Souboj s tchyní v kuchyni dopředu vzdejte

Muži mají raději maminčinu kuchyni, i když jsou šťastně ženatí.

Podle nového průzkumu totiž muži milují maminčino vaření nade vše, i když jsou šťastně ženatí. Dnes je to ale především také kvůli tomu, že nároky současného života nutí ženy vařit více z polotovarů a tradiční domácí kuchyni lze v tom případě těžko konkurovat.

„Manželky a přítelkyně velmi často spoléhají na jídla z mikrovlnky a trouby, která vytáhnete z mrazáku a jsou vždy po ruce, protože mají málo času při péči o děti a domácnost,“ tvrdí autoři průzkumu britské televize Food Network.

„Je to docela roztomilé, že muži preferují kuchyni svých matek,“ uvedl mluvčí televize Nick Thorogood pro list Daily Mail.

Jenže u většiny párů vytváří tento fakt veliké tenze, dvěma třetinám žen to vadí. Zvláště, když muži preference matčiny kuchyně vyjadřují příliš hlasitě.
TIP Bety: Máte trápení s láskou? Byl vám nevěrný? Řešíte krizi ve vztahu? Poraďte se s naší poradkyní na lásku a vztahy Evou!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:55
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat