Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Buďte ve vztahu sebevědomou partnerkou

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

13.09.2020 | Vztahy

Pro mnohé muže má žena jejich snů především jednu zásadní vlastnost – sebevědomí! Není divu, protože z toho nakonec může získat nejen partner sám, ale i celý vztah. Nebo ne?

Se zdravým sebevědomím se určitě žije mnohem lépe! Ale jak si udržet sebevědomí i ve vztahu? Podle následujících pravidel to určitě zvládnete. Jaké jsou tedy sebevědomé ženy?

Jsou věrné

Protože sebevědomé ženy nepotřebují od nikoho (ani od vlastního muže!) svolení k čemukoli, tak je žádný románek ani neláká. Pokud jim ve vztahu něco chybí, řeknou to na rovinu, místo toho, aby si nedostatky kompenzovaly jinde.

Svého partnera nechtějí měnit

Je srovnaná sama se sebou. I když má i slabé stránky a ačkoli ví, že není perfektní. A podle stejným metrem jako u sebe měří i svému partnerovi. Nemusí být perfektní, aby ho milovala. Stačí, když bude svůj a autentický.

Chrání si svoji nezávislost

Kráčí stále svojí cestou, i když jsou ve vztahu. Zůstávají nezávislé, se svými vlastními pocity, přáteli, koníčky i cíli. Partner je sice jejich doprovod na cestě, pro kterého občas udělají kompromis nebo trochu pozmění cestu k cíli, ale při tom si brání svoji nezávislost a nezradí svoje hodnoty a sny.

Jsou citlivé

Jako sebevědomá žena jste pozorná, soucitná a empatická. Vystupujete nanejvýš vyrovnaně, klidně a citlivě ke všem lidem ve svém okolí – k partnerovi ale především.

Stanoví a akceptují hranice

Nestrpí žádné nedodržování pravidel a překračování stanovených hranic. A stejně tak mají pochopení pro vymezené hranice svého partnera.

Jsou dobré posluchačky

Nejsou neustále zaměstnané jen samy sebou a svými problémy. Proto mají volné kapacity na to, aby se mohly zajímat o svého partnera. Navíc vidí v životech a zkušenostech druhých inspiraci, která je může obohatit.

Mluví o problémech otevřeně

Neočekávají, že jejich partner umí číst myšlenky. Nemají strach mluvit o problémech nebo neshodách – je to totiž ten nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak je vyřešit.

Vzájemný respekt

Respektují svého partnera a vyžadují to stejné od něj. Pokud s nimi partner jedná bez respektu, je pravděpodobně v takovém vztahu nejistý sám sebou – a může si být jistý, že brzy už to řešit nebude muset…

Dobrovolná bezdětnost neznamená nešťastný život

Kotlety na jablkách

Kotlety na jablkách

9 hlasů
1h a 5min 530 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí kebab

13 hlasů
45min 553kJ 145 Kč

Namísto klasických karbanátků vyzkoušejte blízkým východe...

Jahodový salát

16 hlasů
20min 153kJ 75 Kč

Zkuste tento salát, třeba jako nápaditý předkrm.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více