Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Když expartner nechápe význam slova rozchod

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

5. 9. 2020 | Vztahy

Nejprve to vypadalo na velkou lásku, ale ta postupem času vyprchala. Dohodli jste se na rozchodu, vždyť život jde dál. Jenže jak pro koho. Zatímco vy své city máte vyřešené, bývalý partner tápe. Jak poznáte, že se z rozpadu vztahu nedostal? Tyhle signály prozradí, že na vás nemůže zapomenout!

Po rozchodu to není snadné. Člověk sám v sobě analyzuje, zda něco neudělal špatně – a snaží se vzpamatovat. Vědci přitom spočítali, že co rok vztahu, to měsíc rekonvalescence. Takže pokud jste spolu byli dva roky, potřebujete aspoň 24 měsíců na to, aby z vás vyprchaly veškeré emoce. Jenže někdo se přes rozchod nedostane nikdy. Jedná se i o případ vašeho ex? Jestli dělá nějakou z těchto věcí, pak je to dost pravděpodobné!

Neustále se dožaduje kontaktu

Textovky, zprávy na Messengeru, hovory, neustálé dotazy a potřeba mít vás na blízku. V případě, že se s vámi dotyčný po rozpadu partnerství snaží komunikovat, může to znamenat, že jeho zájem nevyprchal. V této fázi je však těžké rozeznat, jestli ještě stále není v šoku. Za jeho aktivitou se také obvykle skrývá snaha monitorovat to, zda už máte nového partnera.

Kontroluje sociální sítě

Sleduje vaše fotky, občas něco „olajkuje“ i napíše. Kontroluje-li ex váš profil na sociální síti, evidentně mu leží v žaludku, jestli prožíváte radost, smutek, lásku… To znamená, že mu nejste jedno.

Nechce vracet věci

„Už milionkrát jsem ti říkala, ať mi vrátíš moje oblíbené tričko a fotoalbum z dovolené. Proč to zase nejde?“ Ex vyhledává výmluvy pro to, aby se nemusel rozloučit s věcmi, které mu vás připomínají? Podvědomě si přeje, aby se všechno vrátilo do starých kolejí, jinak by na obnošeném oblečení a vzpomínkách tolik nelpěl!

Kontaktuje vaše přátele

Když už bývalý nemá žádné zprávy o tom, jak se máte, a nechce vás kontaktovat přímo, obrátí se na vaše blízké okolí. Najednou se dozvídáte, že volal kamarádce, od které se snažil „nenápadně“ získat nějaké informace. Ano, pořád se souží…

Podporuje „náhody“

Už je to nějaký ten pátek, ale pro vás se nic moc nezměnilo. Bývalá láska chodí do stejné posilovny, navštěvuje obchod, kde nakupujete nejčastěji, taky parkuje ve vedlejší ulici a vůbec vám kříží cestu víc než je zdrávo. Stojí totiž o pravidelný vizuální kontakt. Co na to říct? Má otevřené rány, do kterých si ještě (osobně) sype sůl.

Žárlí, nebo chce, abyste žárlila

Žárlivost je typickým znakem toho, že jednomu na druhém záleží – více či méně. Vadí vašemu ex fotografie, na které jste společně s přáteli? Myslí si, že máte něco se svým kamarádem? Pořád to v něm je. A to dokonce i tehdy, když se naschvál tulí k té pohledné blondýnce, když ví, že jste poblíž. Doufá, že ve vás probudí silné emoce. Daří se mu to?

Je příliš emotivní

V pondělí vám nadává, v úterý se omlouvá, ve středu pláče, ve čtvrtek se nehlásí, v pátek vám chce sdělit nějakou radostnou novinku. Koupil si psa! Takové to „jednou je dole, podruhé nahoře“ o něčem vypovídá. Střídání emocí hovoří o tom, jak moc se v něm perou všechny negativní důsledky rozchodu. Potřebuje se uzdravit, ale to ještě chvíli potrvá…

Dobrovolná bezdětnost neznamená nešťastný život

Salát se sojovými lusky

Salát se sojovými lusky

18 hlasů
55min 603 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Květákový vrstvený salát

14 hlasů
30min 333kJ 65 Kč

Dobrota pro ty, co mají rádi míchané věci. Vychlazený ...

Pečená krůtí rolka

4 hlasy
2h a 5min 755kJ 145 Kč

Krůtí maso plněné kuřecím masem a anglickou slaninou.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více