Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vstupte do nového roku s diářem Doller, který plní sny

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

30.11.2017 | Vánoce

S blížícím se novým rokem se většina z nás poohlíží po novém diáři. Co takhle letos odložit "tradiční" diář a pořídit si ojedinělý motovační diář Doller, který bude nejen bdít nad vaším rozvrhem, ale pomůže vám plnit předsevzetí a sny.

Motivační diář Doller je nedatovaný a navíc díky svým originálním funkcím poslouží jako organizovaný nástroj seberozvoje a sebemotivace. Mějte své sny, plány a nápady na jednom místě a využívejte svůj čas efektivněji.

Diář Doller nezačíná lednem jako většina těch tradičních. Ačkoli je dělen na měsíce a dny, přesná data v něm nehledejte. Ta si totiž doplníte sami podle toho, který den bude vaším prvním ve společnosti nového diáře.

Doller navíc není jen diářem pro zapisování toho, co vás čeká – je jakousi kronikou a snářem v jednom. Je totiž uzpůsobený k zapisování snů a cílů, ale také k vlastní retrospektivě a zvažování, co se člověku povedlo, které sny proměnil v realitu nebo co mu stojí v cestě ke štěstí či úspěchu. Hned na prvních stránkách na vás čekají řádky pro zaznamenání ročních cílů, ale také tužeb týkajících se osobního rozvoje. Na konci každého měsíce pak na uživatele čeká shrnutí uběhlého období. Už to samo o sobě napovídá, že tenhle diář bude něčím výjimečným.

Soutěžte o 3 diáře Doller

Toužíte po novém diáři Doller? Pak stačí, když na e-mail redakce@bety.cz napíšete, jaké předsevzetí byste si chtěli v příštím roce konečně splnit či na splnění kterého snu stále čekáte. Do předmětu napište "DIÁŘ".

Vyhrává každá 100., 200. a 300 odpověď.

Nezapomeňte uvést svou adresu, na kterou vám v případě výhry budeme moci diář Doller zaslat.

Soutěž probíhá od 11. do 31. prosince.

Dušené pikantní  kotlety

Dušené pikantní kotlety

8 hlasů
1h a 5min 791 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Těstoviny s červenou řepou

13 hlasů
1h a 35min 1136kJ 75 Kč

Těstoviny s pečenou řepou a sýrem.

Jemná kuřecí prsa s libečkem

16 hlasů
35min 447kJ 205 Kč

Kuřecí plátky provoněné libečkem.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více