Smějete se spolu na prvním rande? Tohle se stane!

09.09.2015 | Vztahy

Zapomeňte na trapné fráze a romantická klišé. Na prvním rande je nejlepší se uvolnit a nepostrádat smysl pro humor. Právě vtipnost a schopnost projevit svou veselou stránku je základní výživou pro romantické city na prvním rande. Smysl pro humor je totiž jednou z nejpřitažlivějších vlastností člověka. A čím vtipnější dokáže dvojice na prvním rande být, tím větší má šanci, že vztah bude mít pokračování.

„Když se potkají dva lidé, kteří se neznají, pak je tím pravděpodobnější, že žena bude jevit zájem o další schůzku, čím je muž vtipnější a čím víc se ona jeho vtipům směje. Ale ještě větším indikátorem vzniku vzájemných sympatií a citů je to, když se na prvním rande smějí oba dva,“ tvrdí docent Jeffrey Hall z University of Kansas.

Humor není jen projevem inteligence, což se často uvádí jako důvod, proč je evolučně tak přitažlivý na protějšku, ale spíš naznačuje, že vztah s dotyčným bude zábavný a plný veselí. Že dvojice těžkosti života bude zvládat s nadhledem.

„Humor naznačuje, že je člověk společenský a otevřený k druhým, dále pak muži používají humor jako měřítko toho, zda se žena o ně zajímá, za třetí, když muž vtipkuje a žena se směje, pak to odpovídá scénáři lidského dvoření, nakonec humor je cenný sám osobě,“ vysvětluje docent Hall.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:46
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:33
46 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat