Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

SOUTĚŽ: Prožijte Vánoce v klidu a pohodě s doplňky Brainway

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

21. 12. 2018 | Zábava

Všechen ten shon, shánění dárků, uklízení, vaření a stres, abychom vše stihli nachystat před Štědrým dnem, se může negativně podepsat na našem zdravotním stavu. Nervy máme na pochodu, ze stresu nám nefunguje zažívání... Zkuste si svátky užít se vším všudy a bez těchto negaticních projevů! Soutěžte s námi o doplňky stravy Brainway.

O jaké doplňky stravy soutěžíme?

L-Tryptofan

Doplňkový L-tryptofan zvyšuje syntézu serotoninu, jehož optimální hladina je zárukou stability psychiky i dalších projevů mozkové aktivity. Oceníte jej při vnitřním neklidu nebo problémech s usínáním.

Užívání tryptofanu poskytuje široké spektrum benefitů díky zvýšené produkci serotoninu a do jisté míry i melatoninu. Zcela přirozeným způsobem tlumí výkyvy nálad, úzkostné stavy, snižuje psychické a nervové napětí, tlumí  rozvoj stresové reakce a pomáhá překonat abstinenční příznaky související s ukončením konzumace návykových látek i třeba s bažením po sladkostech či legálních stimulantech.

Cena: 285 Kč

Více informací na www.bwy.cz

GastroKit

Problémy spojené s funkcí zažívacího ústrojí trápí lidstvo od nepaměti, proto se již odedávna lidé pokoušeli najít jejich nápravu v přípravcích pocházející ch z rostlinné říše. Mimořádnou schopnost normalizovat procesy trávení mají především dvě přírodniny - mastix a kořen lékořice. Obě obsahují pestrou kombinaci látek, které příznivě ovlivňují celou řadu trávicích procesů najednou. Obě velmi účinně a poměrně rychle zabíjejí většinu nepřátelských bakterií parazitujících v trávicí trubici. Mastix vedle toho poskytuje specifické sacharidy, které jsou klíčovou živinou přátelských bakterií. Lékořice zase příznivě působí na regulaci a složení trávicích šťáv.

Kombinace mastixu a lékořice v přípravku GastroKit tak umocňuje a rozšiřuje působení obsažených aktivních látek. Proto je možné užívat GastoKit při objevení se prakticky všech příležitostných trávicích obtíží, ale i pro sanaci chronických obtíží způsobených dlouhodobě užívanými léky, infekcemi, alkoholismem nebo kuřáctvím. Optimální je jeho užití v případech otravy z jídla, alkoholu nebo běžně užívaných léků i při příležitostném pálení žáhy.

Cena: 195 Kč

Více informací na www.bwy.cz

Recreatin

Obsahuje směs standardizovaných výtažků z kořenů zdraví prospěšných rostlin tradiční čínské medicíny. Látky v nich obsažené podporují přirozenou obranyschopnost, posilují imunitní systém, podporují normální činnost kardiovaskulárního systému, zvyšují odolnost vůči stresu, přispívají k uchování normálního krevního tlaku a normální činnosti ledvin a močového měchýře, zdraví kloubů i menstruačního a menopauzálního komfortu, normální hladině cukru v krvi, produkci spermií, normální hladině cholesterolu a tuků v krvi a zdraví cév.

K nejužívanějším bylinám, a to nejen v Číně, patří kozinec a šalvěj. Obě rostliny byly užívány k léčbě řady zdánlivě nesouvisejících onemocnění. V posledních desetiletích se rozmohlo užívání výtažku z kořene kozince i v západním světě, a to pro jeho silný účinek na posílení imunitního systému. Šalvěji se naopak přiznaly evidentní protizánětlivé účinky. Účinné látky z kozince nejenže stimulují imunitní systém, posilují také kardiovaskulární i urogenitální systém a řadu dalších tělesných orgánů. Účinné látky z šalvěje zase slouží zdraví cév a likvidují neurotoxiny.

Cena: 390 Kč

Více informací na www.bwy.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 1 ze tří doplňků stravy Brainway!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a odpověď poslat společně se jménem a adresou na e-mail redakce@bety.cz. Do předmětu mailu napište "POHODA".

Otázka:

Výtažek ze které byliny neobsahuje doplněk stravy Recreatin?
a)    puškvorec obecný
b)    rdesno mnohokvěté
c)    kozinec blanitý

Soutěž probíhá od 21. do 28. prosince 2018

Vyhrává 33., 333. a 999. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Známe výherce soutěže se speciálem Hurá do plavek

Karbanátky s červenou řepou

Karbanátky s červenou řepou

24 hlasů
55min 911 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brokolice se sýrovou omáčkou

15 hlasů
35min 275kJ 65 Kč

Jednoduchý recept na přípravu brokolice se sýrovou omá...

Zapečené ravioli

14 hlasů
35min 1415kJ 105 Kč

Zapečené plněné ravioli z italské kuchyně.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více