Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Proč po nás touží vždycky jen muži, které nechceme

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

29. 6. 2018 | Vztahy

Znáte to. Jste na cestě do práce, procházíte kolem nádraží či frekventovaného parku a neustále na vás pokřikují a pískají kdejací alkoholem posilnění jedinci, ale sympaťák z tramvaje, kterého jste svým pohledem div nepropálila, se ani neobtěžuje zvednout hlavu. Čím to je?

Jsem ošklivá?

Tohle je asi první věc, která napadne každou ženu, za kterou se otáčejí jen tací, které jsme zmínili výše. Opak je ale pravdou. Skutečnost je taková, že se s takovými zážitky na rozdíl od ostatních setkají spíše ty ženy, které jsou velmi atraktivní. Příčina je jednoduchá.

Když potkáte na ulici „tuctovku“, sotva si jí všimnete, ale pokud naproti vám kráčí žena, ze které kdekomu spadne brada, většinou ji nepřehlédnete. Od samotného všimnutí si, je to už jen malý krůček k tomu, aby takovou ženu někdo oslovil. To, jakým způsobem to udělá, záleží kromě možné hladiny alkoholu i na výši jeho inteligence.

Zásadní je míra alkoholu i inteligence

Méně inteligentní jedinci a opilí lidé mají jedno společné. Nemají velké zábrany. To je právě jeden z důvodů, proč vás osloví, pokřikují na vás nebo pískají. Nepleťte si ale inteligenci s přehnaným sebevědomím. Lidi, kteří o sobě mají vysoké mínění, poznáte snadno. Osloví vás poněkud vhodnějším způsobem, bez okolků vás pozvou na kafe, ale ještě než stihnete odpovědět, už mluví o sobě. Proč ale málokdy osloví ženu normální, inteligentní a pohledný muž?

„Většina normálních mužů se přirozeně stydí, i když jsou to ,drsňáci‘. Rád se podívám na hezkou slečnu, ale snažím se na ni necivět. Oslovit ji bych si asi troufl, ale rozhodně bych na ní ,nevybafl‘ na cestě v parku. Myslím si, že normální, inteligentní pánové prostě potřebují k zaujetí trochu víc, než je pohled na krásnou holku. Prostě asi ty správné ,flirtovací‘ fráze říkáme jen těm, které známe trochu déle,“ odpovídá třicetiletý Honza.

Čím vyšší IQ, tím nižší pravděpodobnost seznámení?

Bohužel to platí i naopak. U pánů, kteří jsou vzdělaní, slušně vychovaní a inteligentní, se na cestě autobusem zatahání za rukáv a pozvání na kafe nejspíš nedočkáte. Proč? Jednoduše to není vhodné. Správný muž by k ženě měl přistupovat jako gentleman a rozhodně by nemělo ihned po seznámení přijít pozvání na večeři nebo oběd, především proto, že je to příliš intimní.

Další věc je stud. Přirozeně jako každý, tak i muži jsou stydliví. Kombinace vlastností jako jsou stud, slušnost, inteligence a pokora, nedávají rychlému seznámení příliš velké šance. Nabízí se tedy jediné. Pokud se vám líbí, vyšlete mu jasný signál nebo ho oslovte vy.

„Jezdil jsem do práce každý den stejnou linkou a stejným autobusem jezdila i mladá, sympatická slečna. Trvalo to několik měsíců a já nenacházel odvahu ji oslovit. Jednoho dne si sedla vedle mě a řekla: ,Myslím, že se potkáváme už tak dlouho, že bychom si mohli tykat. Já jsem Eva.‘ A bylo to. Zkraje jsme se vídali jen občas. Teď spolu už třetím rokem chodíme. Nevím, jestli bych se nakonec odhodlal, ale jsem rád, že mě předběhla. Možná bych se nikdy neodvážil,“ usmívá se sympatický dvaatřicetiletý Jáchym.

On není normální! Proč se muži chovají jako slabomyslní

Salát se zeleninou

Salát se zeleninou

8 hlasů
50min 341 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečený květák s pórkem

12 hlasů
1h a 10min 352kJ 70 Kč

Zapečený květák jako příloha nebo samostatné jídlo.

Kuřecí paličky s medem a česnekem

8 hlasů
13h a 10min 561kJ 220 Kč

Voňavé, vynikající pečené kuřecí paličky.

Poradny

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Dostanu nemocenskou, když jsem po RD nepracovala?

Dobrý den,dle mého názoru byste na nemocenskou mít nárok měla, stejěn jako v případě, kdy byste n... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více