Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Ty nejlepší online hry pro ženy

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

22. 11. 2019 | Zábava

I v dnešním světě bohužel přežívá spousta předsudků a pro mnoho lidí znamená spojení žen a hazardu buď mladou modelku ovíjející se kolem boháče při hře kostky, anebo závislačku s mastnými vlasy u výherního automatu. Ve skutečnosti je ovšem role žen v hazardu úplně jiná a výrazně rozmanitější a obzvláště na Západě patří svět hazardu ženám stejně jako mužům.

Žádná žena by se tak rozhodně neměla bát hrdě nakráčet do kasina, pokud ji tam její kroky a touha zavedou. Pokud vás ovšem vábí hazard, a přitom chcete tuto zálibu uchovat v soukromí, není nic jednoduššího než namísto kamenného casina navštívit to online na internetu. V našem článku vám pak na následujících řádcích doporučíme některé z online casino her, které by vás mohly zaujmout, a které jistě stojí za vyzkoušení.

Black Jack – karetní klasika

Black jack je jednou z nejjednodušších karetních her na pochopení, která přesto skýtá netušenou sofistikovanost. Vaším cílem je dosáhnout přesně na součet 21, případně se k němu s vašimi kartami alespoň přiblížit. Potíž nastává v okamžiku, kdy součet vašich karet čítá 22 nebo více. V tom okamžiku bez milosti prohráváte všechny vsazené peníze. Je to jedna z hazardních her, kde existuje matematicky nejlepší možná strategie, jak minimalizovat vaše prohry (neplést s počítáním karet, to je úplně něco jiného). Pravidla této strategie vám stejně jako pravidla hry zvládne kdokoliv vysvětlit během několika málo minut. Kouzlo a celé napětí hry ale velmi často spočívá v ignorování této strategie a riskování. Blackjack může hrát současně až několik hráčů, kteří však nesoupeří jeden proti druhému, ale každý sám za sebe hraje proti dealerovi. V tom se online verze black jacku nijak neliší od verze s opravdovými kartami.

Online ruleta – hra plná možností

Skoro čtyři desítky čísel a malá kovová kulička jsou rozhodujícími faktory v této hře. Ruletu asi není třeba nijak dlouze představovat, byť by vás možná některé z možných sázek překvapily. Právě velkým množstvím možností na sázky se ruleta liší od ostatních her v kasinu. Vyhrát můžete cokoliv od dvojnásobku do třiceti šesti násobku vsazené částky podle (ne)pravděpodobnosti výhry. Pravidla jsou ale jinak snad ještě snazší než v black jacku. Ruleta je hlavně o napětí, svou výhru ovlivnit příliš nemůžete a ani zde neexistuje žádná „správná“ či „špatná“ strategie – šance na výhru je vždy stejná. Hrát ruletu v online kasíně a u opravdového stolu navíc prakticky není rozdíl. Byť jako vždy tu přeci jen chybí ostatní lidé.

Poker – jedna hra mnoho tváří

Hned na začátku musíme poznamenat, že říct jenom poker není tak úplně dostačující. Verzí a variací pokeru je opravdu hodně. Některá se liší v samotném konceptu hry, jiné mají třeba jen jedno rozdílné pravidlo. Důležité je vybrat si tu správnou verzi pro vás. Chcete hrát proti bankéři? Nebo raději proti ostatním živým hráčům? A kolik kontroly chcete mít nad hrou? To jsou všechno otázky, které si musíte zodpovědět, než začnete hrát. Nejznámější variací je asi Texas Holdem, který jste určitě viděli v nejednom filmu. Každý hráč má v ruce dvě karty a dalších až pět je společných na stole. K výhře nejsou třeba ty nejlepší karty, ale jde i o blafování. To je na internetu trošku těžší, ale zase se naučíte rozpoznávat i jiné náznaky v nemluvené konverzaci. Vaším protivníkem jsou pak ostatní hráči a mnoho casin nabízí i všemožné turnaje, u kterých jdou výhry do milionů.

Slotové hry a všechno ostatní

Asi nepřekvapí, že právě výherní automaty a jiné takzvané slotové hry nabízejí zážitek nejbližší realitě. Na internetu se navíc nachází doslova miliony různých slotových her inspirovaných prakticky čímkoliv ze všech koutů kultury a fantazie. Spoustu z nich navíc můžete hrát i s imaginárními penězi, takže si je můžete vyzkoušet před utracením jediné koruny. Pokud by vás výherní automaty na internetu omrzely, tak vězte, že se v online casinech nachází mnohem více her. Mnoho z nich kvůli jejich exotičnosti ani leckdy nenajdete v kamenných kasinech. Online hraní je tak rozhodně zajímavou cestou, jak trávit volný čas a pohodlnější alternativou k návštěvě reálných casin. Jako u všeho však platí všeho s mírou, a proto to ani s online hazardem příliš nepřehánějte!

Komerční sdělení

Kterých 35 testerek vyzkouší mycí pěnu Mediket Ictafoam

Hovězí nudličky s pórkem

Hovězí nudličky s pórkem

17 hlasů
35min 728 kJ 157 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečená rajčata

11 hlasů
40min 730kJ 85 Kč

Recept na rychlou, lehkou večeři či oběd.

Nákyp z kyselého zelí

10 hlasů
1h a 10min 538kJ 99 Kč

Zapečené brambory s kyselým zelím a uzeninou.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více