Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Má milenku? Tohle ho prozradí

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

17. 2. 2017 | Vztahy

Máte pocit, že se váš partner poslední dobou chová „nějak divně“, a přemítáte, zda za to nemůže třeba fakt, že momentálně nejste jedinou ženou v jeho životě? Pak se zkuste zaměřit na některé rysy jeho chování. Co mají nevěrníci společného?

Nepředvídatelné chování

Po těch letech už se přece dobře znáte. Zažila jste svého muže, když byl na vrcholu štěstí i když ho něco hluboce zasáhlo, když byl nemocný, vystresovaný, hladový, ale také dojatý nebo rozradostněný. A najednou ho nepoznáváte. Změnil své návyky, reaguje nepředvídatelně na vypjaté situace, rozčílí se při každé maličkosti… Jistě, může být vystresovaný z práce, ale pokud máte najednou pocit, že vedle vás žije úplně cizí člověk, zpozorněte.

Posedlost vzhledem

Ačkoli i dříve se o sebe váš partner staral, nyní se péče o vzhled u něho proměnila v úplnou obsesi. V koupelně tráví víc času než vy, nakoupil si nové oblečení, ačkoli dřív jste ho do obchodu musela dostávat prakticky násilím, začal se holit i na místech, kde by ho to dříve ani nenapadlo… Možná je to jen určitá životní fáze, ale možná taky ne.

Spousta komplimentů

Zatímco celé roky je rád, pokud si vzpomene, aby vám koupil květiny na narozeniny, a výročí seznámení či svatby mu musíte „nenápadně“ připomínat, najednou jste ve středu jeho pozornosti. Chválí vás, nosí vám dárečky, komplimenty rozhodně nešetří. Jistě, mohl si uvědomit, jak moc pro něj znamenáte, ale co když je za tím spíše černé svědomí?

Zeď mezi vámi

Druhým extrémem oproti předchozímu bodu je naprostý nezájem ze strany vašeho partnera. Jako byste pro něj přestala existovat. Zkrátka je citově „zaháčkován“ jinde a na vás už mu nezbývají síly ani odhodlání. O pozornost si musíte prakticky říkat. A to není dobré znamení.

Bez sexu

Dříve jste to byla vy, kdo častěji odmítal pozvání pro žhavou noc plnou milování. Ovšem teď musíte o sex prakticky prosit? Důvodů, proč najednou muž ztratí zájem o tělesnou intimitu, je spousta, ovšem pokud se přidají i další „maličkosti“, může to být důvod k obavám.

Obvinění z podvádění

Uprostřed starostí, zda náhodou nemáte doma nevěrníka, z jeho úst slyšíte obvinění, že ho jistě podvádíte. Co se děje? Spousta lidí má tendenci obviňovat druhé z toho, co sami dělají. Je v tom snaha přehodit pozornost na druhé a odpoutat ji od sebe. A také ulevit svému svědomí. Mimochodem, spousta nevěrníků (mužů i žen, pochopitelně), navenek často, hlasitě a razantně nevěru odsuzuje.

Tajnůstkaření

Z ničeho nic váš muž vyhledává chvíle samoty, mobilní telefon si nosí všude s sebou, hlídá si účty na sociální sítě či e-maily… Zkrátka vás odmítají pustit do svého života. Jistě, nikdo nechce, aby se mu partner či partnerka „prohrabávali“ soukromou poštou či SMS zprávami, ale hysterický záchvat, kdykoli se přiblížíte k jeho telefonu nebo počítači, není úplně normální.

Volný čas jinde

Ačkoli jste dříve trávili volný čas společně, nyní si váš partner našel spoustu různých koníčků a kamarádů, případně pracovních povinností, které mu „kradou“ každou volnou minutu. Na vás už nějak čas nezbývá. Možná je opravdu tak společenský a pracovitý, ale možná taky tráví čas s někým jiným, že…

Polibky potěší duši i tělo. Takhle nám prospívají

Kotlety s jablky

Kotlety s jablky

12 hlasů
60min 652 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Hladký účes bez námahy s BaByliss

TESTOVÁNÍ: Hladký účes bez námahy s BaByliss

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenout?

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenou...

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení přírody

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení pří...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, maminko...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, m...

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z vaší dovolené

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z...

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s vývojem mozku

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s v...

Tip na večeři

Vánoční ryba na švestkách

11 hlasů
55min 316kJ 160 Kč

Na Vánoce nemusí být jen smažený kapr.

Kuře pečené s jarní mrkví

4 hlasy
1h a 30min 421kJ 150 Kč

Kuře 100x jinak, tentokrát s mrkvičkou.

Poradny

Dostanu další mateřskou, když teď skončím v práci?

Dobrý den, záleží na tom, zda a kdy skončí Váš pracovní poměr a kdy budete nastupovat na další m... Více

Mám nárok na mimořádnou okamžitou pomoc?

Dobrý den, mimořádná okamžitá pomoc většinou slouží k úhradě jednorázového výdaje spojeného např... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn...

Více