Je nevěra důvodem k rozchodu?! Aneb Nejste v tom sama!

14.11.2013 | Vztahy

Podvedl vás partner, máte tušení, že má milenku? Nevíte, co dál? Máte se rozvést, nebo mu odpustit a bojovat o něj? Jak to bude s dětmi a jak to sama bez něj zvládnete? Pomůžeme vám se v této těžké situaci zorientovat a především najít ztracenou sebedůvěru!

Přijměte pozvání na předvánoční uklízení ve vztazích i vlastní duši. Setkáním vás provede Eva Ráčková, která se dlouhodobě věnuje ženám prožívajícím mezní životní situace, nejčastěji v partneských vztazích - nevěru partnera, jeho odchod nebo lhostejné chování.

„Nenabízím jednoduchou cestu, ale dle zpětné vazby od svých klientů a absolventů seminářů vím, že nabízím efektivní cestu, jak zlepšit kvalitu vlastního života, změnit postoj k sobě samému i k tomu, co jste si mysleli, že nikdy nezvlánete, neodpustíte..." 
říká Eva Ráčková alias Pandora, která pomáhá i našim čtenářkám v těžkých životních situacích ve své on-line poradně na Bety.cz!

Od počátku naší spolupráce odpověděla na více jak 711 vašich dotazů!

REZERVACE NA REDAKCE@BETY.CZ!Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Plněná kuřecí prsa

(4 hlasů)

Plněné kedlubny

(3 hlasů)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:39
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:35

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat