Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

1120 / 1120 Počet bodů celkem/aktuálně
4 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Sprchový gel mě naprosto nadchl, má sympatický obal, nádhernou levandulovou vůni, krásně napění, člověk se cítí jako znovuzrozený a má i hydratovanou pokožku. Velké plus za český výrobek a přírodní produkt. Rozhodně doporučuji a budu používat i nadále.

Zápory

Mnou hodnocené produkty

Moje hodnocení

Klady

Na vlhčené ubrousky Linteo nedám dopustit, jsou výborným pomocníkem nejen doma, ale i na cesty. Výborná je i kosmetika, kterou používáme již několik let. Vše krásně voní a vůbec nedráždí pokožku. Rozhodně všem doporučuji.

Zápory

nemám

Moje hodnocení

Klady

Vlhčené ubrousky mám velice ráda, používám je již řadu let. Jsou skvělým pomocníkem nejen doma, ale perfektní do kabelky, do auta, na výlety. Stále je nosím při sobě, s dětmi jsou prostě k nezaplacení.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Kečupy Hello jsou naprosto vynikající, mám je v oblibě já i moje děti, které si je dávají snad na vše. Zajímavý obal, výborná, lahodná chuť bez konzervantů. Kapsičky velmi praktické na cesty. Určitě doporučujeme.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Vatové polštářky používám několikrát denně, tuto značku mám velice ráda. Jsou velice jemné, nerozmočí se a netrhají se, což velmi oceňuji. Balení i cena pro mě velmi příznivá. Za mě určitě doporučuji.

Zápory