Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Proč po nás touží vždycky jen muži, které nechceme

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

29. 6. 2018 | Vztahy

Znáte to. Jste na cestě do práce, procházíte kolem nádraží či frekventovaného parku a neustále na vás pokřikují a pískají kdejací alkoholem posilnění jedinci, ale sympaťák z tramvaje, kterého jste svým pohledem div nepropálila, se ani neobtěžuje zvednout hlavu. Čím to je?

Jsem ošklivá?

Tohle je asi první věc, která napadne každou ženu, za kterou se otáčejí jen tací, které jsme zmínili výše. Opak je ale pravdou. Skutečnost je taková, že se s takovými zážitky na rozdíl od ostatních setkají spíše ty ženy, které jsou velmi atraktivní. Příčina je jednoduchá.

Když potkáte na ulici „tuctovku“, sotva si jí všimnete, ale pokud naproti vám kráčí žena, ze které kdekomu spadne brada, většinou ji nepřehlédnete. Od samotného všimnutí si, je to už jen malý krůček k tomu, aby takovou ženu někdo oslovil. To, jakým způsobem to udělá, záleží kromě možné hladiny alkoholu i na výši jeho inteligence.

Zásadní je míra alkoholu i inteligence

Méně inteligentní jedinci a opilí lidé mají jedno společné. Nemají velké zábrany. To je právě jeden z důvodů, proč vás osloví, pokřikují na vás nebo pískají. Nepleťte si ale inteligenci s přehnaným sebevědomím. Lidi, kteří o sobě mají vysoké mínění, poznáte snadno. Osloví vás poněkud vhodnějším způsobem, bez okolků vás pozvou na kafe, ale ještě než stihnete odpovědět, už mluví o sobě. Proč ale málokdy osloví ženu normální, inteligentní a pohledný muž?

„Většina normálních mužů se přirozeně stydí, i když jsou to ,drsňáci‘. Rád se podívám na hezkou slečnu, ale snažím se na ni necivět. Oslovit ji bych si asi troufl, ale rozhodně bych na ní ,nevybafl‘ na cestě v parku. Myslím si, že normální, inteligentní pánové prostě potřebují k zaujetí trochu víc, než je pohled na krásnou holku. Prostě asi ty správné ,flirtovací‘ fráze říkáme jen těm, které známe trochu déle,“ odpovídá třicetiletý Honza.

Čím vyšší IQ, tím nižší pravděpodobnost seznámení?

Bohužel to platí i naopak. U pánů, kteří jsou vzdělaní, slušně vychovaní a inteligentní, se na cestě autobusem zatahání za rukáv a pozvání na kafe nejspíš nedočkáte. Proč? Jednoduše to není vhodné. Správný muž by k ženě měl přistupovat jako gentleman a rozhodně by nemělo ihned po seznámení přijít pozvání na večeři nebo oběd, především proto, že je to příliš intimní.

Další věc je stud. Přirozeně jako každý, tak i muži jsou stydliví. Kombinace vlastností jako jsou stud, slušnost, inteligence a pokora, nedávají rychlému seznámení příliš velké šance. Nabízí se tedy jediné. Pokud se vám líbí, vyšlete mu jasný signál nebo ho oslovte vy.

„Jezdil jsem do práce každý den stejnou linkou a stejným autobusem jezdila i mladá, sympatická slečna. Trvalo to několik měsíců a já nenacházel odvahu ji oslovit. Jednoho dne si sedla vedle mě a řekla: ,Myslím, že se potkáváme už tak dlouho, že bychom si mohli tykat. Já jsem Eva.‘ A bylo to. Zkraje jsme se vídali jen občas. Teď spolu už třetím rokem chodíme. Nevím, jestli bych se nakonec odhodlal, ale jsem rád, že mě předběhla. Možná bych se nikdy neodvážil,“ usmívá se sympatický dvaatřicetiletý Jáchym.

Příliš citů a náklonnosti na počátku vztahu není dobrým z...

Květákový krém se žampióny

Květákový krém se žampióny

12 hlasů
50min 213 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kachní prsa s ananasem

4 hlasy
50min 611kJ 280 Kč

Kachní prsíčka doplněná ananasem.

Kohout na víně

3 hlasy
1h a 50min 329kJ 230 Kč

Aby jste si maximálně pochutnali na tomhle lahodném klasi...

Poradny

Jak je to s pojištěním během pracovní neschopnosti?

Dobrý den,pokud dočasná pracovní neschopnost trvá celý kalendářní měsíc, zaměstnavatel neodvádí z... Více

Může mi úřad práce započítávat výživné jako příjem?

Dobrý den,pokud byste se striktně drželi soudního rozhodnutí a neuzavírali se synovým otcem žádno... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více