Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Má milenku? Tohle ho prozradí

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

17. 2. 2017 | Vztahy

Máte pocit, že se váš partner poslední dobou chová „nějak divně“, a přemítáte, zda za to nemůže třeba fakt, že momentálně nejste jedinou ženou v jeho životě? Pak se zkuste zaměřit na některé rysy jeho chování. Co mají nevěrníci společného?

Nepředvídatelné chování

Po těch letech už se přece dobře znáte. Zažila jste svého muže, když byl na vrcholu štěstí i když ho něco hluboce zasáhlo, když byl nemocný, vystresovaný, hladový, ale také dojatý nebo rozradostněný. A najednou ho nepoznáváte. Změnil své návyky, reaguje nepředvídatelně na vypjaté situace, rozčílí se při každé maličkosti… Jistě, může být vystresovaný z práce, ale pokud máte najednou pocit, že vedle vás žije úplně cizí člověk, zpozorněte.

Posedlost vzhledem

Ačkoli i dříve se o sebe váš partner staral, nyní se péče o vzhled u něho proměnila v úplnou obsesi. V koupelně tráví víc času než vy, nakoupil si nové oblečení, ačkoli dřív jste ho do obchodu musela dostávat prakticky násilím, začal se holit i na místech, kde by ho to dříve ani nenapadlo… Možná je to jen určitá životní fáze, ale možná taky ne.

Spousta komplimentů

Zatímco celé roky je rád, pokud si vzpomene, aby vám koupil květiny na narozeniny, a výročí seznámení či svatby mu musíte „nenápadně“ připomínat, najednou jste ve středu jeho pozornosti. Chválí vás, nosí vám dárečky, komplimenty rozhodně nešetří. Jistě, mohl si uvědomit, jak moc pro něj znamenáte, ale co když je za tím spíše černé svědomí?

Zeď mezi vámi

Druhým extrémem oproti předchozímu bodu je naprostý nezájem ze strany vašeho partnera. Jako byste pro něj přestala existovat. Zkrátka je citově „zaháčkován“ jinde a na vás už mu nezbývají síly ani odhodlání. O pozornost si musíte prakticky říkat. A to není dobré znamení.

Bez sexu

Dříve jste to byla vy, kdo častěji odmítal pozvání pro žhavou noc plnou milování. Ovšem teď musíte o sex prakticky prosit? Důvodů, proč najednou muž ztratí zájem o tělesnou intimitu, je spousta, ovšem pokud se přidají i další „maličkosti“, může to být důvod k obavám.

Obvinění z podvádění

Uprostřed starostí, zda náhodou nemáte doma nevěrníka, z jeho úst slyšíte obvinění, že ho jistě podvádíte. Co se děje? Spousta lidí má tendenci obviňovat druhé z toho, co sami dělají. Je v tom snaha přehodit pozornost na druhé a odpoutat ji od sebe. A také ulevit svému svědomí. Mimochodem, spousta nevěrníků (mužů i žen, pochopitelně), navenek často, hlasitě a razantně nevěru odsuzuje.

Tajnůstkaření

Z ničeho nic váš muž vyhledává chvíle samoty, mobilní telefon si nosí všude s sebou, hlídá si účty na sociální sítě či e-maily… Zkrátka vás odmítají pustit do svého života. Jistě, nikdo nechce, aby se mu partner či partnerka „prohrabávali“ soukromou poštou či SMS zprávami, ale hysterický záchvat, kdykoli se přiblížíte k jeho telefonu nebo počítači, není úplně normální.

Volný čas jinde

Ačkoli jste dříve trávili volný čas společně, nyní si váš partner našel spoustu různých koníčků a kamarádů, případně pracovních povinností, které mu „kradou“ každou volnou minutu. Na vás už nějak čas nezbývá. Možná je opravdu tak společenský a pracovitý, ale možná taky tráví čas s někým jiným, že…

Co když to mezi vámi skřípe? Proveďte cvičení na odbourán...

Ryby na víně

Ryby na víně

7 hlasů
1h a 5min 330 kJ 144 Kč

Nejčtenější články

Problematická pleť v dospělosti: Jak o ni pečovat?

Problematická pleť v dospělosti: Jak o ni pečovat?

Běhejte i v zimě. Pozor na přípravu

Běhejte i v zimě. Pozor na přípravu

Vybíráme lyžařskou helmu a brýle pro děti

Vybíráme lyžařskou helmu a brýle pro děti

Kterých 30 testerek vyzkouší bylinný přípravek GAS pro bolavá dětská bříška?

Kterých 30 testerek vyzkouší bylinný přípravek ...

Zvlněné, kudrnaté, vytvarované. A zvládnete to sama!

Zvlněné, kudrnaté, vytvarované. A zvládnete to ...

Pracujete z domova? Hrozí vám deprese a nespavost

Pracujete z domova? Hrozí vám deprese a nespavost

Tip na oběd

Kuřecí stehna se smetanou

7 hlasů
1h a 5min 705kJ 125 Kč

Kuřecí stehna dušená ve smetaně.

Brokolice v sýrové omáčce

10 hlasů
35min 438kJ 70 Kč

vařená brokolice se sýrovou omáčkou

Poradny

Změní se nárok na dávky, když syn začne podnikat?

Dobrý den, jestliže si Váš syn zařídí živnostenský list a stane se tak OSVČ, samozřejmě to bude ... Více

Mohu pečovat o dítě a nebýt v evidenci úřadu práce?

Dobrý den, pravděpodobně máte na mysli to, aby za Vás bylo hrazeno zdravotní pojištění. Zdravotn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Přátelé vám velice pomohou v dosažení cílů. Nebojte se jejich nabídek využít. Možná budete mít pocit, že nechcete své kamarády využívat. Ale copak byste vy sami příteli s radostí nepomohli? Zkuste se proto oprostit od zbytečné hrdosti a je&sc...

Více