Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zimní aktivity bez lyžování

25. 2. 2020 | Zábava

Zima je zatím v plném proudu, to však neznamená, že z ní mají radost i zapřisáhlí nelyžaři. Pokud vás nebaví radovánky tohoto ražení, ale nechcete být v partě za pecivála, co takhle užít si zimu aktivně, přesto bez lyží či snowboardu na nohou? Tyto aktivity vás z gauče určitě zvednou, a co víc, budou skvělým zážitkem a důvodem, proč se pochlubit na Instagramu svým přátelům.

S větrem o závod

Co takhle vrátit se do dětských let a vyrazit si zabobovat? Bobová dráha Čeladná v Beskydech je místem, kde se „vyblbnou“ nejen vaše ratolesti, ale i vy samotní. Z výšky 620 m. n. m. se můžete svézt téměř kilometr a cestou se kochat krásnou beskydskou krajinou.  Trocha toho adrenalinu nikdy neuškodí! Jedna jízda vás vyjde přibližně na 80 korun a atrakce je vhodná pro děti od 3 let.

Na ostří nože

Kluziště jsou trendy, a pokud jste letos ještě ani jednou neobuli brusle a nepokusili se alespoň o pár piruet na ledu, je načase to změnit. Zajeďte si do Brna na Bruslák pod Joštem. Zažijete nejen kouzelnou zimní atmosféru v centru této moravské metropole, ale navíc si dáte zaručeně do těla. A že brusle nemáte? Nevadí! Vše si tu můžete vypůjčit! Vstup pro dospělého je kolem stovky, děti do 6 let to mají zdarma. Brusle si můžete půjčit za 70 Kč. A to nejlepší na konec, bruslí se až do 21 h, Věřte. že domů spěchat nebudete.

Až do oblak

Už jste se někdy procházeli v oblacích? Pokud ne, vyrazte na Dolní Moravu a vystoupejte jejich legendární stezkou doslova až do oblak. K této atrakci se dostanete buď lanovkou nebo jednou z pěti turistických tras pěšky. Kromě toho, že vystoupáte až do nadmořské výšky 1 116 m. n. m., se můžete cestou vzdělávat díky 12 informačním tabulím, nebo si dopřát dobrovolný adrenalin na několika atrakcích, na které cestou nahoru narazíte. Cena pro dospělé (bez lanovky) je 240 Kč, děti od 3 do 14 let (bez lanovky) za 170 Kč.

V sedě

Pokud se na dlouhé túry necítíte, co takhle trochu toho dobrodružství v sedě? Vyrazte do Špindlerova Mlýna a vyzkoušejte si jízdu na nejdelší osvětlené sáňkařské dráze v České republice. Na sáňkách ujedete téměř 3 kilometry s převýšením až 400 metrů. Takže se teple oblečte a vyzkoušejte, kolik adrenalinu ve vás taková dětská zábava vyvolá. Vsadíme se, že opravdu hodně! Základní jízdné vás vyjde na 270 Kč a „druhá jízda“ na 150 Kč.

Chcete-li si film užít, nemějte žádná očekávání, radí psy...

Vepřové plátky na hořčici

Vepřové plátky na hořčici

26 hlasů
4h a 35min 852 kJ 123 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brokolicová polévka s dýňovými semínky

23 hlasů
40min 176kJ 83 Kč

Recept na letní polévku s dýňovými semínky.

Karotková polévka

11 hlasů
60min 397kJ 55 Kč

Hustá polévka z karotky se smetanou.

Poradny

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Můžu s invalidním důchodem 2. stupně pracovat?

Dobrý den, Vlaďko,přiznání invalidního důchodu 2. stupně znamená, že Vaše pracovní schopnost pokl... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více