Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Superinteligence má své pžíznaky

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

13. 6. 2020 | Vztahy

Inteligence se projevuje různými způsoby. Někdy vynikajícími studijními výsledky, někdy ale také různými problémy v každodenním životě. Pokud se vám následující věci zdají povědomé, patříte nejspíš k hrstce těch super-inteligentních.

Ačkoli jsou samé jedničky ve škole znakem chytrosti, ještě nemusí znamenat, že jste superinteligentní. A naopak ani špatné známky nevypovídají o vaší inteligenci vůbec nic. Superinteligenci lze totiž v běžném životě poznat i jiným způsobem, než odříkáváním naučených pouček. Poznáváte se?

Společenská konverzace vás vyčerpává

Bavit se o počasí nebo o plánech na víkend vás unavuje? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Jste inteligentnější než vaše okolí. Váš mozek je prostě na trochu jiné úrovni než rozhovor o „slunečno až lehce zataženo“. Raději se budete bavit o umění, vědě a nejnovějších trendech. Nebo jste ponořeni do vlastních myšlenek a nápadů.

Přemýšlíte příliš mnoho

Na každý problém nevidíte jen jedno řešení. Na každý projekt nemáte jen jeden nápad. Takže je naprosto přirozené, že někdy potřebujete trochu víc času, než se rozhodnete. Dokud si nejste jistí, že máte ten správný nápad, máte tendenci raději mlčet. Proto si o vás lidé často myslí, že jste introvert. Ale to je jen další znak toho, že se počítáte do skupiny vysoce inteligentních lidí.

Rychle se nudíte

Potřebujete neustále nové výzvy. Především pokud se jedná o vaši práci. Monotónní práce by pro vás nepřipadala v úvahu. Pokud jste ale v takovém zaměstnání i přes očekávání uvízli, trpíte kvůli dlouhodobému nedocenění pravděpodobně i v běžném životě.

Jen těžko se zamilujete

Jste opatrnější než ostatní, o všem přemýšlíte a k tomu jste ještě velmi nezávislí. To všechno vám velmi ztěžuje se zamilovat. Ten, který vaše srdce získá, musí mít opravdu výjimečné vlastnosti. Problém je, že na opačné pohlaví působíte namyšleně nebo emočně nevyspěle.

Je vám přisuzována sociální nezralost

Všechny výše zmíněné věci dohromady mají jednu nevýhodu. Jako člověk působíte na druhé rychle  nezajímavým a odmítavým způsobem. Mluvení s cizími lidmi o stopadesáti tématech je pro vás těžké. Ve věcech sociální komptence tak máte proto čas od času trochu obtíže. A často musíte ostatní přesvědčovat o tom, že jste vlastně úplně normální.

Strach z nového vás již nebude brzdit

Pečené srnčí maso s jablky

Pečené srnčí maso s jablky

7 hlasů
1h a 25min 519 kJ 590 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Jehněčí dušené se zelím

7 hlasů
1h a 45min 339kJ 190 Kč

Jehněčí maso dušené s bílým zelím.

Polévka s pastinákem

13 hlasů
40min 253kJ 85 Kč

Krémová polévka se zeleninou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více