Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Karmický vztah je jízdou na horské dráze

19.07.2020 | Vztahy

Úplně z něj šílíte. Proč se k vám tak chová a z jakého důvodu mu už zase odpustíte jeho výtržnosti? Karma je zdarma a ta vaše se hlásí o slovo. Nebo snad necítíte, že prožíváte osudový vztah? Tyhle signály ho prozrazují!

Karma v buddhismu, tedy duchovním systému, který pochází z indického subkontinentu, označuje etický přírodní zákon příčiny a následku. Co to znamená v partnerské rovině? Zatímco jedno partnerství vás posílí, to druhé vám ublíží. Každá zkušenost se však počítá. Ovšem některé vztahy jsou skutečně karmické, ty jiné nikoli.

Z duchovního hlediska je myšlenkou karmických vztahů dohoda dvou duší, které spolu navázaly kontakt ještě před tím, než vstoupily do současného života. Máte pocit, že něco takového zrovna teď prožíváte? Podle těchto červených vlajek poznáte, že se se svým partnerem znáte stovky, možná tisíce let!

Okamžitě „to“ cítíte

Mezi nejběžnější znaky karmického vztahu patří reakce vašeho šestého smyslu, který při prvním kontaktu s danou osobou napovídá, že toho člověka nevidíte poprvé. Můžete cítit radost nebo strach, v závislosti na tom, jaké poslání v tomhle životě máte, co je mezi vámi dvěma ještě nedořešené a nezahojené. Z tohoto hlediska jsou karmické vztahy něco jako léčitelé…

Přehnaně emočně reagujete

Jelikož se v rámci osudových partnerství čistí karma, jsou doprovázené bouřlivými emocemi a nedorozuměními. Máte milence, který se nehodlá rozvést, ale vy mu už nějaký ten pátek odhodlaně všechno tolerujete, aniž k tomu máte nějaký smysluplný důvod? Pak je pravděpodobné, že jste v karmickém vztahu.

Přehlížíte varovné signály

Jindy by vás ani nenapadlo dát šanci muži, který s vámi zachází „jako s kusem hadru“. Je netaktní, hrubý a vůbec není váš typ. Přesto vás k němu „cosi“ táhne. Nedokážete si to vysvětlit a už vůbec se vůči tomu bránit. Často podléháte frustraci a cítíte se nepochopeně. Je tomu tak proto, že karmické vztahy nejsou o dokonalosti a hladkém průběhu, ale naopak o překonávání překážek a růstu.

Cítíte se jako v pasti

Návykovost. I tak by se osudový poměr dal charakterizovat. Navzdory všemu negativnímu, co se v něm děje, máte tendenci věci řešit a vracet se k nim. Po každé výměně názorů dospějete k názoru, že neexistuje žádná jiná možnost, než té duši naproti vám věnovat svůj veškerý čas a energii.

Jezdíte na horské dráze

Se všemi těmi dramaty váš vztah připomíná horskou dráhu. Jeden den je vše klidné a zalité sluncem, zatímco den druhý si zase vjedete do vlasů. Jednou jste dole, podruhé nahoře a vy víte, že vás hledání řešení trochu vyčerpává. Ale co naplat, mezi vámi je silné spojení. Všechno však může odeznít až v momentě, kdy přijde ten správný čas a léčení se ukončí, což znamená, že se každý z vás poučí ze svých chyb a bude připraven jít dál. Sám či ve dvojici, to už záleží na konkrétní karmě.

Šťastný pár se musí shodnout v zásadních bodech

Guláš s telecím masem

Guláš s telecím masem

11 hlasů
1h a 10min 437 kJ 115 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pečená telecí játra

15 hlasů
55min 554kJ 121 Kč

Recept na pečená telecí játra s jablky.

Polévka z manga a mrkve

19 hlasů
35min 318kJ 95 Kč

Zajímavá kombinace manga a mrkve v receptu na rychlou ...

Poradny

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Musím být kvůli příspěvku na bydlení v evidenci ZP?

Dobrý den,evidence na úřadě práce není podmínkou výplaty příspěveku na bydlení, evidence na ÚP s ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více