Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

SOUTĚŽ: Prožijte Vánoce v klidu a pohodě s doplňky Brainway

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

21. 12. 2018 | Zábava

Všechen ten shon, shánění dárků, uklízení, vaření a stres, abychom vše stihli nachystat před Štědrým dnem, se může negativně podepsat na našem zdravotním stavu. Nervy máme na pochodu, ze stresu nám nefunguje zažívání... Zkuste si svátky užít se vším všudy a bez těchto negaticních projevů! Soutěžte s námi o doplňky stravy Brainway.

O jaké doplňky stravy soutěžíme?

L-Tryptofan

Doplňkový L-tryptofan zvyšuje syntézu serotoninu, jehož optimální hladina je zárukou stability psychiky i dalších projevů mozkové aktivity. Oceníte jej při vnitřním neklidu nebo problémech s usínáním.

Užívání tryptofanu poskytuje široké spektrum benefitů díky zvýšené produkci serotoninu a do jisté míry i melatoninu. Zcela přirozeným způsobem tlumí výkyvy nálad, úzkostné stavy, snižuje psychické a nervové napětí, tlumí  rozvoj stresové reakce a pomáhá překonat abstinenční příznaky související s ukončením konzumace návykových látek i třeba s bažením po sladkostech či legálních stimulantech.

Cena: 285 Kč

Více informací na www.bwy.cz

GastroKit

Problémy spojené s funkcí zažívacího ústrojí trápí lidstvo od nepaměti, proto se již odedávna lidé pokoušeli najít jejich nápravu v přípravcích pocházející ch z rostlinné říše. Mimořádnou schopnost normalizovat procesy trávení mají především dvě přírodniny - mastix a kořen lékořice. Obě obsahují pestrou kombinaci látek, které příznivě ovlivňují celou řadu trávicích procesů najednou. Obě velmi účinně a poměrně rychle zabíjejí většinu nepřátelských bakterií parazitujících v trávicí trubici. Mastix vedle toho poskytuje specifické sacharidy, které jsou klíčovou živinou přátelských bakterií. Lékořice zase příznivě působí na regulaci a složení trávicích šťáv.

Kombinace mastixu a lékořice v přípravku GastroKit tak umocňuje a rozšiřuje působení obsažených aktivních látek. Proto je možné užívat GastoKit při objevení se prakticky všech příležitostných trávicích obtíží, ale i pro sanaci chronických obtíží způsobených dlouhodobě užívanými léky, infekcemi, alkoholismem nebo kuřáctvím. Optimální je jeho užití v případech otravy z jídla, alkoholu nebo běžně užívaných léků i při příležitostném pálení žáhy.

Cena: 195 Kč

Více informací na www.bwy.cz

Recreatin

Obsahuje směs standardizovaných výtažků z kořenů zdraví prospěšných rostlin tradiční čínské medicíny. Látky v nich obsažené podporují přirozenou obranyschopnost, posilují imunitní systém, podporují normální činnost kardiovaskulárního systému, zvyšují odolnost vůči stresu, přispívají k uchování normálního krevního tlaku a normální činnosti ledvin a močového měchýře, zdraví kloubů i menstruačního a menopauzálního komfortu, normální hladině cukru v krvi, produkci spermií, normální hladině cholesterolu a tuků v krvi a zdraví cév.

K nejužívanějším bylinám, a to nejen v Číně, patří kozinec a šalvěj. Obě rostliny byly užívány k léčbě řady zdánlivě nesouvisejících onemocnění. V posledních desetiletích se rozmohlo užívání výtažku z kořene kozince i v západním světě, a to pro jeho silný účinek na posílení imunitního systému. Šalvěji se naopak přiznaly evidentní protizánětlivé účinky. Účinné látky z kozince nejenže stimulují imunitní systém, posilují také kardiovaskulární i urogenitální systém a řadu dalších tělesných orgánů. Účinné látky z šalvěje zase slouží zdraví cév a likvidují neurotoxiny.

Cena: 390 Kč

Více informací na www.bwy.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 1 ze tří doplňků stravy Brainway!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a odpověď poslat společně se jménem a adresou na e-mail redakce@bety.cz. Do předmětu mailu napište "POHODA".

Otázka:

Výtažek ze které byliny neobsahuje doplněk stravy Recreatin?
a)    puškvorec obecný
b)    rdesno mnohokvěté
c)    kozinec blanitý

Soutěž probíhá od 21. do 28. prosince 2018

Vyhrává 33., 333. a 999. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

x

Horoskop na týden od 14. do 20. ledna 2019 od naší astrol...

Cizrna s rajčaty

Cizrna s rajčaty

14 hlasů
40min 613 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Cherry rajčata s brokolicí

24 hlasů
25min 348kJ 67 Kč

Jednoduchý salát k večeři nebo jako příloha k masu.

Roláda z králíka

18 hlasů
2h a 30min 407kJ 175 Kč

Králík provoněný šalvějí a rozmarýnem.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více