Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

1980 / 1980 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

100 % ovocné šťávy bez přídavku cukrů dětem chutnaly, nejvíce příchutě jablko a jablko s jahodou, jablko a višeň trochu méně. Mám dvě děti, tak jsem jim to rozdělila a naředila vodou. Dokážu si představit, nechat zmrazit na kostky a přidávat do vody na osvěžení. Oceňuji, že ovoce je od místních dodavatelů a sadů výrobce. Super je i balení na cestu.

Zápory

Balení na cesty je super, ale vím, že vyrábí i nějaké druhy v balení s membránou proti vylití. Z toho důvodu by bylo vhodnější vyrábět pro děti všechny tyto pitíčka.

Moje hodnocení

Klady

Vybrala jsem si odstín 54, protože mě zaujal a doufala jsem, že mi bude sedět - nepoužívám tmavé rtěnky. Když jsem obálku otevřela a viděla odstín dorůžova, první jsem byla zklamaná, ale po nanesení byl odstín krásně sytě červený, což je akorát barva pro mě. Nanášení vypadá jednoduše, ale člověk musí mít přesnou ruku, protože když se netrefí přesně, rtěnka rychle zaschne, ale zato se nerozmazává. Rtěnka mi vydržela celý den, jen odpoledne bylo vidět, že se trochu smyla na vnitřní straně úst, ale je to logické, když člověk jí a pije, stačí domalovat. Večer se mě kamarádka ptala, kam vyrážím, nevěřila, že rtěnku mám cely den. Rtěnka je lehoučká, člověk ani neví, že ji má.Takže za mě můžu jen doporučit.

Zápory

Trochu vysušené rty, ale s tím člověk musí počítat, když má matnou rtěnku.

Moje hodnocení

Klady

Oceňuji ekologický a šetrný prací gel, který je vhodný i pro děti s citlivou pokožkou. Dobré je, že gel je možné použít pro bílé, tak i barevné prádlo. Prádlo po vyprání je měkké a příjemné na dotek, skvrny povolily. Zkoušela jsem nalét na skvrnu a nechat působit. Když si člověk zvykne na specifickou vůni, tak je prádlo příjemné, přece jen jsme zvyklí na parfemované prací gely.

Zápory

Při prvním otevření vlivem podtlaku a úzkého hrdla, gel, který ulpěl na víčku se dostal ven. Bylo by lepší mít láhev s širším hrdlem a víčkem pro lepší manipulaci.

Moje hodnocení

Klady

Mošty i pyré vřele doporučuji. Mě i dětem chutná, navíc hodnotím kladně, že jsou ze 100 % ovoce v kombinaci jablko a nějaké jiné přidané ovoce či zelenina. A neobsahují další zbytečné látky jako modifikovaný škrob či zbytečné doslazování aj. Oceňuji, že firma má své sady a pečlivě vybírá i místní dodavatele ovoce a zeleniny. Kromě těchto testovaných mají i jiné příchutě, určitě vyzkouším.

Zápory

Nevím o žádných záporech.

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.