jsou krásně kyselé což je fajn. Ty čokoládové nejsou špatné, ale na mě už jsou dost sladké.

O žádných nevím

18.08.2016

Testování vyhrála kamarádka a tak se semnou podělila. Čokoládová tyčinka mi moc chutnala, ale je pravda, že cena je poměrně vysoká, ale zase pokud má nízký obsah cukru je svým způsobem "zdravá", tak chápu, že za to se připlácí. :)

Ovocná tyčinka mi vůbec nechutnala. Přišla mi taková zvláštně sladká a připomínala mi trochu kandované ovoce, a to já vůbec nemusím

18.08.2016

Mám zkušenosti s čokoládovou tyčinkou ...a ta je naprosto super, výborně chutná a velmi dobře zasytí. Proto si ji pravidelně bereme s přítele na všechny cesty a výlety. Do auta, na kolo nebo na turistiku jsou ideální. Dodají energii a zasytí. ovocné tyčinky miá moc nechutnají.

16.08.2016

Zmírní pocity hladu a chutě, hlavně tedy na sladké. Určitě dodá energii, schopnost soustředit se. Je vždy po ruce ať už v kabelce, v autě, v podstatě kdekoli. Já využila právě po tréninku, kdy se hodila ;-) Co mě pozitivně překvapilo, že ho mohou i diabetici, což je vážně skvělé. Koupila jsem ho i bratrovi, který právě cukrovkou trpí.

Zarazilo mě, že obsahuje palmový tuk. Cena je trošku dražší

16.08.2016

Velmi ale velmi doporučuji. Chut velmi super, zkusila jsem nejdřiv čokoládu a stašně moc dobrá, ovocnou jsem měla dnes na svačinu a traky moc dobrá, ale čokoláda je lepší. Snad bude co nejdřive k dostání v obchodech.

15.08.2016

Dostala jsem od přítelkyně které nechutnají. Více mi zachutnala čokoládová příchuť ale ovocná je také výborná, taková svěží a lehčí. Cena a gramáž výrobku je přiměřená. Dobrá svačinka která na nějakou dobu zasytí.

15.08.2016

Dobré tyčinky. Sice mi tak nějak chutí nevynikají před jinými, ale rozhodně stojí ostatním za zkoušku. Nepříliš sladké. Nelepí se na patro. Ovocná se zdála chutnější. Ráda ochutnám i další varianty.

Dostupnost.

15.08.2016

Dostala jsem tyčinku od kamarádky, která byla vybraná k testování a byla tak hodná a podělila se se mnou. Tyčinku jsem dostala ovocnou a byla výborná. Lehká a zdravá svačinka která zasytí třeba na výletě. Ráda je nakoupím do zásoby abychom měli na svačinu na výlety pro vnuka :-).

14.08.2016

Zase jsem neměla štěstí, abych byla vybrána. Tak se budu muset podívat v obchodě, zda se u nás dá koupit. Abych mohla vyzkoušet a posoudit. Určitě si koupím čokoládovou, jelikož jsem čokoládou posedlá.

12.08.2016

I když jsem nebyla vybraná k testování, k tyčince jsem se dostala přes kamarádku. Ačkoliv jsem toužila ochutnat čokoládovou, dostala jsem ovocnou a musím říci, že pro mě milé překvapení. Výborná chuť a celkem zasytí :-)

žádné

12.08.2016

Měla jsem možnost ji vyzkoušet - čokoládovou... Není špatnácchuťově ale tím že si kupuji tyto tyčinky a mám s nimi zkušenost, vím že jsou od jisté firmy jedny lepší. ale určitě splňuje dávku energie při sportu nebo nouzi, .

12.08.2016

Tyto tycinky od Oriflame jsem si objednala a byla jsem nadsena... Vyborna chut. Cokoladove na.muj.vkus lepsi nezli ty ovocne. nejsou preslazene jak.to byva zvyken o ostatbich tycinek tohoto typu. Vsem doporucuji :)

11.08.2016

tak to je teda mňamka! a jako bonus je to, že je to zdravá mňamka :D mela jsem příchuť čokoláda a zkoušela jsem dávat i prckovi a moc nám chutnala. Myslím, že je to i fajn svačinka pro děti, která dodá energii a navíc jím chutná :)

snědla bych i větší :D

11.08.2016

Nebyla jsem vypranou testerkou, ale měla jsem možnost podobnou tyčinku ochutnat. Chuťové je moc dobrá a pěkně člověka zasytí. Ráda podobné tyčinky beru na cvičení do posilovny. Cenově je přijatelná.

11.08.2016

tyčinky ve vysoké kvalitě,jsou velice chutné,jak čokoládová tak i ovocná,perfektně zasytí a vždy je to záchrana v kabelce před akutním hladem.nejsou příliš sladké.dodají energii,jsem nadšená,určitě budu i nadále kupovat

11.08.2016

už delší dobu jsem si říkala, že musím po porodu nějaké to kilo shodit. i přesto, že jsem se nestala testovačkou, neváhala jsem, a díky popisu a recenze zde jsem si čokoládové tyčinky zakoupila. a jsou fakt super. mají výbornou chut, neobsahují cukr, konzervanty a podobné hnusné přísady. a hlavně: ač jsou čokoládové (na čokoládě fakt ujíždím), tak jsou vhodné na hubnutí. doporučuji, a určitě vyzkouším i tu ovocnou variantu.

11.08.2016

zatestovala jsem si u kamarádky : ) chuťově výborné ...zvlášť když člověk drží dietu nebo se snaží jíst zdravě, či držet zdravý životní styl ahoní hladinu bílkovin..člověk si pochutná, a nemá výčitky svědomí ..za mě 1