Všichni potřebujeme člověka narozeného v listopadu

Podle studií jsou listopadové děti a dospělí velmi skvělé osobnosti. Zeptejte se kohokoli narozeného v listopadu – potvrdí vám to!

Lidé narození v listopadu mají prý skvělé vlastnosti. A dokonce i věda si toho všimla! Každý v listopadu narozený člověk může říct, že je velmi šťastný. A vlastně každý, kdo se kolem nějakého listopadového dítěte pohybuje.

Listopadové děti jsou super upřímné

Uznáváme, že hodně čerpáme „fakta“ z astrologie, takže to může být „buď, anebo“. Ale každý, kdo zná někoho narozeného v listopadu, jistě ví, co se tím myslí.

Kreativní? Stoprocentně!

Většina leváků se podle vídeňské psychologické studie narodila v listopadu, prosinci nebo lednu. Náhoda? V žádném případě! Protože leváci jsou prý velmi zdatní v hledání řešení a kreativním myšlení. Takže jestli znáte někoho opravdu kreativního, bude to s největší pravděpodobností Střelec.

Žijí nejdéle

Vážně! Listopadové děti staticky žijí déle než kterákoli jiné znamení zvěrokruhu. Nejsou tolik náchylní na onemocnění kardiovaskulárního systému častěji než třeba lidé narození v květnu, ale nakonec na tom až tolik nezáleží – žijí zkrátka dlouho. A to je dobře!

Jsou duševně vyrovnaní

Ve skutečnosti by tomu málokdo věřil, že v tak chladném období se mohou narodit tak pohodoví lidé. Podle maďarské studie je měsíc listopad chrání před depresemi a špatnou náladou a je tak těžké je vyvést z jejich rovnováhy.

Jsou neobyčejně velcí

A ještě jeden fenomén: Příliš mnoho velkých lidí a mnoho špičkových sportovců se narodilo v listopadu. A za to žádná vyšší moc nemůže. Lidé narození ke konci roku mají totiž v zásobě extra porci vitaminu D, který se vyplavuje postupně. A to má vliv nejen na úspěchy ve sportu, ale i na lepší vývoj.

Zdroj: názory autora, psychologymag.com, astrology.comSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zatímco vaše tělo by chtělo relaxovat, vaše mysl si moc dobře uvědomuje, že doba vánočního a novoročního lenošení už minula. Nemáte rádi nedodělanou práci, nelibujete si v odkládání – a přesto se tento týden budete zmítat v rozpo... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

62 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
96 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
172 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat