Nejsledovanější seriály devadesátých let

27.03.2021 | Zábava

Jako mladí jsme chtěli být jako někteří z nich. Milovali jsme je a nenáviděli. Hltali jsme u starých televizorů jednotlivé epizody a nemohli se dočkat dalších. Řeč je o oldschoolových seriálech, které si dodnes připomínáme v nejrůznějších hláškách, při kterých si naše děti klepou na čelo. Prostě netuší, o čem je řeč.

Ale vy si jistě vzpomenete, že?

Pobřežní hlídka

Mitch Buchannon, C. J. Parkerová nebo Summer Quinnová. Kdo by si nevzpomněl na prosluněné kalifornské pláže a rudé plavky pobřežních záchranářů? Tento seriál se točil od roku 1991 do roku 2001 a svojí sledovaností se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů. Kdekterý muž má jistě dodnes vylepenou Pamelu v plavkách ve své pracovní skříňce.

Beverly Hills 90210

Bohatí teenageři žijící v luxusní čtvrti, řešící trampoty, které se tolik podobaly těm našim, když jsme byli mladí. Dylan, Brenda, Donna, Kelly, Brandon, Andrea, Steve a David. To byla naše parta.

Přátelé

Kdo by zapomněl na partu kamarádů z Greenwich Village v New Yorku? Překrásná Rachel v podání Jennifer Aniston si získala srdce mnoha mužů a její vlasy jí záviděla polovina žen světa. Přihlouplý, ale sexy Joey, vtipný Chandler, paleontolog Ross, puntičkářská Monika a poblázněná Pheobe se stali pomyslnými členy našich rodin. Tento seriál si drží skvělou sledovanost dodnes.

Esmeralda

Mexická romantická telenovela z roku 1997 upoutala v té době spíše starší ročníky, přesto se těšil obrovské sledovanosti. Nehynoucí láska slepé Esmeraldy k José Armandovi, pocházejícímu z bohaté rodiny, která jejich lásce nepřeje, to byl jejich příběh.

Dallas

Bobby Ewing jako syn naftového magnáta „Džejára“, alkoholička Sue Ellen a rozkošná Pamela. Seriál plný intrik, lásky, luxusu, přátelství i nenávisti nás dokázal připoutat k židlím i na dlouhé hodiny.

Odpadlík

„Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Snažili se ho zabít. Místo toho zabili ženu, kterou miloval.“ Sexy chlápek s dlouhými vlasy na nadupané motorce, takový byl Reno Raines, který pod vedením Bobbyho Sixkillera chytal nebezpečné zločince. Stále si vybavujete úvodní melodii, že?

Vražedné pobřeží

Nick Slaughter v květované košili a bývalá turistická vedoucí Silvia Girardová, která má u sebe vždy všechno, co byste mohli při honbě za zločinci potřebovat. Dvojici řešící nejrůznější kriminální případy si pamatujeme jistě všichni.

Knight Rider

Bojovník proti zločinu se jménem Michael Knight a jeho dokonalé mluvící auto Kit jsou nezapomenutelnou dvojicí. Milovali jsme Kitův smysl pro humor a lidské emoce. Kdekdo si takové auto přál.

MacGyver

Dejte MacGyverovi kancelářskou sponku a sirku a vyrobí vám letadlo. Vzpomínáte si na nejrůznější fórky, které na účet hlavního hrdiny seriálu ovládly svět? Aby taky ne. MacGyver byl rozhodně velmi schopný vynálezce.

Krok za krokem

Zamilovaní Frank a Carol se rozhodnou sestěhovat do jednoho domu i se svými dětmi z přechozích vztahů, ty se však upřímně nenávidí. Legrační seriál plný emocí a vtipných zápletek, s nezapomenutelnými postavami Codym a Jean-Lucem.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
20:12

Cvičení na kulatý zadek

Cvičení na kulatý zadek
9:34

Intenzivní cvičení na břicho

Intenzivní cvičení na břicho
15:12

Cvičení pro zdravá záda

Cvičení pro zdravá záda

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
99 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
56 Příspěvků
Poslední příspěvek 11.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat