Upřímné odpovědi na otázky znamenající štěstí

Jste se svým životem neustále nespokojená? Pak je potřeba něco změnit. Otázka ale je, co? A následující otázky vám pomohou na to přijít.

V každém životě se střídají lepší a horší dny. Pokud chcete ty špatné časy překonat, musíte ve svém životě nutně něco změnit. Nejdřív je ale potřeba zjistit, co je hlavní příčina vašeho neštěstí. Na následující otázky byste měla najít upřímnou odpověď.

Žijete na správném místě?

Ne každý se cítí v místě, kde právě žije, jako doma. Milujete hory, ale bydlíte v nížině? Pak by to možná mohl být jeden z faktorů, který má vliv na vaše štěstí. A stejné to je s počasím – jestli milujete slunce, bude se vám jistě líbit víc na Moravě než v Jeseníkách.

Nepotřebujete dovolenou?

V každodenním shonu lítáme zleva doprava a často si ani nevšimneme, jak sami sebe připravujeme o štěstí. I neodkrytá touha po cestování a nových zážitcích může dlouhodobě vyvolávat nešťastné pocity. A přitom byste mohli být spokojení i několik týdnů, nebo ze vzpomínek třeba i celý život.

Máte správnou práci?

Musíte strávit 40 hodin týdně na místě, kde se necítíte dobře? Kde nevycházíte s kolegy nebo nadřízenými nebo kde vás pracovní úkoly neuspokojují? Chápeme, že práce je důležitá pro zajištění finanční existence, ale pokud jste v ní nespokojení, je nejvyšší čas ji změnit.

Jste spokojení ve vztahu?

Máte pocit, že se s partnerem stále častěji hádáte a už vlastně ani nejste šťastní? Pak i tady je čas přemýšlet o změnách. Protože jestli není ten pravý dnes, těžko se jím stane zítra.

Jste šťastná se svými přáteli?

Pokud ve vás přátele vyvolávají spíše negativní pocity, měla byste se zeptat, co vám tohle přátelství vlastně přináší. Je-li pro vás díky společným tématům vyčerpávající, než aby vám přinášelo radost a uvolnění, pak je správný čas se rozloučit.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
08:51

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho
09:24

Zádové svaly a svaly paží

Zádové svaly a svaly paží
20:12

Cvičení na kulatý zadek

Cvičení na kulatý zadek

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat